Kara Avı

Kara avcı malzemeleri arasında: avcı pantolonu, avcı ceketi, avcı montu, avcı ayakkabısı gibi ürünler vardır. Kara avı zamanı geldiğinde, kara avı malzemelerinizi hazırlamanız ve ava hazırlıklı bir şekilde çıkmanız gerekmektedir. Yaban avcı pantolonu, kamuflaj avcı pantolonu ve yazlık avcı pantolonu çeşitlerinden ihtiyacınız olanı kolayca satın alabilirsiniz. Remington avcı pantolonu ve Hillman avcı pantolonu, en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hunter av pantolonları da en az diğer avcı pantolonları kadar satın alınanlar arasında yer almaktadır. Erkek avcı pantolonları gibi bayan avcı pantolonu çeşitleri de bulunmaktadır. Avcı pantolonu modellerini cinsiyetinize göre belirleyerek alabilir ve ava çıkabilirsiniz.

Avcı giysilerini tek tek satın alabileceğiniz gibi takım olarak da alabilirsiniz. Avcı takımlarını satın alarak tüm giysileri bir arada bulabilirsiniz. Avcı pantolonları ve avcı montları, av esnasında avcıların rahat hareket edebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Raptor markası tarafından üretilen avcı ceketi, rüzgar ve su geçirmez micro polyester kumaştan imal edilmiştir. Nefes alabilen yapısı ile vücudun rahat etmesini sağlar. Kamuflaj desenli av kıyafetleri arasında yer aldığı için avcılar tarafından fazlasıyla sevilmektedir. Fermuarlı ve güvenli cepleri ile son derece kullanışlıdır. Aynı zamanda çene boyunda biten fermuarlı başlığı sayesinde zorlu hava koşullarında bile üstün koruma sağlar. Körüklü sırt, bel ve kol ayarları ile hışırtısızdır. Boynu ayarlanabilen başlığı ile güneşlik olarak kullanılabilir, daha fazla koruma için de başlık bir zip ile bağlanır. Avcılık hobisi olan kişilerin bu tür avcılık kıyafetlerinden edinmeleri, rahat ve kolay hareket edebilmeleri için son derece gereklidir.

Kara avı malzemelerinin fiyatları, ürünlerin çeşitliliklerine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kara avı malzemelerinin satışının nerede yapıldığını bilmiyorsanız ve yeni edineceğiniz bu hobiniz için ihtiyacınız olan ürünleri tedarik etmeniz gerekiyorsa, kendinizi hiç yormadan kara avı malzemeleri satın almak için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Ördek avı, en çok tercih edilen kara avı malzemeleri arasındadır. Ördek avı malzemeleri arasında en çok ihtiyaç duyulan ördek düdüğüdür. Flambeau Lohman markası tarafından üretilen ördek düdüğü, dişi ördek sesinden zengindir. Sudan etkilenmez yapıdadır.

Kara Avı

için 2,190 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(5)
(1)
(4)
(3)
(1)
(1)
Daiwa (6)
(2)
Discovery (30)
(845)
(1)
(2)
Lineaeffe (51)
Protackle (10)
(3)
Remixon (23)
(1)
SpotBalık (25)
Spro (7)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(149)
ve üzeri (216)
ve üzeri (225)
ve üzeri (229)
ve üzeri (232)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL