Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kasa Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Ölçü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Branda

için 78,379 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Branda

Hayatın her alanında bir şeyleri korumak insanların dikkat ettikleri bir durumdur. Özellikle satın almış oldukları bir ürünü korumak o kişiler için önemli olsa da olmasa da zarar görmemesi bakımından önemlidir. O eşyayı korumak için günümüzde birbirinden farklı pek çok ürün üretilse de bu ürünler arasında en çok tercih edilen ve en işlevsel olanı branda çeşitleridir. Gün içerisinde hangi durumlar ve olaylar ile karşı karşıya kalınacağını bilmemek insanları bilinmezliğe sürükleyen bir etkendir. Bilinmezliğin verdiği şüphe de insanları birtakım önlemler almaya itmektedir. Bu önlemler kişilerin hayatı ile ilgili ya da hayatında yer alan eşyalar ile ilgili olabilmektedir. İnsanların hayatlarında yer alan eşyaların birçoğunu koruyan ürünlerden bir tanesi brandalardır. Bu ürün özellikle insanların açık alanlarda sık sık kullandığı yerlerdeki eşyaların korunmasını sağlayan bir araçtır. Işıktan, olumsuz hava şartlarından koruyan bu ürün eşyalarınızın eskisi gibi kalmasına olanak sağlıyor. Son derece kullanışlı olan bu ürün ile çok çaba göstererek satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanma imkânına sahip olabilirsiniz. Kişilerin tercihine göre farklı form, malzeme ve çeşitlerde yer alan bu ürün ile gün içerisinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. İnsanların hayatında önemli olan eşyaların korunması ile kişiler kendilerini daha rahat hissedecektir. Bu durum da gün içerisinde geçirilen vaktin daha kaliteli olmasına imkân tanıyor. Evlerin bahçesinde, kafelerde, restoranlarda, kumsalda ya da dışarıda herhangi bir yerde korumak istediğiniz eşyanın daha iyi bir şekilde korunmasını sağlamanıza yardımcı olan bu ürün sağladığı fayda ile fazlası ile kullanılmaktadır. Genellikle arabalarda karşımıza çıkan bu ürün gün geçtikçe ihtiyacın oluşmasından kaynaklı olarak daha farklı alanlarda da kullanılmaya başlanmıştır. Her mevsim şartının getirdiği bazı olumsuzluklar bulunmaktadır. Bu olumsuzluklar da özellikle her zaman dışarıda duran eşyaların, malzemelerin ya da ürünlerin üzerinde kötü bir etki bırakmaktadır. Bu durum da o ürünün ya da eşyanın kullanım ömrünü azaltmaktadır. Sizler de kendi ürününüze uygun bir branda çeşidini tercih ederek ürünlerinizi daha uzun süre boyunca kullanma imkânını elde edebilirsiniz.

 Branda Özellikleri

Branda Özellikleri

Herhangi bir yapıyı örtmenize yardımcı olan brandalar, o yapının korunmasında ve sağlıklı bir şekilde uzun yıllar boyunca kalmasında son derece önemli bir malzeme olarak yer almaktadır. Günümüzde pek çok alan için kullanılan bu ürün, kullanışlı olması bakımından oldukça farklı bir şekilde yerini alıyor. İnsanlar, hayatları boyunca satın aldıkları her bir ürünü son derece dikkatli bir şekilde kullanmak ister. Ayrıca kullanmadıkları zaman içerisinde de o ürünün korunaklı bir yerde kalmasını ister. Bunu gerçekleştirmek için de geliştirilen yöntemlerden yararlanmayı unutmaz. Kullanıcıların bu beklentisini karşılamak amacı ile üretilen branda ürünleri hayatın her alanında karşınıza çıkan ürünler için kullanılabilir bir şekildedir. Bu bakımdan insanların hayatında olmazsa olmaz bir ürün olarak yerini almıştır. Branda örtü çeşitleri ürünlerinizi yaz aylarında aşırı sıcaktan korurken kış aylarında da yağmur, kar ve fırtına gibi olumsuz hava şartlarına karşı korur. Gün geçtikçe kullanışlılık düzeyi daha da artan bu ürün su geçirmeyen bir yapıya sahip olması bakımından hiçbir şekilde yağmurdan etkilenmez. Bulunduğunuz mevsime göre bir koruma gerçekleştiren bu ürün, koruma istediğiniz yapıyı tam olarak kaplayarak tam anlamı ile bir koruma işlemi gerçekleştirir. Sahip olduğu bu özellikler göz önüne alındığında oldukça işlevsel olması ile dikkatleri çektiğini söylemek mümkündür. Çoğunlukla açık alanlarda kullanıldığını gördüğümüz branda, istediğiniz yapıyı yağmurdan, sıcaktan veya ışıktan korumak amacı ile kullanılan malzemelerin geneline verilmiş olan bir addır. Tam anlamı ile kullanıcıların isteğine göre üretilen bu ürün çeşitleri ihtiyacınıza göre farklılık göstermektedir. Herkesin evinde bulunması gereken branda perde ürünleri ile hem yaz hem de kış mevsimlerinde eşyalarınızı korumak daha kolay ve pratik bir hale geliyor. Ayrıca tam koruma sağlaması ile de kullanıcılarının güvenini kazanıyor. Sizlerde etrafınızda olan ve her zaman korumak istediğiniz yapıları bu ürün sayesinde koruyabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey yapınıza uygun boyutta bir branda örtü ve doğru kumaş seçimidir. Böylelikle yapacağınız koruma daha kapsamlı olacaktır.

 Arabalar İçin Branda Çeşitleri

Arabalar İçin Branda Çeşitleri

Hayatın her alanında mevsimlerin getirdiği şartlardan etkilenen ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri mevsim şartlarının etkisine bırakmak yerine korumak gerekir. Çünkü korunmadığı takdirde ürünlerden alınan verim daha da azalabiliyor. Bu ürünlerden bir tanesi de arabalardır. Evlerden sonra en çok vakit geçirilen yer olan otomobiller ile konforu yakalamak son derece önemlidir. Çok sık vakit geçirilmesi bakımından otomobillerin ilk günkü kalitesinde kalması gerekmektedir. Arabanın sağlam bir şekilde kalmasını ve yenileyen bir yapıya da sahip olan bu araba branda olmazsa olmaz ürünler arasında yer alıyor. Araç dışında sık sık görülen bu aksesuar arabanızın yapısına göre özellikleri ve sağladıkları faydalar bakımından aracınızda önemli bir yer tutmaktadır. Bu sayede aracınızın konforunu sağlıyor. Oto branda ürünü, sahip olduğu pratik teknoloji ile her tür araç modeline uygun ürünü bulunmaktadır. Araçların daha güvenli ve rahat bir yer olmalarını sağlamak ve bu güvenliği arttırmak amacı ile kullanılan bu branda ürünleri, sahip olduğu sağlam yapı ve kalite ile oldukça dikkat çekiyor. Sizler için tasarlanmış olan oto branda çeşitleri sayesinde aracınızın hem içinin hem de dışının bakımını basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Araçların sağlam bir şekilde durması herkesi dikkat ettiği bir durumdur. Bu durumun sağlanması için de üretilen branda çeşitleri bulunmaktadır. Branda ürünleri özellikle dolu gibi zorlu hava şartlarının meydana geldiği durumlarda aracınızı meydana gelebilecek olumsuz durumlara karşı korumaktadır. Bu bakımdan aracınız için bir branda tercih ederek onu herhangi bir hasara karşı koruyabilirsiniz. Otomobillerin yanı sıra motosikletler için de branda ürün çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürün çeşitleri otomobillere göre daha küçük yapılı olması bakımından motosikletlerinize tam uyum sağlamaktadır. Motosiklet branda ürün çeşitleri tercih edeceğiniz ürüne göre değişiklik göstermektedir. Araçlarınızı her ne olursa olsun tam anlamı ile koruyan bu gölgelik branda ürünleri ile araçlarınızın aşırı sıcak havalarda fazlası ile ısınmasının önüne geçebilirsiniz. Araçların daha güvenli ve rahat bir yerde olmalarını sağlamak ve bu güvenliği arttırmak amacı ile kullanılan oto aksesuarlarının sunmuş olduğu sağlam yapı ve kalite ile branda ürünleri oldukça dikkat çekiyor. Sizler de bu ürün çeşitleri arasından aracınıza en uygun olan modeli seçerek araçlarınızı kullanmadığınız zamanlarda gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz.

 Çadır ve Branda

Çadır ve Branda

Gün içerisinde gördüğünüz her alanda kullanılan brandalar, insan hayatında vazgeçilmez olan parçalardan bir tanesidir. Bir yapının sağlam bir şekilde ayakta kalmasını sağlayan branda çeşidi, özellikle çadır ve çadır gibi ürünlerin üstünü kapamaya ve o ürünlerin dış etkenlerden etkilenmesini engellemek amacı ile kullanılan bir üründür. Değişen dünya ile birlikte insanlar daha farklı aktivitelere yönelmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen ve çoğu kişi tarafından eğlenceli vakit geçirmek için tercih edilen doğa aktiviteleri geniş bir yer tutmaktadır. Şehir hayatının stresinden kurtulup doğa ile baş başa kalmak isteyen kişiler daha çok doğa tatilinden hoşlanırlar. Bu bakımdan da çoğu kişi konaklamayı çadırda gerçekleştirmeyi düşünürler. Bu doğa aktivitelerinden en belirgin olanı kamp yapmaktır. Kamp denildiğinde ilk akla gelen doğada bir çadır içerisinde konaklamadır. Bu konaklamada farklı bir zemin olduğu için bu süreç içerisinde iyi bir uyku çekmek ve adapte olmak oldukça zor olabiliyor. Ayrıca hava şartları da bu duruma eklenince çadırda uyumak ya da çadır içerisinde bulunulmadığı zamanlarda çadırın hava şartlarından etkilenmemesini sağlamak zor olabiliyor. Bu durumun önüne geçmek için de çadır branda ürünleri çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. İyi bir uyku çekemediğiniz takdirde kamp yapmak istediğiniz süre boyunca gerçekleştirmek istediğiniz faaliyetleri kısmak zorunca kalırsınız. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak için çadır branda çeşitlerine göz atmanızda fayda vardır. Hava şartlarının oldukça değişken olduğu bu günlerde hangi hava durumu ile karşı karşıya olacağınızı tahmin etmek zor olabiliyor. Bunun için de ne olur ne olmaz diye yanınızda bu ürünü bulundurmak sizler açısından faydalı olacaktır. Farklı kullanıcılara hitap etmeyi başaran bu ürün sizlere üst düzey bir deneyim sunuyor. Bu ürün ile konforlu ve rahat bir uyku çekebilirsiniz. Aynı zamanda gün boyunca sizlerin daha iyi hissetmesine yardımcı olan bu ürün, gönül rahatlığı ile hareket etmenizi sağlıyor. Su geçirmeyen ve ısı geçirmeyen bir yapıda olan branda ürünü, gün boyunca kullanıcıların son derece rahat bir şekilde kalmalarını sağlaması bakımından oldukça önemlidir. Kamplarınızın daha verimli olmasını sağlayan bu çeşitler ile sizler de çadırlarınızı olası tehlikeye ve hava şartına göre koruyabilirsiniz.

 Branda Nasıl Kullanılır?

Branda Nasıl Kullanılır?

4 Her yapı için mevsimine uygun bir koruma sağlamak son derece önemlidir. Çünkü her mevsimin yapılar üzerindeki etkisi farklı olmak ile birlikte oldukça da etkileyicidir. Sizlere sunulan farklı branda ürün çeşitleri kullanmak istediğiniz alana ve yapıya göre ürün seçimi yapabilmeniz mümkündür. Son zamanlarda hayatın her alanında görmeye başlanılan bu ürün çeşitleri, beklentilere tam anlamı ile yanıt vermektedir. Yaz aylarının getirmiş olduğu aşırı sıcaklar, bazı yapıların daha fazla ısınmasını sağlayarak kullanılması imkânsız hale getiriyor. Kış aylarında ise fırtına, rüzgâr, yağmur, kar ve dolu gibi olumsuz hava şartları bu yapıları fiziki olarak zarar verebilmektedir. Bu durumun önüne geçmek için de üretilen pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden en etkilisi de branda kullanımı olmuştur. Daha çok araçlarda görmeye alışılan bu ürün çeşitleri son zamanlarda dışarıda pek çok yerde kullanılmaya başlanmıştır. Halı sahalarda, kafelerde, restoranlarda, havuzlarda ve daha pek çok farklı yerlerde etkili bir çözüm olarak sunulan bu branda modelleri oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Son derece kullanışlı, güvenilir ve dayanıklı bir ürün olması ile de kullanıcıların tercih ettiği ilk ürünler arasında yer alıyor. Branda çeşitleri arasında yer alan tente branda modeli genel olarak çadırlarda kullanılan bir üründür. Son derece dayanıklı bir kumaştan elde edilmesi ve hem su hem de güneş gibi etkenlerin önüne geçiyor. Genel olarak parklar, bahçeler ve çay bahçesi gibi alanlarda bulunan eşyaların korunmasını sağlıyor. Branda havuz yapılarını da koruma amacı ile kullanılıyor. Bu sayede havuzlara dökülebilen yaprak ve ağaç dalı gibi parçalar havuzun içerisine girmiyor. Her alanda bir faydası olan bu ürün çeşidi, pek çok faydaya sahiptir. Kişilerin beklentilerini son derece hızlı bir şekilde yanıt veren branda ürün çeşitleri ekonomik anlamda da kullanıcılara fayda sağlıyor. Gün geçtikçe daha farklı ve fazla sektörde kullanımı olan bu brandalar özellikle bahçesi olan evlerde olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesidir. Tarım alanında çalışan kişiler için de vazgeçilmez olan bu ürün farklı renk ve boyut seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. PVC kaplı olması ile kullanıcıların isteği doğrultusunda bir performans sağlıyor. Tüm bu sektörlerin yanı sıra kamyon gibi araçların kasasındaki ürünlerin korunması için de bu ürün çeşitleri kullanılıyor. Su ve şık geçirmez bir yapıya sahip olmasının yanı sıra alev almayan bir yapıda olması da bulunduğu ortamdaki ürünlerin güvenliği açısından önemli bir özellik teşkil ediyor. Balkonlarda kullanılan branda ürünleri ise genellikle fermuarlı bir yapıdadır. Kullanım pratikliği ve kolaylığı açısından kullanıcılara büyük oranda yardımcı olan bu detay ile kişiler istedikleri zaman bu brandayı çıkartabilir.

 Branda Fiyatları

Branda Fiyatları

Günlük hayatta kullanılan ve dışarıda görmeye alışkın olunan pek çok koruyucu ürün bulunmaktadır. Bu ürünler, kullanıldıkları ürünlerin dış faktörlerden etkilenmesinin önüne geçerek kullanıcılarına büyük oranda kolaylık sağlamaktadır. Son derece dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürünler arasında yer alan brandaları korumak istediğiniz ürünün ya da yapını üzerine sererek kullanır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olması ile günlük hayatın kolaylaşmasını sağlayan ürünler arasında yer alıyor. Eşyaları ya da yapıları meydana gelebilecek olan dış etkenlerden koruyan ve kullanıcılarına güven veren bu ürünler, her araç sahibi olan kişinin mutlaka yanında bulundurması gereken bir üründür. Otomobil, motosiklet ve kamyonet gibi araçlar için son derece faydalı olan bu ürün dolu ve fırtına gibi hava şartlarında araçlara zarar gelmemesi için gereklidir. Araçlar park halinde bulunurken pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalabilir. Bu olumsuz durumlar arasında aracın çizilmesi, dışarıdan gelebilecek olan bir taşın araca zarar vermesi gibi olaylar bulunmaktadır. Ancak eğer bir brandaya sahipseniz bu gibi olumsuz durumlardan korunmanız daha kolay olacaktır. Branda modelleri ürünün üretiminde kullanılan branda kumaşı çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Bu çeşitler arasında yer alan ilk model şeffaf branda ürünüdür. Şeffaf bir yapıda olması bakımından aracınızı görebileceğiniz bu ürün aynı şekilde ısı ve su geçirmeyen bir yapıdadır. Naylon branda ürünü de yer alıyor. Bu ürün çeşidi de diğer branda ürünleri ile aynı özelliklere sahiptir. Kamp yapmak isteyen kişilerin de en çok kullandığı ve tercih ettiği çadır branda çeşitleri çadır yapılarına uygun olacak bir şekilde tasarlanmıştır. Güneşin kavurucu ışığına ve sıcağına karşı tam koruma sağlayan bu ürün çeşidi her mevsime uygun bir yapıdadır. Kolay bir şekilde şekil alan yapısı ile de farklı alanlardaki ihtiyaçlara karşılık veriyor. Branda fiyatları tercih edeceğiniz brandanın modeline, boyutuna ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Sizler de bu ürün çeşitleri arasında ihtiyacınıza uygun olan branda modelini seçerek istediğiniz korumayı sağlayabilirsiniz.

Branda Nasıl Takılır?

Branda takılımı kullanacağınız alana göre değişiklik göstermektedir. İlk olarak brandayı hangi alanda kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Sonrasında ise eşyanızın ya da yapınızın hangi alanlarının korunmasını istediğine karar vererek gerekli yerlere serebilirsiniz.

Branda Nasıl Yapıştırılır?

Branda yapıştırılması için özel olarak üretilen ürünler ile brandanızı istediğiniz ürünün üzerine kolay ve pratik bir şekilde yapıştırabilirsiniz.

Branda Nasıl Temizlenir?

Belirli zaman dilimlerinde brandaları kullandıktan sonra meydana gelebilecek olan çamur, kir ve daha pek çok lekeyi çamaşır makinenizde düşük sıcaklık ile kolayca yıkayabilirsiniz.