TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tavan Boyaları

için 979 sonuç bulundu.

Tavan Boyaları

İnsanlar, vakitlerinin çoğunu evde geçirdiği için; ev ortamında nasıl hissedildiği oldukça önemlidir. Bu, evin insanlara geçirebildiği duygular ile ilgilidir. Duvar boyaları ve tavan boyaları bu konuda oldukça etkilidir. Tavanın sahip olduğu boya rengi ile evin ya da odanın havası tamamen değişebilir. Daha aydınlık, daha karanlık ya da daha renkli gibi birçok seçenek ile evinizin nasıl hissettireceğine tavan boyanızı seçerek, siz karar vermeye başlayabilirsiniz. Taban boyası seçme konusunda, her odaya farklı cevaplar vermek mümkündür. Bazı odanın daha aydınlık olması istenirken, yatak odası gibi odalarda çok aydınlık veren tavan renkleri kullanılmayabilir. En fazla tercih edilenlerden biri tavan boyası beyaz seçenekleridir. Her odaya kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

Tavan Boyaları ile Evinizde İstediğiniz Ortamı Yaşayın

Tavan Boyaları ile Evinizde İstediğiniz Ortamı Yaşayın

Tavanın boya rengi, evlerde tahmin edilemeyecek etkiler yaratabilmektedir. Beyazın tonlarından seçeceğiniz renk ile odaya ya da eve farklı bir hava katabilirsiniz. Kırık beyaz, açık beyaz gibi farklı renk seçenekleri mevcuttur. Tavan boyasını seçerken, her evin farklı bir ihtiyacı olduğunu unutmamak gerekmektedir. Küf önleyici tavan boyaları seçenekleri ile olası su sızıntıları, rutubet etkileri önlenir ve tavanınızın küf tutması zor hale gelir. Bu tavan boyalarının da genellikle ekstra beyaz renkli olanı tercih edilir. Boyanın rutubetten ve sıvı sızıntısından dolayı ya da ani ısı değişiminden dolayı kabarması gibi olumsuzluklar ile bu boya çeşitlerinde karşılaşmazsınız. Bütün boya çeşitlerinde olduğu gibi tavan boya çeşitlerinde de kokusuz olması çok önemli bir unsurdur. Kokulu bir boya, evde yaşayan ve eve ziyarete gelen insanlar için sağlık açısından da rahatsız edici olmaktadır. Tavan boyalarında bir başka dikkat edilmesi gereken özellik ise; kapatıcılıktır. Kapatıcılığın fazla olması boyanın uzun süre kullanılmasına neden olur. Küf ve mantar önleyici tavan boyası çeşitleri de, diğer tavan boyaları seçenekleri gibi oldukça kolay sürülebilir bir halde piyasaya sunulmaktadır. Böylelikle; daha kolay ve daha pratik bir şekilde tavan boyasını değiştirmek ya da yenilemek mümkündür. Tavanın boya rengi açısından en fazla tercih edilen renklerden birinin beyaz olması dışında, renkli tavan boyası modelleri de çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle konsept olarak odayı veya mekanı tasarlamak isteyenler için, muhteşem bir seçenek olmaktadır. Mor, pembe, gri gibi farklı renkli tavan boyaları ile ortamı renklendirmek, farklı bir hava katmak mümkündür. Tavan boyası beyaz seçeneğini tercih etmek istemeyenler için; alternatif birçok renk mevcuttur. Seçilebilecek bütün renklerin, boya yapısının kalıcı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Düz ve pütürsüz durması da oldukça önemli bir unsurdur. Kaliteli tavan boyasıyla tavan daha temiz, daha düzgün görülmektedir. Aynı zamanda boyanın kaliteli olması, boyayı daha uzun sürede yenilemenizi sağlar, daha uzun süre kullanmanız mümkün olur. Tavan boyası fiyatları markadan markaya ve seçenekten seçeneğe göre değişmektedir. Her bütçeye uyacak fiyat seçenekleri olmakla beraber, boyanın miktarına göre de fiyatlar değişmektedir. Yapı Market & Bahçe kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Tavan Boyaları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tavan Boyaları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tavan boyasının seçenekleri düşünüldüğünde akla genelde beyaz ve beyaz tonları gelmektedir. Mevcut alanı daha büyük gösterdiği için ve oldukça temiz bir görünüm sağladığı düşünüldüğü için; beyaz rengi oldukça klasik bir tercihtir. Beyazın dışında farklı renklere sahip olan tavan boya renkleri mevcut olduğu gibi, desenli tavan boyaları da mevcuttur. Özellikle, çiçek veya kabartma motifli desenlere sahip olan tavan boya modelleri çok popüler seçeneklerdir. Bu desenli boyaların da dilediğiniz renge uyacak seçenekleri mevcuttur. Krem rengi, beyaz gibi daha sade renklere sahip motiflerin dışında, mor, sarı ve birçok rengin beraber olduğu desenli boyalar da mevcuttur. Bu boyalar için de dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri; kalıcı ve kapatıcı olmalarıdır. Tavan için boya seçerken kendi zevkinize göre seçmenin dışında, kalitesine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Normal tavanların dışında ahşap şeklinde bir tavana sahip olanlar için de ahşap tavan boyaları oldukça ideal çözümler üretmektedir. Ahşap üzerine uygulanacak boyaların farklı bir özelliğe sahip olması gerekmektedir. Bu boyalara su bazlı, akrilik ya da yağ bazlı gibi farklı seçenekler eşlik etmektedir. Su yeşili, klasik ceviz rengi ya da beyaz gibi birçok renk seçeneği ile ahşap olan tavanı boyamak mümkündür. Ahşap ve normal zemin için olan tavan boyaları ne kadar bir alanınız varsa o kadar kullanmanız için farklı ölçülerle yapılmıştır. 2.5 litre ya da 0,75 litre gibi farklı seçenekler mevcuttur. Böylelikle ihtiyacınız olacak kadar, boyayacağınız tavan alanı kadar boyaya sahip olabilirsiniz. Her tavanın boya seçeneği aynı olmamaktadır. Bu yüzden eğer kendiniz tavanınızı boyayacaksanız oldukça fazla araştırma yapmanız gerekmektedir. Kaliteli bir boya ile tavanınızın uzun süre temiz ve sorunsuz kalmaktadır. Beyaz, farklı renk ya da farklı desen ile tavanı boyamak mümkündür. Tavan boya fiyatları boyanın kalitesine ve ölçüsüne göre değişmektedir. 0,75 litre olan bir boyanın fiyatı, aynı boyanın 2,0 litresine oranla daha uygun fiyata sahip olmaktadır. Genel olarak oldukça ekonomik fiyatlarla tavanınızı boyayabilir, Ev & Yaşam alanınıza ya da mekanınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Tavan Boyaları, Tavanların Nefes Almasını Sağlar

Tavan Boyaları, Tavanların Nefes Almasını Sağlar

Tavanınızı boyayacağınız boya sayesinde, tavanınız teneffüs özelliği ile nefes alır ve daha kalıcı, daha temiz bir görünüm sağlanır. Boyanın tavana zarar vermemesi ile olası olumsuz bir durum ile karşılaşmanız en minimum düzeyde olur. Tavan zemininizin daha fazla sağlamlaşmasına, olası çatlak gibi durumlar ile karşılaşma ihtimalinizin azalmasına neden olur. Aynı zamanda küçük gibi görünse de tavanın boyası; tüm odayı etkileyebilecek bir değişimdir. Normal ve ahşap tavanların yanı sıra asma tavan boyaları da asma tavan sahipleri için muhteşem kolaylık sağlamaktadır. Daha özenli ve daha zor boyanan asma tavanlar, günümüzde oldukça popülerdir ve çok modern bir görünüm sağlamaktadır. Tavan zemininden farklı bir zemin olduğu için boya seçenekleri de ona en uygun şekilde üretilmektedir. Yine diğer tavan boya modellerinde olduğu gibi dilediğiniz renk modellerini satın almanız mümkündür. Renk seçeneklerinin yanı sıra dekoratif tavan boyaları da mevcuttur. Bu boyalar sayesinde tavanı dekoratif ve farklı bir boyuta taşımak mümkündür. Çocuk odaları için modeller ile çocukların odalarını daha eğlenceli daha renkli hale getirebilirsiniz. Çocukların dışında, daha ağır ve şık modeller de mevcuttur. Örneğin krem rengine sahip olan kabartma dekoru; her ortama uyum sağlayabilecek fakat bulunduğu ortamı daha da güzel hale getirebilecek bir seçenektir. Kumlu ya da sedefli gibi birçok modern seçenek de mevcuttur. Tavan boyaları beyazın dışında da birçok renk ve desen çeşidini barındırmaktadır. Mesela, krem veya kreme yakın bir beyaz ile daha loş, daha sakin bir ortam yaratmak mümkünken, bembeyaz bir tavan boyasıyla oldukça aydınlık bir alan yaratmak mümkündür. Günümüzde, eskitme detayları çok fazla sevildiği için; tavan boyası olarak da eskitme motifine sahip boyalar çok fazla satılmaktadır. Tavan boyalarının fiyatları kalitelerine göre değişmektedir. Herkesin ayırdığı bütçeye göre alışveriş yapması mümkündür. Satın alınacak boyanın kapatıcılık oranına, kokusuna ve zemine nefes alıp aldırmamasına dikkat edilmesi, en gerekli unsurlardandır. Beyaz, renkli ya da dekoratif tavan boyalarının fiyatları, ayrıntılı özellikleri ve çeşitleri için; sitemizi ziyaret edebilir, daha detaylı fikir sahibi olabilirsiniz ve fiyat ve özellik karşılaştırmalarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Değişik seçenekler için Boya ve Boya Malzemeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (6)
Akçalı (1)
As (1)
Bianca (10)
BİRKA (3)
Bora (2)
Casati (19)
Cubo (7)
(187)
Dyo (72)
Düfa (18)
Fawori (69)
FAWORİ (29)
Filli Boya (85)
Füller (18)
GRANİT (1)
Haskan (2)
İmmo (5)
Jotun (14)
Kale (1)
Kalekim (4)
Kardelen (2)
Marshall (63)
Meges (2)
Pamukkale (24)
Parrot (3)
Permolit (54)
Polen (1)
Polisan (156)
Polymex (1)
Sembol (1)
Stroline (1)
Suproll (1)
Tek Boya (12)
Tempo (21)
Wagener (7)
Weber (6)
Yalaz (3)
Çbs (4)
Ünlü (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kg

(212)
(200)
(191)
(135)
(36)
(14)
(5)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Baz

Su (355)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Parlaklık

Mat (242)
Parlak (17)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(178)
ve üzeri (246)
ve üzeri (254)
ve üzeri (255)
ve üzeri (262)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL