TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dış Cephe Boyaları

için 3,144 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Dış Cephe Boyaları

Birçok yüzeye örtücülük, dayanıklılık ve daha parlak yüzey etkisi görünümü veren dış cephe boyaları, dış mekanlardaki eşyalarınızın daha iyi görüntü sunması adına sizlere sunulan boya çeşitleri olarak öne çıkıyor. Sizlerin ev içerisindeki güzel boya yapısını dışarıya da yansıtmasını sağlayan dış cephe boya çeşitleri , farklı yüzeylere uygun yapıları ile sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Dış etkenlerden gelen etkileri daha fazla yaşayan dış cephe boyaları, yağmur, güneş ve yüksek sıcaklıklara dayanamayan eşyalarınızın bakımının yapılması için üretilen yapıları ile sizlerin dış mekanlarına renk katıyor. Dış mekanlardaki ortamınızı rüzgar, yağış, sıcak hava ve nemden koruyan dış cephe boya ürünleri, hayalinizdeki dış mekan tarzını sizlere sunuyor.

Dış Cephe Boyaları Doğa Koşullarına Dayanıklı Yapısıyla Memnuniyet Yaratıyor

Dış Cephe Boyaları Doğa Koşullarına Dayanıklı Yapısıyla Memnuniyet Yaratıyor

Birçok farklı dış cephe boya rengi modelleri kullanıcılara sunuluyor. Genellikle kahverengi, yeşil, gri ve açık renk tonlarındaki modelleri tercih edilen dış cephe boya modelleri, bal, gardenya, buz grisi, yalı pembesi, çikolata, deniz mavisi ve yosun yeşili gibi tonlamalar ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Dış cephe boyalarından istediğiniz memnuniyeti almanız için, boya yapılacak yüzeyin kir, yağ ve tozlardan arınmış olmasına ve ortam sıcaklığının çok soğuk ve sıcak olmaması gerekiyor. Fırça, sprey ve rulo malzemeleri ile kolaylıkla evlerinizin dış mekanına kullanabileceğiniz dış cephe boyaları, dış cephelere bakım katarken, mimari tarzda bir yenilik getirmesi ile öne çıkıyor. Dış cephe boyalarının yapılması ile dış mekanlarınız göze daha hoş gelen yapı özellikleri ile sizlerin karşısına çıkarken, sağlıklı yüzey etkisi ile sizlerin sağlığını koruması ile biliniyor. Birçok farklı yapıda ve renkte dış cephe boyası modelleri bulunduğu için, dış ortamlarınızı istediğiniz tarzda boyama keyfini yaşayabilmek için birçok farklı alternatifte bulunan boya çeşitleri arasında zevk ve beğeninize uygun renk tercihinde bulunmak, evlerinizin değerine de ekstra katkı sağlıyor. Birçok apartman, müstakil ev ve mahallelerde kullanılan dış cephe boyaları, sizlerin yaşadığınız ortama güzellik ve tarz katması açısından önemli oluyor. Dayanıklı yapıda olan dış cephe boya çeşitleri, uzun süre kötü dış etkenlerden dış mekanlarınızı koruyor. Dış cepehelerinize farklı, çarpıcı ve etkileyici görünüm sağlayan boyalar, farklı türe sahip yapıları ile kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Silikonlu, grenli, elastik ve akrilik yapıya sahip olan dış cephe boyaları, farklı özelliklere sahip olmaları ile farklı faydaları sizlere sunuyor. Birçok farklı türden yapıya sahip olan kaliteli ve dayanıklı dış cephe boyaları ile boyanmış mekanların, kullanıcı karşısına daha hoş renk yapısı ve daha bakımlı olarak çıkarılmasının sağlanması ile oluşan renkli dış cephe boyaları örnekleri, birçok farklı kullanıcıya güven vererek dış cephe boyalarının kullanımına olan ilgisini arttırıyor. Birçok binanın dış yapısını daha yaratıcı ve dekoratif tarzlara kavuşturmak için sunulan dış cephe boyaları, aynı zamanda binayı korumak için üretildiği biliniyor.

Dış Cephe Boya Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dış Cephe Boya Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Farklı beğenilere göre sunulan dış cephe boyaları renkleri, birçok binayı ve evi rahatlıkla boyayacak kaliteli yapısı ile dikkatleri çekiyor. Yüksek alkali direncine sahip olan akrilik dış cephe boya çeşitleri, nem alan bölgelerdeki dış cephe yapısına uygun ürün modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kolay sürülen yapısı ile kullanıcılarının dış yüzeylerinde iyi örtücülük sağlayan akrilik boya çeşitleri, son kat dış cephe boyası modelleri ile sizlerin kullanımına sunuluyor. Sağlam amabalajlar içinde küçük ve büyük litreli yapıları ile kullanımlarınıza sunulan akrilik dış boya çeşitleri, farklı renk alternatifleri ile dikkatleri çekiyor. Yüksek su itici özelliğine sahip olan silikon dış cephe boyası 20 kg ağırlığındaki kapasiteleri ile verimli performanslar gösterip, dış yüzeyleri temizliyor. Yüzeylerdeki çatlakları yok eden akrilik esaslı ve elastik yapıya sahip olan elastik dış cephe boyaları, yeni yapılan yapılardaki kılcal çatlakları daha iyi görünüme kavuşturmak için fazlası ile tercih ediliyor. Kabartmalı yapıya sahip olan su bazlı dış cephe boyaları arasındaki grenli boya çeşitleri, yağmur sularının yüzeyden kayıp gitmesini sağlayan yapısı ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Su bazlı dış cephe ahşap boya çeşitleri, dış hava şartlarına son derece dayanıklı yapısı, inceltilebilir özelliği, damlamayan boya yapısı özelliğini gösteren ürün modeli özellikleri ile kullanıcılarının memnuniyetini sağlıyor. Birçok dış cephe ahşap yüzeyinde rahatlıkla kullanılabilir boya çeşidi yararını sizlere gösteren dış cephe ahşap boya modelleri, solvent ve su bazlı yapıları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı ağırlıklarda ambalajlanıp sizlere sunulan dış cephe boyaları, birçok kamusal alandaki dış cepheleri kolaylıkla yenilemesi ile her kesimin beğenisini alıyor. İçerdiği kaliteli bileşen ve ham maddeleri ile kullanıcısına herhangi bir dış cepheyi boyarken ona zarar vermeyen dış cephe boya çeşitleri, üretim sürecinde sağlığa zararlı süreçlerden geçmeden üretilmeleri ile takdirleri topluyor. dış cephe boya fiyatları, satın alınmak istenen boyanın tarzına, özelliklerine ve ambalaj kapasitesine göre değişiyor. Her türlü yeni ve eski yüzeylere sürülerek göz doldurucu dekoratif tarzlara ulaşmanızı sağlayan dış cephe boyaları, yaşam alanınızı farklı çeşitteki renk modelleri ile zenginleştiriyor.

Dış Cephe Boyaları Renk Alternatifleri ve Verimlilikleri ile Yüksek Performans Gösteriyor

Dış Cephe Boyaları Renk Alternatifleri ve Verimlilikleri ile Yüksek Performans Gösteriyor

Hayalinizdeki evleri, istekleriniz doğrultusunda oluşturmaya çalışırken, arzularınıza göre renk yapısı ile boyayıp kullanmanızı sağlayan boya modelleri, sizlerin mutlu ve memnun bir şekilde yaşamaya iten sebepler arasındaki yerini alıyor. Birçok ev sahibi, ev içine ve duvarların boyanmasına özellikle dikkat ederken, evin dış cephe boyasını gözardı edebiliyor. Bakımsız görülen evin dış yapısı, yaşamsal enerjiyi düşürebileceği gibi, sağlıksız koşulların oluşmasını da sağlayabiliyor. dış cephe boya renk ve özellikleri ile birçok kullanıcının dış cephesini en iyi şekilde görüntüye kavuşturmak ve daha yaşanabilir sağlıklı koşullara ulaştırmasını sağlayan boya çeşitleri olarak görülüyor. Evinizin dışarıdan bakıldığında ilk gözle buluşan yeri olduğu için, bakımlı ve göze hoş gelen görüntülerle dikkatinizi çekmesi önemli oluyor. Dış cephe boyası modelleri, yüksek örütücülükleri ve farkındalık yaratan renk yapıları ile son derece önemli ürün özellikleri arasındaki yerimni alıyor. Güneş ve yağmurdan kötü şekilde etkilenip, solma ve dökülme yaşatmayan güçlü boya ürünü bileşenlerinde oluşan dış cephe boyaları modelleri, oldukça fazla renk alternatifine ev sahipliği yapan yapısı ile sizleri memnun ediyor. Ortak kullanım alanlarındaki site ve binalarda yaşamanız durumunda, ortak karar alınarak seçilebilen dış cephe boyası renkleri, uzun yıllar canlılık etkisini yitirmeden kullanıcılarına verimlilik ve dekoratiflik vadediyor. Parlaklık yapısına göre alternatif sunabilen dış boya çeşitleri, yarı mat ve parlak yapıları ile kullanıcılarına sunuluyor. Sürüldüğü yüzeyin sadece güzel görünümünü sağlamayıp, onu koruyan dış cephe boyaları, su, rüzgar, güneş, kötü hava ve kar olmak üzere birçok atmosferik koşullara olan dirençli yapısı ile sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Kullanıcılar, dış cephe boyası tavsiye ederken, kullanıp memnun olduğu boya tipini ve renk seçeneğini ön planda tutarak düşüncelerini dile getiriyor. Kullandığı kaliteli boya yapısı ile binalarının dış cephelerini farklı renk tasarımlarına kavuşturan kullanıcılar, aynı zamanda kötü hastalıkların olası ortaya çıkma koşullarını bertaraf etmeleri ile biliniyor. Birbirinden farklı özellik, renk ve parlaklıkta bulunan dış cephe boya modelleri arasından, kendinize ve yaşam alanınıza en uygun türdeki boya modellerinden birini seçebilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz Boya ve Boya Malzemeleri kategorimiz üzerinden diğer boya çeşitlerini inceleyebilir ve boya yaparken kullanacağınız malzemeleri satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adolin (3)
Akçalı (6)
Alligator (16)
BASF (8)
Bianca (98)
Boyamax (23)
Brv (1)
Casati (25)
Cubo (15)
Dayson (2)
Decotone (9)
Dekor (6)
(563)
Dryfix (16)
Dyo (406)
Düfa (8)
Eclectia (32)
Euromix (6)
Evastar (24)
Fawori (82)
Fbs (3)
Filli Boya (284)
Füller (79)
Gen (9)
Grada (6)
Hammerite (1)
Haskan (6)
Hayperflex (11)
Hemel (17)
İmmo (5)
İsonem (209)
İzokat (11)
Jotun (239)
Kale (1)
Kalekim (4)
Kardelen (8)
Kenitex (1)
Marshall (123)
Molümer (4)
Motip (2)
Odin (1)
Pamukkale (47)
Parrot (2)
Permolit (116)
Polisan (217)
Polymex (5)
Raykon (5)
Redcolour (5)
Rexon (1)
Sembol (3)
Seracardi (5)
Suproll (5)
Tek Boya (12)
Tempo (20)
Turkqua (9)
Vito (1)
Wagner (8)
Weber (4)
Wert (1)
Yalaz (2)
Çbs (2)
Ünlü (20)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kg

(694)
(496)
(339)
(218)
(193)
(188)
(134)
(122)
(84)
(64)
(52)
(43)
(37)
(28)
(26)
(13)
(12)
(12)
(11)
(10)
(8)
(8)
(6)
(5)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Baz

Su (724)
Sentetik (216)
Başka bir kelime deneyin

Parlaklık

Mat (542)
Parlak (253)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(293)
ve üzeri (388)
ve üzeri (404)
ve üzeri (405)
ve üzeri (415)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL