Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Tsc
Fam
MTC
3M
OMZ
3C
MKM
Omz
Mtc
TP
3D
Esa
C9
GVA
Aft
GKL
Gkl
Dnz
HMC
3m
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kasa Tipi

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Ölçü

Başka bir kelime deneyin

Seçenek 1

Başka bir kelime deneyin

Seçenek 2

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Oto Dış Aksesuar

için 310,994 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Oto Dış Aksesuar

Otomobil aksesuarları , motorlu taşıtların estetik görünümleri için tasarlanan ürünlerdir. Estetik ve işlevsel kullanılmaları mümkün olan aksesuarların farklı modelleri bulunur. Araç kullanıcıları sahip oldukları araçların dış görünüşleri için kişisel dokunuşlar yapmak istediklerinde farklı modeller içerisinden ihtiyaçları ile uyumlu olan aksesuarlara yönelirler. Aksesuar ve tuning kullanımı sonucunda ise hem tarzlarını yansıtırlar hem de araçlarına değer katarlar. Otomobil aksesuarları arasından aracın bölgesel kullanımlarına uygun modeller sıkça tercih edilmektedir. Arma ve sticker , brandalar, plakalar için geliştirilen aksesuarlar, araç basamakları, antenler, anahtarlıklar, çamurluklar için tasarlanan seçenekler, kapı aksesuarları, bantlar gibi çeşitlilik sağlayan ürün seçenekleri bölgesel kullanım alanlarına göre birbirlerinden ayrılırlar. Bölgesel kullanımı söz konusu olan modellerin sahip oldukları özellikler ürün versiyonları geliştirilir. Hem modifiye işlemlerinde hem de işlevsel şekilde uygulanabilen çamurlukların birçok ürün versiyonu bulunur. Olumsuz hava koşulları ile uyumlu bir şekilde kullanılabilecek çamurluklar her araçta bulunması gereken koruyucu nitelikte aksesuarlardır. Oto dış aksesuar modelleri içerisinde kullanımı yaygın olan çamurluklar kullanıcı faydasını gözeten ürünlerdir. Paçalık, tozluk ve çamurluk olarak tercih edilebilecek olan çeşitlerin tek ya da tek halinde satın alınabilmesi mümkündür. Set halinde satışa sunulan ürünlerin parça sayıları paket içeriklerine göre değişim göstermektedir. Ön, arka ve yan çamurluk çeşitleri arasında farklı kriterlere uygun nitelikte ürünler yer alır. Bu kriterler farklı boyutlar, renkler, desenler ve araç modelleri ile ilgilidir. Kriterlere göre çeşitlere ayrılan çamurluklar arasından her zevk ve beğeniye hitap edebilecek tarzda ürünlerin seçilebilmesi mümkün olmaktadır. Modifiye işlemlerinin kişisel zevklere ve araçların modellerine uygun şekilde yapılması açısından ürünlerin sundukları özellikler oldukça önemlidir. Çamurluklara ek olarak çamurluk davlumbazları, çamurluk çıtaları gibi ürünler de sayfamızda satışa sunulan ürünler arasında yer alır. Bu kategoride yer alan diğer ürünler ise paçalıklar, sinyal lambaları, rüzgârlık çeşitleri, vb. olarak sıralanabilecek olan modellerdir. Paçalıklar farklılaşan materyal türleri ile dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde üretilirler. Otomobiller için uygun olan versiyonlarına ek olarak kamyonlar ve tırlar için de tercih edilebilecek tarzda modelleri bulunur. Bu kategoride bulunan rüzgârlıklar hitap ettikleri bölgeler ve sahip oldukları özelliklere göre çeşitlenen ürünler içinde konumlanırlar. Otomobillerin ön kaputları için koruyucu nitelikte geliştirilen rüzgârlıklar ve yan bölgede bulunan rüzgârlıklar modifiye uygulamaları sonrasında araca tarz katan ürünler içerisinde yer alırlar.

