Stepne Aksesuarları

için 220 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Stepne Aksesuarları

Araçların pek çoğunda bulunan yedek lastik, beklenmeyen durumlarda yolda kalmamak için gerekli bir güvenlik donanımıdır. Sürücüler, çoğu zaman lastiklere çivi ya da vida saplanması yüzünden yavaşça inen lastiklerini fark etmez. Ancak sabah araç başına gidildiğinde anlaşılan bu durumun üstesinden gelmek için araçta bulunan stepne ile sorunlu lastik değiştirilir. Fakat günümüzde bazı araçlar fabrika çıkışı olarak stepnesiz olarak sadece lastik tamir kiti ile satılmaktadır. Ya da sonradan LPG takılan araçlarda stepne yuvasına konan gaz tankı tam boy stepneyi taşımayı zor bir hâle getirir. Özellikle uzun yolda başa gelen beklenmedik durumlarla başa çıkmak güçleşir ve yardım beklemek bir hayli zaman kaybettirir. Stepne aksesuarları ile beklenmedik durumların üstesinden gelmek oldukça kolaydır. Her çeşit araç tipi için uygun bir yedek lastik aksesuarı bulunur. Zamanınızı bekleyerek harcamak yerine lastiğinizi kendiniz değiştirebilir ve yolunuza güvenle devam edebilirsiniz.

Stepne Kılıfı Ne İçin Kullanılır?

Stepne Kılıfı Ne İçin Kullanılır?

Stepne, diğer adıyla yedek lastik, özellikte LPG uygulamaları sonucu evin balkonuna ya da bir depoya kaldırılır. Bu davranış beklenmedik durumlarda sürücüyü zor durumda bırakır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için yedek lastiğinizi bagajınızda taşımak gerekir. Ancak defalarca kullanılmış kirli lastiği bagaja öylece koymak, diğer eşyalarla temas edeceği için pek tercih edilmez. Stepne kılıfı, lastiğin tamamını içine alacak şekilde tasarlanmıştır. Her ebat lastik için uygun ölçülerde üretilen bu kılıf sayesinde stepneyi bagajda, diğer eşyaları kirletmeden taşıyabilirsiniz. Eğer aracınızda mini boy stepne taşıyorsanız mini stepne kılıfı modelleri arasından lastiğinize uygun olanı seçebilirsiniz. Günümüzde yaygın olarak trafikte bulunan ciplerin yedek lastikleri ise genellikle bagajın dışında, cipin arkasında bulunan stepne tutucu üzerinde taşınır. Yol ve hava şartlarından etkilenen ve kirlenen bu lastik gerekli olduğunda pis olması sebebiyle keyfinizi kaçırabilir. Aracınıza uygun renk ve lastik ölçüsüne uygun olarak üretilmiş stepne kılıfı ile bu durumun önüne geçebilirsiniz. Ayrıca kışlık veya yazlık lastik takımlarınızı da kılıf içinde aylarca güvenle saklayabilirsiniz.

Mini Stepne Nedir?

Mini Stepne Nedir?

Mini stepne aracın tam boy yedek lastiği yerine kullanılan özel üretilmiş bir lastik çeşididir. Oldukça ince ve küçük olan bu lastik ile sürüşünüze belirli hız limitleri dâhilinde devam edebilirsiniz. Böylece patlayan lastiği tamir ettirmek için beklemek yerine, yol üzerinde bulunan bir tamirciye kendiniz gidebilir ve burada tamir ettirebilirsiniz. Mini stepne lastik araçta az yer kapladığı için pek çok üretici tarafından araçlara konan bir lastik türüdür. Bagajda az yer kaplayan ve tam boy stepneye göre oldukça hafif, ince ve küçük olan bu ürün ile yola güvenle devam edebilirsiniz. Araçta bulunan mevcut stepne yuvasına kolayca konabilir. Eğer bu bölümde LPG tankı varsa bagaj içine de konabilir. Boyutları sayesinde küçük araçlarda bile kolaylıkla taşınabilir. Mini stepne lastik fiyatları lastik marka ve ölçüsüne göre değişiklik gösterir. Aracınız için uygun olan lastiği bulduktan sonra yorumları okuyabilir ve fiyatları inceleyebilirsiniz.

Mini Stepne Seti Faydaları

Mini Stepne Seti Faydaları

Mini stepne seti içeriğinde genellikle mini boy stepne, cırcır kollu kriko ve bijon anahtarı bulunur. Eğer aracınızda lastik değiştirmek için uygun ekipmanlar bulunmuyorsa bu set tercih edilebilir. Böylece yolda kaldığınızda lastik değiştirmek için yardım çağırmak zorunda kalmazsınız. Kullanımı kolay kriko ile aracı kaldırdıktan sonra bijon anahtarı ile rahatça tekerleklerin somunlarını sökebilirsiniz. Mini stepne lastik ince ve hafif olması sebebiyle bagajdan çıkarması ve araca takması son derece kolaydır. Bazı setler içinde bulunan eldiven, lastik değişimi sırasında ellerinizin kirlenmesini engeller. Beklenmedik durumlar için tasarlanan bu setler sayesinde aracınızda az yer kaplayan ve oldukça ince ve hafif olan mini stepneyi kendi başınıza kolayca değiştirebilirsiniz. Mini stepne seti fiyatları setin içeriğine göre değişirken, mini stepne fiyat aralığı aracın lastik boyutuna, markasına ve özelliklerine göre değişiklik gösteren oldukça geniş bir yelpazede yer alır. Stepne aksesuarlarının yanı sıra diğer tüm lastik ve jant ekipmanlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (31)
ve üzeri (39)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL