Disk Fırfırı

için 91 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Disk Fırfırı

Oto disk fırfırı araçların jant kısmının içerisinde yer alan ve fren diski üzerine monte edilmiş kapaklardır. Özellikle araçlarını modifiye ile kişiselleştirmek isteyen kişiler tarafından en çok tercih edilen araç parçalarından biri olan disk fırfırı, gümüş renkli olanlardan mavi disk fırfırlarına kadar birçok farklı renk seçeneği ile beğeninize sunuluyor. Jant disk fırfırı, jantın hemen arkasında bulunur. Otomobil lastiklerini estetik hale getirmek, kampanayı örtmek ve aracı kişiselleştirmek için yaygın olarak kullanılır. Otomobilin lastiklerinin görünümünün araçla tamamen uyum halinde olması için kullanılan disk fırfırı, boyut olarak farklı özelliklerde üretilir. Bu sebeple eğer disk fırfırı için araştırma yapıyorsanız, lastiklerin inç ölçüsünü bilmeniz gerekir.

Oto Disk Fırfırı Modelleri Nelerdir?

Oto Disk Fırfırı Modelleri Nelerdir?

Oto disk fırfırı modelleri her lastik ebadına ve her zevke uyacak şekilde, zengin ürün çeşitliliğinde üretilir. Gümüş renkli disk fırfırları kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen renklerin başında gelirken; mavi, kırmızı ya da siyah gibi farklı renk seçenekleri de bulunur. Jant kapağı fırfırı satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerin başında, disk fırfırının kolay monte edilebilme özelliği gelir. Bu sayede disk kolayca lastiğe yapıştırılabilir ve farklı bir uğraş gerektirmez. Disk fırfırları farklı desenlerde ve farklı tasarımlarla üretilir. Bu zengin çeşitlilikte sizin için en uygununu tercih edebilir ve lastiklerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Disk fırfırı, aracın bütünlüğünü ve görselliğini destekleyen, aracın yeni model görünmesini sağlayan şık detaylardır. Yuvarlak disk fırfırının yanı sıra yıldız jant kapağı fırfırı çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Yıldız jantlar, jant kapaklarının ortasına takılır ve kolayca monte edilir. Yıldız fırfırın arkasında vida takılacak alanlar bulunur. Bu noktaya takılan jant kapağının hemen arkasında, somun adı verilen yere kolayca monte edilir.

Disk Fırfırı Markaları Nelerdir?

Disk Fırfırı Markaları Nelerdir?

Disk fırfırı markaları farklı desen, tasarım ve malzemelerden disk fırfırları üretir. Hangi disk fırfırı markasının sizin için en iyisine olduğuna, disk fırfır desenlerine bakarak karar verebilirsiniz. Tüm disk fırfırları hemen hemen aynı standartlarda üretilse de markaların üretimi kaynaklı olarak küçük farklılıklar olabilir. Fren diskleri özellikle araçların hızlanma süresini ve aracın fark edilmesini etkileyen bir parça olduğu için estetikten görünüm dışında farklı fonksiyonlara sahiptir. Bundan dolayı da araç için önemli parçalardan biri olarak kabul edilir. Özellikle otomobil sektöründe doğru parçaları bulmak ve temin etmek, hem aracın ömrünün daha uzun olmasına hem de araç performansı açısından etkilidir. Güvenli bir sürüş deneyiminin yanı sıra aracın görüntüsü için de önemli olan disk fırfırları, 100 bin kilometrede bir değiştirilmelidir. Değişim mesafeleri, kullanım alışkanlıklarına göre değişebilir. Genel olarak disklerin çok ani şekilde su birikintilerine maruz kalması, paslanma riski, çizilme ya da hasar alma gibi durumlarda disk fırfırları yenisi ile değiştirilmelidir. Bu parçalar, kampanaları boyama zorunluluğunu da ortadan kaldırır.

Jant Kapağı Fırfırı Fiyatları

Jant Kapağı Fırfırı Fiyatları

Jant kapağı fırfırı fiyatları satın alacağınız jant kapağı fırfır markasına ve özelliklerine göre değişir. Bazı jant kapağı fırfırları paslanmaz çelikten imal edilir, bazıları ise desen ve tasarım açısından daha tatmin edicidir. Bu gibi detaylar jant kapağı fırfırı fiyatları için belirleyici olur. Zengin çeşitlilikte tasarım ve özelliklere sahip olacak şekilde üretilen jant kapağı fırfırları, geniş fiyat aralıklarıyla her bütçe için uygundur. Aracın lastiklerine yapılan modifiyenin tam olması için de disk fırfırının yanı sıra jant kapağı da kullanarak görünümü tamamlayabilirsiniz. Şık tasarıma sahip olan bu ürünler, aracın daha estetik görünmesini sağlar. Lastik ve jantlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ekipmanlar Lastik & Jant Ekipmanları katgeorisinde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL