Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Anten

için 5,958 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Anten

Arabanızla keyifli bir yolculuk yapabilmeniz ve seyahat süresince en güncel haberleri alabilmeniz için oto anten ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Yerel ve bölgesel radyo kanalları üzerinden müzik dinleyerek daha zevkli bir sürüş deneyimi yaşayabilmeniz için ideal olan antenler pratik montaj olanakları, yüksek çekim güçleri ve şık tasarımlarıyla sürücülere avantaj sağlar. Hesaplı oto anten fiyatları sayesinde ise internet bağlantınızın olmadığı durumlarda bile, radyo kanallarını canlı bir şekilde takip edebilmenin avantajını yaşarsınız. Köpek balığı görünümündeki estetik antenler ile aracınızın dış görünüşüne yeni bir soluk getirebilirsiniz. Otomobilinizin anten çubuğu çok yer kaplıyorsa, oldukça küçük yapıdaki tasarlanan bu ürünle yeni bir otomobil antenine sahip olabilirsiniz. Antenin iç kısmında bulunan kablo yardımıyla aracınızla sağlıklı bir şekilde bağlantı kurulur ve çok sayıda istasyona daha güçlü bir sinyal desteğiyle ulaşırsınız. Oto anten çeşitleri farklı araçların farklı fiziksel koşullarına uygun olacak şekilde birçok ürün modeli karşılaşmanızı sağlar.

Kolay Montaj Sağlayan Anten Modelleri

Kolay Montaj Sağlayan Anten Modelleri

Montaj desteği gerektirmeyen antenler, yapıştırma yöntemiyle takılabilen seçenekler de sunar. Dayanıklı bir yapıştırıcı malzeme ile aracınız için yeni bir radyo anteni edinebilirsiniz. Yapıştırma işlemine geçmeden önce, ilgili bölgenin temiz halde ve kuru durumda olmasına özen göstermeniz gerekir. Kendiliğinden bant desteğine sahip olan modellerin bantlarında yer alan koruyucu folyoyu söküp ürünü aracınızdaki noktasına monte edebilirsiniz. Boyanabilir dış yüzey özelliğiyle araba antenleri arasında dikkat çeken bu ürünler, bir süs ürünü ve aksesuar özelliği taşımalarının yanı sıra radyo bağlantısı sağlama yetenekleriyle de işlevsel bir özellik taşır. Tavan bölümüne basit bir şekilde takabileceğiniz köpek balığı antenleri, alçak noktalardan geçerken sürtme problemi yaşamanızı önler. Araç anten türleri suya karşı dayanıklı yapıları sayesinde ise yağmurlu havalarda sinyal kaybı yaşamanızı ve cızırtı problemine maruz kalmanızı engeller.

Karbonfiber ile Daha Güçlü Oto Antenleri

Karbonfiber ile Daha Güçlü Oto Antenleri

Karbonfiber maddeyle kaplanarak sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı hâle gelmiş araba dış anten seçenekleri sayesinde aracınız, küçük boyutlara sahip modern bir antene kavuşabilir. Ayrıca, tavan bölümünde anten girişi olan araç modellerinin tamamında kullanılabilen karbonfiber modeller yardımıyla geniş bir kullanım alanına erişirsiniz. Evrensel kullanıma uygun araç içi anten modelleri, tam otomatik özellikleriyle kullanıcılara oldukça pratik bir kullanım desteği sağlar. Hızlı bir şekilde ve sessiz çalışan bu antenler, otomobilinizin radyosunu açtığınızda devreye girer ve radyoyu kapattığınızda otomatik olarak kapanarak enerji tasarrufu sağlar. Karbonfiber antenler, parlak tasarımlarıyla şık ve estetik bir görüntü de sunar.

Esnek Kullanıma Uygun Anten Çeşitleri

Esnek Kullanıma Uygun Anten Çeşitleri

Araç çamurluklarına gömülebilen yapılarıyla esnek bir kullanım imkânı tanıyan yaylı oto anten ile aracınızın dış yüzeyinde bir anten taşımanıza gerek kalmaz. Dayanıklı yay sistemi ile farklı araba modellerinin iç çamurluk bölgesine rahatlıkla sığan bu antenler; sarsıntı, toz, çamur ve yağmur gibi dış etkenlere karşı kendini koruyabilen bir yapıdadır. Metal kaplamasıyla paslanma sorununun üstesinden kolayca gelir. Uzatma kablosu yardımıyla aracınızın elektronik anten bağlantısıyla uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Yüksek çekim gücü üreten oto anten yardımıyla yerel ve ulusal radyo istasyonları ile kesintisiz bağlantılar oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra, otomobilinizin iç kısmına monte edebileceğiniz araba cam anteni ile son derece kullanışlı bir aksesuara sahip olmanız da mümkündür. Elektronik beyin sistemi ile üretilmiş olan cam anten modelleri modern teknolojileriyle güçlü bir çekim oluşturur. Araba cam anteni modelleri iç cama ya da ayna arkasına yapıştırılabilen pratik tasarımları ile size son derece kolay kullanım olanağı tanır. Eğer aracınıza uygun diğer aksesuarları da incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(485)
ve üzeri (792)
ve üzeri (937)
ve üzeri (989)
ve üzeri (1,061)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL