Maketler

Kendinize yeni bir hobi arıyorsanız, maket yapmak sizin için iyi bir seçenek olabilir. Tek başınıza yaşıyorsanız, evde geçirdiğiniz vakitlerde canınızın sıkılmasını engellemek için maket yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik maket yapmak o kadar çok keyiflidir ki, iş başındayken kimsenin sizi rahatsız etmesini istemeyeceksiniz. Stresli ve yoğun hayat temposunda zihninizi boşaltmak ve kendinize vakit ayırmak için maket yapmak en iyi alternatifler arasında. Maket yaparken tüm konsantrasyonunuzu buraya vereceğiniz için aklınızdaki problemleri geçici bir süre geri plana atabileceksiniz. Özellikle kalabalık bir şehirde yaşıyorsanız, kendinize dışarıda bir hobi bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle sıcacık evinizde maket yapmayı tercih edebilirsiniz.

Gemi maketi, araba maketi, uçak maketi, helikopter maketi ve taş maket gibi birçok maket çeşidi bulunmaktadır. Hangisini yapmaktan keyif alacağınızı düşünüyorsanız onu seçebilir ve evinizde kaliteli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Üstelik kendi yaptığınız maketlerinizi evinizin dekorasyonunda kullanabileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Eminiz ki sevdiğiniz insanlar bu el emeği hediyenize bayılacak. Bu özel ve anlamlı hediyeyi anne ve babanıza verebileceğiniz gibi en yakın arkadaşınıza ya da sevgilinize de verebilirsiniz. Tek başına yaşayan kişiler gibi kalabalık bir evde yaşayan kişiler de kendiyle yalnız kalabilmek ve biraz kafa dinleyebilmek için maket yapmaya başlayabilir.

Maket yapmak için gerekli olan malzemeler arasında: yapıştırıcı, boya, cımbız, bıçak gibi ürünler yer almakta. Tüm bu ürünleri maket aksesuarları kategorisinde tek tek ya da paket olarak bulabilirsiniz. Maket yapıştırıcısı olarak şeffaf ürünleri tercih ederek kirliliğin ve kötü görüntünün önüne geçebilirsiniz. En sevilen maket seçenekleri arasında gemi maketi yer alıyor. Gemi maketi satın almak için, gemi maketi kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir ve zevkinize hitap edeni kolayca seçebilirsiniz. Ahşap gemi maketi malzemeleri için yine maket aksesuarları kategorimizden yararlanabilirsiniz. En sevilen maket çeşitleri arasında bir de helikopter maketi yer alıyor. Özellikle erkekler tarafından helikopter ve askeri araç maketlerine karşı duyulan büyük bir ilgi bulunmakta. Helikopter maketi fiyatları, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Kadınlar ise daha çok üstü açık ve pembe renkli olan araba maketlerine ilgi duyar. Hatta birçok kadının evinin bir köşesinde araba maketi koleksiyonu bulabilmeniz mümkün. Kategorimizde bulunan birçok farklı modeli inceleyerek istediğiniz maketi satın alabilir ve kendinize yeni bir hobi oluşturabilirsiniz. Maket fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Maketler

için 11,817 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(5)
(3)
ACADEMY (108)
(3)
(2)
(1)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(2)
(4)
(2)
(1887)
(1)
(1)
DOMENECH (27)
DOMUS (35)
(1)
Eduard (161)
(2)
(2)
(2)
(1)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Hot Wheels (27)
ITALERI (67)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Lonpos (724)
(1)
Maisto (7)
(1)
(2)
(2)
(3)
(1)
(2)
(2)
Revell (1256)
Soico (7)
Sparmax (76)
(3)
(1)
(1)
(3)
(3)
(3)
(1)
Woodoy (35)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(440)
ve üzeri (512)
ve üzeri (543)
ve üzeri (553)
ve üzeri (576)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL