Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Uçak Maketi

için 675 sonuç bulundu.

Uçak Maketi

Hobi dünyası içerisinde maket koleksiyonculuğu, hatırı sayılır bir yere sahiptir. Doğrudan hazır temin edilen, oranlanmış maketlere ek olarak, çeşitli malzemelerden üretilmiş, kullanıcıyı da süreç içerisine dahil etmeyi amaçlayan birleştirmeye dayalı maketler de mevcuttur. Mekanik ya da elektronik aksama sahip ürünler ise birleştirilmiş veya birleştirilmeye hazır halde kullanıcıların ilgisine sunulmuştur. Bireyler, uçak maketi parçalarını birleştirirken aynı zamanda kişisel zevklerine uygun olacak şekilde boyama olanağı elde eder. Uçak maketi modelleri, kaliteli bir şekilde zaman geçirmek isteyenlere önerilir.

Eğlenceli Uçak Maketi Modelleri

Eğlenceli Uçak Maketi Modelleri

İnsanoğlu, fiziksel yeteneklerinin ötesine geçerek zekası ile eksikleri tamamlamış ve topraktan ayaklarını kesecek yüzlerce fikir geliştirmiştir. Orijinal uçakların, birebir oranında kopyalanarak tasarlanan uçak maketleri, bireylerin keyifli vakit geçirmelerine katkı sağlayabilir. Gökyüzüne olan içgüdüsel merak, uçak maketlerinin tercih edilme nedenler arasında yer alır. Bu hazzın tatmini noktasında koleksiyoncuların imdadına uçak maketi yetişir. Birçok ticari firmanın kullandığı yolcu taşıma uçaklarının yanı sıra askeri amaçla üretilmiş uçakların maketleri de göklerde süzülme arzusunu, yaşam alanlarında tatmin etmek isteyen uçak tutkunlarının beğenisine sunulmuştur. Uçak maketi fiyatları; ürünlerde kullanılan malzeme kalitesine ve maketlerin boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Uygun fiyat aralıkları, bu alana merak duyan bireylerin erişebileceği noktada olduğundan maketlere duyulan ilgi her geçen gün artmaktadır.

Keyifli Bir Şekilde Vakit Geçirmeye Yardımcı Uçak Maketi Seçenekleri

Keyifli Bir Şekilde Vakit Geçirmeye Yardımcı Uçak Maketi Seçenekleri

Uçak maketleri çok geniş bir yelpazede, koleksiyoncuların hizmetine sunulmuştur. Uçak maketi THY yolcu uçakları, zirai ilaçlama uçakları, kargo uçakları ya da F16 uçak maketi gibi askeri uçaklar belirli bir oranda küçültülerek bir masanın üzerinde, duvarda ya da bir ip vasıtasıyla tavanda konumlandırılarak gökyüzüne olan tutkuyu bir nebze olsun dindirmeye yardımcı olabilir. 1:11 den başlayıp 1:500 aralığına kadar yeniden boyutlandırılmış orijinali ile birebir aynı model uçak modelleri, en sık kullanılan maketlerdendir. Hazırlanmış maketin aksine yine birebir oranın kurulduğu ancak kesme, yapıştırma, boyama gibi işlemleri kullanıcıya bırakılmış maket uçak seti, ayrıntılarla uğraşmayı seven ve aktivite arayışında olan bireylere hitap eder. Ailecek vakit geçirmek isteyen bireyler için kaliteli alternatifler arasında yer alan uçak maketi setleri, keyifli bir şekilde zaman geçirmeye yardımcı olur. Ahşap, plastik ya da metal tabakalar halinde gelen parçalar, ürünle beraber gelen kalıplarla kesilir ya da tabakadan ayrılır. Malzemenin türüne göre, boya öncesi hazırlık için zımpara yapılır. Boyanmaya hazır olan parçalar ürünle birlikte verilen orijinal renklere kullanma kılavuzunda belirtildiği gibi boyanır, cilalanır ve birleştirilmeye hazır hale getirilir. Paketten çıkan yapıştırıcı ile bir araya getirilen maket, orijinal hali gibi gözükmesi için ürünle birlikte gelen, çıkartmalarla süslenir.

Farklı Türler ile Ön Plana Çıkan Uçak Maketleri

Farklı Türler ile Ön Plana Çıkan Uçak Maketleri

Uçak maketlerinin bazıları; elektronik ya da mekanik aksama sahip olabilir. Hazır olarak temin edileceği gibi kullanıcı tarafından da üretilebilen ürünler bir köşede süs eşyası olarak kullanılmak yerine, elektronik aksamıyla uzaktan kumanda ile kullanılabilir. Maket uçak motorlu ya da zemberek gibi mekanik aksamlı olma özelliği sayesinde, el yardımı ile kurularak hareket ettirilebilir. Bu sayede uçak maketi görsel olarak bireylerin beğenisini kazanırken hareket etme kabiliyeti ile de daha gerçekçi bir hal almış olur. Büyükler için oyuncak uçak maketi olarak da bilinen, çeşitli model uçak çeşitleri ile birlikte arzu edilen türde bir maket uçak kiti, hem boş zamanlarını değerlendirmek, hem de konsantrasyon becerilerini arttırmak isteyen bireyler için ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Diğer maket çeşitleri için Maketler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

(55)
Revell (180)
Sunman (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(93)
ve üzeri (118)
ve üzeri (129)
ve üzeri (131)
ve üzeri (138)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL