TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Metal Boyalar

için 3,533 sonuç bulundu.

Metal Boyalar

Beton duvarlar ve ahşap yüzeyler gibi evimizin içinde ya da dışında yer alan metal yüzeye sahip eşyaları da boyayabilmemiz mümkün. Bu iş için metaller için özel olarak geliştirilmiş boyalardan istifade edilmesi gerekiyor. Metal boya çeşitleri sayfamızda sizleri bekliyor. İhtiyacınız olan miktarda ve renkte metal astar boya ürününü satın almak üzere ürün kategorisini inceleyebilirsiniz.

Metal Boyalar ile Renklendirme Çalışmaları

Metal Boyalar ile Renklendirme Çalışmaları

Metal yüzeyler, ahşap ve beton gibi emici özelliği olan yüzeylere kıyasla farklı bir yapıdadır. Emiciliği düşük olan bu yüzeylerde boyama yapabilmek için bu nedenle metal boyasının kullanılması gerekir. Aksi halde kullanılacak olan diğer boyalar, metal üzerinde kalıcı sonuçlar vermeyecek; renk kalitesi kısa süre içerisinde taviz vermeye başlayacaktır. Metal yüzeyinin özel durumuna uygun olarak geliştirilen metal boyaları, sahip oldukları özelliklerle metalin özgün değerlerini de korumayı hedefler. Korozyona yani çeşitli dış etkenlere bağlı aşınmaya karşı direnç göstermesi beklenen metalin, boyama sonrasında boyasının da bu özelliği taşıyor olması beklenir. Dahası uygulama sonrasında metal objenin metalik duruşunu da yansıtmaya devam etmesi istenir. Bu özellikler epoksi metal boya ürünlerinde bulunabilen özelliklerdir. Metal yüzey boyarken ihtiyacınız olan bu boyaları ürün kategorisi içerisinde keşfedebilirsiniz. Miktar, uygulama şekli ve renk yönleriyle birbirinden ayrılan metal boya fiyatları ile de farklılık gösteriyorlar. Kategoriyi inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz.

Metal Boya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Metal Boya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evinizin bahçesindeki çardağı, bahçe kapısını ve diğer tüm metal yüzeye sahip nesneleri renklendirmek istediğinizde faydalanmanız gereken metal boyaları, pas konusunda da fayda sağlarlar. Pas üzerine uygulanabilen ve pas oluşumunu örtmenin yanında tekrar pas oluşması ihtimalini de ortadan kaldırabilen ürünler uzun vadeli kullanımda estetik çizgilerinden de ödün vermiyorlar. Fırça ile uygulanabilen metal boyaların yanı sıra ayrıca kova ve şişe formatında satılan alternatifler de bulunabiliyor. Uygulama alanınızın genişliği, kendi pratik uygulama ihtiyacınıza göre sprey boya metal boyama için satın alınabilir. Dilerseniz daha teknik uygulama yapabilmek adına fırça yoluyla boyama yapabilmenizi sağlayan şişe ve kova içinde satılan boyalardan da yararlanabilirsiniz. İsterseniz metal yüzeye sahip eşyanızda nostaljik bir görünüm yakalayabilmek için eskitme metal boya seçeneklerini de inceleyebilir, bu ürünlerden faydalanarak metal nesnenizi eskiden kalma bir obje gibi baştan yaratabilirsiniz. Hemen şimdi ürün kategorimizi inceleyerek, ihtiyacınız olan türde boyayı bulabilir, hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Metal Boya Nasıl Uygulanır?

Metal Boya Nasıl Uygulanır?

Daha önce de ifade edildiği üzere metal üzerine yapılacak boyama işlemi ahşap ve beton yüzeylerden doğal olarak farklıdır. Metalin düşük emici özelliği ve kimyasal reaksiyon veriyor olmasının da etkisiyle sadece boya seçimi değil boyama yaparken de birtakım unsurlara dikkat etmek gerekiyor. Eğer boyanacak olan metal yüzeyde pas varsa, boyamadan önce bir zımpara yardımıyla paslı yüzey temizlenir. Tekdüze yüzey elde edildikten sonra ise mümkünse tiner yardımıyla boyanacak alanda bir temizleme işlemi daha yapılmalıdır. Metal boya çeşitleri ile uygulama için yüzey kuru bir şekilde hazır olduktan sonra bir boyama aracı yardımıyla iki kat boyama yapılır. Eğer uygulama sonucunda arzu edilen görünüm elde edilemediyse, ürünün cinsine göre belirtilen süre içerisinde tekrar uygulama yapılabilir. Buradan da anlaşılabileceği üzere oldukça pratik bir şekilde parmaklık, kapı, çardak gibi paslanmış metal yüzeylerde estetik açıdan başarılı sonuçlar alınabiliyor. Ürün kategorisini inceleyerek metal sprey boya fiyatları ve diğer ürün alternatiflerinin fiyatlarını keşfedebilir; beğendiğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz. Metal boyaların yanı sıra diğer boya çeşitlerine ve boya yaparken ihtiyacınız olabilecek tüm malzemelere Boya ve Boya Malzemeleri kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (2)
Admiral (5)
Adolin (14)
Ags (1)
Akçalı (3)
As (1)
Beta (2)
Bianca (12)
BİRKA (7)
Casati (70)
Corax (1)
Cubo (16)
DARSA (24)
Dekor (8)
(717)
Dyo (260)
Düfa (2)
Eco (17)
Evol (10)
Favori (1)
Fawori (66)
Fbs (1)
Filli Boya (151)
Füller (99)
Gen (9)
Genç (22)
Hammerite (41)
Haskan (34)
İshakol (1)
Kale (3)
Kalekim (3)
Kanat (2)
Kardelen (17)
Marshall (435)
Meges (1)
MOBEL (3)
Pamukkale (198)
Parrot (6)
Pass (3)
Permolit (63)
Polisan (826)
Raykon (3)
Scapa (1)
Selsil (1)
Sembol (45)
Tek Boya (28)
Tempo (21)
Wagner (2)
Winkel (1)
Yalaz (4)
Çbs (1)
Ünlü (68)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kg

(1386)
(451)
(302)
(264)
(263)
(230)
(107)
(105)
(91)
(88)
(79)
(49)
(37)
(32)
(31)
(27)
(12)
(7)
(7)
(6)
(6)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parlaklık

Parlak (856)
Yarı Parlak (453)
Mat (89)
Başka bir kelime deneyin

Baz

Sentetik (967)
Su (58)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(213)
ve üzeri (273)
ve üzeri (288)
ve üzeri (294)
ve üzeri (299)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL