Bijon Anahtarları

Bijon anahtarı, araç tekerleklerinin somunlarını sökmek için kullanılan, ucunda metrik ve inç ölçülerine uygun başlığı bulunan bir alettir. Bijon anahtarları çeşitleri arasında uzun kol ve ahtapot modelleri vardır. Bijon anahtarı kategorisinde yer alan ürünlerimiz arasında, istavroz tipi ve katlanabilir bijon anahtarı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Hangisi size uygunsa onu satın alabilir ve aracınızın teknik ekipmanlarını tamamlayabilirsiniz. En çok tercih edilen ürün İzeltaş bijon anahtarı modelidir. İzeltaş bijon anahtarı sayesinde aracınızın bijonlarını çok kolay bir şekilde gevşetebilir, lastiklerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. İzeltaş bijon anahtarı çeşitleri arasında istavroz model, kısa ve uzun model bijon anahtarı çeşitleri yer almaktadır. İzeltaş ağır tip bijon anahtarı sayesinde, yüksek araçların lastiklerinde kolayca kullanabilirsiniz. Lastik değiştirme işlemi için gerekli olan bir diğer malzeme de krikodur. Kriko kategorimizden, ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz.

Aracınızın lastiklerini kolayca değiştirebilmek için gerekli olan malzemeleri yanınızda bulundurduğunuz zaman, kendiniz bile araç lastiklerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Bu ürünler arasında; bijon anahtarı, kriko ve tork anahtarı yer almaktadır. Bijon anahtarı, aracınızın bijonlarının sökülmesine; tork anahtarı, bijonların ne kadar sıkılacağını ayarlanmasına yardımcı olur. İstavroz tipi bijon anahtarının lokma ölçüsü; 17 - 19 - 21 - 22 mm'dir, yüksek kaliteli çelikten üretilmiştir, beyaz çinko kaplamalıdır. Metrik ve inç ölçülerindeki tüm araç tekerleklerinde kullanım için uygundur. Bir diğer istavroz bijon anahtarı Altaş markası tarafından üretilmiştir. Krom kaplamalıdır ve yüksek kaliteli çelikten üretilmiştir. Bu ürün de tüm araba tekerleklerinde kullanım için uygundur.

Troy teleskopik bijon anahtarı modelinde, profesyonel tip mekanik ayak pompası bulunmaktadır. Yüksek hacim gerektiren uygulamalar için idealdir. 4 mm'lik çelik gövdeye ve lastik kaplı pedala sahiptir. Kolay okunur, hassas 0-7 bar (0-100 Psi) basınç göstergesi sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Ürünün yanında 60 cm aktarma hortumu, 1 adet araç lastik adaptörü, 2 adet top ve şişme yatak adaptörü yer almaktadır. Bir çok özelliği bir arada bulunan bu ürün sayesinde, bir çok işinizi kolayca ve zahmetsizce halledebilirsiniz. Taşıma ve muhafaza etmek açısından katlanır bijon anahtarı modelinden birini tercih edebilirsiniz. Mannesmann katlanır bijon anahtarı, ısıl işlemden geçirilmiş karbon çelikten üretilmiştir ve krom kaplamalıdır. Yerden tasarruf sağlayan katlanabilir 2 kolu bulunmaktadır. Ölçüleri 17 - 19 - 21 - 23 mm'dir ve ağırlığı 0.4 kg'dir. Bijon anahtarı fiyatları, markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Bijon Anahtarları

için 768 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(66)
ve üzeri (87)
ve üzeri (98)
ve üzeri (106)
ve üzeri (107)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL