Yazı Kalemi

için 112 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yazı Kalemi

Lastik yazı kalemi lastik üzerine yazı yazabilmeyi mümkün kılan, özel üretim bir kalem anlamına gelir. Bu yazı kalemleri ile yastık yüzeyine yazı yazmak ve yazıyı uzun süre muhafaza etmek mümkündür. Normal şartlarda kâğıt üzerinde kullanılan kalemler lastik yüzeyi için uygun değildir. Bu kalemlerle yazılan yazılar kalıcı olmaz ve zorlu hava koşullarında kolayca silinir. Özellikle lastik üzerindeki yazının uzun süre kalmasını isteyenlerin lastik yazı kalemi beyaz olmalıdır. Beyaz rengin yanı sıra siyah ya da kırmızı gibi renklerde de tercih edilebilen lastik kalemleri, araca hem sportif bir görünüm katar hem de lastiklerin işaretlenmesi gereken durumlarda oldukça işlevsel bir role sahip olur. Lastik kalemleri, otomobil, kamyon, minibüs, kamyonet ve hafif ticari araç türlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Lastik Yazı Kalemi Ne İşe Yarar?

Lastik Yazı Kalemi Ne İşe Yarar?

Lastik yazısı boyama kalemi pek çok açıdan oldukça işlevsel bir üründür. Beyaz başta olmak üzere farklı renklerde kullanılabilen kalemler, yaz lastiklerini kış lastiklerinden ayırmak amacıyla satın alınabilir. Bu şekilde kış lastikleri işaretlenir ve güvenle saklanır. Benzer şekilde kullanılmış ya da hasarlı lastiklerin üzerine de araç lastik kalemi ile not alabilirsiniz. Bu kalemlerle alacağınız notlar en az 1 yıl kadar lastiğin üzerinde kalır. Üstelik hava koşulları nedeniyle de silinmez. Beyaz kalemle lastik üzerinde yer alan yazılar daha belirgin hale getirilebilir. Üstelik sadece 1 kalem rahatlıkla 4 lastiğe yeterli olacaktır. Oto lastik yazı kalemi uygulama açısından da oldukça pratiktir. İğneli ya da fırçalı uç alternatifleriyle satılan kalemler, tek başına rahatlıkla uygulanabilir. Kalem boyası istediğiniz alanın tam olarak kapanmasını sağlarken az kokulu olması nedeniyle kullanımda rahatsızlık vermez.

Lastik Yazı Kalemi Nasıl Uygulanır?

Lastik Yazı Kalemi Nasıl Uygulanır?

Otomobil lastik kalemi farklı beklentilere uygun çeşitleriyle de öne çıkmaktadır. Lastik yazı kalemi çeşitleri arasında iğneli ve fırçalı ucu olan modeller yer almaktadır. Oto yazı lastik kalemi ile lastiklerinizde yer alan yazıları belirginleştirebilir, yedek, mevsimlik ya da kullanılmış lastiklerinizi birbirinden ayırmak için işaretlemeler yapabilirsiniz. Lastik yazı kalemi uygulaması oldukça kolay olan bir üründür. Bunun için öncelikle kalemi uygulayacağınız alanın temiz ve kuru olmasına dikkat edin. Uygulama alanını temiz bir bezle silip kurulayabilirsiniz. Ardından kalemi yüzeye bastırın ve yazmaya başlayın. Boyanın kendiliğinden kolayca geldiğini görebilirsiniz. Kalemi doğru uygulamanız halinde yazdığınız yazılar 365 gün lastik üzerinde kalabilir. Araba lastik yazı kalemi tam kapatıcı özelliğe sahip olduğundan yazıların üzerinden tekrar tekrar geçmeyi gerektirmez. Kalemi uygularken yüzeyin temiz olması en önemli kriterdir. Eğer kalemi kirli ve dokulu bir yüzeye uygularsanız, boyanın tutmaması sorununun yanı sıra lastiğinizde kötü bir görünümün oluşmasına da neden olabilirsiniz.

Lastik Yazı Kalemi Fiyatları

Lastik Yazı Kalemi Fiyatları

Lastik yazı kalemleri ile yazdığınız yazılar ortalama 1 yıl lastiklerinizin üzerinde kalır. Üstelik sadece 1 kalemle dört lastiği de boyayabilir ve daha ekonomik bir kullanım elde edebilirsiniz. Yazı kalemi alırken ister beyaz isterseniz siyah ya da kırmızı gibi renkleri tercih edebilir, lastik kanallarını boyayarak aracınızı modifiye edebilirsiniz. Siyahın üzerinde en çok belli olan rengin beyaz olması nedeniyle beyaz araç yazı kalemi kullanarak aracınızın diğer otomobiller arasından sıyrılmasını, tarz sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Lastik yazı kalemi yorum yapanların üzerinde durduğu bir diğer nokta da ürünün hesaplı fiyat seçeneklerine yöneliktir. Bir yıl kadar dayanan ve dört lastiğin de boyanmasını sağlayan kalemler, fiyatlarıyla da hesaplı bütçelere hitap etmektedir. Siz de hem estetik hem de işlevsel nedenlerle araç yazı kalemi alarak pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Yazı kalemlerinin yanı sıra diğer lastik ve jant ekipmanlarını görmek isterseniz kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (35)
ve üzeri (46)
ve üzeri (48)
ve üzeri (52)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL