Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Arma Sticker

için 69,503 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Arma Sticker

Araç sahiplerinin pek çoğu araçlarının nasıl göründüğüne büyük önem veriyor. Estetik olarak aracına olumlu katkı yapmak isteyen bazı araç sahipleri ise far folyosundan araç kaplamaya kadar birçok yöntem deniyor. Bu estetik dokunuşlardan biri de oto arma sticker olarak öne çıkıyor. Arma sticker ürünleri, daha çok 'etiket' ya da 'çıkartma' olarak biliniyor. Araç arma çeşitleri ise model konusunda oldukça geniş bir yelpazede yer alıyor. Bu da araç sahiplerinin karşısında pek çok seçenek olduğu anlamına geliyor. Arma sticker ürünleri sahip oldukları bu avantaj ile oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Öte yandan arma sticker fiyatları genel olarak makul seviyelerde yer alıyor.

Tüketicinin İsteğine Göre Çeşitli Arma Sticker Modelleri

Tüketicinin İsteğine Göre Çeşitli Arma Sticker Modelleri

Arma sticker modelleri sadece otomobillerde değil hemen hemen tüm taşıtlarda kullanılabiliyor. Aslında araç arma sticker ürünü ile araç sahibinin mesajını diğer araçlardaki yolculara ya da yayalara iletiyor. Zira bu uygulamayı yapan araç sahibi aracına kendi stilini yansıtıyor. Çeşitli sembollerden taşıt ikonlarına kadar pek çok materyal araba sticker ürünü olarak kullanılabiliyor. Araç sahibi de istediği ürünü seçiyor. Ayrıca sticker modelleri ikon dışında yazı şeklinde de olabiliyor. Böylece araç sahibi diğer kişilere stilini yansıtmakla birlikte mesajını da verebiliyor. Bazı sürücüler etkileyici buldukları sözleri aracının üzerine yazarken bazıları da sevdiği insan ya da insanların ismini yazdırıyor. Genelde ise araç sahipleri çocuklarının ismini yazdırmayı tercih ediyor. Ayrıca sticker ürünlerinde sadece model konusunda değil ebat konusunda da tüketicilere pek çok seçenek sunuluyor. Sticker modelleri farklı büyüklüklerde üretiliyor. Sticker uygulamasını yapan kişinin bu işte maharetli olması gerekiyor. Kötü uygulanmış bir sticker ürününde kabarma gibi istenmeyen durumlar meydana gelebiliyor.

Hasar Kapatma Yönetimi Olarak Arma Sticker

Hasar Kapatma Yönetimi Olarak Arma Sticker

Araç sahiplerinin birçoğu aracında çizilmiş ya da göçmüş bir alan görmek istemiyor. Hasar oluştuğunda ise bunu düzeltmek için göçük düzeltme ya da çizik giderme gibi farklı yollara başvurabiliyor. Araca herhangi bir işlem yaptırmak isteyenler ise bunu arma sticker ile kapatabiliyor. İster kaportada bir çizik ister boya kalkması gibi istenmeyen olaylara karşı arma sticker devreye giriyor. Oto aksesuar arma modellerini kaplasa da aslında bu ürünler aksesuar olma dışında birer kamuflaj görevi yürütüyor. Böylece araç sahibinin daha fazla para ödemesinin önüne geçiyor. Üstelik sticker modelleri genel olarak kolay ulaşılabilir modellerden olduğu için pek çok gelir seviyesi için rahatlıkla edinilebilen bir ürün oluyor. Bunun dışında pek çok renge ve şekle ayrılan arma sticker modelleri arasında 3D oto sticker modelleri de bulunuyor.

Farklı Bölgelere Uygulanabiliyor

Farklı Bölgelere Uygulanabiliyor

Araç arma sticker modelleri farklı ebatlarda olabildiği gibi aracın üzerinde farklı bölgelere de uygulanabiliyor. Örneğin araç camı sticker uygulanan bölgeler arasında önde gelen bölgelerden biri oluyor. Ayrıca aracın arka tarafı, yakıt deposunun kapağı, kaputun bir kısmı ya da çamurluklar da araç sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen bölgeler arasında yer alıyor. Ayrıca aracın dışının yanı sıra araç içi sticker modelleri de bulunuyor. Ancak sticker uygulaması aracın dışarısında içeriye göre daha çok tercih ediliyor. Araç sahipleri arma sticker ürünlerini aracının rengine uyumlu olarak tercih edebildiği gibi zıt renkler ya da farklı kombinasyonlar deneyebiliyor. Ayrıca bazı sticker modelleri tarz yansıtma ya da mesaj verme dışında eğlence amaçlı olarak da kullanılabiliyor. Model çeşidi, maliyet ya da hasar kapama için kullanılabilen arma sticker modelleri araç sahiplerinin birçoğu tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Aracınıza zenginlik katacak diğer aksesuarları da incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(9,454)
ve üzeri (12,268)
ve üzeri (13,281)
ve üzeri (13,536)
ve üzeri (14,008)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL