TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Uzay Gemisi Maketi

için 30 sonuç bulundu.

Uzay Gemisi Maketi

Bilim kurgu bir tutku halini aldığında, hayatınızda edindiğiniz pek çok şey bu ilgi alanınız ve tutkunuz etrafında şekillenir. Özellikle bilim ve teknoloji ile ilgiliyseniz, bilim kurgu her zaman size en çok hitap eden alan olacaktır. Bir de maketler konusunda da bitmek tükenmek bilmeyen bir merakınız varsa ya da maket yapımını bir hobi olarak edinmek istiyorsanız, bu iki ilgi alanını birleştirmek için pek çok fırsat yakalayabilirsiniz. Sıradan maketler ilginizi çekmiyorsa, ancak hayranı olduğunuz en ünlü bilim kurgu filmlerindeki uzay gemisi ve mekiklerinin maketlerini yapmak istiyorsanız, kategorimiz sizlere bu ürünleri sağlayacaktır.

Uzay Mekiği Maketleri

Uzay Mekiği Maketleri

Teknolojinin gelişmesi ve uzay çağının kendisini göstermesiyle birlikte bilimsel olan popüler olana da yansıdı. Popüler kültürde bilim ve teknolojideki gelişmelerle paralel olarak yansıtılan pek çok kurgu yapıtla karşı karşıyayız. Bu yapıtlar temel olarak bilim kurgu türünün içinde değerlendiriliyorlar. Böyle bir türün ve alanın ortaya çıkması, bilimsel ilerlemenin araçları olarak uzay mekiği ve uzay gemisi kavram ve imgelerini hayatlarımıza yerleştirdi. Filmlerden dizilere, romanlardan çizgi romanlara pek çok yerde uzay mekiği önemli bir araç. Dolayısıyla maket modelleri de uzay gemisi ve uzay mekiği modellerini ürünleri kapsamına dahil etti. Şu an piyasada bulunan 3D ahşap maket çeşitleri arasında uzay mekiği maketleri de sıklıkla yer almakta.

Star Wars ve Uzay Mekiği Maketleri

Star Wars ve Uzay Mekiği Maketleri

Uzay gemisi maketleri söz konusu olduğunda popüler olandan bahsetmek gerekirse, bu popülerliğin ardında yatan çokça bilinen tek bir isim vardır aslında: Star Wars. Türkçede Yıldız Savaşları olarak bilinen Star Wars, filmleri ile ünlü bir marka halini aldı. Star Wars filmleri 1977 yılında ilk filmin yayımlanması ile birlikte art arda bir seri olarak dünyaya yayıldı ve kendisine çok önemli bir hayran kitlesi edindi. Star Wars hayranları için üretilen pek çok hobi ürünü bulunuyor. Bu ürünler arasında elbette maketler de yer alıyor. Star Wars maketleri filmlerde ve çizgi romanlarda görünen uzay mekiği çeşitlerini barındırıyor ve hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaşıyor.

Uzay Gemisi Maketi Kitleri

Uzay Gemisi Maketi Kitleri

Kategorimizde Star Wars serileri başta olmak üzere çeşitli bilim kurgu filmlerinde görülen ya da şu ana dek uzaya gönderilen mekiklerin modelleri yer almaktadır. Uzay mekiği maketi nasıl yapılır sorusu karşısında endişeye kapılmanıza hiç gerek yok, çünkü Revell, Metal Earth ve 4M gibi ünlü maket markaları ve üreticileri tarafından üretilen ve mağazalarımız tarafından sizlere sunulan bu ürünleri yapmak oldukça keyifli ve sistemlidir. Aynı zamanda güzel hediye çeşitleri olarak da değerlendirilebilecek olan uzay mekiği maketlerini tamamladıktan sonra dilediğiniz gibi ya da orijinaline uygun olarak boyayabilirsiniz de. Star Wars gemi maketleri ve diğer maket çeşitlerimizi en uygun maket fiyatları ile satın almak için kategorimizi incelemeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
Soico (2)
Sunman (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL