Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Asg
Cz
Es
H&N
Jet
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kara Avı

için 3,834 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tabanca Lazeri Kırmızı 22 Mm

  (1)
  449,90 TL SEPETTE 413,91 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tüfek Kılıfı 120 Cm

  (13)
  30 günün en düşük fiyatı!
  224 TL SEPETTE 183,08 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Avagora Lüks Tüfek Kılıfı Süet 110 Cm

  (25)
  30 günün en düşük fiyatı!
  590,01 TL SEPETTE 542,80 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  38001 Tüfek Kılıfı 130 Cm

  (19)
  30 günün en düşük fiyatı!
  224 TL SEPETTE 183,08 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Kara Avı Malzemeleri

Avcılık insanlığın en eski tarihlerinden beri yapılan bir aktivitedir. İnsanlığın ilk dönemlerinden itibaren binlerce yıl boyunca beslenme amacıyla yapılan ve insanların tarım yapmaya başlayarak yerleşik hayata geçmesiyle önemi azalan bu aktivite günümüzde bir hobiye ve spora dönüşmüştür. Avcılık sporunda avlanan hayvanlar genellikle kuşlar ve balıklardır. Kara avcılığı ise kara hayvanlarını avlamaya yönelik yapılan bir spordur. Kara avcılığında çoğunlukla kuş avı, ördek avı, domuz avı, kaz avı, geyik avı, bıldırcın avı gibi avcılık çeşitleri vardır. Tabi ki de dünyanın birçok bölgesinde olduğu gibi ülkemizde de avcıların ve bu sporla uğraşacak herkesin uyması gereken kanunlar ve düzenlemeler vardır. Avlanmanın belli zamanları ve yasakları vardır ve bu kurallara riayet edilmesi hem hayvanların habitatı hem de ekosistemin dengesi için büyük önem arz etmektedir. Avcılık sporu için gerekli olan birçok malzeme ve ekipman vardır. İnternette satışı yasak olan av malzemeleri dışında avcılık ekipmanları şöyle sıralanabilir; avcı yeleği, tüfek kılıfı, atış kulaklığı, silah kılıfı, şarjör kılıfı, koltuk altı tabanca taşıma kılıfları, fişeklikler, dipçik kılıfı, kafa lambaları, sapanlar, gez arpacık seti, askeri bıçaklar, düdükler, battaniyeler, su mataraları, el feneri, sırt çantası, tel testere, gizlenme ağı, fener takma aparatı, bandajlar, havalı tüfek tüpü, silah boyaları ve silah yağları, fişek çantası, ilk yardım için gerekli olan malzemeler gibi birçok ürün zorlu doğa koşulları ve avcılık için gerekli malzemelerdir. Kamuflaj ürünleri ve kamuflajlı kıyafetler de avcılık için gerekli kara avı ekipmanları türlerindendir. Zorlu doğa şartlarına hazır olmak istiyorsanız ve kara avcılığı sporu tam size göre ise doğa şartlarında size lazım olacak tüm ekipmanları eksiksiz bir şekilde temin etmek zorundasınızdır.

Zorlu Doğa Şartlarında Bir Keşif

Zorlu Doğa Şartlarında Bir Keşif

Avcılığın birçok kuralı vardır. Dişilerin ve hamile hayvanların avlanmaması, avın asla yaralı bırakılmaması, arabadan atış yapmamak gibi birçok kurala tabidir avcılık. İlk insanlar tarım yapmadan ve yerleşik yaşama geçmeden önce, keskin ve sert taşları silah yaparak avlanırlardı. Oklarla ve mızraklarla mamut, ren geyikleri gibi hayvanları avlarlardı. Tuzak kurmak da silahla avlamanın dışında bir avlanma türüdür. Kara avcılığında farklı amaçlar için farklı malzemeler kullanılır. Tüfeklerin ve silahların temizlenmesini sağlayan sprey bakım yağları da kara avı ürünleri arasında vazgeçilmez olanlardandır. Silahların ve tüfeklerin uzun ömürlü olmaları için bakıma ihtiyaçları vardır. Silah ve tüfek temizliğinde, av sonrası namlunun içinde kalan barut artıklarının ve paslanmaya neden olabilecek artıkların temizlenmesidir. Silahların düzenli olarak temizlenmesi ve bakımlarının yapılması ömürlerinin uzun olmasını sağlamaktadır. Silahların aldığı darbeleri ya da çizikleri kapatmak ve kamufle etmek için üretilmiş silah boyaları da vardır. Farklı markalarda ve boyutlarda silah boyaları bulmak mümkündür. Silah ve tüfekler için üretilen sprey bakım yağları da bu göreve hizmet etmektedir. Koltuk altı tabanca kılıfı ise kara avında pratiklik sağlayan bir üründür. Tabanca kılıflarının siyah ve kahverengi renk seçenekleri dışında dalgıç kumaş ya da deri gibi kumaş seçenekleri de vardır. Özel olarak üretilmiş avcılık ürünleri kategorisindeki avcılık kıyafetleri de avcılar için önemli ürünlerdendir. Zorlu doğa şartlarında tüm hava durumu şartlarına ve kamuflaja önem veren pantolonlar ve tişörtler vardır. En önemli avcılık kıyafetlerinden biri olan avcı yeleklerinde de farklı kamuflaj desenleri ve renk çeşitleri vardır. Avcı yelekleri çok cepli yeleklerdir ve bu cepler yeleğin omuz kısımlarında, sırt kısımlarında bulunurken ön kısımlarında fişeklik cepler bulunabilir.

 Kara Avı Ekipmanları

Kara Avı Ekipmanları

Kara avcılığını kolaylaştıran birçok ürün mevcuttur. Bu ürünler avı yakalamayı kolaylaştırır. Tabancalara ve tüfeklere yerleştirilebilen tabanca tüfek lazerleri avcılığı kolaylaştıran ürünlerden biridir. Bu lazerler hedefi noktalamaya yararken fiyatları ve modelleri değişiklik gösterir. Airsoft boncuklar da hedef atıcılığı için üretilmiş ürünlerdir ve farklı adetlerde satılmaktadır. Yükseklik, mesafe ve eğim ölçerler de kara avında işe yarayacak ürünlerdendir. Köpekler de kara avcılığı yaparken avcıların en büyük yardımcılarındandır ve onlar için üretilmiş ürünler de mevcuttur. Köpekler için özel üretilmiş olan GPS’li köpek tasmaları kara avını kolaylaştıran ürünlerdendir. Tüfek dürbünleri ise avı izlemek için üretilen farklı zoom aralıklarına sahip olan kara avı ekipmanları ürünlerindendir. Avcılık için üretilmiş kamuflaj ağları ise suya ve mantara dayanıklı ürünler olup, yanma geciktirici yapıya sahiptir. Kara avcılığı sırasında başınıza gelebilecek olumsuz olayları engellemek için kurşun ve bıçak geçirmez yelekler de satın alabilirsiniz. Bu yeleklerin giyildiği dışarıdan belli olmaz ve hafif olmaları ile birlikte aynı atiklikte sporunuzu yapabilirsiniz. Kara av ürünleri arasında kıyafetler de önemli yer tutmaktadır. Tulumlar ve çizmeler de kara avı ekipmanları arasında önemli bir yere sahiptir. Farklı renklerde ve fiyatlarda bulabileceğiniz bel çantaları ise genellikle silah taşımak amacıyla üretilmiştir. Silah ve tüfek dışında avlanmak için yaylar da kullanılır. Yayların germe ağırlığı ve germe uzunluğu ayarlanabilir, paslanmaz malzemelerden üretilmişlerdir ve ultra hafif ürünlerdir. Bıçaklar ve çakılar da kara avı ekipmanları arasında önemli yer tutar. Farklı fiyatlarda ve farklı renklerde bıçak ve çakılar bulmak mümkündür. Silah bakımının da önemini biliyoruz ve bunun için üretilmiş birçok silah bakım yağı ve silah bakım setleri var. Fişekler ise av tüfeklerinin ve kara avcılığının olmazsa olmaz ekipmanlarından biridir. Fişekleri taşımak amacıyla üretilmiş fişeklikler de farklı modeller ve fiyat skalaları ile mevcut.

 Kara Avı Malzemeleri Fiyatları

Kara Avı Malzemeleri Fiyatları

Kara avcılığı insanlığın doğuşundan itibaren var olan bir aktivitedir ve hala günümüzde dünyanın ve ülkemizin çeşitli yerlerinde yapılmaktadır. Kara avcılığı, ördek, kuş, domuz gibi kara hayvanlarını avlamaya yönelik yapılan bir aktivitedir. Günümüz koşullarında kara avcılığı yapılırken kendi can ve mal güvenliğiniz için kullanmanız gereken avcılık aksesuarları vardır. Kara avı malzemeleri fiyatları ürünün yapıldığı ham maddeye ve özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Eğer kara avcılığı yaparken ihtiyacınız olan şey doğa şartlarına uygun kamuflajlı kıyafetler ise bu ekipmanların fiyatları da kumaşa, kumaşın cinsine ve kalitesine göre farklılık gösterebilir. Birçok avcılık ekipmanı sayabiliriz. Avcılık için gerekli kıyafetlerin başında, avcı yelekleri, pantolonlar, tulumlar ve doğa koşullarına uygun bot ve ayakkabılar gelebilir. Bazı teknolojik kara avı malzemeleri de avcılık yaparken işimizi kolaylaştırır. Bu teknolojik malzemelere köpekler için üretilmiş olan GPS bağlantılı köpek tasmaları ve hedef belirleyici lazerler örnek gösterilebilir. Bele ya da bacağa takılabilen fişeklikler, bel çantaları, silah kılıfları, tüfek kılıfları, sapanlar, silah korsesi gibi ürünleri tekli olarak alabileceğiniz gibi set halinde de avcılık ekipmanları bulmanız mümkün. Kara avcılığı yaparken işinizi kolaylaştıracak malzemelerden biri de düdüklerdir. Düdükler ekip arkadaşlarınızla kolayca iletişim kurmanızı sağlarken ördek çağırma düdüğü gibi ürünler avlarınızı kolayca yakalamanıza yardımcı olur. Siz de bir avcılık sporu tutkunuysanız aradığınız ürünleri ve ihtiyacınız olan ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz. Kancalar, pusulalar, el fenerleri, mataralar, kılılar, silah bakım setleri ve daha birçok av ve avcılık ürününün fiyatlarını, modellerini ve özelliklerini incelemek ve satın almak için sayfamıza göz atabilirsiniz.