Oto Dış Aksesuar Çeşitleri

Oto Dış Aksesuar Çeşitleri

Araç dış aksesuar modelleri içerisinde araçların kapıları için geliştirilen pek çok model vardır. Kapılar için tercih edebileceğiniz ürünlerin tasarımlarına eşlik eden birbirinden farklı işlevleri bulunur. Kapılar söz konusu olduğunda tercih edilen ürünlerin nitelikleri ağırlıklı olarak koruyucu işlevler ile desteklenir. Park sırasında sıkça açılıp kapatılan kapıların darbelere ve çizilmelere maruz kalmaları koruyucu özellikli üretilen aksesuarlar sayesinde engellenir. Koruyucu fitiller. Kapı eşikleri, kapı kolu korumaları, ayna altlıkları, kapı kolları, ledler ve kapıların camları için uyumlu olarak üretilen rüzgârlıklar koruyucu modifiye ürünleri içerisinde yer alırlar. Araç dış aksesuar kullanımlarında kapılar için üretilen bir diğer seçenek ise kapı altı aksesuarlarıdır. Karanlık alanlarda aracın kapıları açıldığı sırada yol üzerinde fark edilebilmesini de sağlayan ledlerin ışıklı ve pilli olarak üretilen çeşitleri mevcuttur. Fitiller ile çizilmeleri önlemek ve olası çarpmaları yumuşatmak mümkündür. Eşikler için tasarlanan ürünlerle sıkça kirlenmelere ve zedelenmelere maruz kalan eşiklerin eskimelerinin önüne geçilmesi sağlanır. Kapıların kolları için geliştirilen dayanıklı ve şeffaf film kaplamalar ile araçların kollarının zarar görmeleri minimum seviyeye indirilir. Bu şekilde taşıtların maddi değer kayıplarının da önüne geçmek mümkündür. İkaz ışıkları içerisinde yer alan ledlerin çakarlı ya da klasik modellerinin tercih edilmeleri ile yollarda güvenliğin maksimum seviyeye çıkarılması desteklenir. Araba led aksesuar modelleri ışık ve güç kaynağı açısından seçenekler ile satışa sunulurlar. Bazı ürünlerin güçleri pillerden sağlanırken bazı modeller farklı güç kaynaklarına bağlanırlar. Kapıya bağlı olan diğer bir alan ise yan aynalardır. Yan ayna altlıkları tasarım çizgileri değişen aksesuarlardır. Modifiye sırasında kullanımlarına ek olarak her araçta bulunması gereken aksesuarlardandır. Park halinde veya trafikte aynalara gelebilecek herhangi bir darbenin etkisini azaltma özellikleri bulunur. Kapıların dizayn edilmesinde koruyucu nitelikleri ile işlevsellik sunan modeller farklı işlevler de sunarlar. Kirli hava, ses ve kokuların önlenmesinde aktif bir şekilde kullanılırlar. Bu ürünler dışında kapı çevresinde kullanılmak için tasarlanan çeşitli modeller de bulunulur. Basamaklar bu modellerdendir. Basamaklar klasik ve otomatik formatlarda satışa sunulurlar. Yan ve arka bölgeler için geliştirilen modelleri mevcuttur. Arka basamaklar geniş araçlarda sıklıkla tercih edilen aksesuarlardandır. Koruma olarak kullanımı yaygın olan basamaklar baskılara karşı dayanıklı şekilde üretildikleri için uzun ömürlü kullanım sağlayan ürünlerdir. Taşıma kapasiteleri ise modelden modele değişiklik gösterir.

Oto Dış Aksesuar Modelleri ve Özellikleri

Oto Dış Aksesuar Modelleri ve Özellikleri

Araç dışı modifiye aksesuarları içerisinde plaka alanları için özel olarak geliştirilen birçok seçenek vardır. Plakalıklar, çerçeveler, plaka altlıkları ve plakalar üzerinde yazı işlemlerini gerçekleştirmek için geliştirilen kalemler modifiye uygulamaları için çeşitlilik sunarlar. Plakalıklar ön ve arka bölgelerde ayrı ayrı kullanılabilecek ürün seçenekleri ile satışa sunulurlar. Plakalık modelleri çeşitli özelliklere sahip olan ürünlerdir. Yazılı olarak kişiye veya firmaya özel olarak tercih edilebilirler. Modern bir tasarıma sahip olan modellerin yanı sıra nostaljik görünüşte üretilen versiyonları da çeşitler arasında mevcuttur. Farklı boyutlarda satın alınabilen plakalıkların üretimleri sırasında kullanılan ana materyal çeşidi ürünlerin beğenilere göre seçilebilmesine katkı sağlar. Metal, paslanmaz krom veya karbon esas alınarak oluşturulurlar. Çeşitlerin üzerinde bulunan yazı fontlarının isteğe göre seçilebilmesi ve desen seçeneklerinin mevcut olması ise modifiye işlemlerinin kişisel zevklere göre yapılmasına imkân verir. Plaka çerçeveleri ise belirgin plaka alanlarının yaratılmasına katkıda bulunan ürünlerdendir. Bu alanda kullanılabilecek bir diğer ürün plaka altlıkları olarak seçilebilir. Kameralı ve gece görüşlü olarak da üretilen altlıklar işlevsel fayda sağlayan aksesuarlardandır. Plakalar üzerinde meydana gelen silinmelerin düzeltilmesi için yardımcı nitelikte üretimi yapılan plaka yazma kalemleri ile aksesuar çeşitleri alıcılar için oldukça geniş bir aralık sunar. Araç dışı modifiye aksesuarları olarak öne çıkan plakalıkların yerleştirildikleri plaka bölgesi tamponların üzerinde yer alır. Bu bölgelerin estetik olarak farklılaştırılmaları için ise değişik özelliklere sahip olan ürünler tercih edilir. Ez lipler bu ürünlerin içerisinde sıklıkla tercih edilirler. Ön tampon alanında kullanılan liplerin fonksiyonları üründen ürüne değişim gösterir. Yapışkanlı şekilde üretilen ve pratik bir şekilde uygulanabilen liplerin tüm araçlara uygun modellere ek olarak yalnızca turbolu araçlara uygun olarak da satışa sunulan ürünlerdir. Genellikle karbon olan lipler ön ve arka bölgeler için plastik, kauçuk, krom, vb. materyaller ile üretilirler. Liplere ek olarak difüzörler, yüzgeçler, boya koruma filmleri, dodikler ve kaput koruyucuları da bu bölgeler için geliştirilen aksesuarlardır. Yüzgeçlerin kullanımları genel olarak ön bölgeler iken difüzörler arka kısımlarda tercih edilirler. Her iki alanda da kullanılabilecek olan ürünler ise eşik bantları ve boya koruma filmleridir. Boya koruma filmleri ile dış alanda oluşabilecek herhangi bir çizilme durumunu engellemek mümkündür. Oto sticker modelleri ise bu bölgelere ek olarak her alanda kullanılabilir.

Oto Dış Aksesuar Modellerinin Kullanım Alanları

Oto Dış Aksesuar Modellerinin Kullanım Alanları

Oto dış aksesuar sticker çeşitleri aracın farklı bölgelerinde kullanılabilirler. Kaput, çamurluk, panjur, cam, kapı, lastik, jant, sunroof, ayna ve bagaj gibi bölgelerde pratik olarak kullanılabilen stickerların kişisel beğenilere göre seçilebilmeleri mümkündür. Farklı boyutlarda ve şekillerde üretilirler. İsimli, yazılı, kan gruplarının yer aldığı, logolu, şeritli, pullu ve amblemli versiyonları mevcuttur. Ürünler iki boyutlu ve üç boyutlu tasarımlar ile satışa sunulurlar. Kişiye özel olarak tasarlanabilen stickerların yakıt deposu kapaklarına uyumlu olan çeşitleri de bulunur. Yapışkanlı olan modellerin araçlara uygulanması oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Uygulama sırasında ve sonrasında araç üzerinde herhangi bir iz bırakmayacak özellikte kaliteli yapışkanlar ile satışa sunulurlar. Otomobillerin ve diğer araçların estetik görünümlerinde fark yaratmayı sağlayan oto sticker çeşitleri genel olarak tüm araçlara uygun şekilde üretilirler. Dış ortamdan kaynaklı oluşabilecek bozulmalara karşı dayanıklı olan bu aksesuarların far çevresi için seçilen versiyonları ile farların daha belirgin olmaları sağlanmaktadır. Işığın kaynağı olan farların modifiye işlemleri sırasında öne çıkarılmasını önemseyen araç sahipleri sticker seçimlerini far yapılarına uygun şekilde yapmalıdır. Yapışkanlı stickerların kullanımları sonrasında yenileri ile yer değiştirmeleri ise oldukça rahattır. Bu açıdan çıkarma işlemleri sırasında iz bırakmayacak özellikte geliştirilen stickerların tercih edilmesi önerilir. Araçların görsel olarak özelleştirilmesi alanında kullanılan bir diğer aksesuar ise anahtarlık çeşitleridir. Araçların yegâne parçaları olan anahtarların düşmelere ve darbelere karşı korunması gerekir. Hassas yapıda üretilen anahtarları korumak için çeşitli anahtarlıklar arasından istenilen ürünün seçilebilmesi mümkündür. Anahtarlıklar farklı formatlarda üretilen aksesuarlar içerisinde yer alırlar. Kılıf ve kap şeklinde üretilen modelleri koku yapmayan malzeme türleri ile desteklenir. Silikon kılıflar, renk seçeneği açısından oldukça geniş bir renk skalası sunarlar. Kap şeklinde olan anahtarlıklar sustalı, kumandalı ve akıllı anahtar tipleri ile uyumlu şekilde kullanılabilirler. Klasik ya da spor tarzda yapılabilecek seçimler ile farklı araç modellerine özel üretilen anahtarlıklara sahip olunabilir. Kumandalı olan anahtarlıklar için geliştirilen kapların buton sayıları üründen ürüne değişiklik gösterir. Bu yönleri ile ürünlerin değişik anahtar tipleri ile uyum sağlaması kolaylaşmıştır. Anahtarlıklar silikon materyallerin yanı sıra karbon metal, krom ve deri gibi materyaller ile de üretilirler. Materyal türü değişen aksesuarlar farklı çeşitlerde satışa sunulurlar. Tasarımları kişiye özel olarak gerçekleştirilen ve plakayla uyumlu modelleri de mevcuttur.

Oto Dış Aksesuar Kullanımı

Oto Dış Aksesuar Kullanımı

Motorlu araçların estetik görünümleri değişik özelliklere sahip ürünlerle desteklenir. Araçlar park halinde iken hem estetik duruşlarını destekleyecek hem de koruma işlevi görecek çeşitli ürünler bulunur. Koruma işlevi öne çıkan araç dış kılıfı bu ürünlerin arasında ilk sıralarda yer alır. Branda , çadır, gölgelik ve tente olarak çeşitlendirilebilen modeller sahip oldukları özellikler ile alıcılar için avantajlı ürünlerdir. Araç dış kılıfı çeşitleri farklı bölgelere hitap edebildikleri gibi tek bir ürün olarak da üretilirler. Cam brandalarının ve lastikler için tasarlanan çorapların ürün formları farklıdır. Park halinde olan araçların güneş etkisinden korunmasına yardımcı olan cam brandaları sıcaklığı keserek araç içi konforun sağlanmasına yardımcı olurlar. Güneş önleyici olan modellerin yanı sıra mevsimsel hava şartlarına uyumlu olan çeşitlerin de seçilebilmesi mümkündür. Dikişli, halatlı, lamineli, penye, pamuklu, pullu, ince, kalın, miflonlu gibi pek çok özelliğe bağlı kalarak geliştirilen ürünlerle istenilen boyuta uygun ebatlarda oto branda versiyonu edinebilmek kolaylaşır. Toz ve su geçirmeyen brandaların kullanımları ile araçların dış etkenlere karşı maksimum düzeyde korunabilmesi sağlanır. Böylelikle eskimelerin ve kirlenmelerin önüne geçilerek araçların boya kaliteleri uzun bir süre boyunca korunabilir. Brandaların seçilmeleri sırasında belli başlı özelliklerine dikkat edilmesi alıcıların memnuniyetleri açısından oldukça önemlidir. Renk seçenekleri bulunan ürünlerin ebatları standart olabildikleri gibi araçların modellerinin ölçülerine bağlı kalarak da seçilebilmektedir. Bu noktada alınacak ürünün ebat aralıklarının araca uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Taşıma ve saklama sırasında kolaylık sağlaması için ise taşıma çantası alınması önerilmektedir. Kullanım sırasında aracın anten yapısı dikkate alınması ile oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçilebilir. Antenlerin dahil oldukları formların özelliklerinin brandaların kullanımları için önemi yadsınamaz. Ürün versiyonu olarak farklılaşan antenlerin pek çok çeşidi bulunur. Klasik, elektronik ve otomatik olacak şekilde sınıflandırılırlar. Balina model, yaylı, çubuk, pioneer tip ve yumurta tip olarak isimlendirilen çeşitleri bulunan antenlerin ebatları üründen ürüne değişim göstermektedir. Balina şeklinde olanların değişik renk seçenekleri ile tercih edilebilmeleri mümkündür. Ürünlerin tabanları genel olarak silikon madde ile desteklenmektedir. Pioneer tip olan vakumlu antenler araçların yan taraflarında yer alan çıtalar üzerinde kullanılmaya uygun antenlerdir. Tüm modeller için standart olarak kullanılabilen antenlerin içerisinde radyo sinyali arttırıcı özellikte olan ürünler de yer alır. Antenler işlevsel ve dekoratif olarak kullanılabilen aksesuarlardandır.

Oto Dış Aksesuar Fiyatları

Oto Dış Aksesuar Fiyatları

Araçlarda kullanılmak üzere özel olarak geliştirilen aksesuar çeşitlerinin fiyat aralıkları üründen ürüne değişim gösterir. Modellerin fiyatlandırılmaları üzerinde etkili olan pek çok unsur vardır. Aksesuarların kullanım alanlarından biri olan tampon fiyatları değişik aralıklarda bulunan estetik aksesuarlar ile farklılaştırılır. Bu aksesuarların modelleri, ebatları, malzeme yapıları ve barındırdıkları özellikler etiket fiyatları üzerinde etkili olan unsurlardır. Lipler tek parça ya da set halinde satın alınabilen aksesuarlardandır. Malzeme yapısı ve parça sayısı değişim gösterebilen liplerin tercih edilen modellerine göre fiyatlandırmaları değişim gösterir. Bu unsurların farklı tipte tasarlanan modellerin fiyatlandırılmaları sürecinde de etkili oldukları görülür. Anahtarlıklar, antenler, brandalar, bantlar, kapı aksesuarları, çamurluklar, basamaklar, vb. daha birçok ürün fiyatları üzerinde belli başlı unsurların etkili olduğu ürünler içerisinde yer alırlar. Anahtarlık çeşitleri silikon, plastik ve deri gibi materyallerin üretime dahil edilmesi ile geliştirilirler. Seçilen ürünün sahip olduğu ana materyale göre anahtarlıkların fiyat aralıkları değişim gösterir. Brandalar içerisinde penye ve pamuklu kumaş türleri ile satışa sunulan ürünlerin fiyatlandırılmaları sırasında sahip oldukları ekstra özellikler de ön plana çıkmaktadır. Oto branda fiyatları üzerinde bu ürünlerin sahip oldukları işlevsel özellikler ve ebat ölçüleri etkili olmaktadır. Ebat ölçülerinde görülen artma ve azalma seviyelerine bağlı olarak etiket aralıkları da değişim göstermektedir. Aksesuarların fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer unsur ise teknolojik donanımları ile ilgilidir. Hızla gelişen teknoloji ile modeller çeşitli niteliklerde üretilmekte ve estetik olarak eksiksiz bir görünüşte olabilmektedirler. Oto basamakları sahip oldukları teknolojik donanım seviyeleri ile farklı fiyat aralıklarında yer alırlar. Klasik modeller ile otomatik modellerin fiyatları aynı düzeyde değildir. Çünkü elektrikli olarak üretilen otomatik basamak modellerinin sahip oldukları işlevler ve özellikler klasik ürünlere kıyas ile farklı olarak belirlenir. Kapı aksesuarları grubuna dahil olan kapı ledleri de teknolojik olarak çeşitli özelliklere sahip olan bağımsız ürünlerdir. Ledlerin, lamba donanımlarına dahil edilen mekanizmaların sunduğu özellikler modelden modele değişir. Tek renk seçeneği sunabilen ürünler ile çeşitli renk seçeneklerini bir arada sunabilen versiyonların etiket aralıklarında farklılaşmalar meydana gelir. Aksesuar olarak kullanımı yaygın bir şekilde görülen Amerikan park modülleri de sahip oldukları teknolojik özelliklere bağlı olarak farklı işlevler sunarlar. Dolayısı ile ürünlerin fiyat aralıkları barındırdıkları donanımlara bağlı olarak değişim gösterebilen bir grafiğe sahiptir.