Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

İğne, Fırdöndü, Kurşun

için 26,385 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

İğne, Fırdöndü, Kurşun

Günümüzde insanlar tarafından çeşitli aktiviteler kullanılıyor olup farklı hobiler ile gözler önüne seriliyor. Bu hobiler her kullanıcı için farklılık gösterirken aynı zamanda özel materyaller gerektirebilir. Su çevrelerinde, deniz, göl ve akarsu gibi geniş alanlarda balık tutmak insanların özel hobileri arasında yer alıyor. Balık tutmaktan keyif alan geniş bir kullanıcı kitlesi bulunmakta olup gerekli materyaller ile destekleniyor. Balık tutmak için kullanılan İğne modeli kolay ve pratiklik sağlamak amacıyla sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Olta iğnesi, fırdöndü ve kurşun malzemeleri, balık tutmayı seven kullanıcıları memnun ediyor. Bu özel olarak tasarlanan materyaller, ağırlık, şekil ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Üreticileri tarafından özel teknikler ile hazırlanan olta iğnesi, fırdöndü ve kurşun modelleri, av esnasında üst düzey performans sergiliyor. Kurşun modelleri kullanım alanlarına göre çeşitlilik sunarken surf kurşun, eritme kurşun, olta kurşunu gibi özel materyaller ile sunuluyor. Profesyonel kadrolar aracılığı ile özel olarak hazırlanan bu dayanıklı ürün modelleri, her alanda rahatlıkla kullanım sağlıyor. Özel teknik ve testler sonucu tam puan almış olup kullanıcısına yüksek potansiyeli ile hizmet sergiliyor. Fırdöndü modelleri diğer materyaller gibi üretici tarafından özel olarak tasarlanıyor. Ürünler markasına, boyasına, kullanım amacına ve modeline uygun nitelikte üretilen parçaları ile göz önüne seriliyor. Bu parçaların belirli bir kullanım süreleri olup kullanıcının özenli davranması ile ömrü uzatılabiliyor. İşlevsel özellik sergileyen ürünler, su canlıları için pratik avlanma imkanı sağlıyor. Kaliteli ve dayanıklı materyaller ile hazırlanan ürünler, estetik modelleri ile kişisel beğenilere sunuluyor. İğne, fırdöndü ve kurşun modelleri seçim aşamasında alıcı için pek çok seçenek sunuyor.

İğne Fırdöndü Kurşun Modelleri

İğne Fırdöndü Kurşun Modelleri

İğne, fırdöndü ve kurşun modelleri ile her seçeneğin uygun olduğu kasa tipi, modeli ve markası farklılık gösteriyor. Kullanım amacına uygun olarak tercih edilen modeller, tam donanımlı özellikleri ile göz önünde bulundurulmalıdır. Alıcının beğenisi ve ihtiyaçlarını önemseyen üretici özel olarak tasarlıyor. Geniş kullanıcı kitlesine sahip olan bu ürünler işlevsel faydaları ile tasarım özellikleri sayesinde estetik olarak farklı modeller sergiliyor. Olta iğnesibalıkçıların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alıyor olup sulak alanlarda nitelikli özellikler sergiliyor. Balıkçıların farklı teknikler ile kullandığı olta iğnesi, yüksek performans gösteriyor. Balık çeşitleri üzerinde değişiklik gösteren olta iğnesi farklı balık türlerinin ağız yapısına uygun olarak seçiliyor. Kullanışlı yapısı ile pek çok model sergilenirken paslanmaz maddeden üretilerek kalitesini yansıtıyor. Olta iğnesi bağlamak kullanılan materyallerin yanı sıra biraz daha uğraştırıcı bir durum olarak göz önüne geliyor. Kullanım amacına uygun olarak çeşitli özellikleri ile alıcısına geniş ürün yelpazesi sunan bir alan yaratıyor. Olta türleri balık tutum şekline göre farklılık gösteriyor. Bu sayede olta ucunda kullanılan materyallerde de değişiklik meydana geliyor. Olta iğnesi modelleri, işlem sırasında tercih edilebilecek farklı seçenekler bulunduruyor. Çeşitli özellikleri açısından özel yapılarda satışa sunularak yuvarlak, oval, hafif eğimli gibi farklı şekillerde yansıtılıyor. Alıcılar için şekil olarak farklılık sunan modeller, tek bir ürün ya da takım halinde tercih edilebiliyor. Olta iğnesi dış görünüş olarak renkleri açısından da çeşitlilik sunuyor ve gri renkli, şeffaf renkleri ile alıcılar tarafından sıkça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Türkiye ve dünya çapında birçok ülkede üreticilerinin piyasaya sunduğu olta iğne modelleri görünümleriyle de birbirlerinden ayrılıyor. Performans gücü, malzeme ağırlığı ve dayanıklılığı ile farklı kullanım alanları oluşturuyor.

 İğne, Fırdöndü ve Kurşun Özellikleri

İğne, Fırdöndü ve Kurşun Özellikleri

Avlanmayı seven kullanıcıların özel tasarım araç gereçleri tercih ettiği ve piyasa üzerine sunulan çeşitli modeller ile farklı kullanım alanları oluşturuluyor. Fırdöndü modelleri balık yemi ve kurşun gibi diğer materyalleri bir arada tutma işlemi görüyor. Balık tutarken gerekli olan bu aletlerin yanı sıra misina kullanılarak daha dayanıklı bir yapı hazırlanıyor. Fırdöndü düğümü açısından ele alındığında modellerde maksimum güç düzeyinin farklılaştığı görülebiliyor. Materyallerin çalışma yapısı ile dayanıklılık ve işlevselliği gözler önüne serilirken fırdöndü ürün modelleri alternatif seçenekleri ile dikkat çekiyor. Kullanıcı tercihine bağlı olarak bu ürünler boyut ve ağırlıklarında da değişiklik gösteriyor. Büyük balıklar için kullanım sağlayan ürünlerde ölçüler büyütülürken diğerleri için daha ideal modeller seçiliyor. Farklı ağırlık yapılarında bulunan olta ve fırdöndü kurşunları, malzemelerin dibe batmasını sağlayarak kolaylık sunuyor. Bu esnada çeşitli balık türlerine rahatlıkla ulaşabilmesini sağlanıyor. Fırdöndü ile birlikte oltanın suyun en derinliklerine hızlıca inmesi kolaylaşıyor. Ürün modelleri, dış görünüşlerine bağlı olarak uzun saplı, kısa saplı, kahle iğne, şekilli iğne ve farklı çengel yapısına sahiptir. Ürün modelleri sulak olan her alanda kullanıma uygunluk göstermiş olup tatlı, tuzlu ve sodalı olmak üzere pratik kullanım sağlıyor. Fırdöndü çeşitleri balık türlerinin, çene ve ağız yapısına uygun yapılarda üretiliyor. Birçok farklı model ile sergilenen ürünler üreticisi tarafından piyasaya sürülüyor. Farklı kullanım alanları sunarken parlak renkli, klipsli fırdöndü modelleri sergileniyor. İğne, fırdöndü ve kurşun modelleri çeşitleri ile birbirlerinden farklı özellikler taşıyor. Ürün seçiminde bir bütün olarak tüm donanımları dikkate alarak seçim yapılması öneriliyor. Farklı alternatif modeller hem Türkiye hem de yurtdışında birçok kişi tarafından geniş kullanıcı kitlesi oluşturuyor.

 İğne Fırdöndü Kurşun Fiyatları

İğne Fırdöndü Kurşun Fiyatları

İğne, fırdöndü ve kurşunlar her kullanıcı için farklı amaçlar doğrultusunda hazırlanıyor ve kullanım amacına uygun olarak hizmet sunuyor. İnsanların kendilerine özel benimsedikleri hobileri farklılık gösterirken çeşitli materyaller ile destekleniyor. Su çevrelerinde, deniz, göl ve akarsu gibi geniş alanlar bu aktiviteler için uygunluk gösteriyor olup bağlantıyı sağlıyor. Fırdöndülü kurşun yuvarlak ve oval yapıda olup normal kurşun görünümünü andırıyor. İç materyalleri ile malzemelerin işlevini hızlı şekilde yapabilmesi için farklı ağırlıklarda üretiliyor Ürün modelleri, ağız açıklığına uygun olarak birbirleri arasında model farkı sunuyor. Şekilleri ile göz önüne gelen bu modeller, metal yapıya sahiptir. Bu metal materyal sayesinde paslanmaz kurşun ve iğne özelliği sergilerken aynı zamanda kaliteli yapısı ile farklı bir performans sunuyor. olta kurşun çeşitleri özel ve işlevsellik yansıtıyor. Nitelikli özellikleri ile gözler önüne serilen modeller, su altında gösterdiği potansiyel ile kullanıcı memnuniyetini kazanmayı başarıyor. Klipsli model yapısı ile kolaylıkla birbirine geçen modellerde bulunan fırdöndüler, balık tutmayı kolaylaştırırken kurşun ürünleri suya hızlı dalmasını sağlıyor. Farklı ağırlık yapısına göre sınıflandırılan kurşun modelleri, hız ve süreklilik açısından dikkat çekiyor. Modeller üretimleri sırasında kullanılan materyal yapılarına göre değişiklik gösteriyor. Modeller üzerinde çelik, plastik ve diğer sert yapılı materyaller tercih ediliyor. Malzeme ve tasarım unsurlarının yanı sıra teknik donanımlar sergileniyor. Sürekli olarak gelişim gösteren ürünlerin işlevsel özellikleri geliştirildikçe iğne, fırdöndü ve kurşun fiyatları da değişiyor.