Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Arma Sticker

için 77,277 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Arma Sticker

Günlük hayatınız içerisinde tarzınızı, stilinizi ya da zevkinizi kullanmakta olduğunuz eşyalar üzerinde göstermek isterseniz, arma sticker . Öyle ki, sürekli kullanmakta olduğunuz hemen hemen her eşya üzerinden kendi tarzınıza ve personanıza uygun bir görünüm oluşturabilirsiniz. Örneğin sevdiğiniz bir müzik grubunun bulunduğu stickerları eşyalarınıza yapıştırabilirsiniz. Ayrıyeten sevdiğiniz liderleri, sevdiğiniz çizgi filmleri, sevdiğiniz ünlü bireyleri, sevdiğiniz dizileri, sevdiğiniz filmleri içeren stickerları eşyalarınıza yapıştırarak sevdiğiniz her unsuru eşyalarınızda bulundurmuş olursunuz. Ayrıca yapıştıracağınız zemin konusunda kaygılanmanıza gerek yoktur, çünkü araç, eşya, duvar, cam ya da ev gibi pek çok alana dilediğiniz tarzda stickerları yapıştırabilirsiniz. Etiket ya da çıkartma olarak da bilinen arma sticker, günlük hayatının içerisine ufak estetik dokunuşlarda bulunmak isteyen tüm insanlara hitap edebilecek ürün çeşitliliğine sahiptir. Kısacası hayatının içerisinde ufak estetik dokunuşlarda bulunmak isteyen hemen hemen her bireyin ilk tercihleri arasındadır. Kaliteli oluşunun yanında, kullanımının uygun oluşuyla da cazip bir ürün olma özelliğini korumaktadır. Dolayısıyla arma stickerlara yönelik talepler her geçen gün artmaktadır. Özellikle kendiliğinden yapışkan özelliğine sahip olması, kullanımını kolaylaştıran başlıca etkenlerden biridir. Aynı zamanda da pratik bir ürün olmasını sağlayan etkenlerden de biridir. Tek yapılması gereken, tek seferde ufak parmak hareketleri yardımıyla doğru bir şekilde stickerı kişinin dilediği herhangi bir zemin üzerine uygulaması olacaktır. Kısacası ürün ve kalitesi bağlamında bakıldığında görülür ki, performans açısından kusuru bulunmayan bir üründür. Çünkü üreticiler tarafından üretilmiş olduğu amaca büyük ölçüde hizmet edebilmektedir. Ayrıyeten her yaş grubu için çeşitlerinin olması da bu durumun sağlayıcıları arasında bulunmaktadır. Örneğin çocuk yaştaki biri de kendisine uygun modellere dair pek çok seçenek bulabilirken, altmış beş yaş üstü bir birey de kendisine uygun modellere dair pek çok seçenek bulabilmektedir. Pek çok ürünün her yaşa hitap edebilme özelliğinin olmaması, tam olarak bu anlamda stickerları anlamlı ürünleri haline getirmektedir.

Arma Stickerlar Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar

Arma Stickerlar Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar

Günlük hayat içerisinde pek çok alanda kullanılabilen bir üründür. Özellikle dekore etme süreçleri içerisinde yoğun talep gören bir tarafı da bulunmaktadır. Çünkü yeni nesil kolaylığı, pratikliği ve işlevselliği oldukça fazla bir biçimde sevmektedir. Stickerlar da bu niteliklere sahip bir ürün olarak; evler, mekanlar ya da kafeler gibi pek çok yaşam alanında sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanımının sağlayıcılarından başlıca olanı, dekorasyon için büyük ölçüde verim sağlayacak bir ürün olmasıdır. Kalitesine değinecek olursak, arma stickerlar kalite faktöründen kaynaklı olarak uzun süreler boyunca yapışma özelliğini kaybetmez. Bu durumun sağlanması için birbirinden farklı pek çok baskı tekniği uygulanmaktadır. Yapışkan özelliğini kısa sürede kaybeden modeller kullanıcılar tarafından tercih edilmemektedir. Bununla beraber kötü hava koşullarına karşı uyumlu ya da dayanıklı olmayan modeller de geri planda kalmaktadır. Bu tarz olumsuzluklarla karşılaşma ihtimalini tamamen ortadan kaldırmak adına, doğru tekniklerle basılmış sticker modellerine daha fazla yönelmek gerekmektedir. Ayrıyeten yapıştırmak istediğiniz alana uygun boyutlarda sticker seçmeye dikkat etmeniz size fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda da solmaya karşı dayanıklı mürekkepler kullanılarak üretilen ürünler, uzun süreli kullanım için oldukça uygun bir konumdadır. Kullanım aşamasına değinecek olursak, satın aldığınız stickerı duvarınıza yapıştırmak istemekteyseniz ve aynı zamanda da duvarın temizliği konusunda belli şüpheleriniz var ise, tüm şüphelerinizin yersiz olduğunu söylersek abartmış olmayız. Çünkü duvar sticker ürününün duvara uygulanışı, temizliği ya da çıkarılması oldukça basittir. Hafif nemli bez kullanarak hafif el hareketleriyle tüm duvar sticker alanını temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda da bu işlemi dilediğiniz zaman tekrarlayabilirsiniz. Çünkü duvar için üretilmiş modeller kaliteli mürekkepler kullanılarak basıldığı için, soyulma ya da renginin solması gibi konular pek de söz konusu değildir. Dilerseniz sizin tarzınıza ve evinizin duvarları için uygun olabilecek duvar sticker modellerine sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz ve böylece sticker fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sticker baskı yöntemleri ile kişiselliğinizi pek çok alana yayabilirsiniz.

 Kendinize Uygun Arma Sticker Çeşitleri

Kendinize Uygun Arma Sticker Çeşitleri

Sticker çeşitlerinden biri araba için üretilmiş stickerlardır. Günümüzde oldukça popüler olup büyük bir oranda yaygınlaşmış ve araba sahiplerinin de ilgi odağı olan araba stickerları her geçen gün daha fazla kullanılmaktadır. Kendi tarzınızı arabanıza yansıtma isteğiniz var ise, bu isteğinize dair pek çok çeşidin olduğunu bilmelisiniz. Örnek verecek olursak; isim bulunan, mizah içerikli, şerit, yazılı, hayvan figürlü, kan grubunu belirten, arabada bebek bulunduğunu belli eden ya da takım ve taraftar stickerlar bu çeşitler arasında bulunan modellerin bazılarıdır. Arabanızın dış cephesinde kendi isminizi ya da sevdiklerinizin ismini görmek istemekteyseniz, üzerinde isim yazan stickerlar sizin uygun konumdadır. Eğer daha espri içeren ürünleri arabanıza yapıştırmak istemekteyseniz, mizah içerikli stickerlar sizin için uygun olabilir. Arabanızın herhangi bir yerinde şerit çizimleri bulunsun istemekteyseniz, şerit stickerlar sizin için uygundur. Kendi istediğiniz yazıları sticker üzerinde görmek istemekteyseniz, yazılı stickerlar sizin için uygundur. Fazla sevdiğiniz belli bir hayvan varsa ve sticker üzerinde onu görmek istemekteyseniz, hayvan figürlü çeşitler sizin için uygundur. Kan grubu stickerlar oldukça faydalıdır. Çünkü herhangi bir kaza geçirmeniz durumunda, kan grubunuzun bilinmesi sayesinde daha hızlı müdahale edilmesine fırsat tanımaktadır. Araç içerisindeyken bebeğinizin daha güvenli bir ortamda olmasını istemekteyseniz arabada bebek var stickerı sizin için uygun konumdadır. Belli bir takımın fanatiğiyseniz ya da takımınızı oldukça fazla bir biçimde sevmekteyseniz, takım ve taraftar stickerı sizin için uygundur. Bu modeller araçta kullanılabilecek sticker modelleri arasında en çok tercih edilen modellerdir. Fakat bunların yanında farklı olarak pek çok model bulunmaktadır. Çünkü günümüzde dahi yeni model pek çok arma sticker üretilmektedir. Bunun sebebi, kişiye özel modellerin her geçen gün daha fazla talep görmesidir. Çünkü sticker modelleri kişiselliğinizi her alana yaymanız noktasında sizin en büyük yardımcınız olabilecek niteliktedir. Tarzınıza uygun sticker örnekleri ile günlük hayatınızı güzelleştirebilirsiniz.

 Özgün Araba Arma Stickerları

Özgün Araba Arma Stickerları

Öncelikle arma stickerı yapıştıracağınız alanın temiz olup olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Çünkü yapıştırılacak yüzeyde kir ya da toz gibi unsurların bulunması süreç açısından fayda sağlayacak bir durum değildir. Yüzeyin temizlenmesinin ardından ürün hizalanmalıdır. Bu aşamada kağıt bantların yardımı alınabilmektedir. Kağıt bantlar ile yüzeye baskılanır. Bantların yapıştığından emin olunmalı ve bir sonraki aşamaya öyle geçilmelidir. Stickerın artan kısımları bir makas ya da maket bıçağı ile bütünden kopartılır. Bu işlemin ardından transfer bant ile kağıdın bağlantısı kopmaktadır. Son olarak, yağlı kağıttan ayrılan transfer bandın yüzeye yapıştırılması işlemi yapılmalıdır. Bu aşama süresince stickerın hava almaması gerekmektedir. Bu işlem için bir kartın yardımını alabilirsiniz. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından yapacağınız tüm ekleme, çıkarma, yapıştırma ya da kesme gibi eylemler kişinin kendi tercihine kalmaktadır. Kendi kişisel tarzınıza ya da zevkinize göre sticker modeli seçip arabanıza kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. Böylece aracınızın dış cephesine, hiç zorlanmadan ve oldukça bir biçimde sticker yapıştırmış olacaksınız. Bu noktada dikkat edilmesi gereken etkenlerden biri, sticker modelinin sizin tarzınızı yansıtıp yansıtmadığıdır. Özellikle seçmiş olduğunuz ürünü uzun bir süre arabanızın dış cephesinde tutmak istemekteyseniz, tarzınızı yansıtan bir model olması daha işlevsel bir karar vermenizi sağlayabilmektedir. Ayrıyeten arabanız için yapmış olduğunuz herhangi bir sticker alışverişinize kan grubu stickerı eklemeniz, olası bir kaza durumunda size daha hızlı müdahale edilmesini sağlayacaktır. Öbür yandan bebeğinize daha güvenli bir ortam sunabilmek amacıyla, arabada bebek var stickerını da düşünebilirsiniz. Kan grubu sticker olması ya da arabada bebek var stickerı olması fark etmeksizin, tüm stickerların uygulanma biçimleri aynıdır. Dolayısıyla belirlenen eylemleri sırasıyla yapmanız sonucunda, sorunsuz bir biçimde stickerınızı arabanızın dış cephesine yapıştırmış olacaksınız. Böylece sticker araba yüzeyine tam yapışmış bir biçimde duracaktır ve gözünüze hoş bir görünüm sunacaktır. Oto sticker modelleri sayesinde tarzınız ya da istediğiniz herhangi bir görüntü arabanızın yüzeyinde olacaktır.

Kaliteli Arma Sticker Modelleri

Kaliteli Arma Sticker Modelleri

Sticker yapımı, üreticilerin oldukça özen göstermelerini gerektiren bir süreçten oluşmaktadır. Bu sebeple rahatlıkla ve uzun yıllar kullanmanız amacıyla üretim aşamasında size faydası olabilecek belli başlı malzemeler kullanılmaktadır. Örneğin pek çok üretici yüzeyi parlak beyaz olan beyaz vinil üzerine sticker yapmaktadır. Vinilin kullanılması sayesinde suya dayanıklı bir ürün oluşturulmaktadır. Böylece ilk yağmurda soyulan ya da dağılan bir stickerla karşılaşmayacaksınız. Bunlarla beraber vinil kullanımı kişilerin çıkartmaları çok daha kolay yapıştırabilmesine olanak sağlamaktadır. Öbür yandan solmaya karşı dayanıklı ürünlerin tercih edilmesi oldukça işlevseldir. Yani, solmaya karşı dayanıklı olan mürekkeplerin kullanımı sayesinde sticker daha uzun ömürlü bir aksesuar olacaktır. Kaliteli ve dikkat çekici sticker üretimi süreci boyunca dikkat edilmesi gereken pek çok unsur bulunmaktadır. Bunlardan en başat olanı, kağıt kalitesidir. Baskıya dahil olan stickerın renklendirilmesi bölümü de bir dizi süreç bütünü olarak ortaya çıkmaktadır. Birincil renkleri algılamak ve birincil renkler üzerinden yeni renklerin üretilmesini sağlamak işlemin verim sağladığı temel noktalarından bazılarıdır. Dört ana renk CMYK olarak anılmaktadır. Renklerin ilk harflerinin bir araya getirilmesiyle oluşmuştur. Bu renkler Cyan, Magenta, Yellow ve Black (Key) olarak isimlendirilmiştir. Dört rengin her biri binlerce rengin üretilmesi için kilit rolü oynamaktadır. Türkçesi ise cam göbeği, eflatun, sarı ve siyah olarak bilinmektedir. Renklerin tamamı uygun teknik ile çalışıldığı vakit, dilenen tonda renklerin üretilmesini mümkün kılmaktadır. Örneğin turuncu bahsedilen dört renk arasında yer almamaktadır. Bir birey dört renk üzerinden turuncu elde etmek istediğinde, bu durumu oldukça kolay bir biçimde gerçekleştirebilmektedir. Küçük küçük bazı noktalara magenta sürmek ve yüzeyin kurumasının ardından üzerine sarıyı eklemek yeterli olacaktır. Bu işlemin sonucunda oluşan turuncu renk gözle görülemeyen çizgi ya da noktaları kendi bünyesinde barındırmaktadır. Bunun sebeplerinden başlıca olanı CMYK ile ortaya çıkmış olmasıdır. Çünkü sticker ya da sticker tasarımı söz konusu olduğunda yüzde yüz renk çoğaltımı önem kazanır. Bir sticker seti edinerek bu derece faydalı olan bir ürünü kullanmayı deneyimleyebilir ve dilediğiniz renkteki sticker çeşitleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Arma Sticker Seçimi

Arma Sticker Seçimi

Öncelikle satın alacağınız arma stickerın uzun süre kullanım için uygun olup olmadığı konusunda herhangi bir istenmeyen durumla karşılaşmamak adına, kaliteli malzemeden üretilmiş modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıyeten ürünün kullanım alanına dikkat etmeniz size yarar sağlayacaktır. Çünkü ahşaba uygun arma stickerı, metal bir alana yapıştırmak, üründen alacağınız verimi düşürebilecek unsurlardan biridir. Kısacası ürünün yapısının uygun olduğu alanlarda kullanmaya özen gösterebilirsiniz. Duvar için uygunsa duvar üzerinde, cam için uygunsa cam üzerinde, metal için uygunsa metal üzerinde ya da duvar için uygunsa duvar üzerinde kullanmaya dikkat etmeniz, ürününüzün uzun ömürlü olmasına yardımcı olan etkenlerden biridir. Ayrıyeten yağmura yakalanma durumunda ya da aksilik sonucu üzerine su dökülmesi durumunda yapısının bozulmamasını istemekteyseniz, suya dayanıklı olan modeller arasından seçenekler oluşturmak size fayda sağlayacaktır. Bunlarla beraber bazı dönemler içerisinde arma stickerınızın değiştirmek ya da bulunduğu zemin üzerinden çıkartmak isteyebilirsiniz. Tam olarak bu noktada çıkartıldığında yapışkan izi bırakmayan modeller sizin için kurtarıcı nitelikte olabilmektedir. Renk canlılığını uzun süre boyunca koruyacağınızdan emin olabileceğiniz ürünler size daha hoş bir görüntü sunabilmektedir. Bu sebepten hareketle, renk canlılığını koruyabilecek ürünleri tercih edebilirsiniz. Tüm bu detaylarla beraber, arma stickerınızı yapıştırmak istediğiniz yüzeyin tamamen temiz ve kuru olmasına özen göstermeniz, stickerınızın yapısının bozulmamasını sağlayacaktır. Ayrıyeten yapıştırma işleminin öncesinde, stickerın üzerinde bulunan bölümü dikkatlice çıkartmalısınız. Böylece arma stickerınızın görünümüne zarar vermemiş olacaksınız ve uzun süreli kullanıma uygun bir durumda olmasına katkı sağlamış olacaksınız. Sticker kullanımını oldukça sevmekteyseniz ve her ürününüzü kişiselleştirmek hoşunuza gitmekteyse, herhangi bir ürününüzün yüzeyine yapıştırmak amacıyla sticker kombinasyonu yaparken göz yorucu ya da herhangi bir iş sırasında sizin dikkatinizi dağıtabilecek kombinasyonlar noktasında iyice düşünmeniz, fayda sağlayacaktır. Böylece sticker yapıştırma hem tarzınızı yansıtmanıza olanak tanıyacaktır hem de uzun zamandır yapmayı düşündüğünüz dizaynı uygulamanızı mümkün bir duruma dönüştürecektir.

Sticker Ne Demek?

Sticker kelime manası olarak “etiket” ya da “yapışkan” gibi kelimeleri ifade etmektedir. En rağbet gören ve her yaş grubu tarafından bilinen anlamı etikettir. Teknik terim bakımından da ifade dilebilen ürünlerden biridir. Arka kısmının yapışkan özelliği bulunmaktadır. ön kısmı ise estetik kaygısı güdülen kısımdır. Özellikle dekorasyon amacıyla yaoğun rağbet gören sticker, dekorasyon gibi pek çok amaç için kullanılmaktadır. Bu nedenle dekorasyon firmaları da dizayn işleri içerisinde stickerları yoğun bir biçimde kullanmaktadır. Özellikle duvarlar üzerinde fazla bir biçimde kullanılmaktadır. Bununla beraber stickerlar bir reklam amacı da taşımaktadır. Bunun nedeni markanın akılda kalıcılığı artırmak ve herhangi bir ihtiyaç anında kolayca ulaşılabilmesidir. Kısacası her marka ya da her bireyin sticker kullanımındaki amacı, kişisel ya da kurumsal görüntüsüne dair belli kişisel görünümler oluşturmaktadır. Yani marka kendi kurumsal çizgisini sticker üzerinden tanımlarken, bir birey de sevdiği unsurlara dair belirteçleri kendi eşyalarında bulundurmaktadır. Kısacası, bu ürünün amacı eşyalar üzerinde estetik ve kişisel bir görünüm oluşturmaktadır.

Sticker Nasıl Yapıştırılır?

Öncelikle satın almış olduğunuz stickerdan bahsedecek olursak, üç katmandan oluşmaktadır. İlk katman taşıyıcı yani şeffaf olan katman, ikinci katman yağlı kağıdın bulunduğu katman, üçüncü katman ise stickerın bulunduğu katmandır. İlk olarak stickerı uygulayacağınız yüzeyin tamamen tertemiz ve kuru olduğundan emin olmalısınız. Tozdan ya da kirden arındırılmış bir durumda olmalıdır. Sonrasında şeffaf olan katmanı, yağlı kağıttan kısmen ya da tamamen ayırabilirsiniz. Sticker, şeffaf olan katmanın üstünde kalacaktır böylece. Bu noktada şeffaf katmanın katlanmamasına dikkat edin. Daha sonrasında stickerı uygulayacağınız alana şeffaf katmanı hizalayın. İlk önce sol tarafın boşluk kısmından hizalayarak yapıştırın. Sağ taraftan tutarak, zemine paralel olacak bir biçimde gerin. Bu noktada şeffaf katmanı yüzeye yapıştırmamaya özen göstermelisiniz. Sol baştan başlayarak, herhangi bir sert kartla ya da elinizle stickerı yapıştırarak sona kadar gidiniz. Yapıştırma işlemi tamamlandıktan sonra şeffaf katmanın tekrar üstünden geçerek stickerın iyice yapışmasını sağlamaya çalışın. Daha sonrasında şeffaf katmanı yavaşça sökün. Bu şekilde sticker şeffaf katmandan ayrılacaktır. Sonuç olarak, bu adımları izleyerek stickerınızı sorunsuz bir biçimde dilediğiniz yüzeye yapıştırabilirsiniz.

Sticker Nasıl Basılır?

Ofset baskısında kullanılan yöntemler arasındaki en kaliteli yöntemdir. Adet olarak fazla sayıda olan baskılarda dahi kaliteyi bozamaması, tercih edilmesini sağlayan nedenlerden biridir. Bu sayede aynı stickerdan ve aynı kaliteden pek çok ürüne sahip olmuş olunur. Sticker baskısında düz, oval ve özel kesim olmak üzere üç teknik sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanılmasının başlıca nedeni, ürün görünümünü özelleştirmesidir. Düz kesim en fazla kullanılan ve standart olarak ifade edilen kesim türüdür. Oval kesimde ise kıvrımlar bulunmaktadır. Kıvrımların stickerın köşe kısmında yer alması sebebiyle bu isim verilmiştir. Özel kesim ise daha farklı bir görünüme ve dizayna sahip olan stickerların üretiminde kullanılan kesim yöntemlerinden biridir. Özel kesim sayesinde kalp, araba ya da çizgi film karakterleri gibi pek çok unsurun stickerını basmak oldukça mümkün bir durumdur.

Araç Sticker Nereye Yapıştırılır?

Aracınız üzerinde stickerı yapıştırmayı düşündüğünüz alanın temiz ve kuru yani tozdan ve kirden arınmış bir şekilde olması şartıyla, dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Fakat stickerın konumu önemli detaylardan biridir. Örneğin kan grubunuzun yazılı olduğu bir modeli yapıştırmak istemekteyseniz, görünür bir yerde olması daha fazla fayda sağlar. Böylece herhangi bir kaza durumunda, kan grubunuz fark edilir ve daha kısa sürede acil müdahale yapılabilir. Öbür yandan arabada bebek olduğunu belirten stickerlar yapıştırmak istemekteyseniz, bu tarz stickerların da görünür bir yerde olması gerekmektedir. Görünür olması, bebeğiniz için daha güvenli bir ortam oluşturma olanağı sunmaktadır.