TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Balık Bulucu

için 1,112 sonuç bulundu.

Balık Bulucu

Kişisel ya da ekip halinde gerçekleştirilebilen özel doğa aktivitelerinden birisi olarak Avcılık & Balıkçılık, özellikle son yıllarda gelişen teknolojik olanaklar sayesinde herkes tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Sabır ve dikkat gerektiren bir etkinlik olan balıkçılıkta, balıkların kısa sürede tespit edilebilmesi ve isabetli olta atışlarının yapılabilmesi için balık bulucu ürünleri kullanılabilmektedir. Teknik açıdan gelişmiş fonksiyonlarla ve özel tasarımlarla piyasada yer alan bu ürünler, balıkların su altında hangi konumda bulunduklarını kısa sürede tespit edebilmenizi; bu bilgi ışığında da balık avına doğru noktalarda çıkabilmenizi sağlayabiliyorlar. Balık bulucu sonar cihazlarıyla siz de tatlı su balıkçılığında profesyoneller gibi hareket edebilir, balıkların yerini tespit ederek oltanızı isabetle fırlatabilirsiniz.

Balık Bulucu Teknolojisini Tanıyın

Balık Bulucu Teknolojisini Tanıyın

Kişilerin yaşamlarında önemli bir yere gelen teknolojik olanaklar, günümüzde birçok farklı alanda kullanıcılarına fayda sağlayabilmektedirler. Konum tespit, derinlik görüntüleme ve mesafe ölçme gibi amaçlarla kullanılan teknolojiler bu anlamda yenilikçi kullanım alanlarıyla öne çıkıyorlar. Su altındaki balıkların nerede bulunduğunun tespit edilmesi ve bu bilgiye göre ava çıkılabilmesi için dizayn edilen sonar balık bulucu ürünleri bu segmentte yer alan teknolojik ürünlerdir. Piyasada birçok farklı özelliğe sahip alternatifi yer alan sonar balık bulucuların temel çalışma prensipleri ise ortaktır. Sonar sistem temel olarak ses dalgalarının bir nokta üzerinden gönderildikten sonra belirli bir yüzeye çarpıp geri dönme sürelerine bağlı olarak ölçüm yapabilen aygıtlardır. Bu özellikleri sayesinde derinliği fazla olan su dolu alanlarda derinliğin ölçülebilmesinin yanında balıkların da yerlerinin tespit edilebilmesi konusunda fayda sağlayan sonar teknoloji, balık bulucuların ortak özelliği olarak gösterilebilir. Piyasada yer alan portatif balık bulucu ürünleri, kullanıcıların balıkçılık yaparken ihtiyaçları olan balık tespitini iyi bir şekilde sağlayabiliyorlar. Deniz ve göllerde balıkçılı yapmak isteyenlerin derinliğin fazla olduğu noktalarda balıkların hangi noktada olduğunu algılayabilmeleri her zaman kolay olmayabilir. Profesyoneller için dahi kimi zaman oldukça zor olabilen bu işi kolaylaştıran ürünler ise sonar balık buluculardır. Teknoloji markaları tarafından piyasada yer verilen bu ürünlerin genel özellikleri balıkların lokal olarak tespit edildikten sona kullanıcıya bildirim sağlamalarıdır. Böylelikle kullanıcılar uzun saatler boyunca balıkları aramak ya da boşa olta atmak yerine sonar balık bulucularını kullanarak arzu ettikleri bilgileri elde edebiliyorlar. Seyyar balık bulucu modelleriyle tekne kullanarak denize açılabilir, kıyı kenarından balık bulucunuzu yönlendirerek gerekli tespit verilerini kısa süre içerisinde elde edebilirsiniz. Üreticilerin kullanıcılara yönelik olarak ihtiyaçları iyi bir şekilde analiz ediyor olması sayesinde sonar balık bulucular teknolojik açıdan oldukça farklı standartlara sahip olabilmektedirler. Bu standartlar neticesinde yüksek doğruluk oranı ve oldukça derin noktalarda yapılan araştırmalarda dahi etkili sonuçlar elde edilebilmektedir. Siz kişisel olarak ihtiyacınız olan özellikleri bulunduran bir balık bulucuyu kullanarak balık avında profesyonellere yakışır sonuçlar elde edebilirsiniz.

Balık Bulucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Balık Bulucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Denizler ve göller doğanın bir parçasıdır. Balıklar, deniz canlıları ve çeşitli eklem bacaklılar için bir ev görevi gören bu ortamlar, insanlar içinse gizemlerle doludur. Denizlerin ve göllerin altında zemin yapısı farklılaşabilmektedir. Bu bağlamda da bu bölgelerde yaşayan deniz canlılarının türleri, yoğunluğu, büyüklüğü değişebilmektedir. Balıkçılıkta iyi sonuçlar alabilmenin önemli püf noktalarından birisi de yüzey yapısını iyi biliyor olmaktır. Profesyonel balık bulucu ürünleri ses dalgalarını suyun altına yönlendirerek, geri dönüş süresi ve şiddeti üzerinden elde ettiği bilgileri işleyerek kullanıcılarına suyun altındaki yüzey, yosunlar, kayalıklar, kum hakkında bilgi sağlayabilirler. Bu noktada daha etkili bir fayda olarak ise balıkların bulundukları konumun tespit edilmesini sağlayarak, kişisel avlanma alanınızı belirleyebilmenizi mümkün kılarlar. Teknolojik açıdan gelişmiş özellikleri bulunan balık bulucular, başarılı ölçüm özellikleri sunuyorlar ve kullanıcıların ihtiyaçları olan verileri saniyeler içerisinde ortaya çıkarabiliyorlar. Balık bulucu GPS özelliklerine de sahip olabiliyor. GPS özellikli balık bulucular anlık olarak balıkların bulunduğu noktayı tespit ederken, yüksek doğruluk oranıyla kullanıcılarına doğru noktalarda avlanmaları için yardımcı olabiliyorlar. Klasik olarak şamandıra sistemiyle çalışan bu ürünler, suyun yüzeyine bırakıldıktan sonra gezici olarak araştırma yapabiliyorlar. Dik açı yerine 45 derecelik eğimle ölçüm yapacak şekilde geliştirilen modeller, geniş bir alanda analiz yapabiliyorlar; su altındaki çeşitli bölgelerin incelemesini her defasında daha geniş bir alana sonar dalgalar yollayarak yapabiliyorlar. Kablosuz balık bulucu seçenekleri, piyasada kullanıcılara teknik açıdan fayda sağlayabilen özellikleriyle dikkat çekiyorlar. Akıllı telefonlarla bağlantılı olarak kullanılabilen bu modeller, kablosuz ağ bağlantısı sayesinde su üzerinde gezinirlerken görüntüledikleri su altı canlılarını anlık olarak akıllı telefonunuza aktarıyorlar. Böylelikle siz belirli bir alana açılmadan önce balık bulucunuzu suya bırakarak, avlanmaya çıkacağınız yerin tespitini sağlayabiliyorsunuz. Genel olarak balık bulucu fiyatları modellerin teknolojik özelliklerine ve performans standartlarına göre değişkenlik gösteriyor. Piyasada yer alan modeller birbirlerinden teknik açıdan çok yönden ayrıldıklarından, fiyat açısından çok sayıda alternatifin bulunabildiği söylenebilir. Siz de kendi kullanım ihtiyacınıza ve bütçenize göre bir balık bulucu ürününü edinebilirsiniz.

Balık Bulucu ile Zamanınızı Keyifli Kullanın

Balık Bulucu ile Zamanınızı Keyifli Kullanın

Balıkçıların mevsim şartlarına, coğrafi özelliklere ve balık türlerinin davranışlarına yönelik güçlü bilgileri onlara balık avlama konusunda profesyonellik sağlarken, bu alanda daha etkili sonuçlar elde edebilmenin bir yolu da artık balık bulucu kullanmaktan geçiyor denilebilir. Teknolojik aygıtlar olarak balık bulma konusunda zaman kaybını ortadan kaldıran ve her avlanma sürecini verimli hale getirebilen balık bulucularla siz de zamanınızı keyifle kullanabilirsiniz. GPS balık bulucu modelleri arasında yalnızca balık tespitiyle kalmayıp derinlik ve sıcaklık verilerini de ölçebilen seçenekler bulunuyor. Bu modelleri kullanarak tekne ile harekete geçtiğiniz zamanlarda ilerlediğiniz alanın yüzeyi hakkında bilgi edinerek, balık türlerine göre avlanmaya başlayabilirsiniz. Kayalıklarda yaşayan balık türleri ile açıklarda yüzen balıkların yapıları farklı olduğundan siz kendi avlamak istediğiniz balık türüne göre oltanızı cihazınızın size verdiği sonuçlara göre fırlatabilirsiniz. Balık bulucu sonar fiyatları üzerinde de etkili olan ve kullanıcılara fayda sağlayan özelliklerden birisi olarak çevrimdışı veri akışı gösterilebilir. Tekne modu özelliği bulunan bu modeller, su altı verilerini anlık olarak telefonunuzun GPS verileriyle birleştirirler ve bu sayede kişisel akıllı telefonunuzun ekranından anlık olarak batimetri haritalarına erişim sağlama imkanına sahip olursunuz. 100 metreye kadar wifi bağlantısı özelliği bulunan balık bulucular, merkezi olarak cihazınızı yanınızda taşıma zorunluluğunuzu ortadan kaldırabiliyorlar. Bu modelleri su yüzeyine bıraktığınızda, kendileri gezintiye çıkarak size anlık olarak görsel veriler sunuyorlar. Sonar ölçümler yaparak elde ettikleri verilerin analinizi de gerçekleştiren cihazlar balıkların yoğun olarak bulunduğu bölgelerde uyarı vererek sizi ilgili noktaya yönlendirebiliyorlar. Bu sayede her defasında daha fazla balık tutabilmek için hangi noktada avlanmanız gerektiğini bilebiliyorsunuz. Balık bulucu radar fiyatları incelendiğinde modellerin dahili ekranlarının çözünürlük düzeyinin de fiyatlarda belirleyici olabildiği görülüyor. 24 inç büyüklüğüne kadar ekranla kullanıcılara sunulan modeller yüksek çözünürlük performanslarıyla anlık olarak su altı görüntülerini net bir şekilde inceleyebilmenizi sağlıyorlar. Siz de şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek balık bulucu top fiyatları ve modellerin özellikleri hakkında bilgi edinebilir; kullanım ihtiyacınıza uygun modeli satın alabilirsiniz. Spor & Outdoor kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Abari (1)
Adidas (1)
ALBASTAR (6)
Allen (1)
Balzer (4)
Bauer (1)
Captain (10)
Cormoran (7)
Dam (18)
Deeper (6)
Discovery (5)
(779)
EUROFISH (1)
Fiiish (2)
FLADEN (4)
FREECAMP (2)
Garmin (41)
Humminbird (15)
K-KARP (12)
Kendo (5)
Lineaeffe (1)
Okuma (3)
PENN (1)
PROLOGİC (33)
Remixon (14)
Silstar (6)
Spro (19)
Trabucco (2)
Youvella (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(52)
ve üzeri (72)
ve üzeri (78)
ve üzeri (79)
ve üzeri (84)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL