Balıkçı Kıyafetleri

Balıkçı avı kıyafetleri, balıkçıların son derece rahat olması ve zorlu şartlara karşı koruması için özel kumaşlardan üretilmektedir. Balıkçılıkla ilgilenen kişilerin, balıkçı kıyafetlerinden edinmesi gerekmektedir. Balıkçılar, sürekli denizde olduğu için devamlı olarak suyla haşır neşir olmaktadırlar. Bu nedenle balıkçı kıyafetlerini su geçirmez ve üşütmez yapıda olması gerekmektedir. Balıkçı yağmurlukları ve balıkçı yelekleri, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Balıkçı yelekleri üzerinde birçok cep bulunduğu için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Horizon Bora balıkçı yeleği, hafif yapısı ile günlük kullanıma uygun olan oltacı yeleği kategorisinde yer almaktadır. Yeleğin göğüs hizasında bulunan 4 adet cebe ek olarak bel hizasında, önde doğru konumlandırılmış fermuar girişli 2 büyük cep yer almaktadır. Gabardin kumaştan üretilen bu ürünün sırt bölgesinde neredeyse tamamını kaplayan büyük cep bulunmaktadır.

Balığa giderken, üzerinize su sıçramasını engellemek için kapüşonlu balıkçı giysilerinden ve balıkçı çizmelerinden giyebilirsiniz. Balıkçı çizmeleri ve balıkçı kıyafetlerinin su geçirmez yapıları, özellikle yağmurlu günlerde vücudunuzun ve ayaklarınızın ıslanmasının önüne geçecektir. Balıkçı yağmurlukları ve balıkçı tulumları, en kullanışlı balıkçı kıyafetleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle rahatlıkla balık avını gerçekleştirmek isteyen balıkçılar, bu tür giysileri tercih etmektedir. Balıkçı tulumları arasında, çizmeli balıkçı tulumları yer almaktadır. Birlikte giyilen bu ürünler, ayakların ve vücudun ıslanmasını engellemektedir. Captain Gezer markası tarafından üretilen çizmeli balıkçı tulumları, balık avı ile ilgilenenler tarafından tercih edilmektedir.

Balıkçı giysilerinizi taşımak için yanınıza balıkçı çantası alabilirsiniz. Balıkçılık için gerekli olan tüm malzemelerinizi yanınızda taşımak için balıkçı çantası kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Balıkçı çantalarında, balık avı için gerekli olan balık yemlerini ve diğer tüm malzemeleri kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca zıpkın ile balık avlamayı düşünüyorsanız, zıpkınlarınızı kolayca taşımak için zıpkın çantası edinebilirsiniz. Sahte balık yemleri yerine, canlı balık yemi kullanmayı tercih edecekseniz, balıkçı kutularından yararlanabilirsiniz. En büyük hobileriniz arasında, gölde veya denizde balık tutmak yer alıyorsa, balıkçı pardesülerinden ve balıkçı yağmurluklarından mutlaka edinmeniz gerekecektir. Balık tutmaya giderken, balıkçı çizmelerinizi de yanınıza almayı unutmamanızda yarar olacaktır.

Balıkçı Kıyafetleri

için 1,734 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abu Garcia (17)
(4)
(4)
(1)
(1)
Balzer (14)
(3)
(3)
CosyWolf (8)
Daiwa (9)
Dam (31)
Discovery (12)
(946)
(3)
(2)
FLADEN (45)
Fox (6)
(4)
Kaptan (55)
(1)
Lineaeffe (14)
(2)
(1)
Okuma (41)
(1)
Protackle (29)
(1)
(1)
Rapture (6)
Remixon (69)
(2)
Shimano (69)
Silstar (129)
(1)
Spro (25)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(32)
ve üzeri (45)
ve üzeri (48)
ve üzeri (49)
ve üzeri (49)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL