Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mas
3M
2K
Std
Ark
Bba
Ops
Max
Bic
Liz
Rot
3K
2k
Uhu
3A
3a
Sdi
KW
SDI
ERN
Big
Daf
Aym
Sgs
Eko
KM
Owl
Rio
Sim
Vtk
3k
3m
A1
Ack
Bp
DKC
Dns
Drt
Elf
Gfb
Gia
HP
Hdg
MAS
Meg
Ncl
Onr
SLM
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Adet

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ofis Kırtasiye

için 17,056 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ofis Kırtasiye

Ofis kırtasiye ürünleri her daim lazım olan gereçlerdir. Kırtasiye ürünleri günlük hayatta sık sık kullanılmaktadır. Yalnızca ofis hayatında değil bununla beraber ihtiyaç duyulan her alanda kullanımı söz konusudur. Geniş bir alan olan ofis kırtasiye ürünlerine yaşamın her alanında rastlanabilmektedir. Ofis kırtasiye ürünleri içerisinde birçok materyali barındırır. Ofisteki neredeyse tüm işlemleri hallederken yardımcı olan çok çeşitli araçlardan bahsedilebilir. Yazı yazarken, belge imzalarken, bilgisayardan ihtiyaç duyulan çıktıları çıkarmada ofis kırtasiye malzemelerine ihtiyaç duyulur. Bir belgeyi çıktıdan çıkardıktan sonra kalemle imzalayıp onları bir bütün haline getirebilmek için zımbalama aletlerine ihtiyaç söz konusu olabilir. Tüm bu sıralanan örnekler ofis kırtasiye malzemeleri yardımı ile gerçekleştirilir. Ofis kırtasiye denildiğinde yalnızca silgi, defter ve kalem akla gelmemelidir. Günümüzde artan çeşitliliği ile sınırları zorlayan çok çeşitli ofis malzemelerinin varlığından söz edilebilir. Ofis ortamındaki malzemelerin çeşitlilik göstermesi ofis hayatında pratiklik sağlayacağı gibi işleri de kolaylaştırır. Verimli bir çalışma için ihtiyaç duyulan araç gereçlerin temin edilmesi gerekmektedir. Hayatı kolaylaştırıcı ürünlerin var olması ve aktif kullanılması iş hayatındaki performansı da yükseltir. Masa düzeninden kullanılan aletlere kadar ofis malzemelerine ihtiyaç duyulur. Ofis kırtasiye malzemeleri ihtiyaç duyulan her alanda sizlere yardımcı olmaya hazırlanmaktadır. Yalnızca okumak sizlere yeterli gelmiyorsa ve yazarak çalışmayı çok daha fazla seviyorsanız aradığınız ürünler sizlerle buluşuyor. Öğrencilik yılları ile beraber kullanılmaya başlanan kırtasiye ürünleri çalışma hayatında da bi iş sürecini kapsar. Hayatta her daim işlemleri pratikleştirmek ve iş sürecinde yardımcı olmak için iş kolaylaştırıcı malzemeleri içerir. Her yaş grubundaki kişi kırtasiye malzemelerine ihtiyaç duymaktadır. Bu dönem özellikle ofis kırtasiyesine ihtiyaç duyulan iş sürecini kapsarsa, ihtiyaç duyulan ürünler çok çeşitlilik göstermektedir. Kırtasiye ürünleri denildiğinde akla ilk olarak silgi, kalem, defter gelmesinin aksine günümüzde ofis kırtasiyesi denildiğinde pano, raptiyeler ve not kağıtları bunlara verilebilecek örneklerden bazılarıdır. Her geçen gün artan ürünler sayesinde iş hayatında sizlere büyük kolaylık sağlar. Ürünlerin çok çeşitlilik göstermesi iş yerinde, iş bitirme sürecini destekler. Eğitim hayatının yanı sıra iş hayatında da paralel bir şekilde kolaylık sağlayan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bazı ofis ürünleri vermiş olduğu zevk ile işlere daha sıkı bağlanmaya yardımcı olabilir.

 Ofis Kırtasiye Malzemelerinin Çeşitliliği

Ofis Kırtasiye Malzemelerinin Çeşitliliği

Verimli bir çalışma süreci için ofis kırtasiye malzemelerinin varlığından söz edilebilir. Ofis kırtasiye ürünleri çok çeşitli olduğundan binlerce ürün arasından uygun ofis kırtasiyesi ürünlerini bulabilirsiniz. Ofiste imzaladığınız kağıtları, çıktıdan çıkarmış olduğunuz dökümanları bir yerde düzenli olarak tutmak isteyeceğiniz evrak dosyalarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Gün içerisinde yapılması planlanan ve unutmamak için alınan notlar sticker yardımı ile göz önünde bulundurulabilir. Aynı zamanda raptiyelerle tutturmaya yarayan not kağıtları sizler için kurtarıcı olacaktır. Kağıtları ya da ürünleri kesmeye yarayan makasları göz ardı etmemek gerekir. Kullanılan hesap makineleri ofis hayatında iş kolaylaştırıcı etkisiyle bilinir. Tüm bu ürünler ofis kırtasiye malzemelerinden sadece birkaçıdır. Bunlara ek olarak söylenebilecek pek çok ürünün varlığından söz edilebilmektedir. Günümüzde çoğunlukla ofis kırtasiye ürünleri binlerce çeşit arasından online olarak sipariş edilmektedir. Her ürün orjinal görüntüsüyle fotoğraftaki ile eş değer, tercihiniz doğrultusunda evlerinize gönderilir. Kolay yoldan ürüne ulaşmak ve evlerinize gönderim gerçekleştirmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ofis kırtasiye seti ofis ürünlerini set halinde tercih etmenize ve birçok ürünü hem bir arada hem de avantajlı fiyatlarıyla beraber satın almanızda yardımcı olur. Birbirine benzer ürünlerin bir arada sizlere sunulması, üzerinde düşünmeden satın almanıza yardımcı olur. Ofiste çalışırken yada toplantı yaparken bazı teknolojik aletlerin bile sizlere vermeyeceği faydayı ofis kırtasiye ürünlerine sahip olarak kolaylaştırabilirsiniz. Ofis kırtasiyesi pratik ve hızlı çözümleri bir arada sunar. Hızlı not alabilme ve anlık işlemleri yazarak çözüm üretebilmeyi sağlar. Ebat ve boyut değişikliklerine göre ihtiyaç duğrultusunda olan ofis kırtasiye setleri tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mini boyutlardaki ofis kırtasiye ürünleri daha pratik ve küçük bir alana hizmet ederken, maksimum ofis kırtasiyesi ürünleri geniş alanlarda çalışabilmeyi kolaylaştırmaktadır. Ofislerde ihtiyaç duyulan kırtasiye ürünleri; bilgilerin kalıcı olmasını, bilgi paylaşımını, not alma kolaylığını ve işlerin kısa sürede tamamlanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda ürünlerin kullanışlı olması ve dış görünüşleri çalışma motivasyonunuzu arttırmaya yardımcı olabilir.

 En Gerekli Ofis Malzemeleri

En Gerekli Ofis Malzemeleri

Ofis kırtasiye malzeme kullanımı özenli ve özverili kullanımı beraberinde getirir. Ofis malzemeleri satın alınırken uzun süreli kullanım uygunluğu ile dikkat çeker. Satın alırken alınan ürünlerin uzun ömürlü ve kaliteli içeriklerinin olmasını bekleyebilirsiniz. Ofis malzemeleri olarak ihtiyaç duyulan en önemli malzemeler, ofis kırtasiye malzemeleri, ofis kırtasiye mobilyalari, ofis masaüstü malzemeleri ve teknolojik aletler olarak sıralayabiliriz. Ofiste gün boyunca el altında olan ve her işlemde yardımcı olan ofis kırtasiye malzemeleri yeterli dayanıklılığa sahip olmalıdır. Her ofiste günlük olarak sürekli kullanılan kağıt seçimi yazıcıya girdiğinde katlanma yapmamalı ve dalgalanmamalıdır. Ofiste sunum yaparken kullanılan ayaklı panolar, duvara asılan panolar ve yazı tahtası gibi malzemeler çarpma ve kırılmalara karşı dayanıklılık göstermelidir. Bu eşyalar pratik kullanımı sayesinde rahatlık sağlar. Ayrıca mantar panolar yer tasarrufu sağladığı gibi ilan ve notların göz önünde bulundurulmasına yardımcı olur. Ofis masası kırtasiye ürünleri seçiminde öne çıkan özellik ürünün rahat bir şekilde kullanılabilir ve üzerindeki ürünlerin ofis ile uyumlu olmasını beraberinde getirir. Uzun ömürlü ofis masalar kullanımı açısından oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra mesai saatleri içerisinde gün boyu eşlik edecek ofis mobilyalarına ihtiyaç duyulabilir. Kullanılan masanın boyutu, fiziki açıdan uyumu, aynı zamanda kaliteli oluşu bunlardan bazılarıdır. Sağlık ve motivasyon korumak için bu şartların yerine getirilmiş olması gerekir. Ürünlerin fonksiyonel olması işe daha kolay adapte olmayı beraberinde getirebilir. Ofis masası üzerine genellikle kalemleri koymak için kolaylık sağlayan kalemlikler, küçük not almada yardımcı olan not kağıtları ve masa takvimi bulunabilmektedir. Aynı zamanda düzenli bir alanda çalışmak sizleri daha mutlu ediyorsa çekmeceli ofis masası kendinizi iyi hissettirecektir. Ofis masasının altındaki bölmelerde çöp kovası muhafaza edebilirsiniz. Makasları, zımbayı, delgeçleri ve buna benzer pek çok ürünü masanın üstüne yerleştirip göz önünde bulunmasını kolaylaştırabilirsiniz. Günün en az 8 saati ofis masasında geçirildiği varsayılırsa kullanılacak ürünler bu noktada çok önemlidir. Masanın üstü gereksiz eşyalardan ve kalabalıktan izole olmalıdır. İşlevsel ve işleri kolaylaştıran araçlardan yararlanabilmek adına sayfamızı inceleyebilirsiniz. Göz önünde bulunan planlayıcılar masa üzerinde iş akışını kolaylaştırabileceği gibi görsel açıdan da fayda sağlar. Her sene yeni başlangıç sayfaları açan ajandalar günü planlamak için kullanılabilir. Dosya düzenleyicilerini kullanarak kağıtların dağınık bir şekilde durmasını engelleyebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, insan sağlığı için gerekli olan su ve bardak çalışma masası üzerinde varlığını korumalıdır.

 En Çok Kullanılan Ofis Kırtasiye Ürünleri

En Çok Kullanılan Ofis Kırtasiye Ürünleri

uzun süreli kullanımlarda, daha verimli bir alışveriş sunmaktadır. Sürekli tükenmesi mümkün olan ürünleri tek tıkla kolay yoldan satın alabilirsiniz. Her zaman ihtiyaç haline gelen A4 kağıtları, dosya planlayıcılar ataç, silgi ve kalemtraşlar, zımba, delgeç aletleri, renkli kalemler, bant, makas seçenekleri, ambalaj lastiklerini takım olarak satın almak hem uygun fiyatlı hem de daha avantajlı olmasına yardımcı olmaktadır. Kırtasiye malzemelerini uzun vadeli kullanmak için düzenli aralıklarla bakım ve temizlik işlemlerini gerçekleştirilmesi gerekir. Özellikle ahşap araç gereçler ve ofis masaları yada sandalyeleri için bu durum önem teşkil eder. Ofiste kullanılan yazıcılar düzenli bir bakım ister. Cihazların düzenli temizliğinin sağlanması ofis hayatında iş sirkülasyonunun sağlanması için sizlere avantaj sağlar. Örneğin bir çıktı çıkarmak için kartuş ve tonerlerin bakımın sağlanmış olması önemlidir. Bu gibi durumlar İş aksamasının önüne geçmektedir. Kırtasiye ofis gereçleri yeni bir ofis açıldığında yada bir ofiste çalışıyorken ihtiyaç duyulmaktadır. Ofis gereçleri çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Ofis kırtasiye gereçleri listesi, çalışılan yere, ihtiyaçlara ve işin tanımına göre değişebilir. Fakat her işyerinde bulundurulması gereken başlıca ofis kırtasiye gereçleri bulunmalıdır. Kalem çeşitleri, not almayı sağlayan yazı yazma işlemlerini gerçekleştirmeye yarayan başlıca gereçlerdendir. Ofis gereçlerinin olmazsa olmazıdır. Dosyalar türevlerine göre çeşitlilik kazanmaktadırlar. Dosyaları belirli bir bir düzene göre ayrıştırmayı sağlayan klasörler, ofislerde belirli bir düzen oluşturulmasına katkı sağlar. A4 kağıdı fazlalığı ihtiyaç halinde kullanılmasını kolaylaştırır. Kalemlikler özellikle ofis masası kırtasiye ürünleri arasında bulunmaktadır. Defterler not almayı sağlayan en büyük yardımcılardandır. Akılda tutulması gereken önemli not ve bilgiler kaleme alınarak unutulmaması sağlanabilir. İş esnasında beklenmedik bir şekilde ürünlerin tükenmesi iş aksamalarına sebep olacaktır. Bu gibi sebeplerin yaşanmaması için düzenli olarak kırtasiye ofis gereçlerini sayfamızdan temin edebilirsiniz. Birçok farklı marka ve çok çeşitli seçenekleri ile aradığınız ürüne erişebilmenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

 Ofis Kırtasiye Ürünleri Fiyatları

Ofis Kırtasiye Ürünleri Fiyatları

Ofis kırtasiye seti fiyat performans açısından kaliteli olan ürünler görece daha yüksek fiyat farklılıkların neden olabilir. Üretim malzemelerinde kullanılan ürünlerin daha kaliteli olması uygun fiyatlı ürünlere göre artış gösterebilir. Marka bilinirliği ve tanınmışlık tüketicilerin markaya cazip hale gelmesini kolaylaştırır. Her bütçeye uygun fiyat skalası arasından kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Çok çeşitli ürünlerin varlığı fiyat aralığının da artmasına neden olabilmektedir. Çok fazla sayıda ürün kategorisini içeren ofis kırtasiye ürünleri, özelliklerine göre fiyat değişikliklerine neden olabilir. Piyasa çok sayıda var olan ürünlerin haricinde kendine has üretilmiş araç ve gereçler daha yüksek fiyatlı olabilir. Günümüzde her keseye uygun fiyat garantisi sunan ürünlere erişim mümkündür. Kırtasiye setlerinin fiyatları ürün boyutuna, özelliklerine ve cinsine göre artış gösterebilir. Sayıca az yapraklı defterlerin, daha fazla yapraklı defterlere göre uygun fiyatlı olması olağan bir durumdur. Ofis kırtasiye fiyat listesi çok çeşitli olabilir. Kırtasiye sektör olarak çok geniş bir ürün yelpazesi ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Ofiste uzun vadeli bir kullanım gerçekleştirmeyi sağlar. Geçmişte yalnızca kalem, defter ve silgi anlayışı içerisinde yer alırken günümüzde kırtasiyecilik anlayışı ofis kırtasiyeciliği malzemelerini, sanatsal ürün satışı ve okul ihtiyaç malzemelerinin tümünü kapsamaktadır. Kimyasal içermeyen ürünler daha kaliteli olacağından yüksek fiyatlı ürünler arasındadır. Marka çeşitliliğine göre fiyatların artması muhtemeldir. Marka bilinirliği, pazar piyasasındaki öncü konumda oluşu fiyatlara yansımaktadır. Ofis kırtasiyesi alanında kullanılan ürünler arz ve talep değişikliklerine göre fiyat farklılıkları gösterebilirler. Daha fazla talep edilen ürünler daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Daha az tercih edilen ürünler düşük fiyatlı olabilir. Sayfamızı inceleyerek her bütçeye uygun dilediğiniz marka seçenekleri arasından sepetinizi doldurup, uygun fiyat garantisiyle güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

 Ofis Kırtasiye Çeşitleri Nelerdir?

Ofis Kırtasiye Çeşitleri Nelerdir?

Ofis kırtasiye çeşitleri teknolojiye uyum sağlayarak gelişmektedir. Aynı şey ofis kırtasiye malzemeciliği için de geçerlidir. Gelişen teknolojilere ayak uydurup ihtiyaca yönelik malzemeler üretilmelidir. İş stratejilerinde doğru noktada gerekli adımı atan ofis kırtasiye malzemeleri üretimi sürekli olarak gelişmeyi sağlayacaktır. Üretime yönelik veri toplayamamaktan kaynaklanan kopukluklarda ofis kırtasiye çeşitliliğinde düşme gözlemlenebilir. Üretim sonrasında canlı bir pazar olması çok çeşitliliğin de beraberinde gelmesine yol açmaktadır. Öncelikle ürün gerekliliğinin iyi tespit edilmesi gerekir. İhtiyaç bazında ürün çeşitliliğine gidilmelidir. Çarpıcı estetiği ile diğerleri arasından sıyrılan bu ofis kırtasiyesi ürünleri kolay kullanımı ve işlevselliği ile de tüketicilerin beğenisine sunulur. Bu denli sık kullanılan bu ürünler aynı zamanda kullanım konforu da sunmaktadır. Geniş bir kullanım yelpazesine sahip bu ürünler; hem ofis hem de ev içi çalışma alanlarını işlevsel hale getirmekte siz değerli tüketicilere yardımcı olacaktır. Verimliliğe de katkısı yadsınamaz olan bu ürünlerin kolay kullanımı da ayrıca zamandan tasarruf etmeye katkı sunar. Ergonomik tasarımıyla yoğun çalışma saatlerinde sizlere eşlik edecek ürünler şık görüntüleriyle de görsel açıdan ilgi çekiyor. İş hayatı için taşıdığı büyük önemin farkında olan firmamız kaliteden taviz vermeden mümkün olan en özenli halleriyle ürünlerini piyasayla buluşturuyor. Ofis dostu olan ofis kırtasiye ürünlerimiz teknolojiyi ve alışkanlıklarınızı bir araya getirerek tam olarak ihtiyacınız olan çalışma arkadaşıyla tanışma imkanı sunuyor. Cep dostu fiyatıyla, konforluyla, rahat ettiğiniz ve modern çizgiyi bir arada buluşturuşuyla ilk ve en şık tercihiniz olacak ürünler sizinle buluşmaya bir tık uzakta. Arzu ettiğiniz ürünleri N11 üzerinden inceleyebilirsiniz.