Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tampon

için 11,553 sonuç bulundu.

Tampon

Artan araç sayısı ve buna bağlı olarak her gün daha yoğun bir hal alan araç trafiği, özellikle büyük şehirlerde, trafik kazalarında hızlı bir artışa sebep olmaktadır. Ufak bile olsa her kaza, araçlar üzerinde olumsuz birtakım etkiler bırakır. Oto tampon, araçları hem ön tarafından hem de arka tarafından kavrayıp, kaza anında sergilediği şok emici özelliği ile otomobilin alacağı hasarın azaltılmasını sağlayan önemli bir güvenlik bileşeni olarak görev yapar. Tampon, kazanın oluş şekline bağlı olarak sadece otomobili değil aynı zamanda içindeki yolcuyu ve hatta yayayı bile koruma özellikleri içerir.

Araç Tamponunun Koruma Etkisi

Araç Tamponunun Koruma Etkisi

Tüm otomobillerde bulunan tamponlar, esnek yapıları ve darbe emici özellikleri sayesinde, bir kaza anında aracın maddi olarak fazla zarar görmesine engel olur. Gerek trafikte seyir halinde iken meydana gelen kazalarda gerekse araç park etme sırasında oluşan çarpmalardan aracı koruyucu bir etki sağlamakla görevlidir. Tamponlar üzerinde oluşan küçük hasarların onarımı da son derece kolaydır. Park sırasında veya küçük çarpma ve sürtmeler neticesinde oluşan ufak çizikler araç tampon çizik giderici ürünleri kullanılarak rahatça kapatılabilir. Tamponlar koruyucu etkilerini sadece araç üzerinde değil yayalar üzerinde gösterir. Yayalara çarpmak suretiyle oluşan kazalarda tamponlar, esnek yapıları sayesinde yayaların daha az zarar görmelerini sağlar; kırık, çıkık gibi istenmeyen durumların daha az oluşmasına yardımcı olur. Sağlamlığı artırmak adına araç tampon koruma demiri gibi ilave aksesuarlar kullanılarak tamponun darbelere karşı dayanma gücünü daha üst seviyelere taşınabilir. Araç tamponları, kaza sonucu tamir edilemeyecek seviyede hasar almaları halinde ya da tamamen estetik amaçlı olarak değiştirilebilir.

Araç Tampon Koruma Ürünleri

Araç Tampon Koruma Ürünleri

Koruma etkilerinin yanında tamponlar, aracın görünümü üzerinde de olumlu etki bırakan elemanlar olarak dikkat çeker. Oto tampon aksesuar çeşitlerini kullanmak suretiyle araçların tamponlarını daha şık bir görünüme kavuşturmak da mümkündür. Hem ön hem de arka tamponda kullanılmak üzere üretilen araç tampon sticker ürünleri ile tamponlar, daha güzel ve etkileyici bir görünüme kavuşturulabilir. Metalik veya parlak görünümlü tamponlar zaman içerisinde toz, yağmur ve diğer çevresel etkenler ile parlaklıklarını kaybederler. Bu durum da tamponun olması gerekenden daha kötü görünmesine sebep olur. Parlaklığını yitirmiş olan tamponların eski görünümlerini kazanması araç tampon parlatma ürünleri ile kolayca temin edilebilir. Tampon aksesuarları; kolay kullanılabilen, kolay takılıp çıkarılabilen yapıları sayesinde estetik ve sağlamlığa önem verenler tarafından sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alır. Aksesuarlar görünümü güzelleştirmek amaçlı kullanım yanında tamponunu dayanıklılığını artırmaya yönelik olarak da kullanılabilir.

Oto Tampon Fiyatları

Oto Tampon Fiyatları

Koruma özelliği yanında araca şık bir görünüm de katan tamponların değiştirilmeleri de mümkündür. Sürücüler, uygun araç tampon fiyatları arasından, görünüm olarak beğendikleri tamponlardan istediklerini kolayca elde edebilirler. Esnek, şık ve aerodinamik yapıya sahip tampon modelleri aracın estetik görünmesini sağlar ve aracı darbelere karşı koruyarak, içindeki yolcuların daha güvenli seyahat etmelerine katkı sağlar. Her ne kadar istenilmeyen bir durum olsa da zaman zaman küçük maddi hasarlı araç kazaları meydana gelir. Bunların bazıları park ederken olabildiği gibi sıkışık trafikte de yaşanabilir ve bu tür kazalarda çoğunlukla araçların oto tampon boyası zarar görür. Bu kazalar neticesinde oluşan küçük çaplı boya dökülmesi ve çiziklerin kapatılması, bu tür olaylar için geliştirilmiş bakım ve tamir ürünleri sayesinde kolayca çözülebilir. Araç tampon sprey boya bu tür durumlar için kullanılabilecek en önemli ürünlerin başında gelir. Bu ürün, oluşan hasarı kapatarak tamponun eski görünümüne kısa sürede kavuşmasını sağlar. Aracınızın tüm dış aksesuarlarını Oto Dış Aksesuar kategorisi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(515)
ve üzeri (735)
ve üzeri (872)
ve üzeri (933)
ve üzeri (1,042)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL