TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Toprak Burgu Makinesi

için 152 sonuç bulundu.

Toprak Burgu Makinesi

Bahçe makineleri daha bahçenizi veya arazinizi daha iyi ekip biçmeniz ve onun bakımını sağlamanız, sizin harcayacağınız enerjiyi en düşük seviyeye, verimliği ise en üst seviyeye taşımanız için gereken makinelerdir. Toprak burgu makinesi de bu makinelerden biri.

Toprak Burgu Makinesi Nedir?

Tuz Lambası Nedir, Faydaları Nelerdir?

Toprak burgu makinesinin ne olduğunu anlamak için toprak burgusunun ne olduğunu anlamak gerekir. Toprak burgusu toprağa bir delik, tünel veya kuyu açmaktır. Toprak burgusu jeoloji, tarım, hidroloji, inşaat mühendisliği ve maden aramada kullanılır. Amacı açılan delikten toprak veya kaya örneği almak, kayalardan hangi maddelerin çıkarılabileceğini değerlendirmek veya toprağın türünü ve verimliliğini ölçmektir. Dolayısıyla, toprak burgu makinesi, kırıcı delici matkap ve çapa makinesi gibi diğer delme ve kabartma makinelerinden farklı olarak sadece delik açmak değil numune toplamak amacıyla kullanılır. En yaygın toprak burgu makinesi dikey toprak burgu makinesidir. Toprak burgu makinesi traktör gövdesiyle birlikte de kullanılabilir ve bir sürücü yardımıyla hareket ettirilebilir.

Toprak Burgu Makinesi Nasıl Kullanılır?

Toprak Burgu Makinesi Nasıl Kullanılır?

Toprak burgu makinesi büyük ve ağır bir araç olduğunda kullanılması için özel eğitimli operatör bulundurulması gerekir. Elde kullanabileceğiniz küçük boyutlu manuel toprak burgu makineleri ise operatör gerektirmez. Ama yine talimatlara harfiyen uymanız ve maksimum dikkat göstermeniz şart çünkü hızlı dönen kesici çarklı bir uca sahip olan bu alet güvenlik ve sağlık riskleri taşır. Küçük tarım arazilerinde yaklaşık 20 cm uzunluğundaki bir toprak burgu makinesi sizin için yeterli olacaktır. Toprak burgu makinesi genelde şarjlı veya benzinlidir. Burgu yapacağınız alanı tespit ettikten sonra makineyi çalıştırın ve ucun sivri kısmını yere iyice saplayarak makineyi sabitleyin. Makinenin ortasında bir motoru ve iki yanda sapları bulunur. Sabitlenen makineyi saplarından sıkıca tutarak toprak burgu işlemini kolayca halledebilirsiniz.

Toprak Burgu Makinesi Fiyatları ve Markaları

Toprak Burgu Makinesi Fiyatları ve Markaları

Toprak burgu makinesi fiyatları motorlu bir makineye yakın ama büyük boy makinelerden daha uygun seviyededir. Tarımla uğraşıyorsanız veya bahçecilik yapıyorsanız daha iyi ürün almak ve mevcut ürünlerinize daha iyi bakabilmek için toprak burgu makinesine sık sık ihtiyacınız olacak. Tercihinizi Oleo-Mac, Dolmar, Kaan, Max-extra, Rtrmax, 3M, Catpower, Idevit ve daha birçok ünlü bahçe makinesi markasının kaliteli ürünlerinden yana kullanırsanız hem yedek parça hem de servis ve tamirat konusunda sıkıntı yaşamazsınız ve makinenizi daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Değiştirme ihtimalinizin en yüksek olduğu parça burgudur. Elinizdeki makineye uygun olması kaydıyla farklı uzunluklarda birden çok burgu satın alarak seçeneklerinizi artırmanız da olanaklarınız dahilinde.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Baco (3)
Balatlı (9)
Bolat (1)
Catpower (9)
Dakkin (4)
Datsu (2)
Dolmar (3)
Energy (13)
Garden Pro (34)
Honda (2)
Hyundai (7)
Kaan (3)
Kawasaki (3)
Max Extra (4)
Oleo-Mac (10)
Orac (1)
Palmera (6)
Rtrmax (5)
Secho (1)
Solax (10)
Texas (2)
Tomking (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Burgu Çapı

(57)
(34)
(9)
(7)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yakıt Kapasitesi

(39)
(10)
(9)
(8)
(8)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(8)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL