TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sprey Boyalar

için 7,636 sonuç bulundu.

Sprey Boyalar

Günlük hayatta sahip olduğumuz eşyaları ve ortamları yeniden yaratmak, tarzlarını değiştirmek, görsel zevkimizi ortaya koymak için çeşitli boya ürünlerinden yararlanabiliriz. Neredeyse tüm yüzeylerde kalıcı ve başarılı sonuçlar veren sprey boya ürünleri de bu grupta yer alıyor. Hem kolay taşınabilir hem de hızlı kullanıma uygun sprey boya renkleri arasından zevkinize ve uygulama ihtiyacınıza uygun olan alternatifi ürün kategorisinde bulabilir; hemen satın alabilirsiniz.

Sprey Boyalar ile Değişimi Başlatın

Sprey Boyalar ile Değişimi Başlatın

Sprey boya, modern dönemde kullanım kolaylığı sağlayan bir boya ürünü olmasının yanında aynı zamanda yapısıyla da bir popüler kültür sembolüdür. Temel amacı yüzeylerde kolay boyama uygulaması sağlamak olan sprey boya ile grafitti sanatı da yapılabiliyor. Duvarda, metal yüzeyde, ahşap üzerinde ve hatta cam alanlarda bile kalıcı boyama sonuçları sağlayan sprey boyalar, fırça ile boya uygulamasından farklı olarak heterojen bir şekilde uygulama yapılmasına olanak tanıyor. Sprey boya aracılığıyla evinizdeki atmaya kıyamadığınız, tarzını değiştirmek istediğiniz, yeniden faydalanmak istediğiniz eşyaları boyayabilir; dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Örneğin ahşap görünüme sahip bir eşyanızı metalik sprey boya yardımıyla parlak ve dikkat çekici stile ulaştırabilir, yaratacağınız kontrast ile ortaya adeta bir sanat eseri çıkarabilirsiniz. Farklı özelliğe sahip alternatiflerle, yaratıcılığınızı konuşturarak yenilikçiliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Fosforlu sprey boya yardımıyla karanlıkta ışıldayan yüzeyler elde edebilir, çarpıcı stile sahip objeler yaratabilirsiniz.

Sprey Boya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sprey Boya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sprey boyalar, özünde benzer uygulama özelliklerine sahip olmalarına karşın içerikleri, yarattıkları efektif görüntüler ve ham madde kaliteleri yönünden birbirlerinden ayrılırlar. Bu sebepler bir sprey boya edinmeden önce birtakım detayları dikkate almanız gerekir. Burada ilk etapta boyama yapılacak olan alanı dikkate alarak boya seçmeniz gerektiği söylenebilir. Genel anlamda sprey boyalar, her alana uygulanabilir olsalar da farklı yüzeyler için daha etkili sonuçlar veren sprey boyaları piyasada bulabilirsiniz. Örneğin beton yüzeylerde daha kalıcı, daha güçlü görünümler elde edebilmek için duvar sprey boya seçenekleri arasından seçiminizi yapmanız gerekir. Eğer boyayacağınız alan ahşapsa, bu durumda ahşap yüzeye uygun bir ürünü tercih etmelisiniz. Sprey boya ile mobilya boyama yapmak istiyorsanız su bazlı bir sprey boyadan yararlanabilir, boyama işinden daha kalıcı, daha bütünleşik bir uygulama sonucu elde edebilirsiniz. İşaret ettiğimiz üzere farklı boyama uygulamalarına özel olarak geliştirilmiş birbirinden farklı boya seçeneği bulunabiliyor. Ürün kategorisini inceleyerek farklı markaların, çeşitli özel niteliklere sahip sprey boyalarını satın alabilirsiniz.

Sprey Boyalar ve Renklenen Ortamlar

Sprey Boyalar ve Renklenen Ortamlar

Sprey boya, daha önce de belirttiğimiz gibi kullanımı kolay, kolay taşınabilir, uygulamaya hazır bir boyama ürünüdür. Ekstra herhangi bir malzemeye ihtiyacınız yoktur; yalnızca şişeyi çalkalamak suretiyle, herhangi bir inceltme işlemi uygulamadan boyama işini yapabilmeniz mümkündür. Hobi ya da yenileme amaçlı olarak kullanabileceğiniz bu pratik boyayıcılar aynı zamanda piyasadaki diğer boyama malzemelerine göre de ekonomik açıdan daha avantajlıdır. Genel anlamda sprey boya fiyatları tercih edilecek olan sprey boyanın sağladığı etkiye göre farklılaşıyor. Örneğin standart renklere kıyasla, metalik ve bronz renkler bir miktar daha yüksek fiyatla piyasada bulunuyor. Simli, buzlu cam efekti verebilen, mat doku yaratabilen veya düz bir yüzey görünümü yaratan plastik sprey boya alternatifleri arasından kendi elde etmek istediğiniz stile uygun bir alternatifi satın alabilirsiniz. Ürün kategorisinde, farklı markaların piyasaya sunduğu özellikleri, miktarları ve renkleri birbirinden farklı olan ürün seçeneklerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca kendi uygulama amacınıza uygun sprey boya ne kadar fiyata satılıyor ve hangi özellikleri taşıyor, sayfamızı inceleyerek öğrenebilirsiniz. Sprey boyaların yanı sıra diğer boya çeşitlerine ve boya yaparken ihtiyacınız olabilecek malzemelere Boya ve Boya Malzemeleri kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Parlaklık

Parlak (961)
Mat (358)
Başka bir kelime deneyin

Marka

3M (16)
3T (1)
Admiral (26)
Adolin (1)
Akfix (236)
Akçalı (1111)
Alligator (1)
Ars (2)
ARY (3)
Belton (15)
Best (839)
Beta (8)
Betex (24)
Caldini (4)
Casati (177)
Castle (18)
Colorium (56)
Colormatic (243)
Dayson (1)
Dekor (92)
Demmerg (11)
Dike (1)
(1392)
Dyo (1)
Düfa (18)
Eco (30)
Eralux (2)
Fawori (155)
FAWORİ (19)
Fbs (4)
Format (2)
Forsage (4)
Füller (39)
Genç (2)
Goldfix (2)
Grada (1)
Hammerite (6)
Hassan (5)
Hemel (1)
Henkel (1)
İsonem (5)
İzokat (1)
Joker (55)
Kardelen (9)
Loctite (2)
Marshall (11)
Master (2)
Metylan (9)
MOBEL (1)
Motip (1140)
MXS (26)
Müller (36)
Nora (7)
Odin (1)
Orofix (6)
Osaka (1)
Pamukkale (3)
Parrot (5)
Pass (20)
Pattex (5)
Perfects (1)
Permolit (6)
Piton (89)
Plus (1)
Poelsan (1)
Polex (4)
Polisan (929)
Rapid (2)
Raymax (6)
Realözs (1)
Redcolour (1)
Rexon (67)
rexon (1)
Rola (3)
SEL KİMYA (15)
Selsan (1)
Selsil (236)
Sgs (7)
Somafix (8)
Südor (90)
Tek Boya (1)
Winkel (32)
Würth (28)
Yalaz (15)
Çbs (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Baz

Sentetik (640)
Su (177)
Başka bir kelime deneyin

Kg

(527)
(7)
(5)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(831)
ve üzeri (1,141)
ve üzeri (1,229)
ve üzeri (1,255)
ve üzeri (1,290)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL