Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

3M
3C
TP
Esa
GKL
Gkl
HMC
YTT
Gm
PSA
3D
Aes
Dnz
Aem
Aft
Bsg
GVA
Tp
C9
Jms
Knb
Nyf
QCB
Erk
3m
Bod
FPI
GUA
bmw
oem
Gva
Hmc
Hnc
Hsn
Iq
Kgn
OEK
YLZ
Ysh
ZUM
ART
BGZ
Bgs
GBL
GM
NYF
SPK
Stp
TAS
TLG
Tas
Tyt
VDO
Yes
jMS
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Diğer Oto Dış Aksesuar

için 55,224 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Diğer Oto Dış Aksesuar

Araç sahipleri için hayat kurtarır nitelikte çeşitli aksesuarlar sizlere sunulmaktadır. Pek çok farklı fonksiyonda ve tasarımda birbirinden nitelikli araç dış aksesuarları bulunabilmektedir. Bu oto dış aksesuar ürünleri başlıca; Amerikan park modülü modelleri, farklı güçlerde niteliklerde araçlar için led ampuller, tavan bagajları ve plaka tutucu ürünleri olmaktadır. Bu ürünlerin her biri sizlere eşsiz faydalar kazandıracak kaliteli modeller olmaktadır. İsminin aksesuar olmasının ötesinde son derece fonksiyonel bir işlev gören bu ürünler, farklı modelleri doğrultusunda çeşitlilik göstermekte olup, ürün yelpazesi içerisinden aracınıza en uygun tasarımları kolaylıkla seçebileceksiniz. Özellikle yeni nesil park sinyal modülü tasarımları ayarlanabilir ışık şiddeti gibi özellikleri gibi özel nitelikleri ile çok beğeneceğiniz ürün modelleri olarak kategorimizde yer almaktadır. Tüm araçlara uygun olarak da tasarlanan park modülü ürünlerini de rahatlıkla bulabileceğinizi bilmeniz gerekir. Daha pek çok farklı kaliteli dış aksesuar tasarımı olarak başlıca; kapı kolu koruyucu filmi, ayna kapağı ürünleri, off road araçlar için 4’lü sis farı modelleri, kelebek cam vizörü, far sensörü ve kaput ızgarası ürünleri de mevcut olmaktadır. Ayrıca aracınızın modeline göre karlık modelleri, çamurluk üst koruma kapakları ve far kaşı gibi küçük veya büyük ebatlarda araç gereksinimleri arasından da ihtiyaç duyduğunuz bir aparatı da kolaylıkla elde edebileceksiniz. Bütün bu ürün çeşitleri ile aracınızı size özgü bir forma sokabilmeniz de mümkündür. Zevkinize ve gereksiniminize göre aracınıza uygulamak isteyeceğiniz bu ürünler sayesinde araçlarınız çok daha korunaklı bir hale alacak olup, oldukça şık bir görünümü de kazanacaklardır. Aracını sevenler ve bakımını önemseyenler için bütün bu aparatlar çok değerli bir ürün grubunu oluşturmaktadır.

Oto Dış Aksesuar Çeşitleri

Oto Dış Aksesuar Çeşitleri

Yeni nesil bir tasarım olan ayarlı Amerikan park modülü ürünleri, ışığı dilediğiniz ölçüde ayarlama özelliğine sahip modeller olmaktadır. Her seviyede ayarlanabilir ışığının yanı sıra bu tasarımların öncelikli olarak güvenlik prensibiyle imal edilerek hizmetinize kazandırılmış üstün bir kaliteye sahip kompakt tasarımı bulunmaktadır. Bu tasarımların üzerinde ayrıca ON/OFF tuşu da yer almakta olup, böylelikle bu ürünlerde muayene öncesinde modülü kapatabileceğinizi de bilmeniz gerekir. Nitelikli yapılarında aynı zamanda hiçbir surette ısınma sorunu görülmediğini de söylemek gerekir. Arıza lambasına karşı geliştirilmiş bir tasarımı bulunan bu modeller, tek modül ile hem sağ hem de sol sinyali kontrol edebilmektedir. Bu tasarımlar kablo bağlantısını minimize etmektedir. Sinyal verilmesi durumunda ise sistemin kendisini otomatik bir şekilde kapatma özelliği de bulunmaktadır. Sinyal verilmesi durumu kesildiğinde ise modül tekrardan otomatik olarak devreye girebilmektedir. Bu modüllerde SMPS teknolojisi yer almaktadır. Bu teknoloji son derece yüksek bir verime sahiptir. Bu yüksek verim etkili bir şekilde enerji sarfiyatını önlemektedir. Dolayısıyla karbon salınımını azaltma konusunda da oldukça yardımcıdır. Tasarımlarda ayrıca kısa devre koruması da mevcut olmaktadır. Çıkışında meydana gelebilecek söz konusu kısa devrelere karşı bağışıklığı bulunmaktadır. Bu ürün içerisine montaj kabloları da dahil olmakta olup, kurulumu ise son derece pratik bir süreç olmaktadır. Dahili bir sigortası da bulunmakta olan bu modüller, bu sayede yüksek güvenilirliği de sağlamayı başarmaktadır. Pek çok ürün modeli modül boştayken aküden akım çekebilmektedir ve bu durum da akünüzü bitirebilmektedir. Ancak Amerikan park modülü parklar kapalıyken akım tüketmemektedir. Kolay monte edilebilir bu kompakt yapılar aynı pratiklikle de geri sökülebilmektedir. Çünkü soketli bir yapıya sahiptir. Yüksek kaliteye sahip terminal bağlantılı soket ile kablo sıyrılması gibi sorunlar kolaylıkla çözülmektedir. Bu modüller 5w LED ampül gibi ürünlerle de kolaylıkla deneyimlenebilirler. Ayrıca 12V her çeşit araç ve motosikletlerde kullanılabilirler. Başlıca ölçüleri hakkında detay da vermek gerekirse, bu ürünler yalnızca 4 cm ene ve 7 cm kadar da boya sahip tasarımlar olmaktadır. Sizlere kablo tesisatı ile beraber gelecek olan bu tasarımların ayrıca montaj şeması da ambalajında mevcut olmaktadır. Bu tasarımların montajı ile ilgili olarak belirtmek gerekir ki, eğer elektrik işlerinden pek anlamıyorsanız bir uzmana götürmenizde fayda vardır. Ancak montaj şeması da sizlerde mevcut olacağından dolayı pratik bir uygulama ile sabitleme işlemi gerçekleştirilebilecektir. Montaj esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta sıvı temasının olmamasıdır.

İşlevsel Oto Dış Aksesuarları

İşlevsel Oto Dış Aksesuarları

Bu modüller ile ilgili olarak en başta söylenmesi gereken kısa açıklama, elektronik bir devre olduklarıdır ve görevleri de sinyal lambanız ile beraber daimi olarak yanması ve sinyal vermeniz durumunda sinyal lambanızdan düzenli akımını kesmesi suretiyle sinyalinizin fark edilebilir bir şekilde faaliyet göstermesini sağlamaktadır. Bu tasarımların kapsamlı teknik detaylarını belirtmek gerekirse, öncelikle kompakt yapılarında ayarlanabilir ışık özelliği olduğunu tekrarlamak gerekir. Modüllerde ısınma probleminin olmaması da en iyi bilinen özelliklerinden bir diğeridir. Ayarlı Amerikan park modülü içerisinde yer alan yazılımı sayesinde 80 derece kadar bir ısıya ulaşılması durumunda modül kendini korumaya almaktadır. Bu ürünleri kullanımınızda en kısık ışık şiddetine ayarlama yapmanız doğrultusunda ise modülü kapatabilmeniz mümkündür. Arıza lambasına karşın geliştirilmiş donanıma sahip olan bu ürünler, yüksek verimli PWM teknolojisine de sahip olmaktadır. Tüm araçlarda kusursuz bir çalışma performansı elde etmenizi sağlayacak olan bu ürünlerin bağlantıları ile ilgili olarak ise montaj şemalarını iyice incelemeniz ve açıklamaları dikkatlice okumanız tavsiye edilmektedir. Eğer bağlantı işlemleri ile ilgili aracınızı bir yetkiliye götürmeyecekseniz, öncelikle bilmelisiniz ki işlem esnasında sigorta ile akü artı (4) ucu arası olabildiğinde kısa tutulmalıdır. Sigortanın kesinlikle iptal edilmemesi çok önemlidir. Devrenin suya karşı korunaklı yerlere yerleştirilmesi gerekmektedir. Kablo bağlantıları ise mümkün mertebe sağlam ve iyi izole edilmiş olmalıdır. Ayrıca modülün sıcak parçalara yakın yerleştirilmemeleri de çok önemli olan bir diğer husustur. Aynı zamanda sıcaklığa duyarlı olan döşeme gibi alanlara da uzak olması tavsiye edilmektedir. Bu modüllerin ışık ayar düğmesi tam kısıldığında modül devre dışı kalsa da sinyaller normal çalışmaya devam etmektedir. Montaj işlemleri benzer bir yapı olan taş dirençlerde oldukça basittir. Sadece bir yan keski ve elektrik bandı kullanmak suretiyle işlem kolaylıkla tamamlanabilmektedir. Ancak bu park modülü ürünlerinde her ne kadar süreç pratik olsa da daha uğraştırıcı bir proses bulunmaktadır. Aracınızın elektronik sistemi ile ilgili bilginiz bulunmamakta ise bizzat şahsınız tarafından yapılacak işlemler sorun oluşmasına sebep olabilir. Ayrıca ek olarak belirtilecek olursa, bu tasarımlar çamurluk sinyallerine ya da ayna sinyallerine de bağlanabilmektedir. Sinyal verilmesi durumunda sinyallerinizin tam olarak yanıp söneceklerinden emin olabilirsiniz. Bir dezavantaj kapsamında husus belirtmek gerekirse, LED farlarda titreme söz konusu olabilmektedir. Ancak ürünün genelinde bu durum görülmemektedir. Sizlere sunacağı kazanımlarınız doğrultusunda da bu konunun büyük önem arz eden bir durum olacağı söylenemez. Amerikan park modülü fiyatı ürün markası ve modeline göre değişir.

Oto Dış Aksesuar Modelleri

Oto Dış Aksesuar Modelleri

Tavan bagajları her araca göre çeşitleri ile estetik tasarımlarda beğeninize sunulmaktadır. Başlıca siyah renkli kare biçimli ferforje ürünler olmak üzere, beyaz ve daha sade tasarımlı modelleri de bulabilmek mümkündür. Öncelikle üstünde çıtası olmayan araçlara uygulanabilecek araç tavan bagajı tasarımlarından söz etmek gerekirse, bunlar alüminyum sepet ve ara barlar ile beraber demonte olarak hizmetinize sunulan modellerdir. 3 çeşit bağlama ayakları da mevcuttur. Bu ürünlerde hangi çeşit sizin aracınıza uygun ise o kullanılmalıdır. Ebatları ise 120 cm boyda, 90 cm ende ve 12 kadar da bir yüksekliğe sahiptir. Ürünün bütün materyalleri alüminyumdan imal edilmiştir. Bir başka model olan tam 3 boy olarak bulunabilen tavan bagajları ise başlıca; Tofaş marka arabalarda, Şahin marka arabalarda, Doğan marka arabalarda, Kartal marka arabalarda, Renault markasının 9 ve 12 serilerinde, Lada, Niva ve son olarak da eski kasa Mercedes marka arabalarda pratik bir şekilde kullanım elde edilebilmektedir. 3 boya sahip bu ürünlerin en küçüklerinin ebatları; 1 metre boy ve 1 metre en olmaktadır. Orta boy sepetlerin ebatları ise 1,20 metre boyda ve 1 metre ende olmaktadır. Küçük olanlar uyumluluk açısından daha çok R9’larda değerlendirilebilir. Büyük model de ebat olarak orta boydan çok farklı bir uzunlukta olmamakta olup, diğer adı geçen markaların araçlarında rahatlıkla uygulanabilmektedir. Ancak bilinmelidir ki bu tasarımlar bağlama olukları mevcut olan araçlar için kullanılabilmektedir. Küçük ve orta boylardaki oto tavan sepet bagaj ürünlerinde 4 tane tavan bağlama pabucu yer almaktayken büyük tasarımlarda ise 6 adet tavan bağlama pabucu bulunmaktadır. Diğer markalar için uyumlu olan bagajlardan da söz edilecek olursa, öncelikle yine klasik bir ferforje tasarımı olan farklı dizaynlarda tavan sepetlerin de olduğu belirtilmelidir. Bu ürünler aracın aerodinamik yapısına uygun modeller olmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin sis farı, LED, balta kürek Hi-Jack tente bağlamaya uygun olduklarını söylemek gerekir. Bu tasarıma benzer model olan, ürün yanında sticker da verilen tasarımlar da bulunabilmektedir. Bu modellerde ön bölgede 4, arka tarafta 2 adet sis lambası ya da LED lamba bağlama yeri mevcuttur. Aynı bu bağlama özelliklerine sahip olan çeşitli markaların birbirinden nitelikli üretimleri kategorimizde beğeninize sunulmaktadır. Ara atkılara monte edilen bu tasarımlar, sizlere ambalajı içerisinde bağlanma aparatları ile beraber sunulmaktadır.

Oto Dış Aksesuar Özellikleri

Oto Dış Aksesuar Özellikleri

Bugünlerde hemen herkesin tatile şehir dışına kendi araçları ile gitmeyi planladıklarını tahmin etmek mümkündür. Özellikle de kalabalık ve çok çocuklu bir aile yapınızın olması durumunda bagaj problemleri büyük bir sorun haline gelmektedir. Böyle bir durum karşısında sizlere en etkili çözümü port bagaj tasarımları sunabilmektedir. Oto tavan port bagaj modelleri, bir aracın standart kapasitesinin haricinde bir alan oluşturan, aracınızın eşya taşıma kapasitesini neredeyse iki kat artıran ürünlerdir. Bu tasarımlar sayesinde bavulunuza neleri almanız gerektiği ve nasıl sığdıracağınıza dair düşüncelere odaklanmanıza gerek kalmayacaktır. Port bagaj tasarımları pratik bir montaj süreci sonrası kolaylıkla kullanılmaya başlanabilir. Ayrıca son derece aerodinamik bir yapıda olan bu ürünler de araçlarınızın performansını hiçbir surette etkilemeyeceklerdir. Ürün çeşitlerinin başlıca kullanılabilecekleri araçlar; otomobillerin tümü, panelvanlar, SUV araçlar, MPV araçlar ve benzeri diğer araç modelleri olmaktadır. Beğeninize sunulan port bagajlar su geçirmez micro nano kumaşlardan imal edilmişlerdir. Orta alt kısmında tavana değdiğinde hiçbir şekilde kayma oluşturmayacak taban özelliği mevcuttur. Bağlantı kemerleri ile sabitlenen bu tasarımlarda 3 tip bağlama özelliği yer almakta olup, kapılardan içeri geçen kemerleri içeride bağlama yöntemi de en kolay bağlama şekli olmaktadır. Bu tasarımlarda ikinci yedek fermuarlı yedek göz de mevcut olmaktadır. Ayrıca bu ürünler katlanabilir ve saklanabilir bir pratik yapıdadır. Bu modellerden dilerseniz birden fazla da edinebilir, tavamda 2 veya 3 tanesini yan yana da kullanabilirsiniz. Ayrıca bagajlarda da kullanılabilir veya taşınabilirler. Eğer araçlarınızın tavanında sabit tavan çıtaları halihazırda mevcut ise sağdan sola taban desteğini sağlayacak olan ara atkılar bu çıtalar vasıtasıyla monte edilebilir. Eğer daha önce sabitleme işi ile uğraşmamışsanız veya hiç ilgili değilseniz, bu işlem için konuyla ilgili tecrübeli kişi ya da işletmelerden destek de almanız mümkündür. Eğer çok daha uzun süre kullanım deneyimi elde etmek ve pratik faydalar görmek isterseniz bagajınız için bu tasarımları tercihte bulunabilirsiniz. Son derece kaliteli yapılara sahip olan bu port bagajlar ile eşsiz kazanımlar elde edeceksinizdir. Ayrıca port araç tavan bagaj fiyatları da marka ve modele göre değişkenlik gösterir.

Yeni Nesil Oto Dış Aksesuar Çeşitleri

Yeni Nesil Oto Dış Aksesuar Çeşitleri

Araçlarda bir o kadar önem arz eden daha nice küçük aparatlar ve gereksinimler yer almaktadır. Bunlardan başlıcaları da araç ampulleri ve plaka tutucuları gibi ürün çeşitleri olmaktadır. Öncelikle araç ampullerinden bahsedilecek olursa, araçlarınız için küçük ama kaliteli bir tercih olan LED’li ürünler farklı yapılarda ve niteliklerde beğeninize sunulmaktadır. Bu park LED ampül grubunda bir ürün olan 12V olan 57 LED’li beyaz ve turuncu ışık park ampulleri, en kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. Aynı markanın üretimi olan bu ışıklardan ihtiyacınıza göre ister beyaz isterseniz de turuncu renktekini tercihte bulunabileceksiniz. Bu park ampullerinin ışık kalitesi diğer halojen ve LED ampullerden çok daha nitelikli bir yapıdadır. Ayrıca son derece uzun ömürlü bir ampul olması sebebiyle de kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Ayrıca bu tasarımlar çoğu araç modellerinde arıza ışığı da yakmamaktadır. Bir diğer benzer özelliğe sahip olan ampuller ise dipsiz park ampülü LED modeller olmaktadır. Bu ürünler hiçbir surette emsal ürünlerde olduğu gibi sarımtırak bir renkte yanmamaktadır. Tam beyaz olarak yanan bu ışıklar 6500K değerinde ışık şiddetine sahip olmakta olup, ona göre güçlü bir parlaklıkta beyaz yanmaktadır. Aynı şekilde arıza ışığı yakmayan bu tasarımlar ısı da yaratmadığından oldukça uzun ömürlü bir yapıdadır. Kullanım şekilleri ise tavan LED’i olarak, park LED’i olarak veya ayak aydınlatması maksadıyla olabilmektedir. Bir dezavantaj belirtmek gerekirse, bu tasarımlar bazı araçların yalnızca plaka aydınlatmalarında arıza ışığı yakabilmektedir. Ancak büyük bir oranda marka araçlarda hiçbir surette arıza ışığı meydana gelmemektedir. Yine bir diğer park LED’i görevi gören ürün çeşidi de 45 LED’li güçlü beyaz ışıklar olmaktadır. Daha farklı pek çok parlak beyaz LED ampul tasarımı, kolay kullanımlı ve düşük güç tüketimli özellikleri ile sizlere sunulmaktadır. LED ışıklar arasında ayrıca iç ışık olarak, gösterge paneli için kullanılabilecek, yan ya da plaka ışığı kapsamında değerlendirilebilecek ürün çeşitleri bulunabilmektedir. Plaka tutucu modelleri de en fazla tercih edilen aksesuar çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu ürünler aracın hemen hiç göze çarpmayan aparatları olarak bulunmakta olup, aslında çok da faydalı bir görev üstlenen tasarımlar olmaktadır. Her araç için bulabileceğiniz tasarımlar içerisinde farklı formlarda be kolay montaj özelliği bulunan bu ürünler genel itibariyle plastik malzemeden imal edilmektelerdir. Ayrıca elastik ve kolay kırılmaz bir yapıları da bulunmaktadır.