TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Askeri Araç Maketi

için 570 sonuç bulundu.

Askeri Araç Maketi

Askeri üniformalar, taşıtlar ya da silahlar pek çok kişi için tutku haline gelmiş araçlar olarak öne çıkıyor. Bazıları bu araçların gerçeği ile çalışırken bazıları bu konuda koleksiyoncu olmayı seçiyor. Koleksiyoncular içinse askeri araç maket modelleri biriktirmek bir hobi oluyor. İşin koleksiyon kısmı daha çok büyükleri ilgilendirse de oyuncak askeri araç ürünleri çocukların ilgisini çeken ürünler olarak ön plana çıkıyor. Genelde yeşil renkte olan bu oyuncaklar; oyuncak SUV, oyuncak tank, oyuncak denizaltı, oyuncak gemi ya da oyuncak savaş uçağı gibi ürünlerden oluşuyor. Özetle askeri araçlar birbirinden farklı maketler ile büyükleri, çeşit çeşit oyuncaklar ile de küçüklerin ilgisini çekiyor.

Birbirinden Farklı Askeri Araç Maketi Seçenekleri

Birbirinden Farklı Askeri Araç Maketi Seçenekleri

Araba maketleri ister eski tasarıma ait olsun ister yeni tasarıma, pek çok yetişkin için koleksiyon aracına dönüşüyor. Yetişkinlerin dikkatini çeken bir diğer koleksiyon konusu ise maket asker arabaları oluyor. Piyasada birbirinden farklı model askeri araçlar yer alıyor. Bu modeller eski zaman askeri araçlardan modern askeri araçlara kadar geniş bir skalada bulunuyor. Askeri araba modelleri de tıpkı gerçekleri gibi kamyondan arazi aracına, hatta füze rampası taşıyan tırlara kadar çeşitlilik gösteriyor. Üstelik bu maketlerin boyutları da değişiyor. Böylece tüketiciler, maketleri değerlendirecekleri yere göre tercihte bulunabiliyor. Askeri araç maket oyuncaklar ise sadece arabalardan oluşmuyor ve hava taşıtları ile deniz taşıtlarını da kapsıyor. Bu oyuncaklar ışıklı, çek çek motorlu ya da uzaktan kumandalı olarak üretilebiliyor. Böylece küçükler için de satın alınabiliyor. Aynı zamanda bu tür oyuncaklar askeri araçlara ilgi duyan çocuklara hediye edilebiliyor.

Çeşit Çeşit Oyuncak Askeri Maket Araçlar

Çeşit Çeşit Oyuncak Askeri Maket Araçlar

Çocukların eğlenceli zaman geçirebilmesi için pek çok üretici tarafından oyuncak modelleri imal ediliyor. Askeri oyuncaklar da askeri maketler gibi modern tasarımlar ya da eski tasarımlardan oluşabiliyor. Oyuncak askeri maket araç modelleri ise piyasada geniş bir yer kaplıyor. Bu maket oyuncaklar, plastikten ya da metal malzemeden üretilebiliyor. Aynı zamanda ahşap askeri oyuncaklar da bulunuyor. Askeri oyuncak araçların fiyatı ise genel olarak maketin üretildiği ham maddeye göre değişiyor. Öte yandan askeri oyuncaklar set halinde de satılıyor. Bu setler; tank ve silahlı arazi aracı gibi oyuncaklardan oluşan kara seti, uçak ve helikopter gibi oyuncaklardan oluşan hava seti ya da denizaltı ve gemi gibi oyuncaklardan oluşan deniz seti halinde satılabiliyor. Bunun dışında kara, hava ve deniz araçlarının hepsinin bir arada yer aldığı setler de bulunuyor.

Çocuklar İçin Akülü Asker Arabaları

Çocuklar İçin Akülü Asker Arabaları

Askeri araç maketleri ve oyuncak asker arabaları dışında akülü modeller de çocuklar için bir başka eğlence ürünü olarak öne çıkıyor. Akülü arabalar pek çok çocuğun hayalini süslüyor. Özellikle araba kullanmaya heves eden çocuklar için akülü arabalar bir başka çekiciliğe sahip bulunuyor. Tıpkı diğer oyuncaklar gibi akülü arabalar da askeri kamuflajdan payını alıyor. Böylece askeri taşıtlara ilgi duyan çocuklar için akülü asker arabaları da hediyelik eşya olarak satın alınabiliyor. Akülü askeri arabalar için bütçeyi biraz esnetmek gerekse de pek çok gelir grubu için kolayca ulaşılabilir seviyede yer alıyor. Bununla birlikte oyuncak üreticileri, akülü askeri arabaları da farklı tasarımlarla imal ediyor. Bu sayede tüketiciler için birbirinden faklı ve ilgi çekici seçenekler oluşuyor. Söz konusu maketler ve oyuncaklar olunca sağlık konusuna da dikkat etmek gerekiyor. Bu sebeple kaliteli ve onaylı ürünler tercih etmek önem kazanıyor. Ayrıca yaşı küçük çocukların askeri oyuncak parçalarını yutma riski bulunuyor. Bu sebeple yaşa göre oyuncak tercihi yapmak gerekiyor. Diğer yetişkin ve hobi ürünleri için Yetişkin Hobi & Oyun kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

ACADEMY (1)
(15)
ITALERI (13)
Matchbox (1)
Revell (61)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL