Sibop Kapağı

için 1,288 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sibop Kapağı

Araba dış aksesuarları arasında boyutuyla en küçük ancak işlevi ile oldukça önemli bir parça olan sibop kapağı, şık tasarımları ile araçlara çarpıcı bir görüntü kazandırıyor. Araç güvenliği açısından oldukça önemli bir göreve sahip olan sibop kapakları araçların olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alıyor. Farklı şekillerde tasarlanan modeller aynı zamanda farklı desen ve renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Sibop Kapağı Ne İşe Yarıyor?

Sibop Kapağı Ne İşe Yarıyor?

Lastik havasının oranı araçların trafik içinde güvenli bir şekilde yol alabilmesi için oldukça önemli bir rol oynuyor. Sibop, lastik içinde bulunan havanın dışarıya çıkmasını engellerken bir yandan da içeriye hava girişine izin veriyor. Lastik sibop kapağı ise sibobun üzerinde yer alıyor. Sibobu örten kapağın görevi sanıldığı gibi lastik içindeki havayı engellemek değil, sibop zaten içerideki havanın dışarı çıkmasını engellemek üzere tasarlanıyor. Oto sibop kapağı, sibobun su, toz ve çamur gibi yabancı maddelerden korunmasını sağlıyor. Böylece sibobun küflenmesi, bozulması önlenerek hava kaçağı oluşmasının önüne geçiliyor. Eğer sibop kapağı olmazsa nem, toprak ve toz gibi maddeler sibop iğnesinin ya da yayının paslanmasına neden olarak lastiğin hava kaçırmasına yol açıyor. Lastikler düzenli olarak kontrol edilmediğinde ise fark etmeden lastiğin hava basıncı düşebiliyor. Lastiklerin hava basıncının düşmesi ise lastiklerin zemine temas yüzeyinin artmasına yol açarak daha hızlı deforme olmasına neden oluyor. Ayrıca lastik hava basıncı düşüklüğü aracın güvenli ve konforlu kullanılmasını da önlüyor.

Sibop Kapağı Modelleri

Sibop Kapağı Modelleri

Lastik güvenliğinde oldukça önemli bir rol oynayan sibop kapakları, birçok farklı modelde tasarlanıyor. Hafif ancak dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan kapaklar, lastiklerin siboplarını koruma amacıyla kullanılıyor. Aracın marka logosunu taşıyan şekilli sibop kapağı yıldız, el bombası gibi iddialı tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Sibop kapaklarının paslanmaz ve sararmaz yapıya sahip olması onların uzun ömürlü olmasına da yardımcı oluyor. Uzmanlar tarafından her lastik değişiminde sibop kapaklarının da değiştirilmesi öneriliyor. Aynı zamanda kolay hareket ettirilebilen modellerin seçilmesi lastikleri şişirirken zorluk yaşanmasını önlüyor. Değişik tasarımları seven araba sahipleri genellikle zarlı sibop kapağı modellerini tercih ediyor. Küçük ayrıntılarla araçlarını daha çekici hale getirebilen kullanıcılar, birçok farklı sibop kapağı seçeneğinden dilediğini araçlarına uygulayabiliyor. En çok tercih edilen çeşitlerden biri olan ışıklı sibop kapağı araba modellerine daha renkli ve daha modern bir hava getiriyor. Arabasına renk getirmek isteyenler ise ışıklı sibop kapaklarını satın alabiliyor. Sibop kapağı kilitli modelleri ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Sibop Kapağı Fiyatları

Sibop Kapağı Fiyatları

Sipop kapağı tasarımında genellikle çok sert plastik ya da kauçuk malzemeler ile çelik kullanılıyor. Sipop kapağının doğru ve siboba uygun seçilmesi aracın hem performansını arttırıyor hem de daha güvenli bir sürüş keyfi yaşanmasını sağlıyor. Sibop kapağı fiyatları, aracın markasına ve lastik özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca kapakların tasarımları da fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynuyor. Çelik materyaller kullanılarak tasarlanan kapaklar plastik olanlara göre, ışıklı sibop kapakları da diğer düz modellere göre bütçeleri biraz esnetmeyi gerektiriyor. Aracın güvenliği için sibop kapaklarının düzenli olarak kontrol edilmesi de büyük önem taşıyor. Lastikler şişirildikten ve lastiklerin hava basıncı kontrol edildikten sonra mutlaka sibobun hava kaçırıp kaçırmadığına bakılması gerekiyor. Kaliteli sibop kapaklarının tercih edilmesi hem lastiklerin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor hem de olası kaza risklerini minimuma indiriyor. Aynı zamanda doğru sibop kapağı seçimi aracın performansını yükseltiyor ve lastiklerin yol tutuşunu da arttırıyor. Diğer lastik & jant ekipmanları için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(205)
ve üzeri (313)
ve üzeri (357)
ve üzeri (363)
ve üzeri (379)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL