TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çanta & Kutu

için 3.673 sonuç bulundu.

Çanta & Kutu

Balıkçılık ile ister amatör olarak ister profesyonel olarak ilgilenin, balık avı sırasında yanınızda mutlaka bulunması gereken parçalar ve takımlar olacaktır. Bunları pratik bir şekilde taşıyarak gerektiğinde kolayca kullanabilmek için balıkçı çantası ve balıkçı kutusu edinmeniz şart.

Balıkçı Çantası ve Takım Kutusu

Balıkçı Çantası ve Takım Kutusu

Dışarıdan bakıldığında balıkçı çantası aynı sırt çantası, balıkçı takım kutusu da aynı alet edevat çantası gibi görünür ama bunların içini açtığınızda fark ortaya çıkar. Balıkçı çantası ve takım kutusu modelleri tam olarak balıkçıların ihtiyaç duyabileceği malzemeleri rahatça yerleştirebilmeleri ve kolayca taşıyabilmeleri için tasarlanmıştır. Balıkçı sırt çantası içinde ve dışında birçok kullanışlı cebe sahiptir. Bu cepler sadece balıkçılıkta kullanacağınız malzemeleri değil su şişesi, sandviç ve benzeri farklı şeyleri yerleştirmenize olanak tanır. Balıkçı sırt çantasının su geçirmez olması şart çünkü doğrudan suyla haşır neşir olacaksınız. Balıkçı takım çantası veya kutusu ise genelde plastikten yapılmış, açıldığında kat kat olan bölmeli bir üründür. İrili ufaklı malzemelerinizi düzenli bir şekilde dizmenizi sağlar.

Çanta ve Kutuda Neler Olmalı?

Çanta ve Kutuda Neler Olmalı?

Balıkçı çantası veya kutusuna elbette pek çok şey yerleştirilebilir ama bazı şeyler diğerlerinden daha elzemdir. Öncelikle, zıpkın tercih etmiyorsanız olta veya en azından ip edinmeniz gerekir. Oltalar özel çantalarında ayrıca taşınır ama olta ipi, daha açık olmak gerekirse esnek ve şeffaf misinalar belli uzunluklarda sarılı halde satılır. Nasılsa misinam var demeden çantanıza yedek bir misina paketi atmanızda fayda var. Elbette ekstra olta iğnesi de her zaman lazım olabileceği için çantada bulunmalı. Olta mantarı da denen şamandıralar, ipin batmasını sağlayan olta kurşunları, suni solucanlar ve suni yemler, kargaburnu pense, küçük bir ilk yardım paketi, güneş kremi, ipi kesmeye yarayacak bıçak, makas veya tırnak makası da çantada olması gerekenlerden.

Balıkçı Kutu ve Çanta Fiyatları

Balıkçı Kutu ve Çanta Fiyatları

Balıkçı çantası fiyatları ve takım kutusu fiyatları ürünlerin modeline, boyutuna, kalitesine veya markasına göre değişiklik gösterebilir. Çantayı da kutuyu da uzun süre kullanacağınızı ve bu süre zarfında ondan büyük fayda sağlayacağınızı düşündüğünüzde fiyat seviyeleri neredeyse bedavaya yakın. Özellikle plastik takım çantaları bütçenizi hiç zorlamayacaktır. Sırt çantalarında durum biraz değişebilir ama bu çantaları da çok amaçlı oldukları için balıkçılık dışında, mesela doğa yürüyüşlerinde de kullanabilirsiniz. Avcı çantası da aynı mantıkla düşünülebilir. Olmazsa olmaz kara avı malzemelerinizi bu çantalara yerleştirip taşımanız mümkün. Daiichiselko, Daiwa, Discovery, Remixon, Spro ve diğer birçok markanın ürünlerini burada bulabilirsiniz. Diğer avcılık ve balıkçılık malzemeleri için kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Abu Garcia (14)
ALBASTAR (47)
Allen (1)
APIA (1)
ATEF (7)
Balzer (39)
Bauer (6)
Boone (1)
Captain (46)
Cormoran (5)
CosyWolf (2)
Daiwa (68)
Dam (52)
Discovery (9)
(1166)
Duo (4)
Educe (1)
EUROFISH (15)
Evostar (14)
FLADEN (14)
Fox (1)
FREECAMP (1)
Fujin (156)
Hots (1)
IMA (3)
K-KARP (20)
Kaptan (28)
Kendo (209)
KENDO (1)
Lineaeffe (273)
Michigan (14)
Mueslii (1)
Mustad (1)
Mutant (1)
Noeby (1)
Nomura (6)
Okuma (64)
Panaro (33)
Pelican (1)
PROLOGİC (25)
Protackle (27)
Quantum (1)
Rapture (23)
Rastgele (2)
Remixon (213)
Safari (1)
Salt (1)
Savage Gear (103)
Sea Horse (71)
Shimano (61)
Silstar (17)
Spro (24)
Tailwalk (18)
Trabucco (114)
Vercelli (1)
Zenaq (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(404)
ve üzeri (535)
ve üzeri (560)
ve üzeri (567)
ve üzeri (582)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL