Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Balıkçı Kıyafetleri

için 726 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Balıkçı Kıyafeti

Balıkçılığı hobi olarak veya meslek olarak gerçekleştiriyorsanız, balıkçılık yaptığınız süre içerisinde günlük kıyafetlerinizi kullanmanın güvenli olmadığını fark etmiş olabilirsiniz. Eğer bu işe yeni başlayacaksanız, balıkçı giysileri tercih etmeniz esneklik ve dayanıklılık açısından daha iyi performansla işi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Balıkçı kıyafeti özellikleri üretildiği su geçirmez ve polar kumaşlarla birlikte iş performansınızı güçlendirmeyi amaçlıyor. Balıkçılık için sağlıklı ve güvenli kıyafetler tercih etmek yağmurdan, güneşten, soğuktan ve diğer hava koşullarından korunmanıza yardımcı olur. Esnek hareketlerde bulunurken hava şartlarından olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, özel kumaşlardan tasarlanmış giysileri tercih edebilirsiniz. Balıkçı elbiseleri balık tutarken cildinizi güneşin yakıcı etkisinden korumanıza yardımcı olur. Yağmurlu havalarda ise balıkçı yağmurlukları, su geçirmez tasarımı sayesinde hem yağmura hem de rüzgâra karşı koruma sağlar. Neopren su geçirmez tulumlar, pek çok ısı derecelerinde bile performansınızı arttırmanıza destek olan kumaşlardan üretilmektedir. Elastik yapılı omuz askıları ve kauçuk yapıdaki botlarla donatılarak daha rahat bir kullanım sağlaması amaçlanmıştır. Tulumda yer alan ön malzeme cebi içerisine her an elinizin altında bulundurmanız gereken malzemeleri koyarak cepleri değerlendirebilirsiniz. Yaz aylarında güneş gözlüğü ve şapka; kış aylarında ise eldiven, atkı, bere gibi aksesuarları tercih ederek kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Siz de ürün sayfamızda yer alan balıkçı kıyafeti ve aksesuarlarını inceleyerek beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz.

Her Mevsime Uygun Balıkçı Kıyafeti Modelleri

Her Mevsime Uygun Balıkçı Kıyafeti Modelleri

Balıkçılık hem bir spor hem de bir meslek olarak yerine getirilebilen bir iştir. Balıkçılık yaparken kullanılan giysi ve aksesuarlar, yapılan işin önemli birer parçası olarak öne çıkar. Balıkçı kıyafeti çeşitleri içerisinde balıkçı çizmeleri, balıkçı eldiveni, treeking ayakkabıları, balıkçı tulumu gibi pek çok çeşit kıyafet yer almaktadır. Bu kıyafetlerle birlikte gözlük ve şapka kullanımı da yaz aylarında cilt üzerinde güneşin olumsuz etkilerini hissetmemenize yardımcı olur. Her yaş grubuna özel balıkçı kıyafeti modelleri bulunmaktadır. Çocuklarınızı balık tutmaya giderken yanınızda götürecekseniz çocuk tulumları, çocuk çizmeleri ve diğer aksesuarlardan edinebilirsiniz. Kadınlar ve erkeklere göre farklı renkte tasarlanmış ve beğeniye sunulmuş balıkçı kıyafetleri ve aksesuarları da bulunmaktadır. Balıkçı kıyafeti çeşitleri içerisinde balıkçı takımları ve yağmurlukları, tulumlar ve çizmeler, balıkçı polar kıyafetleri, şapka bere ve eldivenler, balıkçı yelek ve montları balıkçı tişörtleri bulunur. Kış aylarında polar ve termal kıyafetler kullanmak açık havada vücudunuzun sıcak kalmasına yardımcı olur. Termal kıyafetler, vücudunuzdaki ısıyı sabitlemeye, dışarıdan soğuk havanın girmesine izin vermeden daima sıcak kalmanıza yardımcı olur. Balıkçı kıyafeti kullanımı konusunda ilk olarak mevsimsel şartları dikkate almalısınız. Mevsim şartlarınıza uygun olarak üretilmiş özel tasarım balıkçı kıyafetleri içerisinden en rahat edeceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Yelek, mont, çizme, bot ve diğer pek çok termal giysiyi kış aylarında soğuktan korunmak ve hava şartlarına uyum sağlamak gibi amaçlarla tercih edebilirsiniz. Suya ve rüzgâra dayanıklı balıkçı eldivenleri, ellerinizi soğuk havalara karşı koruyarak su içerisinde veya dışında balık tutmanıza yardımcı olur. Ayrıca bu iş için tasarlanmış eldivenleri kullanmak, başparmak, orta ve işaret parmağınızda materyal malzemelerden dolayı ortaya çıkabilecek aşınmaları ortadan kaldırır.

 Kaliteli Balıkçı Aksesuarı Çeşitleri

Kaliteli Balıkçı Aksesuarı Çeşitleri

Su içerisinde geçirdiğiniz vakit fazlaysa balıkçı çizmeleri ve balıkçı tulumları kurtarıcı seçenekleriniz arasında yer alabilir. Balıkçı tulumları tek parçadan oluştuğu için kolayca giyip çıkarılabilen bir yapıya sahiptir. Sudan ayaklarınızı korumak ve ayaklarınızı daima sıcak hissetmek için balıkçı çizmesi modellerini inceleyebilirsiniz. Tuzu su kıyafetlerin çabuk yıpranmasına ve deforme olmasına sebep olabilir. Bu duruma karşı özel tasarlanmış dayanıklı balıkçı kıyafetleri kullanmanız suda geçirdiğiniz zamanlarda kıyafetlerinizi olumlu etkiler. Balıkçı kıyafeti su geçirmez ve güneşin altında çabuk kuruyan kumaşı ile kış aylarında üşümemenize yardımcı olur. Mont, eldiven, bot, çizme ve diğer kışlık balıkçı giysileri sıcak tutmaya yardımcı olacak özel kumaşlardan üretilmektedir. Yaz aylarında güneşin altında geçirilen vakit arttıkça güneş yanıkları ve güneşten kaynaklı cilt problemleri yaşama ihtimali de artar. Bu durum ciltte uzun vadede çabuk kırışma ve cilt kanseri yaşama riskini arttırmaktadır. Uzun kollu tişörtler, tulumlar, güneş gözlükleri ve diğer yağmurluk giysileri güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlamanıza yardımcı olur. Uzun süre esnek hareketler sergileyebilmek ve her türlü hareketi rahatça gerçekleştirmek, dalgalara karşı suyun kuvvetiyle kıyafetlerinizin ıslanmaması için su geçirmez ürünleri tercih edebilirsiniz. %100 su geçirmez, polar ve vücuda hava aldırabilen balıkçı giyiminde XS’den başlayarak büyük bedenlere kadar pek çok beden seçeneği bulunmaktadır. İç ısıtıcı cepleri bulunan ve fırtınaya karşı durmayı sağlayan ön kanatlı fermuarlı modeliyle, kış aylarında yüksek düzeyde bir koruma sağlıyor. Ayarlanabilir beli sayesinde isterseniz bol, isterseniz belinize oturan şekilde tulum yapısını değiştirerek kullanabilirsiniz. Balıkçı kıyafeti kullananlar polar astarlı ve iç ısıtıcı ceplere sahip, su geçirmez yapıda ve fırtına kanatlı ön fermuarları bulunduran modellerin soğuk havalara karşı vücudu sıcak tuttuğunu söylemekteler.

 Doğru Balıkçı Kıyafeti ve Aksesuarları Tercihi

Doğru Balıkçı Kıyafeti ve Aksesuarları Tercihi

Doğru balıkçı kıyafeti tercihinde bulunurken tuzlu su içerisinde geçireceğiniz vakti dikkate alarak aşınmaya karşı dayanıklı naylonlardan üretilen tulum ve bot çeşitlerini dikkate alabilirsiniz. Deforme olmaya müsait olan günlük kıyafetlerin yanı sıra, balıkçı kıyafetleri suya dayanıklı ve esnek bir yapıya sahiptir. Göğüs çizmeli tulum, kalın tip tulum, kamuflaj şapka, can yeleği, avcı çizmesi balıkçıların kullandığı belli başlı giyim ürünleri arasında gelir. İkili bot ve yağmurluktan oluşan balıkçı giysilerini tercih ederek uyumlu bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kamuflaj giyimi doğayla iç içe olmak isteyenlerin tercih ettiği bir model olarak öne çıkmaktadır. Yüksek kalitede üretilen avcı çizmeleri, balıkçıların su içerisinde rahat yürüyebilmeleri için kauçuk gövdeden ve kaymaz tabandan üretilmektedir. Her türlü hava koşulunda balıkçılığa devam etmek için kıyafetlerinizin yaz ve kış aylarına uyumlu olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Kış aylarında yağan yağmura karşı mesleğinizi veya hobinizi devam ettirebilmek için balıkçı yağmurluk kıyafetleri seçeneklerine göz atabilirsiniz. Yağmurlu havalarda su geçirmez yapıya sahip tulum, yağmurluk ve çizme gibi polar kumaştan elde edilen ürünler tercih edilebilir. Hem kış hem yaz aylarında balıkçılık mesleğinde en çok ellerinizi kullanacağınız için balıkçı eldivenleri edinmek, el eklemlerinizi ve avuç kısmınızı korumaya yardımcı olur. Kol bilekleri lastikli ve içe katlanabilen, fermuarlı yağmurluk modelleri kolayca giyip çıkartılabilen hafif bir yapıya sahiptir. Balıkçı spor giyiminde tercih edilen şapkalar, tişörtler ve uzun kol tişörtler farklı desenleri ve renk seçenekleri ile tarzınızı ortaya koyabilmenizi sağlıyor. Hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir balıkçı kıyafetleri fiyatları ve modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.