TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gemi Maketi

için 463 sonuç bulundu.

Gemi Maketi

Deniz taşıtları ulaşımda insanoğluna pek çok kolaylıklar sunarken bu taşıtların küçültülmüş hali odaları ve ofisleri süslüyor. Aynı zamanda deniz taşıtları birçok insan için adeta tutku niteliği taşıyor ve maket deniz araçlarından koleksiyon bile yapılabiliyor. Bu tutkuyu odasına, masasına ya da vitrinine taşımak isteyenler, maketler ile bu amacına ulaşabiliyor. İnsanlar tarafından pek çok deniz aracı icat edilip geliştirildiği için maket tutkunlarının karşısına model denizaltı gibi pek çok ürün çıkıyor. Üstelik deniz taşıtlarının maketlerine ulaşmak eskiye nazaran daha kolay oluyor. Deniz üzerinde hareket eden ulaşım, ticareti ya da askeri araçlar, maket detayı göz önüne alındığında hobiye yönelik faaliyetlere de aracılık ediyor.

Ahşap Yelkenli Tarihi Model Gemiler

Ahşap Yelkenli Tarihi Model Gemiler

Maket gemi modelleri farklı malzemelerden üretildiği gibi tasarımları ile farklı dönemleri de yansıtabiliyor. Plastik kullanımının yaygınlaşması ile birlikte artık maket deniz taşıtlarında da bu maddeye sıklıkla rastlanıyor. Özellikle sürat teknesi modelleri plastik malzemeden üretiliyor. Sürat tekneleri ise teknolojik gelişmeler sonucu icat edilen bir taşıt olduğu için yakın dönem ve şimdiki dönemi yansıtıyor. Ayrıca yat maketlerinde de sıklıkla plastik madde kullanılıyor. Ahşap malzeme ise daha çok yelkenli olarak bilinen eski dönem gemilerin maketlerinde kendine yer buluyor. Maket yelkenli gemi modellerinin tıpkı gerçek yelkenli gemiler gibi ahşaptan üretilmesi dikkat çeken bir nokta olurken birçok kişi evinde ya da ofisinde bu maketlere yer veriyor. Ahşap maket gemi modelleri şık görünümleri ile sadece koleksiyoncuları değil bulunduğu mekanın güzel görünmesine önem verenleri de cezbediyor. Ahşap maket gemi modelleri dışında denizaltı maketleri de ilgi çeken bir başka deniz aracı oluyor. Askeri faaliyetler için kullanılan denizaltılar genellikle plastik malzemeden üretiliyor. Ayrıca maket tutkunları uçak gemisi, destroyer ve fırkateynler gibi diğer askeri deniz taşıtlarına kolayca ulaşabiliyor.

Deniz Taşıtı Hayranlarına Maket Gemi

Deniz Taşıtı Hayranlarına Maket Gemi

Model araç koleksiyonu oluşturmak pek çok kişi tarafından tutkuyla takip edilen bir hobi olarak ön plana çıkıyor. Deniz taşıtları ise bu konuda model tutkunlarına hem çeşit hem de boyut olarak oldukça geniş bir seçenek sunuyor. Model deniz taşıtları arasında en çok bilinen ürünlerden biri maket gemi oluyor. Modern tarzdaki maket gemilerden yelkenli gemilere kadar pek çok ürün model araç sevenlerin karşısına çıkıyor. Üstelik bu ürünleri toplamak isteyenler, maketleri konumlandıracakları yere göre farklı boyutları tercih edebiliyor. Maket gemileri hazır bir şekilde satın almayıp bizzat yapmak isteyen hobi sahipleri ise model gemi parçaları satın alabiliyor. Böylece kullanıcılar, istedikleri modeli üretebiliyor. Ahşap gemiler dışında artık ticari gemilerin bile maket hali imal ediliyor. Ro-Ro olarak bilinen devasa gemilerin küçültülmüş hali daha çok sergilenme özelliği taşıyor. Bu sebeple vitrin ve masa gibi eşyaların üzerinde oldukça dikkat çekici bir görünüm sergileyebiliyor.

Denizi Seven Çocuklara Oyuncak Tekne

Denizi Seven Çocuklara Oyuncak Tekne

Deniz taşıtlarına dair maketler arasında gemiler dışında maket denizaltı modelleri de bulunuyor. Tıpkı maket gemiler gibi maket denizaltılar da maketseverlerin isteğine göre modern veya klasik çizgileri taşıyan modeller olarak piyasada yer alıyor. Maketler daha çok büyüklere göre deniz oyuncakları olarak öne çıksa da çocuklara da oyuncak tekne modelleri göz kırpıyor. Çocuklar oyuncak tekneleri ile sahil kenarında, göl kenarında, havuzda ya da evde su doldurdukları leğende bile oynayabiliyor. Oyuncak tekne ürünlerinde de tüketicilerin karşısına ebattan modele kadar pek çok farklı seçenek çıkıyor. Dolayısıyla çocuklara oyuncak deniz taşıtı hediye etmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Maket gemi fiyatları, markaların geliştirdikleri ürünlerin parça sayısı ve ürünün materyaline göre değişiklik gösterebiliyor. Bu noktada maket tutkunları, diledikleri maket gemi kiti ve modellerini kolaylıkla edinebiliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (1)
Air Ocean (1)
Apc (1)
Art Puzzle (12)
(88)
Playskool (1)
Prestij (1)
Revell (67)
Soico (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (24)
ve üzeri (27)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL