Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kapı Aksesuarları

için 11,096 sonuç bulundu.

Kapı Aksesuarları

Arabanız için özel bir şekilde üretilmiş olan ve şık tasarımlarıyla ilgi çekici bir görünüm yaratan kapı aksesuarları aracılığıyla otomobilinizin dekorasyonuna daha özgün bir hava kazandırabilirsiniz. Sevdiğiniz renklere sahip olan oto dış kapı aksesuarları ile aynı zamanda çok yönlü bir kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Mıknatıslı uyarı lambaları ile arabanızın kapısının açık olduğunu kolay bir şekilde fark edebilirsiniz. Kapı açık halde yolculuk etmenizi önleyen bu pratik aksesuarları aracınızın tüm kapılarını dakikalar içerisinde takabilirsiniz.

Herkesin Güvenliği İçin

Herkesin Güvenliği İçin

Kapı boşluğuna yerleşebilecek kadar küçük boyutlara sahip olan uyarı lambaları kapının tam olarak kapanamamasına ya da aralık kalmasına neden olmaz. Oto kapı aksesuarları arasında yer alan ve yayalar, araçlar, bisikletliler için güvenli bir trafik sağlayan uyarı lambalarının görülmesiyle beraber gerekli önlemler kolayca alınır. Mıknatıs teknolojisi sayesinde kapınıza kolayca yapışan lamba LED aydınlatma teknolojisinden yararlanır. İçerisinde yer alan ve değiştirilebilir olan pilin bitip bitmediğini kapıyı açık bırakarak anlayabilirsiniz. Kapınız açıkken ışık yanmıyorsa pili yenileyebilirsiniz. Oto kapı aksesuarları fiyat açısından ekonomik bir avantaj yaratır.

Nikelaj Şerit ile Oluşan Dekorasyon

Nikelaj Şerit ile Oluşan Dekorasyon

Oto iç kapı aksesuarları içerisinde bulunan ve sıklıkla tercih edilen nikelaj şeritler yeni bir tasarım oluşturmanıza yardım eder. Şık ve özgün bir görünüm yaratmak için ideal olan bu şeritler sayesinde kapınızın yanı sıra torpido, vites kutusu gibi bölümleri de ince çizgiler oluşturarak daha iyi bir şekilde vurgulayabilirsiniz. İhtiyacınız kadarını verimli bir şekilde kullanabilmeniz için kesilebilir halde üretilmiş olan nikelaj şeritler yardımıyla kapınızın dış kısmında da yeni bir tasarım yaratabilirsiniz. Oto kapı aksesuarları zorlu hava ve yol şartlarına direnç gösterecek şekilde üretilmiş olduğu için uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım yaşatır. Krom kaplı şeritler ise parlaklık veren yapıları ile hem dayanıklı bir kullanım hem de dikkat çeken bir görünüm oluşturur. Yumuşak bir hammaddeden üretilmiş olan bu ürünlere elinizle kolayca şekil verebilirsiniz. Kapıları temizlerken çıkma ya da kopma gibi problemler yaşatmayan otomobil kapı aksesuarları kullanıcılarından tam not almayı başarır.

Etkili Yapışma Özelliği

Etkili Yapışma Özelliği

Ön ve arka kapılara yapıştırabileceğiniz şeritlerin akrilik özellikli yapışkan tarafları uzun ömürlü bir yapışkanlık sağlar. Çift taraflı bantlarla güçlendirilmiş olan tasarımları sayesinde kullanıcılarını memnun eden şeritler farklı incelik seviyelerine göre kategorize edilerek arzu ettiğiniz tasarım için gerekli seçenekleri oluşturur. Yapıştırma işleminden önce ürünün uygulanacağı noktanın temizlenmiş ve kurutulmuş olmasına dikkat etmeniz gerekir. Araç kapı aksesuarları hafif olmaları sayesinde daha kalıcı bir özellik gösterir. Yapışkan kısımda bulunan folyo sayesinde yapışkan bölümün yanlışlıkla hasar görmesi ve yapışkanlık kalitesinin düşmesi önlenir. Yapıştırma işlemini tamamladıktan sonra ilgili noktaya baskı yaparak daha kalıcı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Oto Kapı Aksesuarları ile Logo Kullanımı

Oto Kapı Aksesuarları ile Logo Kullanımı

Aracınızın markasını ya da modelini ön plana çıkarmak istediğinizde serigrafik baskı tekniğiyle üretilmiş olan yapışkan çıkartmalardan yararlanabilirsiniz. Dış yüzeye yapıştırma işlemi uygulanacağı için bu ürünlerin soğuk ve sıcak hava koşullarına karşı dayanıklı olması sağlanmıştır. Otomobilinizin kapılarında yer alan logolarla beraber daha dikkat çeken bir tasarım yaratabilirsiniz. Parlama özelliğine sahip olan çıkartmalar özellikle güneş ışınlarının bol olduğu zamanlarda ya da gece saatlerinde lambaların yarattığı yansıma sonucunda dikkat oldukça ilgi çekici bir görüntü ortaya koyar. Farklı ebatlarda satışa sunulan çıkartmalar sayesinde aracınızın boyutlarına en uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Çıkartmalı baskıların yapışkan bölgesi korunaklı halde olduğu için zarar görmez. Yapışkan bölümü koruyan folyoyu dikkatli bir şekilde kaldırarak arabanızın kapılarını daha estetik hale getirebilirsiniz. Aracınız için uygun diğer aksesuarları da incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(1,094)
ve üzeri (1,512)
ve üzeri (1,666)
ve üzeri (1,722)
ve üzeri (1,796)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL