TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ahşap Maket

için 3.146 sonuç bulundu.

Ahşap Maket

Maket yapmak hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından benimsenen, sevilerek yapılan ve tutkunu olduğunuzda bir daha asla bırakmak istemeyeceğiniz bir hobi türüdür. En az yetişkinler kadar çocukların da ilgisini çeken bu hobi, ilk önce sizi yeni bir şey yaratma ve üretme duygusuyla sararak strese neden olan pek çok faktörün üstesinden gelmenizi sağlar, vaktinizi keyifli ve üretken bir biçimde doldurduğunuzu hissedersiniz. İnsanı mutlu eden, yaratıcılığını geliştiren ve el becerilerini keskinleştiren yetişkin hobileri arasında yer alan maketler pek çok çeşitle beğeninize sunulmaktadır. Bunlardan biri de ahşap maket modelleridir.

Ahşap Maket Nedir?

Ahşap Maket Nedir?

Piyasada pek çok maket kiti mevcuttur. Plastik maket kitleri, adı üstünde birleştirerek maket haline getireceğiniz maket malzemelerinin plastikten yapıldığın belirtir. Öte yandan, daha keyifli bir avantaj olarak ahşap maket çeşitleri hobiciler arasında daha popüler hale gelmektedir. Dayanıklı ahşap malzemeden yapılan maket parçalarından oluşan ahşap maket malzemeleri daha ileri yaratıcılık girişimleriniz için de ideal ürünlerdir. Örneğin, parçaları birleştirip tamamladığınız bir ahşap maket ev, daha sonradan boyanabilir ve evinizin güzel bir köşesinde sergilenebilir. Bu türden avantajları olan ahşap maketler aynı zamanda daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarıyla da bilinmekte ve tercih edilmektedir.

Ahşap Maket Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap Maket Çeşitleri Nelerdir?

Kategorimizi incelediğinizde ahşap maket çeşitlerinin ne denli bol olduğunu göreceksiniz. Maket ev, maket araba, maket gemi, maket traktör, maket uçak ve maket kamyon gibi pek çok çeşit barındıran 3D ahşap maket modellerimiz sayesinde ilgi alanınıza en yakın olan ürünlerimiz arasından dilediğinize hızlı ve kolay bir biçimde sahip olabileceksiniz. Örneğin ahşap uçak maketi uçaklara meraklı yetişkin ve çocuklar için muhteşem hediyeler olabilir. Ayrıca bitirdiğiniz bir ahşap maket ev modelini boyayıp süsleyerek sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz. Elbette kendi koleksiyonunuzu oluşturmanız da mümkün.

Ahşap Maket Yapımı ve Öneriler

Ahşap Maket Yapımı ve Öneriler

Eğer ilk defa bir maket yapacaksınız, ilgi alanınıza en yakın maket çeşitlerinden birini seçmelisiniz. Ardından satın aldığınız maket kitinin üzerindeki resmi ya da talimatlarını izleyerek ahşap maket yapımına başlayabilirsiniz. Öncelikle sabır ve ilgi gerektiren bir hobi olan ahşap maket yapımı için bütün parçaları dikkatle tanımalı ve özen ve dikkatle bir araya getirmelisiniz. Bu zaman ve deneyim isteyen bir hobi olduğundan birkaç denemenizde yorulsanız da vazgeçmemeyi öğrenmelisiniz. Ahşap maket ev malzemeleri, ahşap araba maketleri ve ahşap gemi maketi kitleri size rehberlik edecek bilgilerle desteklenmiştir. 4M, Abra, Woodoy ve Fo gibi markaların ürünlerine en uygun maket fiyatları ile sahip olmak için doğru adrestesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(123)
ve üzeri (163)
ve üzeri (187)
ve üzeri (195)
ve üzeri (208)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL