Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Branda

için 96,199 sonuç bulundu.

Branda

Her marka otomobil için üretilen ve kolay kullanım özelliği sunan oto branda çeşitleri aracınızı dış etkenlere, yağışlara ve tozlanmaya karşı koruyan ürünlerdir. Dayanıklı materyallerle üretilen araba örtülerini uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Kapalı otoparkta olmayan araçlarınızı zararlı güneş ışınlarından, çamurdan, tozdan, yağmur ve kar yağışından korumak istiyorsanız bir oto brandası alabilirsiniz.

Oto Branda Çeşitleri Ne İşe Yarar?

Oto Branda Çeşitleri Ne İşe Yarar?

Araç branda çeşitleri arabanızı temiz tutmanın yanı sıra acemi sürücülerin küçük dokundurmalarına karşı koruyabilen kılıflardır. Genellikle park etme sırasında yaşanan bu sürtmeler, aracın boyasına zarar verebilir. Dayanıklı malzemelerle üretilen oto branda örtü modelleri, arabanızı temiz tutarken aynı zamanda boyasını da korur. Daha çok kış aylarında kullanılan araba brandaları, yaz aylarında ise güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlar. Direkt ve zararlı güneş ışınları; siyah, lacivert, kahverengi gibi koyu renk boyalarda yüzeysel açılmalara sebebiyet verebilir. Bu ışınlara karşı koruma sağlayan oto brandası kullanırsanız, otomobilinizin boyası kolayca deforme olmaz. Aracınızı tamamen örten baranda çeşitlerini kullanabileceğiniz gibi araç üstü branda modellerini de tercih edebilirsiniz. Evinizin önünde ya da açık otoparkta kalan araçlarınızı, her zaman temiz ve bakımlı tutmak için otomobil branda örtüsü kullanmayı deneyebilirsiniz.

Oto Branda Çeşitleri Araca Zarar Verir mi?

Oto Branda Çeşitleri Araca Zarar Verir mi?

Pek çok kişi, “Oto branda örtü çeşitleri araç için zararlı mıdır?” sorusunun cevabını merak eder. Kulaktan dolma yanlış bilgilerin aksine oto branda modelleri araçlar için faydalıdır. Nefes alabilen oto kumaş branda çeşitleri aracınızı birçok hasara karşı özenle korur. Arabanızın modeline uygun, kaliteli kumaş ya da materyallerle üretilen brandaları alırsanız hiçbir sorun yaşamazsınız. Pratik kullanım imkânı da sunan kaliteli otomobil örtüleri, aracınızın dış görünümünü koruyabilen ürünlerdir. Arabanız için branda alırken kaliteli malzemelerle üretildiğinden emin olmalısınız. Kullanıcılar tarafından tavsiye edilen branda modelleri içerisinde, pamuklu kumaş branda çeşitleri önceliği alır. Kar ve buz önleyici yarım araba brandaları da tercih edebileceğiniz bir başka seçenektir. Miflonlu oto brandaları ise aracınızı çizmeyen, terletmeyen ve toz geçirmeyen ürünlerdir. Düz renkli ürünlerin yanı sıra renkli oto branda çeşitlerini de almayı tercih edebilirsiniz. Aracınızın marka ve modeline uygun bir baranda seçmeniz daha doğru olacaktır. Böylece arabanızın ölçüleriyle tam örtüşen bir örtü almış olursunuz. Aracınız için branda alırken hangi ölçüyü seçmeniz gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Bu nedenle araba modeliniz için üretilen seçeneklere yönelirseniz sorunsuz bir alışveriş yapabilirsiniz. Oto branda fiyatları ürünlerin ölçüsüne ve kullanılan malzemenin özelliğine göre farklılık gösterebilir. Çoğunlukla ulaşılabilir fiyatlarla satılırlar.

Araba Brandası Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Araba Brandası Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Oto brandaları aracınızı yağmur, çamur, toz, polen ve kuş pisliği gibi olumsuz dış etkilerden koruyarak temiz kalmasını sağlar. Ayrıca arabanızın ön ve arka tampon altlarını örterek muhafaza altına alır. Hava kirliliği ve yağışların neden olduğu lekeleri aracınızdan uzak tutma özelliğine sahip ürünlerdir. Araç branda modelleri otomobilinizi zararlı güneş ışınlarından koruyarak boyasının bozulmasına izin vermez. Su ve toz geçirmeyen araç branda çeşitleri dayanıklı malzemelerden üretildiği için uzun yıllar boyunca size hizmet edebilir. Aracınızın marka ve modeline uygun olarak aldığınız oto brandanızı, arabanızı iyice temizledikten ve kuruttuktan sonra örtmeniz gerekir. Aracınız tozlu ve çamurluyken örterseniz çizilmelere yol açabilirsiniz. Yeni bayanmış arabalar için ilk 3 ay boyunca kılıf kullanımı önerilmez. Yağışlı havalarda ise oto brandanızı kullanmadan önce arabanızı kurulamanız oldukça önemlidir. Oto örtünüzü açarken önden arkaya doğru sararak toplarsanız kolayca torbasına yerleştirebilirsiniz. Oto brandanızı çok sık kullanıyorsanız 2 ya da 3 ayda bir yıkamanız gerektiğinizi de bilmelisiniz. Böylece oto branda örtünüzün daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Arabanızı dört mevsim koruma altına tutmak için hemen şimdi bir oto kılıfı satın alabilirsiniz. Ayrıca diğer araç aksesuarlarını da incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(1,073)
ve üzeri (1,632)
ve üzeri (1,996)
ve üzeri (2,112)
ve üzeri (2,337)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL