TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Astar Boya

için 2,139 sonuç bulundu.

Astar Boya

Evlerin uzun süre dayanıklı olmasını sağlamak için evin yapımında kullanılan malzemeler oldukça büyük bir öneme sahiptir. Binanın sağlam bir hale gelmesini sağladığı gibi aynı zamanda daha konforlu olmanıza da yardımcı olan bu malzemeler evinizin dayanıklılığını arttırarak size uzun yıllar boyunca yaşayabileceğiniz bir konfor alanı sunuyor. Evlerin inşaat aşamasında kullanılan ürünlerin önemi aynı zamanda evinizin görünümünü de direkt olarak etkilemektedir. Örneğin evinizin duvarlarını boyamak istediğinizde kullanacağınız ürünler boyanızın kalitesini direkt olarak etkileyecektir. Evinizin duvarlarını boyamak için kullanacağınız astar boya duvarlarınıza uyguladığınız boyanın daha uzun süre dayanıklı kalmasını sağladığı gibi aynı zamanda görünüm olarak da daha iyi olmasına yardımcı oluyor. Siz de evlerinizi boyarken duvar astar boya seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Astar Boya ile Duvarlarınız Daha Dayanıklı Oluyor

Astar Boya ile Duvarlarınız Daha Dayanıklı Oluyor

Duvar boyalarının temel özelliği, dekoratif bir hoşluk sağlamak ve uzun süre bu görünümü korumaktır. Evlerinizde uygulayacağınız her boya geliştirilen teknolojiler sayesinde birden fazla özelliğe sahip olabilirken dayanıklılık açısından yine de harici desteklere ihtiyaç duymaktadır. Duvarların boyayı daha iyi emebilmesi ve daha dayanıklı bir hal almasını sağlayan astar boya çeşitleri, duvarlarınıza uygulayacağınız boyaların daha iyi bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olmak için tasarlandı. Genel olarak her boyama işleminde astar kullanımı olumlu etkileri sebebiyle tercih edilmektedir. Astarın sunduğu kolaylık ve konfor sayesinde evlerinizin görünümünün uzun süre aynı kalmasını sağlayabilirsiniz. Boya seçiminiz ne olursa olsun, seçiminize uygun bir astarı kolaylıkla bulabilmeniz için her türlü gelişmeye uygun olarak tasarlanan bu ürünler sayesinde hem evinizin daha hoş bir görünüme kavuşmasını sağlayabilir hem de daha dayanıklı olmasına yardımcı olabilirsiniz. Farklı alanlar için geliştirilen bu astar seçenekleri yalnız duvarlar için değil birçok noktada size mükemmel bir kolaylık sağlamayı hedefliyor. İç cephe astar boya ile duvarlarınızdaki boyanın daha kullanışlı bir hal almasını sağlayabilirken aynı şekilde diğer alternatiflerle de evinizin farklı bölgelerindeki ürünlerin ömrünü uzatabilirsiniz. Astarlar genel itibariyle reçine ve sökücü olarak tabir edilen içeriklerin birleşiminden oluşur ve böylelikle duvar boyanızın zemine daha iyi yapışmasına yardım olmayı hedefler. Bazı astar modellerinde ise dayanıklılığı arttırmak adına geliştirilen formüle ek olarak polietinen içeriği kullanılır ve böylelikle eviniz için uygulayacağınız ürünün daya dayanıklı olma olanağı genişletilir. plastik astar boya olarak satışa sunulan bu ürün duvarınızda uygulayacağınız boyanın rengini daha belirgin bir hale getirme olanağı sunarken aynı zamanda da dayanıklılık açısından daha geniş imkânlar sunmayı ihmal etmiyor. Yapı Market & Bahçe kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Astar Boya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Astar Boya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Özellikle su bazlı boyalardan önce astar kullanımı oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Su bazlı boyaların duvarın zeminine daha iyi yapışması için kullanılan bu ürün sayesinde boyanızın kalitesini yükseltebilirken aynı zamanda daha uzun süre kullanım olanağı da bulabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra yağlı boyaların daha iyi bir kullanıma sahip olması için de kullanılması gerekli olan astarlar sayesinde Ev & Yaşam alanınızın görüntüsünü daha iyi bir hale getirme şansı elde edebilirsiniz. Gelişen teknoloji sayesinde boyaların olduğu kadar astarların da formülleri daha kullanışlı bir hale geliyor. Genel amacı kullanıcılarının memnuniyetini sağlamak olan üreticiler sundukları bu ürünlerle uzun süre dayanıklılık sunuyor ve bu durum birçok kullanıcının beğenisini topluyor. Esasında boyama işleminin temelini oluşturan birkaç nüanstan biri olan bu astar işlemi aynı zamanda geçiş astarı ya da dönüşüm astarı olarak da bilinmektedir. Boyadan önce uygulanarak boyanın duvarla temasını kolaylaştıran bu ürün sayesinde uyguladığınız boyanın daha iyi bir görünüme sahip olmasını sağlamanın yanı sıra duvarınızın boyayı daha iyi emmesini de sağlayabilirsiniz. Yalnızca duvar boyaları için değil aynı zamanda duvar kâğıdı kullanımı için de oldukça büyük bir kolaylık sağlayan astar, duvar kâğıdının da duvar yüzeyine iyi bir şekilde yapışmasını sağlayarak oluşabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırmayı hedefliyor. Birçok çeşidi olması sebebiyle de kullanıcılarına kolaylık sunan bu astar çeşitleri genel olarak sprey astar boya alternatifiyle ya da bilinen haliyle satışa sunulmaktadır. Her iki seçeneğinde de mükemmel bir performans sergileyen bu ürün sayesinde siz de evinizin daha kullanışlı bir hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Duvar kâğıdı ya da duvar boyası için sunduğu kolaylığı ahşap yüzeylerde de sunan Ahşap astar boya çeşitleri de yine aynı şekilde ahşap yüzeyin daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağladığı gibi aynı şekilde ahşapların korunmasına da yardımcı oluyor. Astarların sunduğu tüm bu olanakların yanı sıra fiyat olarak da her bütçeye uygun alternatifinin olması birçok kullanıcıya kullanım kolaylığı sunmaktadır. Siz de duvarlarınızın daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlamak istiyorsanız astar kullanabilir ve uzun süre dayanıklılık olanağından yararlanabilirsiniz.

Astar Boya ile Evinizin Görünümü Bambaşka Bir Hal Alıyor

Astar Boya ile Evinizin Görünümü Bambaşka Bir Hal Alıyor

Evlerinizin dekorasyonunu tamamlayan şey aslında duvarlarınızın boyasıdır. Dekorasyon bir bütün olarak ele alındığında büyük büyük bir bölümü kaplayan duvarlar, mobilyalarınızın rengini halılarınızın rengini ve tasarımını direkt olarak değiştirecektir. Aynı renk tonlarına denk olabilecek mobilyaları seçmenin yanı sıra aksesuarları da renge uygun bir şekilde seçeceğiniz için duvarlarınızın boyası aslında önemli bir önem arz ediyor. Burada önemsenmesi gereken temel unsur ise duvar boyanızın sağlamlığıdır. Mobilyalarından aksesuarlarınıza kadar duvar renginizi baz alarak düzenlediğiniz evinizin daha hoş bir görünüme ve sağlamlığı kavuşması için kullanacağınız duvar astar boya seçenekleri size uzun yıllar daha kolay bir kullanım olanağı sunduğu gibi aynı zamanda dayanıklılık da sunmayı ihmal etmiyor. Geliştirilen özel formülü ve içeriğinde bulunan bileşenlerin kaliteli olması sayesinde boyanın ya da duvar kâğıdının zemine daha iyi nüfus etmesini sağlayan bu astarlar boya ile duvar arasında bir geçiş sağlayarak daha kalıcı bir boyaya sahip olmanıza yardımcı oluyor. Astarların sunduğu imkânların daha verimli olmasını sağlamak adına siz de ürün tercihi yaparken içeriklerine dikkat etmeli ve boyanızın yapısına uygun ürünleri satın almalısınız. Bu sayede uzun süreli kullanım sunarak aynı zamanda size tasarruf imkânı da veren bu ürünlerle siz de hem evinizin hem de bütçenizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Geliştirilen formülü sayesinde uygulayacağınız boyanın kalitesini arttıran bu ürünler, kısa sürede duvar boyalarınızın hasar görmesini engelleyeceği için tekrardan bir boya işlemi yağma sürenizi uzatacaktır. Bu sebeple size maddi açıdan kolaylık sağlayan astar çeşitleri ile evinizin birçok yerinde güvenli kullanım sağlayabilir ve ekonomik bir tercih yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Siz de evinizin dekorasyonuna mükemmel bir dokunuş yapmak ve gerek maddi gerekse estetik açıdan fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız hemen sayfayı inceleyebilir ve farklı formüllere sahip olan astar boya çeşitlerinden evinize uygun alternatifi kolaylıkla seçip satın alabilirsiniz. Değişik seçenekler için Boya ve Boya Malzemeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
Admiral (2)
Akfix (11)
Akçalı (3)
Alligator (22)
Aura (3)
Best (2)
Bianca (5)
BİRKA (4)
Bora (1)
Casati (36)
Cubo (7)
Damla Boya (12)
DARSA (1)
Dayson (1)
Demmerg (2)
(544)
Dryfix (3)
Dyo (202)
Düfa (19)
Eclectia (9)
Era (2)
Eralux (1)
Evastar (2)
Favori (1)
Fawori (119)
FAWORİ (10)
Fbs (1)
Filli Boya (191)
Fixa (1)
Füller (17)
Gen (52)
Genç (4)
Grada (3)
Haskan (12)
İdeal (1)
İmmo (8)
İsonem (49)
Jotun (9)
Kale (2)
Kalekim (10)
Kardelen (3)
Marshall (146)
Meges (1)
Molümer (7)
Motip (3)
Nora (2)
Pamukkale (19)
Parrot (2)
Pera (7)
Permolit (59)
Polen (1)
Polex (1)
Polisan (254)
Raykon (7)
Redcolour (1)
Sembol (6)
Suproll (3)
Tek Boya (48)
Teknomarin (12)
Tempo (28)
Wagener (7)
Wagner (2)
Weber (16)
Yalaz (5)
Çbs (5)
Ünlü (53)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kg

(799)
(278)
(254)
(197)
(158)
(95)
(80)
(76)
(54)
(36)
(36)
(28)
(25)
(21)
(12)
(11)
(11)
(10)
(9)
(8)
(7)
(7)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parlaklık

Mat (431)
Parlak (309)
Başka bir kelime deneyin

Baz

Su (413)
Sentetik (313)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(217)
ve üzeri (265)
ve üzeri (283)
ve üzeri (286)
ve üzeri (299)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL