Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Basınç Sensörü

için 183 sonuç bulundu.

Basınç Sensörü

Fiziksel büyüklüleri sizler için verilere dayanarak gösteren basınç sensörü çeşitleri, sizlerin hayatına çeşitli şekillerde giren yararlı teknolojik ürünler olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Uygulanan basıncı sizlere çeşitli göstergeler ile gösteren lastik basınç sensörü çeşitleri, lastikler yüzünden olası kötü durumların yaşanmamasını engellediği için, kullanıcılara son derece hayati önem taşıyan ürün özellikleri ile geliyor. Birçok uzman tarafından lastiklerinizi gözle kontrol etmeniz, sürüş güvenliğinizi tehlikeye atan durumlardan olarak görülüyor. Lastiklerin sibopları ile bütünleşik olarak çalışan lastik basınç sensörleri, değişebilecek basınç değerlerini anında ekranlara yansıtabilmesi ile önemli ve işlevsel ürün yapısında olduğunu gösteren modellerden oluşabiliyor. Kolaylıkla monte edilebilen lastik basınç sensörleri, tarafikte kazaların oluşmasını engelleyici yapıya sahip olması ile biliniyor.

Lastik Basınç Sensörleri Trafik Güvenliğinizi Sağlıyor

Lastik Basınç Sensörleri Trafik Güvenliğinizi Sağlıyor

Trafikteki kazaların birçoğu, lastiklerin yeterli güvenliğe ve kaliteden oluşmaması nedeni ile oluştuğu için, birçok deneyimli sürücü tarafından lastiklerin durumu daimi olarak kontrol ediliyor. Tüm lastiklerin eş zamanlı olarak dönmesinin sağlanması ile güvenli sürüşün sağlandığı biliniyor. Tekerlek basınç sensörü çeşitleri, araçların lastiklerine takılması suretiyle ölçüm yapılabilmesini sağlayan çeşitleri ile memnuniyet yaratıyor. Araçların tekerleklerinin herhangi birinde yaşanabilecek düşük basınç yapısı, diğer tekerleklerden daha hızlı dönmesini sağladığı için, bu durum sistemde algılanarak göstergeler yardımı ile kullanıcılar ile paylaşılıyor. Uyarı sistemleri ve ikazları sayesinde tekerleklerdeki riski göstergelerde gözlemleyen sürücüler, sürüş güvenliğini tehlikeye atmamak için araçlarını tekerlek servislerine götürerek ilgili sorunun düzenlenmesini ya da tekerleğin değişmesini gerektirecek düzenlemelerin yapılmasını sağlıyor. Lastik hava basınç sensörleri, olası negatif durumları önceden ikaz şeklinde verdiği için lastik durumlarınızı incelemeyip, es geçtiğiniz durumlarda daha sizlerin güvende kalmasını sağlayan yararlı sistem olarak görülüyor. Günümüzün birçok teknolojik araç yapısında rahatlıkla bulunabilen lastik basınç sensörleri, dolaylı yoldan ölçüm yapılabilmeyi sağlayan çeşitleriyle de sizlerin lastik basıncınızı ölçümleyebilmeyi sağlıyor. Küçük boyutlarda bulunan lastik basınç sensörleri, farklı araçlara uygulanabilen çeşitleri ile araç içinde sizlere güvenliği farklı model yapısında sunabiliyor. Araç içerisine kolaylıkla entegre olabilen lastik hava basınç sensörü , farklı göstergelere sahip yapıları ile memnuniyet yaratıyor. Okunaklı ve sağlıklı bilgiler veren göstergelere sahip olabilen lastik hava basınç sensörleri, dayanıklı ekran yapılarıyla sizlere teknolojik ürün keyfi kontrolü içerisinde güvenlik sağlıyor. Düşük ya da yüksek basınç sensörü olarak da isimlendirebileceğiniz lastik sensörleri, motosikletlere olan uyumlu özelliklere sahip çeşitleri ile de memnuniyet sağlıyor. Güvenli ölçümleri ile gönül rahatlığıyla kullanabilmenizin mümkün olduğu basınç sensörleri, hayatınıza kattığı güvenli teknolojik ürün yapıları ile trafiğe güvenle çıkmanızı sağlıyor. Renkli ekran yapısına sahip olabilen lastik basınç sensörü göstergeleri, lastiklerinizin durumunu en verimli şekilde takip etmenizi sağlarken, tüm basıncın aynı olup olmadığını gözlemlemenizi sağlıyor. Yuvarlak, kare ya da dikdörtgen göstergelere sahip olabilen lasatik basınç sensörleri, birçok otomobil ve motosiklet için en çok kullanılan güvenlik sistemi ürünleri arasındaki yerini alıyor. Lastik & Jant kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Lastik Basınç Sensörü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lastik Basınç Sensörü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Elektronik sensör ve subaplardan oluşan otomobil ve motosiklet lastik basınç sensörü modelleri, birçok kullanıcıya lastik basınç durumunu gösteren güvenlik ürünleri olarak sunulması ile ön plana çıkıyor. Dayanıklı yapıları ile lastiklerde kullanılan basınç sensörleri, olası bir problemde yenileri ile değiştirilmesi gereken ürünler olarak öne çıkıyor. Sensörün araçta değiştirilmesi ile lastiklere ve araca tanıtılması yapılarak, sensörün aktif edilmesine dikkat edilmelidir. Basınç sensörleri çeşitli şekillerde araçlarınızın ekranlarına ölçümler sunarak ikaz işlemini yaparken, bazı araçlarda araç sensörü bulunmadığından dolayı, araçlar oto sanayi ya da servise gitmek durumunda kalabiliyor. Araçların sanayiye ya da tekerlek servislerine gitmemesi için aracınıza uyumlu yapılarda üretilen çeşitli lastik basınç sensörleri bulunuyor. Sibop ile eklenen elektronik yapı ile avucunuzda ölçüm yapabileceğiniz astik basınç sensörü modelleri bulunuyor. LCD ve edijital ekranlı yapısı ile sizlere sesli ve yazılı bildirim sunabilen avuç içi modellerle de gelebilen de lastik basınç sensörlerleri, avuç içerisinde rahatlıkla tutabileceğiniz ergonomik model özellikleri göstermesi bakımından fazlaca ilgi görüyor. Dijital basınç sensörü modelleri, avuç içi boylarda olabildiği gibi daha büyük ya da daha küçük biçimlerde karşınıza çıkabiliyor. Aracın sbop kapakları çıkarılarak, lastik siboplarına bastırılması ile manuel olarak ölçüm yapılabilen dijital ekranlı lasatik basınç sensörleri bulunuyor. Kauçuk ya da sert plastik malzemeden yaılabilen dış gövdeye sahip oalbilen dijital basınç sensörleri, her tekerleğin aynı basınç durumuna ya da hangi basınç değerlerine sahip olduğunu göstermesi ile oldukça önemli model özelliği gösteriyor. LED ekranlı modellere de sahip olabilen lastik basınç sensörleri, traktör, motosiklet, otobüs, kamyon, bisiklet gibi araçların lastiklerinde de ölçebilmesi ile faydalar sağlıyor. Çakmaklık enerjisi, pille ya da güneş enerjisi ile de çalışabilen kablosuz lastik basınç ölçer modelleri bulunuyor. Lastiğe yaklaşmadan kolaylıkla ölçüm yapılabilmeyi sağlayan kablosuz lastik basınç ölçer modelleri, lastik basınç ölçümünü sürekli olarak güncelleyebilmesi ile dikkatleri çekiyor. Uygun fiyatlarıyla birçok sürücü tarafından fazlaca tercih edilen lastik basınç sensörleri ve ölçüm cihazları, ihtiyaca göre tercih edilecek modelin yapısına ve özelliklerine göre farklı şekilde fiyatlandırılıyor.

Basınç sensörleri Hayatınız Kolaylaştırıyor

Basınç sensörleri Hayatınız Kolaylaştırıyor

Bir alana kuvvet uygulanarak oluşan basınç, kuvvetin arttırılarak ya da azaltılması ile çeşitli değerlerde oluşabiliyor. Basınç, çeşitli değerlerde ölçülerek hayatınızındaki birçok teknolojik ürüne, otomobil lastiklerine, ısı sistemlerine en iyi şekilde çalışmasını sağlattıracak yapıyla gelebiliyor. Gösterge basıncı, mutlak basınç ve basınç fark sensörü gibi çeşitli önemli sensör ve ölçüm aletleri bulunuyor. İnşaat ve endüstriyel uygulamalarda fazlası ile kullanılan fark basınç ölçümleri, boru içerisindeki akışkanlığın basınç yapılarını ölçebilen alet çaeşitleri ile birçok alanda kullanılabiliyor. Değişken hava debisi, fan ve filtre kontrolü, klima basınçlarını rahatlıkla ölçebilen çeşitlerde buluna fark basınç sensörleri, birbirinden farklı özellikleri ile kullanıcılarda memnuniyet yaratıyor. Kablosuz çalışabilen kaliteli yapıdaki lastik basınç modelleri i bulunuyor. Otomotiv & Motosiklet ve bisikletleriniz ile uyumlu halde çalışabilen bluetooth lastik basınç sensörü modelleri, akıllı telefonlarınız ile bağalanacağınız ve sonuçları görüntüleyebileceğiniz verimli performanslar sunuyor. Siyah ve gümüş yapılarda bulunabilen bluetooth bağlanma özelliğine sahip lastik basınç sensörleri, farklı kullanıcıları memnun etmesi ile biliniyor. Lastik basınç sensörleri, LED ve LCD ekranları ile gece ya da gündüz farketmeksizin ölçüm yapabilen özel teknoloji ile üretilip, sizlerin beğenisine sunuluyor. Yüksek ya da düşük hava basınçlarını anında sizlere iletebilen hava basınç sensörleri, trafikteki güvenliğinizi sağlıyor. Hava basıncının kontrol altına alınması ile lastik ömrünü uzatan ve yakıt tasarrufunu sağlayan sensör ve ölçüm modelleri, dayanıklı yapıları ile uzun yıllar kullanılabilmeyi sağlıyor. Anahtarlık şeklinde bulunan dijital ekran göstergeli minik lastik hava basıncı ölçer cihazları bulunuyor. Güvenli ölçüm yapan yapısı ile sizlerin trafik güvenliğini sağlatan anahtarlıklı lastik ölçüm modelleri, anahtarlık olarak da kullanılabilmesi ile sizlere memnuniyet veriyor. Su ve toz geçirmeyen ekran yapılarında da bulunabilen lastik basınç kontrol sistemi modelleri, canlı ekran yapısı ile aynı zamanda sıcaklık ve şarj durumunu da gösteren akıllı ve teknolojik basınç sensörü modeli etkisinde sizlere sunuluyor. Farklı renk ve tasarımlarla zenginleştirilen el ölçümü lastik sensörü modelleri bulunuyor. Oldukça fazla çeşidi bulunan basınç sensörleri arasından, aracınıza en verimli olacağını düşündüğünüz modeli alabilmeniz için Lastik & Jant Ekipmanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (18)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL