Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Maket Aksesuarı

için 6,967 sonuç bulundu.

Maket Aksesuarı

Maket aksesuarlar; önemli mimari yapıları, ünlü yıldızları, gemileri kısaca maketi oluşturulabilecek tüm nesnelerin küçük üç boyutlu minyatür modellerini yapabilmenize olanak tanıyan parçalar sunar. Maketler iç mekanlarda dekoratif amaçlarla kullanılan, mekanların dekor üslubunu tamamlamaya yardımcı olan muazzam ürünlerdir. Kendi imkanlarınızla hazırlayacağınız bir maketi, sevdiklerinize hediye etmek için de kullanabilirsiniz. Şüphesiz hiçbir hediye, kendi ellerinizle yaptığınız bir hediyenin yerini tutamayacaktır. Maket aksesuar ve hazır maket seçeneklerini maket aksesuarları kategorisinde kolayca bulabilirsiniz.

Maket Gemi Aksesuarları ve Maket Araba Aksesuarları

Maket Gemi Aksesuarları ve Maket Araba Aksesuarları

Maket gemi modelleri, hobi olarak yapılabileceği gibi hazır puzzle parçalarıyla da oluşturulabilir. Ahşap malzemelerin yontularak gemi formatına getirilmesiyle yapılan ve bir örneği daha olmayan özel tasarım gemi maketleri de oldukça şık ürünlerdendir. Yüzde yüz el işçiliğiyle yapılmış olan hazır maket seçeneklerini değerlendirebilir, maket yapmak için vaktiniz yoksa bu modelleri satın alabilirsiniz. Görkemli yolcu gemileri, birbirinden güzel yük gemileri, tarihi anlam ve önemi olan maket gemi aksesuarları puzzle setleri halinde ayrı ayrı satın alabilir, bu özel parçaları kolay ve pratik bir şekilde birleştirebilirsiniz. Gemi aksesuarları arasında maket tekne modelleri, cam şişe içerisine yerleştirilmiş olan ahşap gemi modelleri ve 3D gemi maketleri de bulunur. Gemi modelleri dışında, birbirinden güzel maket araba aksesuarları da kategori içerisinde yer alır. Eski tasarım araba modellerini ve birçok markanın ilk minyatür tasarım arabalarını bu kategoride görebilirsiniz. Araba tutkunları için vazgeçilmez objelerden olan maket araba yapımı için gerekli olan maket birleştirme aksesuarları da kategori içerisinde yer alan ürünlerdendir.

Maket Ev Aksesuarları

Maket Ev Aksesuarları

Maket ev aksesuarları; ilginç ev tasarımlarını bir araya getiren özel seçenekler sunar. İstanbul yalıları, gotik mimari örnekleri taşıyan Avrupa ev tasarımları, çoklu katlardan oluşan villa maketleri, her zerresi özenle işlenmiş olan dağ evi tasarımları bu kategori içerisinde yer alan eşsiz parçalardandır. Maket evlerin 3D puzzle halinde satışa sunulan örnekleri de ilgi çeken popüler modellerdendir. Bu puzzleları satın alarak vaktinizin bir bölümünü maket ev yapmaya ayırabilir, günün tüm stres ve yorgunluğunu bu eşsiz parçaları birleştirerek atabilirsiniz. Western Amerika villaları, küçük kuş evleri, çiftlik evi modelleri, LED ışıklandırma ile aydınlatılmış, dekorlu ev seçeneklerini inceleyebilir, bu evleri birleştirdikten sonra boyamasını kendiniz yapabilirsiniz. Ev aksesuarları arasında kendi özel maket ev dekorunuzu oluşturabileceğiniz koltuklar, minik masalar ve sandalyeler, ahşap oturma bankları bulabilir, bu parçalardan özel dizaynlar yaparak maket salonlar, oturma odaları ve yatak odaları oluşturabilirsiniz. Ahşap bir yapıya sahip olan ve boyasız olarak satışa sunulan bu modelleri de yine kendiniz boyayabilir, rengarenk objeler ortaya çıkarabilirsiniz.

Maket Birleştirme Aksesuarları

Maket Birleştirme Aksesuarları

Maket yapımında yaygın olarak kullanılan Revell maket aksesuarlar; zımparalar, özel maket bıçakları ve yapıştırıcı seçenekleri sunar. Bu malzemelerden satın alarak parça birleştirirken kullanabilirsiniz. Maket birleştirme aksesuarları, milimetrik kesimler ve oymalar yapabileceğiniz özel bıçak markalarının bıçak türlerini de içerir. Maket dolgu malzemeleri, pipet setleri, çok amaçlı kullanabileceğiniz hobi setleri, pensler ve maket yapımında kullanılan özel cımbızlar bu kategori içerisinde yer alan ürünlerden bazılarıdır. Maket oyuncak aksesuarları ise çocuklar için eğitici oyuncak seçenekleri içermektedir. Minik aksesuarlara dokunarak, somut yollarla eşyaları, evleri, arabaları ya da gemileri öğrenen çocuklar için maketler eşsiz bir öğrenme yoludur. Hem yetişkinlerin stres atmasına yardımcı olan, hem çocukların eğlenmesini ve öğrenmesini sağlayan maketlere dair her şeyi kategorimizde yer alan ürünlerle keşfedebilir, bu farklı deneyimi yaşayarak hayatınızı renklendirebilirsiniz. Maket aksesuar fiyatları kolayca ulaşabileceğiniz ekonomik fiyat seçenekleri içerir. Ayıracağınız düşük bir bütçeyle maketleri keşfetmeye hemen başlayabilirsiniz. Tüm maket çeşitleri için Maketler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (3)
Abra (3)
Air Flyer (1)
Air Hogs (1)
AisaBaby (1)
Autoart (1)
Avengers (1)
Cubic Fun (29)
(3059)
DOMENECH (2)
Dora (27)
FOLİA (2)
HIMODEL (153)
HOBBY (1)
IMKER (181)
Imker (51)
İntex (4)
JORDANIA (2)
Kral (5)
KS (3)
Mercedes (1)
Parkzone (1)
Revell (538)
Schuco (3)
Sparmax (93)
VOX ART (2)
Voxart (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(584)
ve üzeri (675)
ve üzeri (709)
ve üzeri (718)
ve üzeri (749)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL