TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ahşap Boyaları ve Vernik

için 6,502 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Ahşap Boyaları ve Vernik

Bir alan üzerinde boyama işlemini gerçekleştirebilmenin, doğru sonucu sağlayabilmesi adına yüzeye uygun boya türünün seçilmesi ve uygulamanın bu yüzeye göre gerçekleştirilmesi gerekir. Kişisel hobi olarak çeşitli ahşap malzemeleri veya evinizdeki eski ahşap eşyaları ahşap boyası ile boyayabilirsiniz. Ahşap boyası renkleri arasından zevkinize uygun olan seçenekleri ürün kategorisinden satın alarak, boyama işinin tadını çıkarabilirsiniz.

Ahşap Boyaları ve Vernik ile Renkler Canlanıyor

Ahşap Boyaları ve Vernik ile Renkler Canlanıyor

Boyama işleminin uygulanacağı ahşap yüzeye sahip malzemede renklerin doğru bir şekilde görünürlük kazanabilmesi için kullanılacak olan boyanın türü oldukça önemlidir. Akrilik ahşap boyası kullanarak, ahşap yüzeyde etkili renk sonuçları alınabilir. Pek tabii boyama öncesinde, yüzey üzerinde birtakım hazırlıkların da yapılması gerekir. Zımparalamak, yüzeyi düzeltmek ya da boyama öncesinde istenen şekli yaratmak bunlardan bazılarıdır. Su bazlı akrilik boyalar, ahşap yüzey tarafından hızlı bir şekilde emileceğinden uygulama öncesinde hazırlıkların tamamlanmış olması gerekir. Ayrıca istenirse yağlı boya ve tebeşir boya alternatifleri de ahşap boyamada kullanılabilir. Boyama işlemi tamamlandıktan sonra, ahşap malzemenin görünümünü canlandırmak, parlaklık kazandırmak içinse vernik ya da cila gibi malzemelerden yararlanılabilir. Su bazlı ahşap boyası ve vernik yardımıyla dilerseniz hobi amaçlı olarak tepsi, peçetelik ve duvar süslerine boyama yapabilir; evde eskimiş olan ve yeniden kullanmak istediğiniz ahşap sandalye, masa, çerçeveleri boyayabilirsiniz. Verimli boyama teknikleriyle birlikte uzun süreli kullanımda görünümünden ödün vermeyen ahşap materyallerden istifade etmeye böylelikle devam edebilirsiniz.

Ahşap Boyaları ve Vernik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ahşap Boyaları ve Vernik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tüketicilerin gerek geri dönüşüm gerekse hobi faaliyeti olarak tercih ettikleri ahşap boyama işi oldukça keyiflidir. Sanatçıların da istifade ettikleri ahşap boyası türleri sayesinde dilenirse duvarların ya da tuvallerin boyanması da mümkündür. Ahşaplarda verimli boyamanın yapılabilmesi için geliştirilen ahşap boyaları, pek tabii ki kalite, renk ve doygunluk açısından birbirlerinden farklı özellikler taşırlar. Özellikleri açısından incelendiğinde su geçirmez, eskitme amaçlı, simli, dış cepheye uygun, organik olma niteliği taşıyan ahşap boyalarının piyasada yer aldığı görülebiliyor. Pek tabii ki bazı özel nitelikler nedeniyle ürünlerin fiyatları da birbirinden farklı oluyor. Örneğin yağmura, güneş ışığına ve soğuğa karşı dayanıklı olan dış mekan ahşap boyası ürünlerinin fiyatı diğer alternatiflere kıyasla daha yüksek olabiliyor. Diğer yandan özel boyama tekniklerinin uygulanmasına ve süsleme çalışmalarının yapılmasına olanak veren ahşap eskitme boyası ürünleri de diğer standart akrilik boyalardan daha yüksek fiyatla piyasaya sürülüyor. Siz kendi boyama ihtiyacınıza uygun olan ahşap boyalarını ürün kategorisinde bulabilirsiniz.

Ahşap Boyaları ve Vernik ile Yeteneğinizi Konuşturun

Ahşap Boyaları ve Vernik ile Yeteneğinizi Konuşturun

Ahşap boyama işinin zevkli yönlerini keşfetmek yeni başlayanlar için biraz karmaşık olsa da temelinde oldukça basit birkaç kuraldan yola çıkarak başarılı sonuçlar almak mümkün. Öncelikle ahşap boyama yapılacak olan malzemenin pürüzsüzleştirilmesi ardından çatlakların boyamaya elverişli bir macun ile tamamen doldurulması gerekir. Ardından su bazlı ahşap boyasıyla boyama yapılabilir. Fırça ile boyamaya uygun ya da sprey ahşap boyası kullanarak boyamanın tamamlanmasının ardından malzeme kurumaya bırakılır. Kuruduktan sonra vernik veya koruyucu diğer malzemeler uygulanabilir. Bu temel uygulama standartlarını uygulayarak evinizdeki eski ahşap malzemeleri yeniden canlandırabilir; boyasız olarak hobi dükkanlarından edinebileceğiniz tepsi, biblo, peçetelik, çerçeve gibi ahşap malzemeler üzerinde yeteneklerinizi konuşturabilirsiniz. Boyama işinizi çevreye duyarlı bir şekilde yapmak, sentetik malzeme kullanmadan ahşaplar üzerinde renklendirme yapmak istiyorsanız dilerseniz ürün kategorisinde yer alan organik ahşap boyası seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Zira doğal hammaddeler kullanılarak üretilen organik ahşap boyaları sağlıklı boyama sonuçları almanızı sağlıyor. Eğer boya yaparken kullanacağınız tüm ürünleri incelemek isterseniz Boya ve Boya Malzemeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (5)
3MK (1)
404 (2)
414 (1)
Admiral (1)
Adolin (12)
Akfix (1)
Akçalı (21)
Alcon (1)
Alligator (13)
AQUAGOLD (1)
Arte (1)
Artline (14)
As (1)
Atlas (1)
Aura (2)
BASF (2)
Best (8)
Beta (1)
Bianca (71)
BİRKA (2)
Cadac (1)
Caldini (3)
Casati (63)
Cubo (22)
DARSA (1)
Dekor (8)
(1323)
Dyo (1044)
Düfa (12)
Eco (14)
Edding (6)
Era (4)
Eralux (1)
Esfera (9)
Euromix (1)
Evastar (41)
Evol (25)
Faba (1)
Favori (2)
Fawori (116)
FAWORİ (15)
Filli Boya (355)
Fixa (1)
Füller (139)
Gen (13)
Genç (167)
Gori (6)
Hahne (1)
Hammerite (4)
Haskan (24)
Hemel (568)
Ibavet (11)
İshakol (9)
İsola (1)
İsonem (11)
İzogin (4)
Joker (2)
Jotun (2)
Kale (3)
Kardelen (5)
Marshall (190)
Meges (8)
Mmoda (2)
Motip (9)
Nora (1)
Pamukkale (62)
Parrot (2)
Pass (2)
Permolit (137)
Polen (1)
Polisan (768)
Prossive (1)
Raykon (85)
Redcolour (1)
Remmers (4)
Rexon (2)
Rola (1)
Selsan (2)
Selsil (1)
Sembol (28)
Sgs (1)
Südor (12)
TECFI (1)
Tek Boya (73)
Tempo (3)
Turkqua (1)
Valresa (20)
Winkel (7)
Woodsol (22)
Würth (3)
Yalaz (19)
Zig (6)
Çbs (9)
Ünlü (254)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parlaklık

Parlak (860)
Mat (569)
Yarı Parlak (356)
Başka bir kelime deneyin

Kg

(2359)
(1234)
(500)
(359)
(276)
(262)
(214)
(145)
(121)
(85)
(61)
(57)
(38)
(29)
(21)
(18)
(18)
(17)
(15)
(11)
(10)
(8)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Baz

Sentetik (882)
Su (860)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(722)
ve üzeri (948)
ve üzeri (989)
ve üzeri (995)
ve üzeri (1,023)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL