TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bahçe Hidroforu

için 437 sonuç bulundu.

Bahçe Hidroforu

Bahçe bakımın temel esaslarından biri bahçe toprağına ekmiş olduğunuz çim, çiçek ve ağaç dahil her bir bitkinin yeterinde su ve besin maddesine erişimini sağlamaktır. Bunun için suyu bahçedeki her boru ve fıskiyeye yeterli hızda pompalamanızı sağlayacak bahçe hidroforları devrede.

Bahçe Hidroforu Nedir?

Bahçe Hidroforu Nedir?

Hidrofor binalarda, ofislerde ve diğer yapılarda şebeke su basıncının yetersiz kaldığı zamanlarda buralara şebekeden veya depolardan su pompalayarak su ihtiyacını karşılayan cihazlardır. Bahçe hidroforları ise suyun basıncını artırma işlemini bahçenize özel olarak yapar. Bahçe tipi hidrofor binalara ve daha geniş yapılara su pompalayan hidroforlara göre çok daha küçük boyuttadır, hatta elde taşınabilir. Bahçe sulama hidrofor seçimi bahçenizdeki sulama ihtiyacınıza göre yapılmalıdır. Seçiminizi etkileyecek temel etmenler debi (Q) ve basma yüksekliğidir (H). Bunların yanı sıra giriş voltajı, güç, iletim kapasitesi, emiş bağlantısı ve tank hacmi gibi daha birçok özelliği ürün bilgilerinden kontrol etmeniz gerekir.

Bahçe Hidroforu Nasıl Çalışır?

Bahçe Hidroforu Nasıl Çalışır?

Hidrofor, ya elle ya da talep üzerine çalıştırılır. Bahçe sulama hidroforu gibi elle çalıştırılan hidroforlarda su basıncını artırmak istediğinizde makineyi açmanız yeterlidir. Bahçe hidroforları bahçe sulama sisteminin önemli bir parçasıdır. Bahçelerde genelde su çiçekleri, ağaçları veya çimleri sulamaya yetecek uzaklıkta ve hızda akmaz. Bu durumda bahçe hidroforu iyi bir çözüm olacaktır. Bahçe hidroforunu ihtiyacınıza uygun olarak satın aldıktan sonra kullanmasında çok fazla ayrıntı yok. Ama hidrofora takılacak aksesuarları, örneğin hortumları ona uygun olarak seçmeye ve montajlarını sağlam yapmaya özen göstermelisiniz. Normalde siz hidroforu açtıktan sonra cihazın aralıklarla çalışması gerekir. Sürekli çalışıyorsa veya aralıkların arası çok kısaysa hidrofor arızalanmış olabilir. Bu durumda teknik servisle iletişime geçmelisiniz.

Bahçe Hidroforu Fiyatları Ne Kadar?

Bahçe Hidroforu Fiyatları Ne Kadar?

Bahçe sulama hidrofor fiyatları bahçe makineleri fiyatları ortalamasındadır. Küçük bir alet için yüksek fiyatlı olduğunu düşünmeyin çünkü aslında tam teşekküllü bir motor satın alacaksınız. Baymak, Einhell, Karcher, Rtmax, Sumak, Catpower, 3MK, 3M, ve daha birçok ünlü markanın yüksek kaliteye sahip bahçe hidrofor modellerini burada bulabilirsiniz. Bilindik bir markanın kaliteli bir ürününü almanız hem uzun vadede sık sık sorun yaşamanızın önüne geçer hem de bahçe makine aksesuarları ve yedek parçalarına ihtiyacınız olduğunda onları kolayca temin etmenize olanak tanır. Küre, büyük element, sarı parça ve saat gibi parçaları içerebilen hidrofor setleri ile yedek parça ihtiyacınızı tek seferde karşılamanız da mümkün. Bahçe hidroforunuzla birlikte kullanabileceğiniz bahçe hortumları ve fıskiyelere de Bahçe Makineleri kategorimiz üzerinden göz atmayı unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alarko (1)
Atlantis (3)
Baymak (25)
Bestank (9)
Catpower (12)
Dasupo (10)
Dayuan (3)
(55)
Duffmart (83)
Eds Global (37)
Einhell (27)
Empo (1)
Etna (1)
Hex (3)
Ima (4)
Kampa (7)
Klpro (7)
Leo (3)
Mit (17)
Nema (7)
Pedrollo (10)
Rtrmax (11)
Star (3)
Sumak (31)
Ulusu (4)
Vortex (6)
Wates (4)
Wenta (22)
Wilo (17)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(37)
ve üzeri (47)
ve üzeri (52)
ve üzeri (54)
ve üzeri (57)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL