TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Boya İncelticiler ve Çözücüler

için 544 sonuç bulundu.

Boya İncelticiler ve Çözücüler

Evinizde, iş yerinizde ya da kişisel dış mekanlarınızda ortamınızı renklendirirken kullanacağınız boyaları, uygun kıvama getirmek için boya inceltici ürünlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca boya uygulaması sırasında meydana gelen sıçramalardan oluşan görünümleri de temizleyebilmek için kullanılabilen boya çözücü ürünler arasından ihtiyacınız olan seçeneği ürün kategorimizde bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Boya İncelticiler ve Çözücüler ile Sorunlarınızı Çözün

Boya İncelticiler ve Çözücüler ile Sorunlarınızı Çözün

Ortam neresi olursa olsun boyama işi meşakkatli ve bir o kadar keyifli bir iştir. Ortamınızın havasını bir anda değiştirebilen renk seçimi ile kendi estetik zevkinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak bu işi gerçekleştirirken yalnızca bir kova boya ve fırça ile çalışmanız yeterli olmayacaktır. Birtakım yardımcı ekipmanlara sahip olmanız ve bu ekipmanlar yardımıyla boyama uygulamasını sürdürmeniz gerekir. Boya incelticiler bu yardımcılar arasında yer alır. Boya inceltici madde boyanın uygulama alanında daha rahat kullanılabilmesini sağlar, kıvamı yumuşatır ve akışkanlığı arttırır. Ayrıca boyayı sulandırarak, uygun kıvama getirmenin yanında miktar olarak da arttırır. İnceltici madde ürünleri ayrıca çözücü olarak da işlev görürler. Boyanın uygulama esnasında istenmeyen bir noktaya sıçraması ve kuruması durumunda temizlik görevini üstlenebilen bu ürünler sayesinde hijyenik açıdan arzu ettiğiniz sonuçları kolayca elde edebilirsiniz. Boya çözücüler ve incelticiler arasından ihtiyacınız olan türde ürünleri kategorimizde bulabilir ve dilerseniz hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Boya İnceltici ve Çözücü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Boya İnceltici ve Çözücü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Boyama uygulaması öncesinde ya da sonrasında faydalı sonuçlar veren incelticiler ve çözücüler, kimyasal özellikleri ile birbirlerinden ayrılırlar. Bu bağlamda bir inceltici ürününü tercih ederken kullanacağınız boyanın türüne göre seçim yapmanız gerekir. Selülozik, sentetik ve akrilik olmak üzere birbirinden ayrılan bu ürünler kendi özellikleri ile uyumlu olan boyaların inceltilmesinde ve temizlenmesinde kullanılırlar. Tiner olarak da bilinen bu ürünlerden faydalanmak istediğinizde çok yönlü fayda elde edebileceğiniz alternatifler bulabilirsiniz. Vernik, astar, son kat boyaları ile aynı anda kullanılabilen ürünler ekonomik açıdan da fayda yaratırlar. Boya inceltici tiner yardımıyla renk karışımı elde etmek ve ton yakalamak istediğinizde de kolaylık elde edebilirsiniz. Özellikleri açısından incelticileri ve çözücüleri ayrı ayrı incelediğimizde, selülozik seçenekler; selüloz özellikli astar, dolgu, ipekmat ve parlak verniklerin inceltilmesinde faydalanılabilen ürünlerdir. Yalnızca kendi türündeki boyar maddeler ile kullanılabilen bu boya incelten sıvı selülozik malzemelerden arzu ettiğiniz inceliği yakalamanızı sağlarken aynı zamanda boya lekelerinin temizlenmesinde de verimli sonuçlar sunarlar.

Boya İnceltici ve Çözücü Alternatiflerine Yakın Bakış

Boya İnceltici ve Çözücü Alternatiflerine Yakın Bakış

Kimi zaman çok iyi koruma sağlasak dahi, boya uygulaması yaparken fırçadan sıçrayan boyar madde arzu edilmeyen bir noktaya ulaşabilir. Bu durumun çözümü doğal olarak bir çözücü madde kullanmaktır. Sıçramanın söz konusu olduğu yüzeye zarar vermeden temizlemeyi mümkün kılan boya sökücü tiner lokal olarak lekenin bulunduğu noktaya uygulanabilir. Boya temas eden yüzeyin genişliğine göre bir miktar çözücüyü bez yardımıyla bu noktaya uyguladığınızda, kısa bir bekleme süresi sonunda boyayı sökebildiğinizi görürsünüz. Çözücü ürünlerden yalnızca sıçrama sonucunda meydana gelen lekeleri temizlemek için değil aynı zamanda fırçalarınızı temizleyerek daha sonra kullanıma uygun hale getirmek için de istifade edebilirsiniz. Boya sökücü uygulaması yapmak üzere bir miktar tineri fırçaların üzerine uyguladıktan ya da fırçaları içerisinde tiner bulunan bir kabın içine bıraktıktan sonra ılık suyla yıkama yapmanız kolaylaşır ve fırçalarınız tekrar kullanım için uygun hale gelir. Ürün kategorimizi inceleyerek inceltici ve çözücüler arasından beğendiğiniz bir ürünü hemen satın alabilirsiniz. Boya yaparken kullanabileceğiniz tüm malzemeleri incelemek isterseniz Boya ve Boya Malzemeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Kg

(254)
(80)
(65)
(57)
(18)
(13)
(13)
(10)
(10)
(10)
(8)
(6)
(5)
(4)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

3M (14)
Admiral (1)
Adolin (1)
Ags (2)
Akfix (1)
Akçalı (2)
ARY (2)
As (6)
Asya Lale (3)
BASF (4)
Beta (1)
Bgs (1)
Bianca (7)
Brio (1)
(137)
Dyo (39)
Eco (1)
Era (3)
Evastar (1)
Fawori (19)
Filli Boya (25)
Füller (1)
Genç (10)
Hammerite (1)
Haskan (2)
Hemel (1)
Kardelen (3)
Marshall (3)
MOBEL (44)
MXS (1)
Pamukkale (43)
Pass (26)
PASS (1)
Polex (1)
Polisan (41)
Resinin (1)
Selsan (25)
Sembol (6)
Sgs (1)
Stroline (1)
Turkqua (1)
Yedsun (1)
Ünlü (17)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Baz

Sentetik (90)
Su (12)
Başka bir kelime deneyin

Parlaklık

Parlak (27)
Mat (11)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(115)
ve üzeri (148)
ve üzeri (162)
ve üzeri (167)
ve üzeri (176)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL