Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Depo Hacmi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Model

10S
768
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

İlaçlama Makinesi

için 397 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Hb Akülü İlaçlama Makinesi 16 L Sarı

  (48)
  30 günün en düşük fiyatı!
  1.201,67 TL 1.199 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Veta 16 Al Akülü Ilaçlama Makinesi

  (57)
  30 günün en düşük fiyatı!
  1.620 TL 1.467 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Hyundai Gs20E 20 L Akülü Şarjlı Ilaçlama Pompa Makinesi

  (27)
  30 günün en düşük fiyatı!
  3.572,80 TL 3.567,30 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Plant Mate Akülü 16 L Şarjlı Ilaçlama Pompası

  (167)
  30 günün en düşük fiyatı!
  1.595 TL 1.485 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Veta 10S Sırt Model Elektrikli Sisleme Makinesi

  (4)
  30 günün en düşük fiyatı!
  1.838,07 TL 1.832,55 TL
  +

İlaçlama Makinesi

Bahçenizde dakikalar içerisinde ilaçlama yapmak için yararlanabileceğiniz makineler, farklı alanlara çok kısa bir sürede adapte olur. Dikey kullanıma uygun olan ilaçlama makinesi modellerinin yanı sıra yatay olarak faydalanabileceğiniz şekilde tasarlanmış modeller de bulunur. Öte yandan tasarımlarını tamamlayan tekerlekler de ilaçlama makinesi çeşitlerini çok daha kullanışlı hale getirir. Böcekleri ve haşereleri bahçenizden bertaraf etmek için kullanmanız gereken ekipmanlar, bahçeniz için tehdit oluşturabilecek durumları engeller. Bu ekipmanlar arasındaki ilaçlama makinesi çeşitleri, düzenli aralıklarla ilaçlama işlemlerini başarılı bir şekilde yerine getirmeniz için geliştirilmiştir. Kapasiteleri açısından farklılık gösteren birçok modelin bulunması, ilaçlama işlemlerini gerçekleştirirken ihtiyaçlarınıza uygun oranda ilaç kullanmanıza imkân tanır. Tasarımlarında yer verilen tekerlekler yardımıyla ilaçlama makinesi modellerini yönetebilirsiniz. Böylece eğimli ve engebeli alanlarda da bu ürünleri rahatça hareket ettirerek işlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Tekerlekleri geniş açılı şekilde dönebilen ve tekerleklerinin yüzeyinde tırtıklara yer verilen ilaçlama makinesi modelleri, bahçenizde işlerinizi rahatça yerine getirmenize yardımcı olur. Kuru ve ıslak zeminlerde kullanılmaya uygun ilaçlama makinesi çeşitleri, evinizin bahçesinde olduğu gibi tarla ve sera gibi alanlarda da yararlanabileceğiniz ürünler arasındadır. Bu sayede kısa bir sürede ilaçlama işlemlerini tamamlayıp bitkilerin çeşitli canlılara karşı korunmasını sağlayabilirsiniz. Basınç desteği ile çalışarak kullanıcılarını memnun eden elektrikli ilaçlama makinesi modelleri de kullanıcıların beğenisini kazanır. Elektriğin gücü ile verimli bir şekilde kullanabileceğiniz bu makineler, doğa dostu bir deneyim için idealdir. Minimum oranda elektrik tüketimi yapan ilaçlama makinesi modelleri, geniş alanlarda verimli bir kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda motor kısmı son derece düşük bir ses seviyesi ile çalışan ilaçlama makinesi ürünleri, gürültüye maruz kalmadan işlerinizi yerine getirmeniz için uygundur. Hafif oldukları için tek başınıza kullanıp hareket ettirebileceğiniz bu makineler sayesinde işlerinizi çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Öte yandan basınçlı ilaçlama desteği sunan makineler de kullanılabilecek makineler arasında bulunmaktadır. Şarjlı ilaçlama makinesi çeşitleri arasındaki basınçlı modelleri tercih ederek oldukça etkili bir kullanıma başlayabilirsiniz. Şarj edilerek kullanılabilen modeller, kablosuz şekilde hareket edip geniş alanlara kısa bir sürede ulaşmanıza yardımcı olur. Hem ilaçlama işlemleri için uygun olan makinelere hem de bahçe bakımına yardımcı ürünlere birlikte ulaşmak isterseniz bahçe makineleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yüksek Depolama Kapasitesi Bulunan İlaçlama Makinesi Çeşitleri

Yüksek Depolama Kapasitesi Bulunan İlaçlama Makinesi Çeşitleri

Tek seferde geniş bir alanı ilaçlamak için kullanabileceğiniz makineler, sahip oldukları yüksek depolama kapasitesi sayesinde kullanıcılarının işlerini kolaylaştırır. İlaç depolama kapasitelerini göz önünde bulundurarak alternatif makineler arasından dilediğinizi kolayca seçebilirsiniz. Farklı alanlara uygun özelliklerle tasarlanan birçok modelin bulunması, ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde çözüm üretecek makineleri seçmenize yardımcı olur. Bu ürünler arasında boy gösteren ağaç ilaçlama makinesi çeşitleri, uzun ve dayanıklı borulara sahiptir. Bu borular yardımıyla makinenizin yüksek alanlara rahatlıkla erişmesini sağlayabilirsiniz. Teleskopik boru özelliği bulunan kullanışlı modeller, ağaçların yükseklik seviyelerine ve bu ağaçlarla aranızdaki mesafeye bağlı şekilde ayarlama yapmanıza imkân tanır. Bu ürünleri ilaçlama makinesi fiyatları açısından inceledikten sonra bütçenizi aşmayacak modelleri kısa bir sürede seçerek ağaçlarınızın bakımını gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Borularının uç kısmında püskürtme başlıklarına ve püskürtme deliklerine yer verilen ilaçlama makinesi modelleri, son derece pratik bir şekilde işlerinizi tamamlamanızı sağlar. Hem hafif hem de ergonomik yapıda tasarlanan ilaçlama makinesi çeşitleri, ilacı etkili şekilde ağaçlara püskürtmenize yardımcı olur. Öte yandan bahçe ve tarla gibi alanlarda etkili bir kullanım gerçekleştirmeniz için geliştirilmiş benzinli ilaçlama makinesi modelleri de işlerinizi kolaylaştırır. Benzin deposuna güvenli bir şekilde yakıt doldurduktan sonra bu ürünlerin hazne kısmına ilacınızı doldurabilirsiniz. Böylece farklı alanlara özel olarak üretilen ilaçlardan rahatça yararlanmaya başlayabilirsiniz. İlaç türü ve ilaç formülü gibi detaylara dikkat ederek gereksinimlerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. İlaçlama yapmak istediğiniz alanın ebatları ile makinenizde yer vereceğiniz ilacın ağırlığı uyumlu olmalıdır. Böylece tek seferde evinizin bahçesini ya da tarlanızı uygun şekilde ilaçlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu modeller arasında yer alan motorlu ilaçlama makinesi çeşitleri de işlerinizi kolaylaştırmak için tercih edebileceğiniz ürünlerdendir. Motor gücü ile kullanıcılarına destek olan bu ürünler, çok kısa bir sürede tazyik sağlar. Böylece ilaçların geniş alanlara rahatlıkla ulaşmasını sağlayarak işlerinizi yerine getirebilirsiniz. Tasarımlarında taşıma tutamağına yer verilen modeller, portatif yapıları ile kullanıcılarını memnun eder. Bunun yanı sıra taşıma askısı bulunan ilaçlama makinesi çeşitleri de kullanıcılarına yardımcı olur. Omuz bölgesine uyum gösterecek şekilde tasarlanan taşıma askıları, dar alanlarda hızlı bir şekilde hareket edip ilaçlama yapmanız için geliştirilmiştir. Taşıma askısı ayarlanabilen modeller, ürünün ölçülerini boyunuza en uygun hale getirmeniz için elverişlidir.

Geniş Haznesi Bulunan İlaçlama Makinesi Modelleri

Geniş Haznesi Bulunan İlaçlama Makinesi Modelleri

Kapaklı girişi haznesi bulunan ilaçlama makinesi modelleri, çevre sağlığı için gerekli olan kimyasalları ürünün iç kısmına rahatça aktarmanız için uygundur. Böylece hazne bölümüne çok kısa bir sürede ilaçları aktararak kullanım gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Hazne kısmı dış ortamdaki hava sıcaklığından etkilenmeyen ilaçlama makinesi çeşitleri ile beraber yılın tüm zamanlarında bahçenizin ve tarlanızın bakımını yapabilirsiniz. Küçük ebatlara sahip bahçe ilaçlama makinesi modelleriyle birlikte hazne içerisinde yer alan kimyasal maddeyi oldukça verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bahçenizdeki ulaşılması zor alanlara mini ebatlara sahip makinelerle girerek derinlemesine ilaçlama yapabilirsiniz. Öte yandan çok geniş alanlara özel olarak dizayn edilen modeller de kullanıcı dostu nitelikleri ile fark yaratır. Bu ürünlerin düşük ağırlıklı malzemeler kullanılarak üretilmesi, kollarınızı yormadan tek başınıza ilaçlama yapmanız için size yardımcı olur. Tarım ilaçlama makinesi modelleri, farklı maddeleri içeren kimyasalları yerleştirmeniz için uygun haznelerle üretilir. Farklı kimyasalları art arda kullanmak istediğinizde hazne bölümünü yıkayıp yeni kimyasalı bu alana rahatça doldurabilirsiniz. Benzer şekilde, boru ve başlık bölümlerini de düzenli olarak temizlemeniz, farklı özelliklere sahip kimyasalları kullanmanızı kolaylaştırır. Pompa gücü ile dikkat çeken ilaçlama makinesi çeşitleri de kullanıcılarına verim sağlamayı başarır. Denge ve standart sağlayan pompa performansı ile fark yaratan modeller, tüm noktalara aynı oranda ilacın ulaşmasını sağlar. Isınma yapmadan çalışan ve uzun süreli kullanımlar için uygun olan 400 lt ilaçlama makinesi çeşitleri, geniş bahçeleri ve tarlaları en kısa sürede güvenlik altına almanız için idealdir. Haşeratların yol açabileceği hastalıklara ve haşeratların bitkilerde neden olabileceği sorunlara çözüm üretmek için ilaçlama makinesi modellerini özenle kullanmaya devam etmeniz gerekir. Kullanacağınız ilaçların bahçenizdeki ya da tarlanızdaki bitkilerin özellikleri ile uyumlu olmasına da dikkat etmelisiniz. Daha temiz ve daha yeşil bir bahçeye sahip olmak için düzenli şekilde sulama yapmaya da özen göstermelisiniz. Basınç seviyesi ayarlanabilen ilaçlama makinesi modelleri ile beraber ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ürününüzü yönetebilirsiniz. Böylece uzak ya da yüksek alanlara erişmeniz de çok daha kolay hale gelir. Üretimlerinde çevre dostu malzemelerden yararlanılan ilaçlama makinesi çeşitleri, doğaya katkıda bulunmak ve güvenli bir kullanım gerçekleştirmek isteyen kişilerin tercihidir. Bu makineleri basınç seviyelerine, motor güçlerine ve değişken ayarlarına bağlı olarak inceleyip dilediğiniz seçimde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda ilaçlama makinesi fiyatları da seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken detaylardandır. Markalarına, üretim malzemelerine ve fonksiyonlarına göre fiyatları değişen ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Sızdırmazlık Sağlayan İlaçlama Makinesi Ürünleri

Sızdırmazlık Sağlayan İlaçlama Makinesi Ürünleri

Kimyasal erozyonun yol açabileceği sızdırma sorununu engellemek için kaliteli ve dayanıklı materyallerle üretilmiş ilaçlama makinesi modellerini seçmeniz gerekir. Bu ürünler aracılığıyla kimyasal maddelerin yıpratıcı etkisine karşı güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda damlama sorununu engelleyen tasarımları ile de dikkat çeken ilaçlama makinesi modelleri, sahip olduğunuz ilacın ziyan edilmesini engeller. İlaç sarfiyatını minimum düzeyde tutarak yeşil alanların bakımını maksimum verimlilikle gerçekleştirmek için bu makineleri kullanabilirsiniz. Sisleme tekniği ile ilaçlama yapan modeller, geniş bir alana kolaca etki etmeniz için geliştirilmiştir. Öte yandan jet tipi ilaçlama ve de yağmurlama tekniğini kullanan ürünler de oldukça pratiktir. Bahçe, tarla gibi alanların fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurarak gereksinimlerinize en uygun şekilde ilaçlama işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Tasarımlarında dimmer anahtarı bölümü bulunan ilaçlama makinesi modelleri de bulunur. Bu anahtar aracılığıyla makinenizin çalışma basıncı seviyesini arttırıp azaltarak ihtiyaçlarınıza uygun bir kullanım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda tasarımlarında ilaç seviyesi göstergesine yer verilen ilaçlama makinesi modelleri de bulunur. Bu sayede mevcut ilacın bitip bitmediğini öğrenebilir, hazneye ne zaman yeni ilaç eklemeniz gerektiğini kolayca belirleyebilirsiniz. Kullanıcı güvenliğini ve konforunu arttıran tasarımları ile dikkat çeken ilaçlama makinesi çeşitlerini de son derece keyifli bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Terlemeyi önlemeye yardımcı sırtlık bölümü ile fark yaratan modeller, sırtınızın ıslanmasını engeller. Zeminin engebeli olduğu alanlarda ilaçlama yaparken bu ürünlerin askı aparatı yardımıyla sırtınızda taşıyıp işlerinizi yerine getirebilirsiniz. Tarla ilaçlama makinesi çeşitleri arasında da yer alan sırtta taşınmaya uygun ürünler, güvenli bir kullanım sağlamak isteyen kişiler için ideal niteliklere sahiptir. İlaç atma kapasitesi, ilaç püskürtme mesafesi ve nozul özellikleri bakımından bu ürünleri inceledikten sonra gereksinimlerinize uygun modellere sahip olabilirsiniz. İçeriklerinde yedek ilaçlama uçlarına, sızdırmazlık contalarına ve şarj adaptörüne yer verilen modeller, güvenli ve işlevsel bir kullanım sağlamanız için son derece elverişlidir. Anahtar kullanmaya gerek bırakmayan akü sistemi ile ön plana çıkan ürünler, hem hızlı hem de güvenli bir deneyim edinmenize yardımcı olur. Hava bölmesi kapasitesi ve tank bölmesi kapasitesi gibi farklı teknik özellikleri de dikkatle inceledikten sonra size en uygun ürüne kısa bir sürede sahip olabilirsiniz.

İlaçlama Makinesi Nasıl Kullanılır?

İlaçlama Makinesi Nasıl Kullanılır?

Kolay kilitlenebilen kapak bölümü bulunan ilaçlama makinesi modelleri, yeterli oranda ilacı hazneye doldurduktan sonra hemen kullanmaya başlayabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Kullanım esnasında ilaçlama makinesi pompası desteğinden de etkin şekilde yararlanarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Farklı basınç seviyelerini kullanarak güçlü bir destek elde etmeyi sağlayan pompalar, ilaçların geniş alanlara kısa bir sürede yayılmasını sağlar. Elle çalışan kol bölümü yardımıyla pompa gücünden yararlanıp ilaçlama yapabilirsiniz. Öte yandan otomatik olarak çalışan ve düğme yardımıyla yönetilebilen pompası bulunan modeller de vardır. Böylece son derece konforlu bir şekilde kullanımda bulunup ilaçlama makinesi ile işlerinizi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Farklı alanlara ve farklı bitkilere özel olarak tasarlanan ilaçlama makinesi çeşitlerini de işlerinizi kolaylaştırmak için tercih edebilirsiniz. Bu ürünler arasındaki ot ilaçlama makinesi modelleri, farklı özelliklere sahip otları kısa bir sürede ilaçlayıp hijyen elde etmenize yardımcı olur. Güç göstergesi kısmı bulunan otomatik ürünler de işlerinizi kolaylaştırmayı başarır. Şarj seviyesini ya da benzin miktarını kullanıcılarına belirten göstergeler sayesinde bu makineleri ne kadar süre boyunca kullanabileceğiniz kolayca öğrenebilirsiniz. Hem ince hem de kırılma ve çatlama gibi sorunlara karşı dayanıklı borularla üretilen makineler, son derece verimli bir kullanım sağlamanız için dizayn edilmiştir. Bu ürünler aracılığıyla ilaçlama işlemlerini başarıyla sürdürüp işlerinizi çok kısa bir sürede sona erdirebilirsiniz. Tutacak kısmı ergonomik olarak geliştirilen borular, hassas bir biçimde farklı alanları ilaçlayıp işlerinizi yerine getirmenizi sağlar. Boru ucu kısmı eğimli şekilde tasarlanmış 200 litrelik ilaçlama makinesi modelleri, dar alanlara ve uzak noktalara etkili bir biçimde ulaşmanıza yardımcı olur. Başlık bölümü bükülebilen ve püskürtme açısı değiştirilebilen makineler yardımıyla oldukça başarılı bir biçimde ilaçlama işlemlerini sürdürebilirsiniz. Hem darbelere hem de güneş ışınlarına karşı dayanıklı şekilde üretilen ilaçlama makinesi modelleri, uzun yıllar boyunca yararlanabileceğiniz pratik ürünler arasında bulunur. Motor performansı ve basınç düzeyi kademe sistemi aracılığıyla yönetilebilen makineler, farklı alanlardaki ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kullanabileceğiniz ürünler arasında bulunur. Tetik sistemi hassas bir biçimde yönetilmeye uygun olan ürünler, küçük alanlarda ilaç sarfiyatını minimize ederek gerekli çalışmaları sürdürmenize katkıda bulunur. Böylece hem ekonomik bir şekilde ilaçlama yapabilir, hem de bu işlemleri yerine getirmek için harcayacağınız zamanı minimize edebilirsiniz.

İlaçlama Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

İlaçlama Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Motor özelliklerine dikkat ederek akülü ilaçlama makinesi modelleri arasından bahçenize veya tarlanıza uygun ürünleri çok kısa bir sürede seçebilirsiniz. Tek zamanlı motora sahip ilaçlama makinelerinin yanı sıra iki zamanlı şekilde geliştirilmiş modeller de yer alır. İlaç uygulaması yapmak istediğiniz alanın ebatlarına ve kullanmak istediğiniz ilaçların özelliklerine bağlı olarak dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Farklı ilaçlama uygulamaları için efektif bir kullanıma imkân tanıyan motorları ile dikkat çeken ürünler, motor yağı desteği ile bakımını kolayca gerçekleştirebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Düzenli olarak makinenizin motor yağı ihtiyacını karşılamanız, sorunsuz ve verimli bir kullanım sağlayarak işlerinizi rahatça yerine getirmeniz için idealdir. Sahip oldukları teknik özellikleri ayrıntılı bir biçimde inceledikten sonra size en uygun modeli gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Farklı türlerdeki ilaçları kullanmaya uygun şekilde geliştirilen böcek ilaçlama makinesi modelleri, haşerelerle etkin şekilde savaşmanız için uygundur. Hem bitkileri korumaya yardımcı olan hem de dezenfektan görevi gören bu ürünler, bahçenizi daha güvenli bir yer haline getirir. İstenmeyen canlılara ve çeşitli mikroplara maruz kalmamak için bahçenizin özellikleri ile uyumlu şekilde geliştirilmiş ilaçlama makinelerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ürünleri kullanırken ilaçlama makinesi hortumu yardımıyla işlerinizi rahatça yerine getirerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Esneyebilen uzun hortumlara sahip modeller, işlevsel bir deneyim edinerek işlerinizi tamamlamanız için son derece elverişlidir. Hem bitki köklerine hem de ağaç dallarına uygulanabilen ilaçlama yöntemleri ile beraber başarılı sonuçlara kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Meyve ağaçları için geliştirilen meyve ilaçlama makinesi modelleri, kurtlanma ve çürük oluşumu gibi sorunlara karşı çözüm elde etmeniz için size yardımcı olur. Tekerlek sistemi ile çekilerek kullanılabilen büyük hazneli modeller, sık sık yeni ilaç takviyesi yapmadan işlerinizi yerine getirmeniz için geliştirilmiştir. Tasarımlarında kablo sarma yuvası ve boru saklama bölümü bulunan ürünler aracılığıyla son derece pratik bir şekilde işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünleri güçlerine göre inceleyip performans seviyesi açısından beklentilerinize uygun modelleri tercih edebilirsiniz. İlaçlama makinesi motoru yardımıyla çalışan ürünler, performansı standardize ederek verimi arttırır. Aynı zamanda titreşim oranını düşürerek çalışan ürünler, hassas şekilde ilaçlama yapmanız için uygundur. Şimdi ilaçlama makinesi seçeneklerini inceledikten sonra gereksinimlerinizle tam uyumlu modelleri tespit ederek siparişlerinizi hemen verebilirsiniz.