TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dal Budama Makinesi

için 115 sonuç bulundu.

Dal Budama Makinesi

Sağlıklı ve güçlü ağaçların olduğu bir bahçe her daim güzel görünür. Yalnızca dekoratif amaçlı çalı ve ağaçlar değil, aynı zamanda ürün aldığınız meyve ağaçlarının da sağlıklı olması demek, bol ve iyi ürün almak anlamına gelir. Ağaçların güçlü gelişimi ve ürünlerin kalitesi açısından belli aralıklarla budama işlemi gerçekleştirir. Bu işlem esnasında kurumuş dallar ve ağacın hastalanan kısımları kesilerek ağacın gelişimi desteklenir. Budama işlemi için işinizi kolaylaştıracak bahçe makineleri üretilmektedir. Bunlara dal budama makinesi adı verilir.

Budama Makinesi Nedir?

Budama Makinesi Nedir?

Bağ ve bahçelerinizde yetiştirdiğiniz ağaçların ya da bahçenizdeki dekoratif çalı ve çitlerin belirli aralıklarla budanması gereklidir. Budama işlemi ağaçların daha verimli olmasını ve daha uzun süre boyunca canlı kalmasını sağlar. Aynı zamanda meyve ağaçlarının daha iyi ürünler vermesine de olanak tanır. Budama makinesi bu işlem için ihtiyacınız olan bahçe el aletlerinden biridir. Ağaç budama makinesi ağaçlarda meydana gelebilecek olan düzensiz büyümenin budama yoluyla önüne geçmenizi sağlar. Aynı zamanda ağaçların hastalıklı kısımlarını keserek hastalığın tüm gövde ve dallara yayılmasını da önlersiniz. Bağ budama makinesi yetiştirdiğiniz ağaçlara düzgün şekiller vermenize de olanak tanır.

Dal Budama Testeresi

Dal Budama Testeresi

Dal budama testeresi manuel olarak kullanabileceğiniz budama makinesi çeşitlerinin başında gelir. Benzinli, şarjlı ya da elektrikli bir gövdeden güç alan testere başlığından oluşan bu bahçe makineleri, sizi budama işleminin zamanından kurtarır. Emekten tasarruf etmenizi sağlayarak belirli bir süre içinde daha fazla dal budamanızı sağlar. Benzinli dal budama testeresi, benzinle çalışan bir motora sahiptir. Şarjlı dal budama testeresi ise şarj edilerek kullanılır ve uzun süreli şarj kapasitesi sayesinde sizi yarı yolda bırakmaz. Elektrikli dal budama testeresi modellerimiz de kullanıcıların en çok tercih ettiği budama testeresi modelleri arasında yer almaktadır. Merdiven kullanmadan yüksek dalları budamak için ise uzun kolu sayesinde yüksekte kalan dallara erişmenizi sağlayan yüksek dal budama testeresi satın alabilirsiniz.

Budama Makası

Budama Makası

Eğer bir bahçeniz varsa, alet çantanızda mutlaka bulunması gereken bahçe aletlerinden biri de budama makası olacaktır. Budama makası, ağaç budama makası ve çit ve çalılıklar için dal budama makası olarak kategorize edilebilir. Bahçenizde yer alan dekoratif çalılıklara, odunsu gövdeye sahip çiçek ve bitkilere şekil vermek için kullanacağınız budama makası uzun saplı ve kısa saplı çeşitleriyle kategorimizde ihtiyacınıza sunulmaktadır. Yüksek dal budama makası sayesinde erişmekte zorlandığınız dallara kolaylıkla erişerek budama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Felco, Einhell, Black & Decker, Hyundai, Oleo Mac gibi markaların dal budama makinesi ve budama makası modellerini en uygun fiyatlarla satın almak için doğru adrestesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Actıve (1)
Al-Ko (1)
Bosch (3)
Cambrian (2)
Catpower (1)
Datsu (3)
Echo (3)
Einhell (33)
Gardena (2)
Hyundai (3)
Ikra (2)
Kasei (1)
Mondial (2)
Oleo-Mac (6)
Oregon (8)
Palmera (10)
Rtrmax (4)
Ryobi (3)
Secho (1)
Silen (5)
Taral (1)
Weibang (4)
Yat (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Pala Boyu

(26)
(15)
(12)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

(16)
(4)
(4)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kesme Uzunluğu

(12)
(8)
(6)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL