Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Oto Basamak

için 17,752 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Oto Basamak

Araçları daha konforlu hale getirmek için kullanılan aksesuar ve yedek parçalar geniş bir ürün grubu oluşturuyor. Oto basamak seçenekleri de dikkat çeken ürünler arasında yerini alıyor. İniş ve binişleri kolaylaştırmanın yanı sıra aracın görünümünü de zenginleştiren basamak çeşitleri farklı özellikleri ile de kullanıcıları mutlu ediyor. Özellikle kamyon, SUV ve MPV gibi araçlarda vazgeçilmez ihtiyaçlar arasında bulunuyor. Araba basamak çeşitleri, sürüş güvenliğini de sağlamak için dikkatle seçilmesi gerekiyor.

Özellikleri ile Oto Basamak Çeşitleri

Özellikleri ile Oto Basamak Çeşitleri

Otomobili için en iyisini isteyen ve konfordan ödün vermeyenler için tasarlanan araç basamakları, yük taşıyan araçlarda yükleme ve boşaltma için de kolaylık sağlıyor. Araç yan basamak modelleri, ürünün montaj sisteminde kurulum için sağladığı faydaya göre değiştiği gibi aracın markasına göre çeşitlilik gösteriyor. Araç basamağı satın almak için öncelikle tercih edilecek olan üründen elde edilecek verimin belirlenmesi gerekiyor. Seçim yaparken ürünün modeli, özellikleri ve kazanımlarının yanı sıra aracın marka ve modeli de dikkate alınırsa fayda maksimize ediliyor. Estetik ve seçkin görünümlü oto yan basamak seçenekleri içerisinde dinamik ve sportif görüntüsünden taviz vermeyen tasarımlar da dikkat çekiyor. Araçlarda kullanılan yan basamaklar, sadece kullanım kolaylığı sunmakla kalmıyor. Araca şık bir hava katarak araç stilinin bir kat daha artmasına yardımcı oluyor. Araçların alt yapısına entegre biçimde geliştirilen basamaklar ana gövdenin yanı sıra modüler ayaklar ile tamamlanıyor.

Yüksek Kalite Standartlarında Oto Basamakları

Yüksek Kalite Standartlarında Oto Basamakları

Kolay kurulum avantajı olan oto basamaklar, delme işlemi yapmadan da şasiye monte edilebiliyor. Böylece aracın da herhangi bir biçimde zarar görmesi engelleniyor. Avrupa standartlarında yüksek kalite ile üretilirken araç dışı kullanım şartlarına da uyum sağlıyor. Zorlu yol koşullarında ya da olumsuz hava şartlarında performansından ödün vermiyor. Manuel ve sabit özelliği bulunan ürünlerin yanı sıra elektrikli seçenekler de bulunuyor. Oto elektrikli yan basamak modelleri pratik bir kullanımın yanı sıra sadece ihtiyaç halinde devreye girebiliyor. Basamağa gereksinim duyulması durumlarında kumanda yardımıyla aktif hale getirilen oto elektrikli basamak modelleri, aracın görünümünde ekstra bir değişiklik istemeyenler için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Aracın şasi kısmına monte edilerek kullanılan elektrikli basamak modelleri sadece ihtiyaç halinde kullanılabileceği gibi sürekli kullanıma hazır halde de bekletilebiliyor. Alüminyum eloksal profil materyaller ile güçlendirilen tasarımların dayanıklı yapısı daha da güçlendiriliyor. Lazer kesimi ve galvaniz kaplama dayanıklılığın yanı sıra ürünün kullanım süresini de artırıyor. Ürünler araç markasına ve yapısına bağlı olarak 2, 4, 6 ve 8'li olarak satışa sunuluyor. Tercihe göre tekli basamak seçenekleri de değerlendiriliyor. Ürünün içeriğinde bulunan ayak ve bağlantı aparatları kurulumunda hızlıca yapılmasına imkan veriyor.

Farklı Araç Tipleri ile Entegre Oto Basamak Fiyatları

Farklı Araç Tipleri ile Entegre Oto Basamak Fiyatları

Pick-Up, SUV, 4x4 ve daha pek çok araç tipine ve modeline uyumlu olması bakımından zengin bir ürün yelpazesi ile tasarlanan oto yan basamak fiyatları ile de çeşitlilik gösteriyor. Tasarımların genişlikleri ve taşıyabilecekleri yük kapasiteleri de kullanım alanları ile orantılı olarak belirleniyor. Doğru seçenek ile işlerin kolaylaşmasına zemin hazırlayan basamaklarda fiyatları basamak sayısı da etkiliyor. Elektrikli yan basamak seçenekleri ile araca sabitlenen modeller arasında da fiyat çeşitliliğini görmek mümkün oluyor. Araç ile bütünleşebilen ve geniş bir yüzeye sahip basamaklar, olası bir kaza esnasında yandan ya da alttan gelebilecek herhangi bir darbeyi engelleyerek güvenliği de sağlıyor. Oto basamak fiyatları ve ihtiyaçlara cevap veren özellikleri ile kullanıcılar için pek çok avantaj sağlıyor. Görsel zenginliğin yanı sıra kaydırmazlık özelliği ile kauçuk filtreli basamaklar da ürün grubunun dikkat çeken modelleri arasında yerini alıyor. Aracınızın tüm dış aksesuarlarını Oto Dış Aksesuar kategorisi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(284)
ve üzeri (340)
ve üzeri (362)
ve üzeri (368)
ve üzeri (389)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL