Çanta & Kutu

Balıkçı çantaları arasında; balıkçı sırt çantası, balıkçı kutusu gibi ürünler bulunmaktadır. Balıkçılıkla ilgileniyorsanız, tüm malzemelerinizi zarar görmeden, rahatça yanınızda taşıyabilmek için profesyonel balıkçı çantasından yararlanabilirsiniz. Profesyonel balıkçı çantalarının fiyatları, diğer ürünlere göre daha pahalı olabilmektedir. Balık yemlerinizi taşıyabilmek için balık yem kutusunu kullanabilirsiniz. Balık yem kutusunun ayrılmış olan bölmeleri, birbirinden farklı balık yemlerini bir arada taşımanıza olanak sağlamaktadır. Balık tutarken canlı yem kullanmayı tercih ediyorsanız, balık yem kutusunu kullanmanızda yarar olacaktır. Balık yem kutusu fiyatları çok yüksek olmadığı için kolayca satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Balığa giderken, balık avı malzemelerinizi zarar görmeden, rahatça yanınızda taşıyabilmek için balıkçı çantalarını kullanmanızda yarar olacaktır. Balık avı malzemelerinizin bükülüp, kırılmasını engellemek için balıkçı kutusundan yararlanabilirsiniz. Seyahat esnasında balıkçı malzemelerinizin zarar görmesini engellemek için balıkçı çantalarını kullanmanızda yarar olacaktır. Balıkçı kutuları arasında, kat kat açılabilen kutular da bulunmaktadır. Bölmelere ayrılmış ve katman şeklinde tasarlanmış olan bu balıkçı kutuları, balığa giderken işinizi oldukça kolaylaştıracak ve gerekli olan malzemelerin neredeyse tamamını yanınızda taşımanıza olanak sağlayacaktır. Balıkçı çantalarının yanında bir de katlanabilen balıkçı taburesi satın alarak yorulduğunuzda dinlenebilirsiniz.

Balık avı çantaları arasında birbirinden farklı renklerde üretilen ürünler bulunmaktadır. Özellikle koyu renkli olanlar tercih edilse de, hayatınıza biraz renk katmak için renkli olan balıkçı çantalarını tercih edebilirsiniz. Balıkçı kamışlarını taşıyabilmek için özel olarak balıkçı kamış çantaları üretilmiştir. Balıkçı kamışlarınızı bu çantalara yerleştirerek kolayca gittiğiniz yerlere götürebilir, kirlenmelerini ve zarar görmelerini engelleyebilirsiniz. Captain markası tarafından üretilen kamış çantasının 3 gözü vardır ve 140x20 cm ölçülerindedir. Uzun cep 50 x10 cm ölçülerinde, öndeki küçük cep 30x20 cm ölçülerindedir. Çift yöne doğru hareket edebilen fermuarı, daha rahat bir kullanım imkanı sağlar. Şık tasarımı ile isteklerinize karşılık verecek ölçülerde üretilen bu ürünün dayanıklı dikişleri uzun süre kullanıma uygundur. Oldukça hafif olan yapısı ve tutma kollarının yanında bir de omza asmak için asma ipi bulunmaktadır. Balıkçılık için gerekli olan tüm malzemeleri, avcılık ve balıkçılık kategorisinde bulabilir ve ihtiyacınız olanları kolayca satın alabilirsiniz.

Çanta & Kutu

için 1,789 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abu Garcia (54)
ALBASTAR (10)
Balzer (25)
Captain (20)
Cormoran (15)
CosyWolf (8)
Daiwa (43)
Dam (27)
Discovery (56)
(223)
EUROFISH (16)
FLADEN (32)
Fox (6)
FREECAMP (8)
K-KARP (23)
Kaptan (28)
KENDO (42)
Lineaeffe (25)
(1)
(1)
Okuma (53)
(1)
Protackle (49)
Prusa Carp (39)
(1)
Rapture (33)
Remixon (46)
Ryobi (11)
Shimano (95)
Silstar (150)
SpotBalık (22)
Spro (178)
Trabucco (22)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(101)
ve üzeri (138)
ve üzeri (145)
ve üzeri (145)
ve üzeri (151)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL