Uçak Maketi

Kendinize yeni bir hobi arıyorsanız, kategorimizde yer alan maket uçaklar sizin için iyi bir seçenek olabilir. Üstelik maket uçak çeşitlerini tamamladıktan sonra dilediğiniz renge boyayarak evinizin veya ofisinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Maket uçak yapımı konusunda bilgi almak için kullanım kılavuzlarından yardım alabileceğiniz gibi internette bulunan verileri de inceleyebilirsiniz. Özel günlerde sevdiklerinize ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız maket uçak oldukça iyi bir hediye seçeneği olabilir.

Revell maket uçak çeşitleri, maket uçak tutkunları tarafından en çok tercih edilenler arasındadır. Üstelik maket uçak modellerinin birçok farklı modeli ve rengi bulunmaktadır. Ürünleri inceleyerek hangisinin size uygun olduğuna kolayca karar verebilirsiniz. 1969 yılının yolcu uçağı olarak tasarlanan Ravell maket uçak, 1:450 ölçeğinde tasarlanmıştır ve toplamda 22 parçadan oluşmaktadır. 4 motor ve iniş takım özelliği sayesinde özellikle erkek kullanıcıların kalbini fethetmiş durumda. 158 mm uzunluğu ve 133 mm kanat açıklığı ile maket severlerin beğenisine sunulan bu ürünü dilerseniz kendiniz için, dilerseniz de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Maket uçak çeşitleri arasında savaş uçakları, yolcu uçakları gibi birçok model bulunmaktadır. Maket savaş uçağı alarak istediğiniz renge boyayabilir ve bunu ofisinizin en sevdiğiniz bölümüne yerleştirebilirsiniz. Maket uçak yapımı sizi fazlasıyla oyalayacağı için günlük hayatın zorlu ve stresli anlarından sıyrılacak, kendinizle baş başa kalabileceğiniz birkaç saat geçirebileceksiniz. Maket uçak çeşitleri zorluk derecelerine göre satılmaktadır. Hangi zorlukta bir uçak maketi yapmak istiyorsanız, ürün özellikleri arasından bunu kontrol edebilirsiniz.

Maket uçak fiyatları, özelliklerine ve markalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek ne istediğinize karar verebilir ve hemen ardından tek tıkla maket uçağa sahip olabilirsiniz. Maket uçak planları için yine internette kısa bir gezinti yapabilirsiniz. Dilerseniz en büyük maket uçağı satın alabileceğiniz gibi, dilerseniz en küçüğünü de alabilirsiniz. Maket uçak büyüklüğüne, ne kadar boş alanınız olduğuna bakarak karar verebilirsiniz.

Uçak Maketi

için 1,230 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

ACADEMY (75)
(31)
(1)
(1)
(1)
Revell (314)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(81)
ve üzeri (92)
ve üzeri (99)
ve üzeri (100)
ve üzeri (110)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL