TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Balıkçı Kıyafetleri

için 2.032 sonuç bulundu.

Balıkçı Kıyafetleri

Balıkçılık ile amatör olarak ve kısa aralıklarla ilgileniyorsanız günlük kıyafetleriniz sizi idare edebilir ama spor amaçlı veya ticari amaçlı balık avıyla uğraşıyorsanız hava durumuna göre uygun balıkçı kıyafetlerinizin bulunması sağlığınız ve güvenliğiniz için şart.

Balıkçı Kıyafetleri Nelerdir?

Balıkçı Kıyafetleri Nelerdir?

Balıkçı kıyafetleri çok çeşitlidir ve bunlar profesyonel balıkçıları ıslanmaktan, soğuktan, sıcaktan veya güneşten korumaya yönelik üretilir. Herkesin bildiği en ünlü balıkçı kıyafeti hiç şüphesiz balıkçı çizmesi. Oldukça sade olan bu çizmeler ayakları sudan korumak için mükemmel işlev görür. Ayaklar için lastik terlikler ve sandaletler de vardır, bunlar sıcak havalarda ayakların hava almasını ve kolayca kurumasını sağlar. Suyun içine çok fazla girip çıkmayacaksanız trekking ayakkabıları da işinizi görebilir. Ellerinizi sudan, güneşten, soğuktan ve aşınmalardan korumak için en az bir çift balıkçı eldiveni edinmeniz de şart. Tüm vücudunuza koruma sağlamak için balıkçı tulumu modelleri arasından bedeninize ve mevsime en uygun olanını seçmeniz mümkün.

Balıkçı Kıyafetleri Seçerken Dikkat

Balıkçı Kıyafetleri Seçerken Dikkat

Balıkçı kıyafetleri çok çeşitlidir, dolayısıyla seçim yaparken kafanızın karışması doğal. Ne seçerseniz seçin nefes alabilir kumaşlardan olması hem daha sağlıklı olacaktır hem de sizi daha rahat ettirecektir. Seçiminizi kolaylaştırmak için sıcak hava ve soğuk hava ayrımına gidebilirsiniz. Sıcak havalarda öncelik güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve fazla terlememektir. Bunun için ince bir balıkçı tişörtü edinmekle işe başlayabilirsiniz. Bu ürünler serin sabahlarda sizi ısıtırken sıcak öğlenlerde serin tutar. Balıkçı şortu da sıcak havada tercih edilebilir. Ama bacaklarınız korunsun isterseniz balıkçı tulumu veya pantolonu daha iyi olacaktır. Hangisini tercih ederseniz edin bol cepli olması sizin lehinize. Ayakkabı veya sandalet seçimi size kalmış ama uzun süre ayakta kalacağınızı düşünerek rahat ürünlere yönelin. Şapka ve güneş gözlüğü bilhassa yaz aylarında şart. Kışın ise aynı ürünlerin kalın kumaşlı olanlarını tercih edebilir veya kat kat giyinmeyi deneyebilirsiniz.

Balıkçı Kıyafetleri Fiyatları

Balıkçı Kıyafetleri Fiyatları

Balıkçı tulumu fiyatları, balıkçı çizmesi fiyatları ve diğer balıkçı kıyafetlerinin fiyatları ürünün kalitesine, markasına ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Kışlık balıkçı kıyafetlerinin yazlık balıkçı kıyafetlerinden biraz daha yüksek fiyatlara sahip olmasını bekleyebilirsiniz. Balıkçı kıyafetleri sizi koruduğu ve işinizi kolaylaştırdığı için gereken hiçbir parçadan kaçınmamanızda fayda var. Ayakkabı veya tulum gibi ürünler alırken bedeninizi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız ama erkeklerle kadınlar için olan ürünler arasında genelde büyük farklar yok. Mesela, yağmurluk modellerinin unisex olama ihtimali yüksek. Savage Gear, Silstar ve Remixton gibi markaların balıkçı kıyafetlerini burada bulabilirsiniz. Diğer balıkçılık ürünleri içinse Avcılık & Balıkçılık kategorimize göz atmanız yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

ALBASTAR (8)
Alfaheat (8)
APIA (4)
Apnea (3)
ATEF (3)
Balzer (10)
Captain (80)
COH (1)
Cormoran (4)
CosyWolf (1)
DAFRON (1)
Daiwa (42)
Dam (10)
Decoy (1)
Discovery (3)
(775)
Duo (10)
DURAKING (1)
FLADEN (13)
Fox (1)
FREECAMP (2)
Fujin (57)
IMA (4)
Imax (24)
K-KARP (1)
Kaptan (23)
Kendo (145)
Lineaeffe (7)
Mares (1)
Mutant (38)
Nomura (3)
Okuma (60)
PENN (12)
PROLOGİC (17)
Protackle (14)
Rapture (3)
Rastgele (4)
Remixon (62)
Savage Gear (189)
Sea Horse (141)
Shimano (15)
Spro (12)
Tailwalk (2)
Yaban (1)
Zenaq (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(127)
ve üzeri (174)
ve üzeri (183)
ve üzeri (184)
ve üzeri (188)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL