Balık Bulucu

Balık bulucu; denizin 2000 metre derinliklerinde olan tüm balıkları tespit etmeye yarayan, elektronik bir cihazdır. Neredeyse tüm balıkçı teknelerinde 1 veya 2 adet olarak balık bulucu cihazlardan bulunur. Balık tutmayı profesyonel olarak yapmak istiyorsanız, bu cihazlardan 3 adet de bulundurabilirsiniz. Suyun altındaki balıkları tespit ederek ekrana yansıtır. Balık bulucu cihazlarının ekran boyutları 30cm'den 50 cm'ye kadar olabilmektedir. Bu ürünler genelde çift aynalı olarak üretilmektedir. 1000 - 3000 - 10000 vat gibi enerji ile çalışırlar. Vat güçlerinin amacı, dipteki balığı net bir şekilde görebilme imkanı sağlamasıdır. Balık bulucu fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek size uygun olanını satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Furuno balık bulucu, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

1000 vatlık bir balık bulucu cihaz, suyun ortasında yaşayan bir balığı algılarken, çinekop gibi dipte yer alan ve çamura yapışmış olan balığı çok az algılar. 3000 vatlık olan balık bulucu ise daha derinlerde hatta taşın altında bile olan balık çeşitlerini gösterebilmektedir. Balık bulucu cihazının gücü ne kadar yüksek ise, dipteki balıkları o kadar net gösterebilmektedir. Balık bulucu nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, kullanım kılavuzundan ya da internette yer alan açıklamalardan yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm balıkçılık malzemelerine avcılık ve balıkçılık kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Balık bulucu ürünlerinin çalışma prensibi, markalara göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle aldığınız ürünün nasıl kullanıldığını, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilerde bulabilirsiniz. Profesyonel olarak balıkçılıkla uğraşıyorsanız, teknenizde balık bulucu bulundurmanızda yarar olacaktır. Üstelik balık bulucular sayesinde, suyun altında gördüğünüz balıkların hangi cinse ait olduğunu kolayca görebilirsiniz. Balık bulucu cihazlarında açma ve kapama düğmeleri bulunduğu gibi, derinlik ayar düğmeleri de bulunmaktadır. Genelde 24V ile çalışan bu cihazların kullanımı ise oldukça rahat ve pratiktir. Balık bulucu fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Balık bulucu tavsiyesi almak için, balıkçılıkla uğraşan kişilerle irtibata geçebilir ve gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. En iyi balık bulucu çeşitleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Balık Bulucu

için 511 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abu Garcia (10)
(1)
(3)
(3)
(3)
Captain (9)
(3)
(1)
Deeper (9)
Discovery (23)
(97)
(1)
(1)
(1)
(3)
(2)
Humminbird (18)
(3)
Remixon (8)
(4)
(5)
Spro (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (22)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (26)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL