TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Lastik & Jant Ekipmanları

için 67,320 sonuç bulundu.

Lastik & Jant Ekipmanları

Bazı sürücüler, aracının özellikleri ile birlikte görüntüsünün de göze hitap etmesini arzular. Bu yüzden çeşitli modifiye ürünleri ile birlikte araçlarının dikkat çekmesini sağlar. En çok tercih edilen modifiye parçaları arasında jant kapakları da yer almaktadır. Aracınızın lastiklerinin daha şık ve gösterişli olmasını isterseniz jantlarınıza, jant kapağı takabilirsiniz. Tüm marka ve modellere göre jant kapağı üretildiği için BMW, Ford, Mercedes gibi otomobil markalarının oto lastik & jant ekipmanları setlerini satın alıp bunları aracınızda kullanabilirsiniz. Oto lastik ve jant ekipmanları ile aracınız bütün dikkatleri üzerine çekebilir.

Jant Ekipmanları

Jant Ekipmanları

Aracınızı kendi isteğinize göre görünümünü değiştirebilirsiniz. Oto jant ekipmanları sadece görselliğin dışında, aracın performansını, sürüş ekonomisini ve sürüş konforunu da etkiler. Yine de görselliğe önem verenlerin jant temizliğini de düşünmesi gerekiyor. Jant temizliğini jant soğukken, su ve deterjan kullanarak yapabilirsiniz. Ayrıca jantları, sert cisimlerden korumak da gerekir. Özellikle kaldırım kenarlarına çarpmamaya dikkat etmek gerekiyor; aksi takdirde jantlar zarar görebilir.

Jant Kapağı

Jant Kapağı

Jant kapağı, aracınızın marka ve modeline göre üretilmektedir. Araçların teker ölçüleri farklılık gösterdiği için her jant kapağı, her araca uygun olmamaktadır. Rastgele bir şekilde satın alınan jant kapakları, aracınızın jantlarına uygun olmayabilir. Bu nedenle jant kapağı alırken tekerlek ölçülerine dikkat etmeniz gerekir. Otomobilinizin marka ve modeline göre oto lastik & jant ekipmanları alırken lastiklerinizin kaç inç olduğunu öğrenip ona göre jant kapağı almalısınız. Veyahut, lastiğinizin üzerine bakarak araç lastiğinin kaç inç olduğu öğrenebilirsiniz. Jant kapakları aracınıza farklı bir hava katar ve dikkatleri üzerine çeker. Bazı sürücüler için araçlarının kullanım konforu kadar görünümü de önemlidir. Jant kapağı ile aracınıza şık bir görünüm katabilirsiniz. Paslanmaz jant kapağı, birinci kalite esnek ve kırılmaz plastik malzemeden üretilmiştir. Jant kapağının esnekliği ve dayanıklılığı sayesinde kırılmaz özelliğe sahiptir. Dış etkenlere karşı boyasının zarar görmeden aynı parlaklıkta kalması için dış kısmı vernik ile kuşatılmıştır. Jant kapağının montajı da oldukça kolaydır. Arka tarafında yer alan tırnaklar ve teller sayesinde kolaylıkla monte edebilirsiniz. Eski jant kapağınızı yerinden çıkardıktan sonra yeni kapağı yuvasına iterek pratik bir şekilde takabilirsiniz. Farklı özellik ve çeşitlerde gelen Oto lastik & jant ekipmanları fiyatları markasına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Diğer Lastik & Jant Ekipmanları

Diğer Lastik & Jant Ekipmanları

Aracınızda kriko ve bijon anahtarı gibi donanıma da ihtiyaç duyabilirsiniz. Bundan dolayı otomobilinizde kriko ve bijon anahtarı bulundurmanızda fayda vardır. Oto lastik ekipmanları teker değiştirirken ya da aracın alt tarafında herhangi bir tamir yapılırken ihtiyaç duyacağınız yardımcı parçalardır. Kriko, araç lastiklerini kolaylıkla değişimini yapabilmeniz için kullanılan bir üründür. Aracınız yolda kalması veya lastiğiniz patlaması gibi durumlarla karşı karşı kalmanız halinde aracınızdaki kriko ve bijon anahtarı gibi parçaları ile lastik değişimi kolaylıkla yaparsanız. Aracınızda bu parçalar olduğu sürece, servis çağırmadan yedek lastikleriniz ile değişim yapabilirsiniz ve güvenli bir şekilde yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Birçok özelliği bir arada bulunduran bijon anahtarı, sizi yormadan işinizi kolay halledebilmenizi sağlar. Bijon anahtarı, araç tekerlerinin somonlarını çıkarmak için kullanılan, ucunda metrik ve inç boyutlarına uygun başlığı bulunan bir alettir. Taşıma ve saklama açısından en pratik olan katlanır bijon anahtarı modelini tercih edebilirsiniz. Birçok özelliği bir arada bulunduran bu ürünler ile işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Bijon anahtarı fiyatları, marka, model ve özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(3,298)
ve üzeri (4,867)
ve üzeri (5,690)
ve üzeri (5,977)
ve üzeri (6,485)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL