Kriko

Kriko, araç lastiklerini kolayca değiştirebilmek adına kullanılan bir üründür. Ağır yükleri kısa mesafede yukarı kaldırmak gibi bir görevi vardır. Otomobil krikoları, lastik değiştirme işlemini kolaylaştırmak ve pratikleştirmek adına üretilmiş ürünlerdir. Kriko çeşitlerinin bir çok modeli vardır; bazıları şişe görünümündedir, bazıları makas görünümündedir. Her birinin yük kaldırabilme kabiliyeti farklıdır. Bazıları 1 ton ağırlık kaldırabilirken, bazı kriko çeşitleri 4 tona kadar ağırlık kaldırabilir. Kriko satın alırken aracınızın ağırlığına göre bir tane satın almanızda yarar olacaktır. Kriko, yüksek basınç uygulamakta ve çeşitli parçalardan oluşan malzemeleri desteklemekte kullanılan bir alettir. Genellikle el ile kullanılır. Yolda lastiğiniz patlayabilir, hemen müdahale edebilmek için aracınızda kriko, bijon anahtarı gibi ürünleri bulundurmanız gerekecektir. Aracınızda bu ürünler bulunduğu takdirde, servis beklemeden yedek lastiğinizi kendiniz değiştirebilir ve yola devam edebilirsiniz. Bijon anahtarınız yoksa eğer, bijon anahtarı kategorisinden size uygun olduğunu düşündüğünüz bir ürünü satın alabilir ve aracınızın teknik ürünlerini tamamlayabilirsiniz.

Krikolar, elle taşınabilir ağırlıkta olmalarına rağmen, ağır tonlarda yükü kaldırabilme özelliğine sahiptir. Krikolar kaldıraç sistemine dayalı olarak, hidrolik etki ile çalışan ürünlerdir. Kriko fiyatları, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Carub kriko, üniversal bir üründür ve tüm araçlara uyumludur. 4 tona kadar araçları kaldırabilir, metal malzemeden yüksek kalite standartlarında üretilmiştir. Ürünün üzerinde bulunan vidalı aparat sayesinde seviye ayarı kolayca yapılabilmekte. Aracınızın bagajında kolayca taşıyabileceğiniz, gerektiğinde pratik bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür. Ağır araçların kullanımına uygun olduğu için; kamyonet ve minibüs kullanıcıları tarafından tercih edilebilir. Bulmax şişe kriko, 2 ton ağırlığındaki araçlarda kullanım için uygundur. Görünümü şişe şeklindedir ve çok fazla yer kaplamaz. Bu özelliği sayesinde küçük araçların bagajında kolayca taşınabilir ve ihtiyaç duyulduğu zaman kolayca kulaşılabilir. Basit kullanımı sayesinde tek başınıza kullanabilir, dışarıdan ekstra yardım almaya gerek duymazsınız.

Şişe şeklinde bulunan krikoların yanında bir de makas şeklinde bulunan krikolar yer almaktadır. Dreamcar makas kriko, adından da anlaşılacağı gibi makas görünümündedir. 1,5 ton ağırlığındaki araçlarda kullanım için uygundur. Ürünün yanında 1 adet yükseltme kolu yer almaktadır. Piyasada kollu kriko olarak bilinen bu ürün, araç kullanıcıları için en çok tercih edilen ürünler arasında. Büyük boyutlarda olmadığı için kullanımı ve taşıması oldukça kolaydır. En çok tercih edilen krikolar, 2 tonluk krikolardır. Tüm binek araçların lastik değişiminde güvenle tercih edilebilecek bir ürün olduğu için 2 tonluk krikolar yeterlidir.

Öne Çıkanlar

Kriko

için 832 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(56)
ve üzeri (88)
ve üzeri (97)
ve üzeri (102)
ve üzeri (108)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL