Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Taş Maket

için 274 sonuç bulundu.

Taş Maket

Yetişkin hobi ve oyuncak kategorisi içerisinde yer alan taş maket malzemeleri boş zamanlarınızda harikalar yaratmanız için satışa sunuluyor. Günlük hayatın stresinden arınarak hayal gücünüzün sınırlarına ulaşacağınız maket serileri ile evinizi veya ofisinizi kendi yaptığınız objelerle süsleme imkanı bularak zengin bir koleksiyon yaratabilirsiniz.

Taş Maket Ev Malzemeleri ve Özellikleri

Taş Maket Ev Malzemeleri ve Özellikleri

Köy evi, dağ evi, kale, saray, değirmen, kule ve Kabe maketi gibi yüzlerce şekilde ev tasarlayabileceğiniz muhteşem kalıplar boş zamanlarını doldurmak için mükemmel bir seçenek sunuyor. İşten kalan zamanlarda veya hafta sonu sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek için taş maketler yapmayı seçebilirsiniz. Hem yapması keyifli hem de gösterişli olan maketler, kalıp halinde tasarlanan küçük parçalar olarak hazırlanıyor. Arzu edilen şeklin maketi ile adeta bir mühendis gibi kendi evinizi yaratabilirsiniz. İçerisinde gerçekten tuğla, pencere, kapı, pencere, çatı, baca ve daha pek çok minik malzemeyi bir arada bulabileceğiniz taş maket kiti ile hayal gücünüze yepyeni bir yön verebilirsiniz. Genellikle toprak tonlarında tasarlanan taş maket ev modelleri doğala en yakın malzeme uyumu ile tasarlanıyor. Gerçek görünümlü tuğla taşları ve çatı kiremitleri ile hayallerinizdeki dağ evini yaratırken gerçeğe dönüştürme planları yapabilirsiniz. Ev ve ofisinizin en güzel köşesini süsleyecek olan minyatür ev seçenekleri uzun yıllar bozulmadan kalabiliyor.

Taş Maket Ev Nasıl Yapılır?

Taş Maket Ev Nasıl Yapılır?

Yediden yetmişe hemen her yaş grubuna hitap eden minyatür taş ev yapımı basit detayların birleşiminden oluşuyor. Öncelikle hayallerinize en uygun kalıptaki modeli edinerek işe başlanıyor. Tutkal ile birbirine yapıştırılan minik seramik parçalar sayesinde ortaya şahane bir eser çıkıyor. Yaparken zevk veren ve bittikten sonra yapılan işin değerini öne çıkaran maket evleri dilerseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Gerçeğe en yakın malzemelerin ve şekillerin kullanıldığı taş maket ev modelleri geçmişin izlerini taşıyabileceği gibi hayal gücünüze bağlı olarak geleceğe de yön verebiliyor. En farklı hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek adına mükemmel bir fırsat sunan taş evleri; kale, şato veya saray gibi günümüz çizgisinden çok daha uzağa çıkarak da değerlendirebilirsiniz. İstediğiniz zaman taş maket ev yapımı için kendinize zaman ayırarak günün stresinden uzaklaşabilirsiniz. Bahçesi, ağaçları ve çitleri ile mükemmel detaylar içeren taş maket yapımı sayesinde hobi dağarcığınız gelişiyor. Zihninizi rahatlatmak ve doğru şeylere odaklanmak adına faydalı bir hobi malzemesi olan maketler sayesinde kendinizi daha keyifli hissedebilirsiniz. Hatta ilk evinizi inşa ettikten sonra diğer maket kitlerini de yaparak kendi şehrinizi kurmak isteyebilirsiniz.

Taş Ev Model ve Fiyatları

Taş Ev Model ve Fiyatları

Taş maket yapımı konusunda uzman markalar tarafından geliştirilen, kutulu bir şekilde kullanım şeması ve yapıştırıcı detayı ile gönderilen taş ev maket kitleri herkesin zevk alarak yapması için büyük bir titizlikle hazırlanıyor. Bu minik malzemeler sayesinde gerçekten ev yapıyormuş hissine kapılıp kendinizi özel hissedebilirsiniz. Tüm detayların düşünüldüğü taş maket kitlerini dilerseniz çocuklarınızla birlikte aktivite olarak da yapabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmek için harika bir seçenek olan minyatür evler ile taş döşeyerek yaşadığınız hayatın yorgunluğunu atabilirsiniz. Minik taş ve duvarları örerken kurduğunuz hayaller size yepyeni bir dünyanın kapılarını açma şansı veriyor. Özellikle evde zaman geçirmeyi seven kişiler için tasarlanan minik minyatür malzemeler sayesinde el becerileriniz gelişiyor. Genellikle taş ev maket fiyatları maketlerin boyutları ile orantılı olarak değişiklik gösteriyor. İnsan sağlığına uygun seramik malzemelerin tercih edilerek tasarlandığı maket kit montaj serileri çocuklarla büyükler arasında harika bir köprü kurmayı başarıyor. Hem düşsel hem de emek bağlamında iyi bir iş çıkarmanın zevkine ulaşmak isteyen ebeveynler için uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunuluyor. Tüm maket çeşitleri için Maketler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (3)
(149)
DOMENECH (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (21)
ve üzeri (26)
ve üzeri (26)
ve üzeri (30)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL