TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tırpan

için 1,332 sonuç bulundu.

Tırpan

Saplarının ucunda orağa benzer nitelikte uzun ve eğri bıçağın yer aldığı ve ekin biçmek için kullanılan tırpan bahçe işlerinizi rahatlıkla tamamlamanızı sağlıyor. Sağladığı opsiyonlarla ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz tırpanlar ile bahçelerinizi pratik ve güvenli bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bahçe ve tarlalarınızın verimliliğini artırabilmeniz için zararlı otları temizlemeniz gerekmektedir. Bahçe işleriniz için kullanabileceğiniz benzinli, elektrikli, akülü ve motorlu tırpan modellerini tercih edebilirsiniz. Bahçe bakımları, bağ, bahçe ve peyzaj işleri için kullanacağınız tırpanlar yüksek performans özellikleri ve esnek kullanımlarıyla işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Bahçe alanlarındaki ot, sarmaşık ve çimenleri hızlı bir şekilde temizleyebilmenizi mümkün hale getiren tırpanları erişilmesi en zor noktalarda dahi kullanabilirsiniz. Bahçelerinizi düzenleyebileceğiniz tırpan modellerine ürün kategorisinde yer alan alternatif ürünler arasından inceleyerek sahip olabilirsiniz.

Bahçeleriniz Tırpan Modelleriyle Hiç Olmadığı Kadar Düzenli

Bahçeleriniz Tırpan Modelleriyle Hiç Olmadığı Kadar Düzenli

Gelişen teknolojiyle birlikte bahçe düzenleme işlemleri için kullanılan tırpanların özellikleri de büyük ölçüde gelişmiştir. Bağ ve bahçelerinizdeki hasatları alabilmeniz veya bahçenizdeki zararlı otları temizleyebilmeniz için kullanacağınız motorlu tırpanları saatlerce kullanabilirsiniz. Uçlarındaki testere veya misinalar sayesinde ot, çim veya çalı kesebileceğiniz motorlu tırpanların; sırt tipi veya yandan askılı olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Sırt tırpanları özellikle de engebeli arazilerde büyük kolaylıklar sağlar. Engebeli arazilerdeki temizleme işlemlerini rahatlıkla tamamlayabilmeniz için kullanabileceğiniz sırt tırpanları ile motoru sırtınızda taşımanızı sağlayarak daha az yorulmanızı sağlar. Şaftını rahatlıkla hareket ettirebilmeniz sayesinde işlevsel bir kullanım vadeden tırpanlar girilmesi en zor noktalardaki otları dahi temizlemenizi sağlar. Düz şartlı tırpanlar ise bisiklet kolu tipindeki elektrikli tırpan modelleri ise uzun süreli kullanımlarınız için oldukça idealdir. Bisiklet kolu sayesinde tırpanlara yalnızca kolunuzla değil vücudunuzun tamamıyla güç uygulayabilirsiniz. Bu yönüyle uzun süreli bahçe işlerinizde dahi daha az yorulursunuz. Hareket enerjilerini elektrik priziyle alan elektrikli tırpanlar 220V güçteki prizlere takılarak kullanılabilir. Elektrik tırpanları özellikle de barınak bahçeleri için kullanılmaktadır. Bu bölgelere seyyar yardımıyla elektrik taşıyarak tırpanlarla bahçe işlerinizi en kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Elektrikli tırpanlar; benzinli tırpanlara nazaran çok daha az gürültü yaptığı için oldukça konforlu bir şekilde kesme, biçme işlemlerini yapmanızı mümkün hale getirir. Tırpan fiyatları tırpanın modeline ve içeriğinde bulundurduğu özelliklere göre değişiklik gösterir. Tırpan modelleri içerisinde birçok alternatif ürün yer aldığı için fiyat skalası da oldukça geniştir. Kolay çalıştırma özelliğine sahip güçlü motorların kullanıldığı tırpan modelleriyle eğimli arazilerde en yüksek performansı alabilirsiniz. Tırpan motorlarının içerisinde bulunan çift fanlı soğutma sistemi uzun süreli bahçe işlerinizde herhangi bir aksaklık çıkmasının önüne geçer. Acil durum motor serbest sistemi özelliğinin bulunduğu tırpan modellerinde motorunuz çok fazla ısındığında otomatik olarak kapanarak olası tehlikelerin önüne geçer. Tırpanlarla birlikte gelen ilave aparatlar ile Yapı Market & Bahçe bakım uygulamalarınızı oldukça işlevsel olarak yapabilirsiniz. Çim biçme işlemleri için kullanacağınız tırpanlar için farklı bir başlık, daha zorlu sarmaşıklar için uygun bir başlık kullanarak Bahçe Makineleri ile bahçenizde profesyonel bir bakım yapabilirsiniz.

Tırpan Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tırpan Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kullanım alanlarınıza bağlı olarak tercih edeceğiniz benzinli, elektrikli veya akülü ot biçme makineleri ile bahçe temizliklerinizi en kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Bahçelerinizi profesyonel olarak düzenlemenizi mümkün hale getiren tırpanlar arasında en sık kullanılanlar arasında benzinli tırpan yer alıyor. Benzinli tırpanlar kesici borular, motor ve başlıklardan oluşmaktadır. Üründe belirtilen kullanım talimatlarına bağlı olarak benzin ve yağlar yakıt bölümüne doldurulur ve bu işlem sonrasında tırpan kullanılabilir hale gelir. Benzinli tırpanları kullanmadan önce güvenlik tedbirlerini eksiksiz olarak yerine getirmeniz gerekir. Bahçe temizlik işlemlerinizi profesyonel ve son derece verimli olarak yapabilmeniz için misina ve tırpan bıçağının monte edildiği tırpan başını kontrol etmeli, bağlantı ve güvenlik parçalarının sıkılık durumunu incelemelisiniz. Benzinli tırpan modelleri yalnızca iplerle çalıştırılabildiği gibi hem ip hem de marş motoruyla da çalıştırılabilmektedir. Bu yönüyle de kullanım rahatlığınıza bağlı olarak seçimde bulunarak bahçe işlemleriniz için sizin kullanımınıza en uygun modellere yer verilmektedir. Benzinli tırpanları kullanırken ihtiyaç duyduğunuz gözlük, önlük ve eldiven gibi aksesuarlar birçok modelin içerisinde yer almaktadır. Bahçe biçme işlemlerine başlamadan önce güvenlik aksesuarlarınızı eksiksiz olarak kullanmalısınız. Benzinli tırpanlarda kullanım ihtiyaçlarınıza bağlı olarak üretilmiş birçok aksesuar yer alır. Başlık, testere, misina veya bıçaklar gibi cihazdan alacağınız verimliliği en üst seviyeye taşıyan parçalar bulunur. Yapacağınız işleme bağlı olarak kalın, ince, uzun veya kısa misinalar arasından seçim yapabilirsiniz. Çeşitli özelikleri içeriğinde bulunduran tırpan testereleriyle dalları ve sertleşen otları budayabilir, toprağın üzerindeki zararlı kökleri temizleyebilirsiniz. Tırpanlarınızı uzun süre boyunca kullandığınızda misinalar eskiyecek ve temizlik işlemlerinde zorluk çıkaracaktır. Ancak misinaları rahatlıkla yenisiyle değiştirerek ilk günkü kullanımınıza devam edebilmeniz mümkündür. Bu yönüyle uzun süreli kullanımlarınız için uygun olan tırpanlarla bahçelerinizi daima profesyonelce temizleyebilirsiniz. Motorlu tırpan fiyatları da bu özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Zorlu işlemler için kullanacağınız yüksek motor gücüne ve yakıt hacmine sahip modeller daha düşük güçteki modellere nazaran daha yüksek fiyatlı olabilir. Kullanacağınız tırpanların engebeli alanlardaki işlemler ve budayacağınız otların zorluk durumlarını karşılayacak nitelikte olması gerekir.

Ergonomik Yapılı Tırpan Modelleriyle Bahçe İşlerinizi Keyifle Yapın

Ergonomik Yapılı Tırpan Modelleriyle Bahçe İşlerinizi Keyifle Yapın

Tercih edeceğiniz tırpan modelinin kullanım alanınıza uygun olması gerekir. Küçük bir bahçeniz var ve küçük budama işlemleri yapacaksanız akülü veya elektrikli tırpan modellerini kullanabilirsiniz. Buna ek olarak kullanacağınız yan tırpanlarla yapacağınız işleri daha kısa ve profesyonel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Büyük arazilerdeki işlemler içinse motorlu ve benzinli tırpan modellerinin tercih edilmesi gerekir. Kullanım alanınıza uygun tırpan modelini tercih etmemeniz halinde tırpan ihtiyaçlarınızı karşılamayacak ve ekstra efor sarf etmenize sebep olarak bahçenizi istediğiniz gibi düzenlemeniz mümkün olmayacaktır. Bahçelerinizin bakımını düzenli olarak yapmalı ve gereken özeni göstermelisiniz. Fiziksel güç kullanılarak yapılan manuel tarım ekipmanlarının yerine artık son teknoloji özelliklerinin bulunduğu teçhizatlar kullanılmaya başlandı. Bu yönünün yanı sıra tırpan modellerinin uzun süreli kullanım avantajları gibi ekleri de bulunuyor. Tırpanlarınızın misinaları eskidiğinde değişimini oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Tırpanınızın başlığını söktükten sonra otomatik misina başlığını tırpanın ağzına bağlayarak çıkarılan iki misinayı koruyucu çapına uygun olarak hizalamanız yeterli olacaktır. Ot biçme tırpanı ile bahçe işlerinizi yapmak bir iş olmaktan çıkıp eğlenceli bir aktivite haline gelir. Ergonomik kolay tutuş özelliği bulunan ot biçme tırpanlarıyla yorulmadan bahçe işlemlerinizi yapabileceksiniz. Çalışma esnasında ağırlığı hissetmemeniz için ters eğitim ve yüklenmeye karşı bağlantı kemerlerinin kullanıldığı bazı modeller ile ot biçme işlemleriniz uzun sürse dahi yorgunluk hissi yaşamayacaksınız. Kimi motorlarda bulunan turbo özelliğiyle yakıt tüketimi ve havaya karışan karbon oranını en az yarı yarıya indirebileceksiniz. Çevreci yönüyle de öne çıkan tırpanların motorunun çok fazla ısınmasını önleyen soğutma sistemleri kullanılmaktadır. Tek ve çift fanlı soğutma sistemi sayesinde biçme işlemlerinizi aksatacak herhangi bir problemle karşı karşıya kalmazsınız. Motorlu el tırpanı modelleri de biçme işlemleri için en sık tercih edilen alternatifler arasında yer alır. Kendinden yağlamalı özelliği sayesinde daha uzun bakım süresi vadeden tırpanlarla genel ot, çalı ve fundalık biçme işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Bisiklet tipi tutma kolu ile tırpana yalnızca kol gücünüzü değil vücudunuzun tamamıyla güç uygulayacağınız için daha az yorulursunuz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak satın alabileceğiniz tırpan modelleri ile bahçe işleri hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Active (10)
Agromec (9)
Al-Ko (5)
Alpina (49)
Antrac (8)
Assur (3)
Astra (4)
Attlas (12)
Baco (4)
Balatlı (4)
Bolat (19)
Bosch (1)
Castor (9)
Catfiller (3)
Catpower (45)
Dakkin (4)
Datsu (36)
Dbk (7)
Delta (1)
(44)
Dolmar (24)
Echo (10)
Efco (96)
Einhell (26)
Eisenn (9)
Energy (16)
Euromax (13)
Falcon (1)
Farmer (1)
Garden Pro (10)
Gardena (1)
Goldmoto (1)
Guardino (5)
Hitachi (1)
Honda (14)
Husqvarna (1)
Hyundai (71)
Ibea (4)
Ikra (6)
Ital (10)
Jcb (13)
Kaan (21)
Kasei (18)
Kawasaki (28)
Knc (2)
Ky-Pax (1)
Maestro (1)
Makita (12)
Max Extra (25)
Mcculloch (1)
Mikawa (14)
Mondial (6)
Mori (1)
Mur-Cell (7)
Mutsal (1)
Oleo-Mac (208)
Omega (14)
Orac (5)
Palmera (98)
Piranha (1)
Por-Max (8)
Promax (2)
Proter (3)
Proyard (2)
Rtrmax (27)
Ryobi (4)
Samsung (7)
Secho (9)
Shindaiwa (12)
Silen (15)
Solax (41)
Solid (1)
Stiga (39)
Stihl (1)
Tasuka (7)
Tiger (1)
Tudix (3)
Veta (17)
Yat (11)
Zomax (25)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yakıt Türü

Benzin (1156)
Elektrik (72)
Akü (13)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Motor Gücü (Hp)

(167)
(148)
(122)
(103)
(79)
(66)
(65)
(56)
(49)
(48)
(30)
(26)
(24)
(24)
(15)
(15)
(13)
(13)
(12)
(11)
(10)
(7)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Silindir Hacmi

(290)
(163)
(92)
(91)
(85)
(67)
(26)
(24)
(23)
(18)
(16)
(15)
(14)
(14)
(12)
(12)
(12)
(11)
(10)
(8)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(114)
(53)
(52)
(42)
(37)
(34)
(28)
(27)
(22)
(22)
(22)
(21)
(20)
(19)
(18)
(16)
(16)
(13)
(12)
(8)
(8)
(7)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(90)
ve üzeri (138)
ve üzeri (158)
ve üzeri (161)
ve üzeri (168)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL