Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çanta & Kutu

için 2,873 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çanta & Kutu

Balık tutmaktan hoşlanan kişilerin ihtiyaç duyacağı her türlü materyalin, balık tutma esnasında bulundurulması gerekmektedir. Olta bakımı ve oltaların kullanılması için çeşitli materyallerin taşınması için balıkçılara özel balıkçı çantaları geliştirilmiştir. Organizer özelliği taşıyan özel balıkçı çantası modelleri sayesinde, küçük parçaların istenen her an el altında bulunması sağlanmaktadır. Çok fazla küçük boyutlu materyallerin bulunması ve ürünlere istenen her an erişim saklanmasının zorunlu olması, balıkçı çantalarının kullanımını zorunlu hale getirmektedir. Sadece balıkçılar değil, küçük materyalleri organize etmesi gereken tüm kişilerin kullanımı için ideal özellikte olan balıkçı kutusu ve çantaları, tüm eşyaların beli bir düzen içerisinde saklanmasını sağlayacaktır. Balıkçı takım çantası modelleri, sayfamız üzerinde tüm özellikleriyle ele alınmıştır.

Gerekli Ekipmanlar Balıkçı Çantasıyla Düzenlenir

Gerekli Ekipmanlar Balıkçı Çantasıyla Düzenlenir

Balıkçı oltalarının istenen işlevleri sağlayabilmesi için erekli birçok ekipman ve malzeme bulunmaktadır. Oltalardaki farklı işlevler için geliştirilen ekipman ve materyaller, oldukça küçük boyutlarda ve çok sayıda olmaktadır. Balık tutma esnasında lazım olacak misinalar , kurşun ve iğne gibi hassas materyaller, balıkçı çantalarında yer alan özel bölmelerde saklanmalıdır. Tek bir kutu ya da çanta içerisinde, organize edilmeden saklanmak istenen balıkçı ekipmanları, zaman içerisinde karışıklık gösterecek ve aranan ürünün bulunması zor hale gelecektir. Güvenlik açısından da riskli sayılan bu karışıklık, balıkçıların zorluk yaşamasına sebep olacaktır. Balıkçı kutusu ya da balıkçı çantası olarak iki ayrı kategoride geliştirilen ürünler sayesinde, balık tutma esnasında ihtiyaç duyulacak her türlü materyal düzen içerisinde saklanacaktır. Küçük boyutta ve çok sayıda olan avcılık ve balıkçılık ekipmanları, özel organizer bölümlere sahip olan balıkçı sırt çantası modelleriyle düzenlenebilir. Her ürün için farklı bir bölmeye sahip olan bu çanta ve kutular, kolay taşıma ve kolay kullanım özelliğine sahiptir. Balık tutma için gerekli olan her türlü malzeme için özel bir bölüme sahip olan balık malzemeleri kutusu içerisinde, küçük küçük çok sayıda bölmeye yer verilmiştir. Aynı işlevdeki materyalleri tek bir bölmede saklanması için hazırlanan bu çantalar, oluşabilecek her türlü karmaşanın ve tehlikenin önüne geçmektedir. Balık tutma esnasında lazım olan materyallere erişmek için ürünlerin yer aldığı bölümlere bakılması yeterli olacaktır. Olta ve kamışlar ile gerekli tüm malzemelerin tek bir çanta içerisinde saklanmasını sağlayan balıkçı çantası ve balıkçı kutuları sayesinde, balık tutarken ihtiyaç duyacağınız her türlü malzemeyi yanınızda taşıyabilirsiniz. Oldukça küçük boyutlara sahip olan balıkçı kutusu ve balıkçı çantaları, taşıma konusunda sizlere herhangi bir zorluk çıkarmayacaktır. Özellikle farklı eşyaları da yanınızda götürmeye ihtiyaç duyuyor ve tüm bu eşyaları tek bir çana içerisinde toplamayı istiyorsanız, sayfamızda yer alan balıkçı çantası modellerin incelemelisiniz. Her model ve markaya ait çantalara yer verilen sayfamızda, bütçenize uygun modellere kolaylıkla erişim sağlamanız mümkündür. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun çanta modeliyle karşılaşmanız durumunda, kolaylıkla sepetinize ekleyebilir ve kısa sürede alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

İhtiyaçları Karşılayan Balıkçı Çantalar

İhtiyaçları Karşılayan Balıkçı Çantaları

Balık tutma hobisine sahip olan kişiler bu hobilerini en güzel şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Balıkçıların ihtiyaç duyacağı birbirinden farklı materyallerin, balık tutma anında yanlarında bulunması zorunlu kılınmıştır. İhtiyaç duyduğunuz tüm balıkçılık malzemelerini yanınızda taşımak zorunda kalmanız, sürekli tertip ve düzenli olmayı zorunlu hale getirmektedir. Kullandığınız oltalara işlevsellik kazandıran çeşitli materyaller, balık tutma esnasında anlık olarak ihtiyaç duyacağınız malzemeler olarak değerlendirilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz malzemelerin tamamının düzen içerisinde saklanması ve ihtiyaç duyduğunuz anda malzemelere erişim sağlamanız amacıyla, özel tasarım balıkçı çantalarından faydalanmanız gerekecektir. Küçük boyuttaki eşyaların birbirine karışmaması amacıyla, balıkçı olta çantası modelleri kullanılmalıdır. Olta ve oltalara ait diğer malzemelerin düzenli şekilde saklanmasını sağlayan bu çantalar, ihtiyacınıza göre çeşitli boyutlarda tasarlanmıştır. İç hacmi ve kapasitesi için de farklı tasarımlara sahip olan özel çantalar sayesinde, kullandığınız tüm balıkçılık materyallerini tek bir çanta içerisinde toplayabilirsiniz. Sürekli araçlarınızda taşıyabileceğiniz balıkçı omuz çantası ve farklı model balıkçı çantaları, ihtiyaç duyduğunuz her an elinizin altında olacaktır. Bir yerden bir yere taşımakta zorluk yaşamamanız adına, balıkçı çantaları için özel omuz askıları geliştirilmiştir. Sırt çantası ya da omuz çantası olarak kullanılabilecek birçok model sayesinde, normal zamanlarda kolay taşıma imkânı oluşturulmuştur. Çantaların farklı haznelere sahip olması sebebiyle, iğne ve benzeri her türlü malzeme güvenli şekilde saklanabilir. Sadece eşya saklamak amacıyla kullanılmayan balıkçı çantaları arasında, oturaklı balıkçı çantası modelleri sıkça tercih edilmektedir. Her gidilen yere ekstra oturak ya da tabure taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıran tabureli balıkçı çantası modelleri, balıkçıların gittikleri her yerde oturak arama zorunluluğunu ortadan kaldıracaktır. Gerekli anlarda oturak olarak kullanılabilen balıkçı çantaları sayesinde, uzun saatler olta tutmak zorunda kalan balıkçıların yorulmasının önüne geçilecektir. Sırt çantası, omuz çantası ya da el çantası olarak tasarlanan çeşitli modellere sahip olan balıkçı çantaları, ihtiyaç halinde kolaylıkla taşınma özelliğine sahiptir. Eşyalarınızın kaybolmaması ve birbirine karışmaması amacıyla, özel tasarım çantaları incelemeniz yeterli olacaktır. Her marka ve modelde sunulan ürünler arasından, kendiniz için en ideal modeli seçebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Özel Tasarım Balıkçı Çantası Modelleri

Her Bütçeye Uygun Özel Tasarım Balıkçı Çantası Modelleri

Avantajlı modellerin yer aldığı sayfamız üzerinde, balıkçı kutusu fiyatları modele ve özelliğe bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İhtiyacınıza uygun boyutlarda ve özelliklerde balıkçı kutularının yer aldığı sayfamızda, markalara ve özelliklere bağlı olarak farklı niteliklerde kampanyalara yer verilmiştir. Aradığınız tüm özellikleri bir arada barındıran özel tasarım olta kutusu ve çantalarından faydalanarak, eşyalarınızı belirli bir düzen içerisinde saklayabilirsiniz. Gittiğiniz her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz balıkçı iğne kutusu modelleri sayesinde, tutmak istediğiniz balık türüne ve oltanızın ihtiyacına göre gerekli iğnelere erişim sağlayabilirsiniz. Tüm malzemelerin kendine ait bir bölüme sahip olabilmesi amacıyla, organizer balıkçı çantası modelleri geliştirilmiştir. Organizer özellikteki kutu ve çantalar, eşyaların her biri için özel bir bölümü içerisinde barındırmaktadır. Tercihe göre büyük ve küçük boyutlardaki organizer kutular sayesinde, olta ve oltaya ait her türlü materyal için özel bir alan oluşturulacaktır. Eşyalarınızı istediğiniz şekilde saklamanızı sağlayan organizer balıkçı çantası modelleri arasından, kendiniz için en uygun modeli seçmek adına sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Çanta yerine kutu formundaki organizerleri tercih etmeniz durumunda, raflı balıkçı çantası modellerini incelemeniz yeterli olacaktır. Birçok materyalin küçük bir kutu içerisinde bir araya getirilmesi için özel olarak tasarlanan raflı balıkçı kutuları, 2 ya da daha fazla rafın üst üste gelmesini sağlamıştır. Eşyalarınızın raflarda güvenle saklanmasını sağlayan bu modeller, kutu formunun elde edilmesi için merdiven sistemine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Rafların kızaklı şekilde olması sebebiyle, kullanım esnasında tüm raflar eşit şekilde açılabilir ve içerisindeki ürünler görünür hale getirilir. Tek bir kutu içerisinde daha fazla materyalin saklanması için tasarlanan raflı modeller, ihtiyaca göre farklı boyut ve kapasiteye sahip olabilirler. Eşyaların boyutuna göre çeşitlilik gösteren raflı balıkçı çantası fiyatları, çantaların modeline bağlı olarak çeşitli kampanyalarda sunulmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak en ideal balıkçı çantası modellerini tespit etmek ve aradığınız ürüne kısa sürede sahip olmak için sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Aradığınız özellik ve modeldeki ürünleri tespit ettikten sonra, anında sepetinize ekleyebilir ve kısa sürede alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Alışverişinizin tamamlanmasının ardından, en kısa sürede ürünleriniz adresinize teslim edilecektir.