TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kara Avı

için 8.981 sonuç bulundu.

Kara Avı

Balıkçılığın aksine kara avı, karada yaşayan hayvanların spor amaçlı veya ticari amaçlı avlanmasıdır. Bu hayvanların boyutları, özellikleri ve bulundukları yerler değişebileceği için kara avı malzemeleri de aynı ölçüde çeşitlilik gösterir.

Olmazsa Olmaz Kara Av Malzemeleri

Olmazsa Olmaz Kara Av Malzemeleri

Kara avcılığında kullanılabilecek birçok malzeme vardır ama bunların gerekliliği avlanacak hayvanlara, avlanılan konuma veya kişisel tercihlere göre değişebilir. Kara avı malzemelerinin başında kara avı kıyafetleri gelir çünkü avcılıkta hayvanları ürkütmeden takip edebilmek büyük önem taşır ve herhangi bir saldırı anında mümkün olduğunca koruma altında olmak şarttır. Kara avı kıyafetleri denince ilk akla gelen şeylerden biri avcı yeleği, diğeri ise tozluktur. Bunlar dışında kamuflaj renklerinde avcı montları ve avcı pantolonları da av sırasında rahat hareket etmenizi ve mevsim şartlarıyla uyum içinde olmanızı sağlar. Kara avcılığı malzemelerinizi pratik bir şekilde koyup çıkarabileceğiniz çok amaçlı bir sırt çantası da edinmelisiniz.

Kara Avcılığında Dikkat Edilecekler

Kara Avcılığında Dikkat Edilecekler

Avcılık her ne kadar bir spor olarak anılsa da karşınızda bir canlı olduğunu unutmamalısınız ve ona acı çektirecek hareketlerden kaçınmalısınız. Ayrıca, tehlikede hisseden veya vurulan bir hayvanın acıyla birlikte daha da saldırganlaşabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Kara avına çıkmadan önce bütün malzemelerinizin tam olduğunu, hatta bazı malzemelerinizin yedekleri olduğunu mutlaka kontrol edin. Her ülkede, hayvanların soyunun tükenmemesi ve yavrulama zamanlarının denk getirilmemesi için bir kara avcılığı kanunu bulunur. Dolayısıyla, ister Türkiye’de ister başka bir ülkede kara avcılığı yapın, ilgili kanunda geçen tarihlere uyduğunuza ve gerekli izinleri aldığınıza emin olun. Elbette avda kullanacağınız aletleri de önceden güvenli bir ortamda denemeniz kendinize veya birlikte ava çıktığınız kişilere istemeden zarar verme riskinizi azaltabilir.

Kara Avı Malzemeleri Fiyatları

Kara Avı Malzemeleri Fiyatları

Kara avı malzemeleri çok çeşitli olduğu için her birinin fiyatı ayrı ayrı değerlendirilmelidir. Kara avı kıyafetlerinde, avcı montu veya avcı pantolonu fiyatlarını büyük olasılıkla kumaşın kalitesi ve markası belirler. Sırt çantasında devreye işlevler ve cepler girecektir. Diğer ürünlerde de yine malzeme kalitesi, marka veya boyut fiyatlara etki edebilir. Birçok kara avı malzemesi uzun yıllar boyunca kullanılmak üzere satın alınır. O yüzden avlanma amacınıza ve tekniğinize en uygun ve en iyi malzemeleri edinmenizde fayda var. Remixton, Spro, Lineaeffe, Discovery ve daha birçok markanın kara avı malzemelerini burada bulabilirsiniz. Kara avında kullanabileceğiniz başka malzemeler arıyorsanız veya deniz avcılığı, yani balıkçılık ile de ilgiliyseniz Avcılık & Balıkçılık kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Abari (7)
Acme (102)
Adidas (2)
ALBASTAR (9)
Alfaheat (9)
Allen (1)
APIA (1)
Asari (1)
ATEF (38)
Balzer (1)
Bauer (5)
Beuchat (1)
Bimaş (1)
Columbia (17)
Cormoran (6)
CosyWolf (1)
DAFRON (2)
Daiwa (1)
Dam (5)
Decoy (11)
Discovery (11)
(4758)
DURAKING (1)
FLADEN (1)
Fox (1)
FREECAMP (27)
Hengyi (1)
HORİZON AV (140)
Hots (1)
IMA (1)
Kaptan (1)
Liggo (1)
Lineaeffe (1)
Mustad (1)
Okuma (4)
Pelican (1)
Pinewood (6)
Protackle (4)
Radians (16)
Rastgele (16)
Remixon (32)
SAFARI (1)
Savage Gear (1650)
Smith (2)
Spro (1)
Tica (1)
Yaban (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(712)
ve üzeri (937)
ve üzeri (1.008)
ve üzeri (1.023)
ve üzeri (1.056)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL