TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İğne, Fırdöndü, Kurşun

için 26.355 sonuç bulundu.

İğne, Fırdöndü, Kurşun

Deniz, göl ve akarsular içerisinde kolaylıkla balık tutmanızı sağlayacak olan olta iğnesi , fırdöndü ve kurşun malzemeleri, birçok balık tutkununun fazlası ile memnun ediyor. Farklı ağırlık, şekil ve özelliklere sahip olabilen olta iğnesi, fırdöndü ve kurşun modelleri, balık avlarken en yüksek performanslara ulaşmanızı sağlamaları ile önemli ürün yapısına olduklarını kanıtlıyor.

Olta İğnesi, Fırdöndü ve Kurşun Malzemeleri ve Memnuniyet

Olta İğnesi, Fırdöndü ve Kurşun Malzemeleri ve Memnuniyet

Birçok farklı sulak alanda Avcılık & Balıkçılık yapmak, kullanıcıların en çok sevdiği hobileri arasına giriyor. Misini dışında farklı malzemelere de sahip olması gereken balıkçılar, farklı çeşitleri bulunan olta iğnesi, fırdöndü ve kurşun modelleri ile yüksek performans alıyor. Çipura, sazan ve levrek olta iğnesi olarak farklı şekillerde yapılan olta iğnesi modelleri, farklı balık türlerinin ağız yapısına uygun olmaları ile kullanışlılık sunuyor. Genellikle paslanmaz maddeden yapılan fırdöndü çeşitleri , balık yemi ve kurşun gibi ekipmanları birarada tutmaya yarayan balık malzemeleri arasında bulunuyor. Misina ve balık arasında köprü vazifesi gören fırdöndü çeşitleri, misinalarınızdaki yükü uygun stilde çalışma yapısı ile dayanıklılık ve işlevselliği sizlere vadediyor. Kendi ekseni etrafında rahatlıkla dönebilen yapıya sahip olan fırdöndü modelleri, farklı modelleri ile dikkat çekiyor. Farklı ağırlık yapılarında bulunan olta kurşunları, malzemelerin dibe batmasını sağlayan yapıda olması ile balık türlerine rahatlıkla ulaşılabilmesini sağlamaları ile dikkatleri çekiyor. Fırdöndüye takılan olta kurşunları, madeni malzeme yapısı ile takımların suyun altına hızla girilmesini sağlıyor.

Olta İğnesi, Fırdöndü, Kurşun Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Olta İğnesi, Fırdöndü, Kurşun Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Uzun saplı, kısa saplı, kahle iğne, şekilli iğne ve farklı çengel yapısına sahip modelleri ile biçok balık türünün kolaylıkla yakalanmasını sağlıyor. Etkili yapıları ile balıkların en verimli şekilde yakalanıp, kullanıcıların avdan keyif alınmalarını sağlayan olta iğneleri, tatlı, tuzlu ve sodalı olmak üzere farklı sulak alanların balık türlerinin, çene ve ağız yapısına uygun yapılarda üretiliyor. Fosforlu olta iğnesi modelleri, fosfor yapısı ile parlayarak, bazı balık türlerinin dikkatini çekmeye neden olmaları ile birçok balıkçı tarafından fazlası ile tercih ediliyor. Delikli ve üçlü yapılarda da modelleri bulunan olta iğneleri, balık hobinizden daha üstün performans almanızı sağlayan modellerle işlevini sağlıyor. Farklı yük taşıma kapasiteleri ve farklı şekilleri ile misinayı diğer malzemelere bağlayan fırdöndü modelleri, parlak renkli yapıları ile memnuniyet verirken, klipsli fırdöndü yapısı ile kolaylıkla bağlantıyı sağlıyor. Yuvarlak ya da silah kurşunan benzeyen yapılarda oltaşarınıza sunulan kurşun modelleri, malzemelerin işlevini hızlı şekilde yapabilmesi için farklı ağırlıklarda üretiliyor. Fırdöndü, kurşun ve olta iğnesi fiyatları , almak istediğiniz modele ve özelliğe göre farklılık gösteriyor. Spor & Outdoor kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Keyifli Balık Avına Uygun Tasarımlarda Sizlere Sunuluyor

Keyifli Balık Avına Uygun Tasarımlarda Sizlere Sunuluyor

Farklı ağzı açıklıklarına sahip olabilen olta iğnesi modelleri, farklı şekillerdKe karşınıza çıkabiliyor. Metal yapıya sahip olan paslanmaz olta iğnesi çeşitleri, sık sık suya giren malzeme yapısından dolayı sizlere dayanıklı balık malzemesi ürünlerinden olduğunu kanıtlıyor. Kaliteli yapısı ile balıkların kaçmasını engelleyen performanslar sağlayan olta iğnesi modelleri, renkli ve tüylü olta iğnesi çeşitleri ile birçok balığın dikkatini çekip, yem gibi kullanılmasını sağlıyor. Su içerisinde büyük balıkların dikkatini fazlası ile çeken tüylü olta iğneleri, farklı stillerde balık avlanması keyfini sizlere sunuyor. Üç kollu yapısı ile su altında sürütmeleri sağlayan özel ve işlevli yapıdaki fırdöndü modelleri, birçok farklı stilde fırdöndü yapısı ile sizlere memnuniyet veriyor. Klipsli model yapısı ile kolaylıkla birbirine geçen modellerde bulunan fırdöndüler, balıkların dikkatini çeken ekstra özelliklerle de zenginleştirilebiliyor. Farklı ağırlık yapısına göre sınıflandırılan kurşun modelleri, avlanmak istediğiniz suyun derinliğine ve hızına bağlı olarak, balık takımının farklı hızlarda suya batmasını sağlamaları ile memnuniyet yaratıyor. İhtiyacınıza en uygun olta iğnesi, fırdöndü ve kurşun modelini satın alabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Acme (3)
ALBASTAR (130)
APIA (1)
Balzer (80)
Bauer (48)
BlueBlue (23)
Captain (652)
COH (25)
Cormoran (90)
CosyWolf (14)
Daiwa (321)
Dam (44)
Decoy (524)
Discovery (245)
(9717)
Duo (14)
EUROFISH (28)
Evostar (20)
Fiiish (246)
FIN-NOR (1)
Fishtech (5)
FLADEN (324)
Fox (14)
FREECAMP (21)
FUDO (764)
Fujin (241)
Garmin (2)
Hayabusa (776)
Hots (3)
IMA (16)
K-KARP (45)
Kaptan (25)
Kendo (347)
Lineaeffe (355)
Mares (4)
Megabass (1)
Mustad (241)
Mutant (94)
Nikko (3)
Nippon (60)
Nomura (103)
Okuma (126)
Omoto (3)
Pelican (5)
PENN (2)
Pinorex (40)
PROLOGİC (134)
Protackle (91)
Rapture (33)
Rastgele (18)
Remixon (1222)
Ryobi (10)
Savage Gear (770)
Sea Horse (2577)
Shimano (13)
Silstar (12)
Spro (194)
TEKNODOĞA (54)
Tora (3)
Trabucco (108)
Van Fook (169)
Yokuzuna (1)
Youvella (1080)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2.687)
ve üzeri (3.158)
ve üzeri (3.269)
ve üzeri (3.296)
ve üzeri (3.346)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL