Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Defter Tipi

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Bk
3M
2k
404
2K
Liz
BK
3K
Sim
Art
Vox
A5
Cem
Daf
Ece
3A
As
Tmn
Zig
3m
Agt
Ege
Erl
MCD
Moi
Nwm
Başka bir kelime deneyin

Ölçü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Sayfa Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Sayfa Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kağıt Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Yayınevi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Defter & Ajanda

için 20,473 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Defter & Ajanda

Ofis ve kırtasiye malzemelerinden biri olan defterler yazı yazmak ve not tutmak için kullanılır. Bunun yanı sıra planlayıcı olarak ideal olan ajandalar ile haftalık ve aylık planlamalarınızı yaparak konforlu ve işlevsel bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Gündelik hayatta, profesyonel iş hayatınızda ve eğitim hayatınızda oldukça kullanışlı olan defterlerin farklı tasarım ve boyutlara sahip seçenekleri bulunur. Not defteri, resim defteri, tasarım defteri, bloknot gibi günlük ve ofis kullanımı için ideal olan defter çeşitlerini ürün sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz. Bu çeşitlerin yanı sıra mesleki ihtiyaçlar için teknik ve tematik defter model seçenekleri de bulunur. Teknik çizim defteri, güzel yazı defteri, eskiz defteri, müzik defteri ve resim defteri gibi farklı boyut, sayfa sayısı ve kapak tasarımına sahip defter çeşitleri arasından ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık planlarınızı yazmanız için ideal olan ajandalar ile programlarınızı düzenleyebilirsiniz. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için isme özel ajanda modellerini tercih edebilirsiniz. İşlevsel bir kullanım sunan ajandalar aynı zamanda şık tasarımlarıyla da oldukça konforludur. Hem iş hayatında hem de eğitim hayatınızda verimli bir kullanım sunan ajandalar sayesinde programlarınızı kontrol edebilirsiniz. Ders programları, projeler, hedefler ve sunumlarınızı not almanızı sağlayan ajandalar farklı tasarım ve boyut seçeneklerine sahiptir. Dilerseniz ürün sayfasını inceleyerek ajanda çeşitleri, defter çeşitleri ve defter fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Defter ve Ajanda Seçenekleri

Defter ve Ajanda Seçenekleri

En çok ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemelerinden biri olan defterler, birçok farklı tür ve boyut seçeneklerine sahiptir. Farklı ihtiyaçlara yönelik defter modelleri arasından sizin için en kullanışlı olan ürünü bulabilirsiniz. Düz yazı yazarken ve not alırken kullanmak için ideal olan defter çizgili seçeneklerinin yanı sıra, çizgisiz defterler çizimler ve şemalar için oldukça kullanışlıdır. Bunun yanı sıra not almak ve çizimler için kullanabileceğiniz kareli defterler matematiksel işlemler yapmak için de idealdir. Sizin için en kullanışlı olan ürünler için ürün sayfasını inceleyerek defter önerisi alabilirsiniz. Aradığınız sayfa sayısına bağlı olarak 3 ortalı defter ve 5 ortalı defter seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Defter seçerken kağıt sayfası ve kapak yapısının dayanıklı olması oldukça önemlidir. Defterlerinizi kolay bir şekilde taşıyabilmek için kullanışlı ve hafif defter çeşitlerini tercih edebilirsiniz. İhtiyacınızı ve kullanım amacınızı iyi belirleyerek defter seçimi yapabilirsiniz. Sizin için uygun sayfa yapısı ve sayfa sayısına sahip defterleri tercih ederek işlevsel ve konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Okul hayatında kullanmak için ideal olan 5’li defter çeşitlerini tercih edebilirsiniz. İş hayatında da oldukça önemli olan defterler arasından kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza bağlı olarak defter seçimi yapabilirsiniz. Sürekli olarak hesaplamalar yaptığınız bir işiniz varsa kareli defterleri, çizim ve grafik içerikli bir işiniz varsa çizgisiz defterleri tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza ve çalışma alanınıza bağlı olarak defter seçimi yaparak konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Defterinizde düzenli ve tamamlayıcı bir görünüm arıyorsanız, proje gibi içerikler yazıyorsanız ve konuların birbiriyle bağlantılı olmasını istiyorsanız spiralsiz defterleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra her ders ve her iş için kullanabileceğiniz spiralli defter çeşitleri kapağının kolayca geriye kıvrılması sayesinde pratik bir kullanım sunar. Avantajlı bir kullanım sunan bu defterleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Siz de hemen şimdi ürün sayfası üzerinden defter çeşitlerini kırtasiye ve ofis sayfamızdan inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farklı Tasarımlarıyla Her Zevke Hitap Eden; Defter ve Ajandalar

Farklı Tasarımlarıyla Her Zevke Hitap Eden; Defter ve Ajandalar

Defter, önemli bir kırtasiye malzemesidir. Bunun yanı sıra iş sektöründe de oldukça sık kullanılan defterlerin birçok seçeneği vardır. A4 veya A5 gibi standart boyutlar en sık tercih edilen defter boyutlarındandır. Defterler, çizgili defter, kareli defter ve çizgisiz defter gibi sayfa yapılarına ayrılır. Spiralli defter ve telli defter çeşitleri arasından sizin için en kullanışlı olan ürünü bulabilirsiniz. Düz yazı yazmak için ideal olan çizgili defterleri kullanım amacınıza göre tercih edebilirsiniz. Kareli defter çeşitleri matematik ve fen bilgisi gibi formül, şema ve çizim ağırlıklı dersler için ideal bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra benzer şekilde çizim işleri ve matematiksel hesaplamalar yapılan işlerde de kareli defterler tercih edilir. Çizgisiz defter çeşitleri ise hem düz yazı için hem de şema ve harita çizimi için kullanılabilir. Kullanım amacınıza ve zevkinize uygun birçok defter modeli bulunur. Farklı renk, tasarım ve desenlerden oluşan defterler arasından beğendiğiniz modeli bulabilirsiniz. Özel tasarıma sahip olan defter çeşitlerini hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için hediye alabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye etmek için günlük ya da hatıra defteri gibi defter çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yemek yapmayı seven bir arkadaşınıza yemek tarifi için uygun olan bir defter seçebilirsiniz. İş hayatında ya da okul hayatında yoğun bir tempoya sahip bir yakınınıza onu yansıtan bir tasarıma sahip ajanda hediye edebilirsiniz. Planlarınızı, günlük ve haftalık programlarınızı yazmak için ideal olan defter ajanda çeşitlerini tercih ederek işlerinizi düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Okulda ya da iş yerinde kullanmak için işlevsel bir kullanım sunan defter seti modellerini inceleyebilirsiniz. Hem iş yerinde hem de okul hayatında kullanabileceğiniz defter telli seçenekleriyle pratik ve konforlu bir kullanım sunar. Ürün sayfası üzerinden yapacağınız işleri unutmamak ve birbirine karıştırmamak için vazgeçilmez olan ajandalar, takvimler ve ihtiyacınız olan not defterleri çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kullanım Alanına ve İlgi Alanlarına Göre Defter ve Ajanda Seçenekleri

Kullanım Alanına ve İlgi Alanlarına Göre Defter ve Ajanda Seçenekleri

Birçok farklı renk, tasarım ve çeşit seçeneğine sahip olan defterlerin çizgili defter, çizgisiz defter ve kareli defter gibi her türlü kullanıma uygun alternatifleri bulunur. Ders notlarını düzenli bir şekilde tutmanızı sağlayan defter okul yaşamınızda verimli bir kullanım sunar. İlgi alanlarınıza göre bulabileceğiniz özel tasarımdaki defterler, kapak dizaynlarıyla şık bir görünüm sunar. Günlük ve haftalık programlarınızı takip etmek için ideal bir kullanım sunan ajanda modelleri arasından zevkinize uygun seçenekler bulabilirsiniz. Farklı tasarım, renk ve boyut seçeneklerine sahip olan ajanda tasarımı seçenekleri arasından sizin için en kullanışlı olan ürünü bulabilirsiniz. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için verimli ve konforlu bir kullanım sunan ajanda seti çeşitlerini inceleyerek sevdiklerinizin ilgi alanlarına uygun modellere ulaşabilirsiniz. Ajandaları ve defterleri, kullanacağınız ve taşıyacağınız yere uygun olarak seçebilirsiniz. Uzun süre kullanacağınız ve dayanıklı bir ürün arıyorsanız kalın kapaklı defteri tercih edebilirsiniz. Çantanızda ağırlık taşımak istemiyorsanız daha ince kartonlardan üretilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra hem şık bir görünüm sunan hem de hafif yapılara sahip olan plastik ve sert kapaklı defter model seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Okulda, iş hayatında ve günlük hayatta konforlu ve pratik kullanım sunan plastik kaplamalı defterlerin kapaklarını kolayca silerek temizleyebilirsiniz. Sayfa sayısı, boyutu ve tasarımına göre farklı modelleri olan defter çeşitlerinin farklı fiyatları ile her bütçeye uygun seçenekleri vardır. Kullanım alanınıza ve zevkinize göre seçenekleri bulunan defter çeşitlerini detaylı şekilde inceleyerek sizin için en uygun güzel yazı defteri modelini satın alabilirsiniz.

Vazgeçilmez Kırtasiye Ürünleri; Defter ve Ajandalar

Vazgeçilmez Kırtasiye Ürünleri; Defter ve Ajandalar

Defterleri kullanım amacınıza ve ilgi alanınıza göre tercih ederek işlevsel bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Spiralli defterler, plastik kapaklı defterler, ciltli defterler, güzel yazı defterleri, resim defterleri, eskiz defterleri ve günlükler gibi çok sayıda defter çeşidi vardır. Hızlı not almak için ideal olan spiralli defterler zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ders notlarınızı, iş notlarınızı ve günlük notlarınızı yazmak için çizgili defter çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Çizimler, şemalar ve grafikler için verimli bir kullanım sunan defter çizgisiz yapıya sahip modelleri inceleyebilirsiniz. Renk, tasarım ve boyut bakımından farklı alternatifleri olan defter orta boy , küçük boy ve büyük boy seçenekleri arasından ihtiyacınız olan modeli bulabilirsiniz. Defterleri yazı yazmak, işaretlemeler yapmak ve çizim yapmak için kullanabilirsiniz. Kolay ve pratik çözümler sunan defterleri kullanım amacınıza uygun olarak tercih etmeniz oldukça önemlidir. Kullanışlı ve hafif yapıya sahip defterler sayesinde hem emeklerinizin hem de zamanınızı boşuna harcamamış olursunuz. Spiralli defterler sayfa önü ve arkasını kullanma kolaylığı sunduğu için diğer deftere göre daha kullanışlıdır. Özel tasarım defter hediyelik olarak da tercih edebileceğiniz seçeneklere sahiptir. Planlarınızı düzenli bir şekilde takip etmek için üretilen ajanda defter çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için kullanışlı bir hediye olan defter ve ajanda çeşitleri arasından beğendiğiniz modeli bulabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Yapılarıyla; Defter ve Ajandalar

Kaliteli ve Dayanıklı Yapılarıyla; Defter ve Ajanda

Temel kırtasiye ürünlerinden biri olan defterler her alanda kullanılan önemli parçalardan biridir. Günlük yaşamda ve öğrencilik yaşamda işlevsel bir kullanım sunan defterleri aynı zamanda iş yerlerinde de yaygın olarak kullanılır. Kullanım özelliklerine göre farklı türleri bulunan defterlerin birçok tasarımı ve biçimleriyle farklı kullanım seçeneklerine sahiptir. Büyük boy, orta boy ve küçük boy seçenekleri olan defterler arasından ihtiyacınıza uygun defter boyutunu tercih edebilirsiniz. Her yaşa ve her zevke yönelik tasarımlara sahip olan defterlerin çizgi film kahramanları, süper kahramanlar ve çeşitli sloganlar içeren farklı tasarımları bulunur. Bu seçenekler arasından sizi yansıtan modelleri bulabilirsiniz. Kişisel programınızı ayarlamak ve planladığınız işleri kayıt altına almak için ajanda kullanımı oldukça önemlidir. İşlevsel bir kırtasiye malzemesi olan ajandalar ile zaman planlamanızı konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. Özel günler, yıllık planlar, ders programı, proje ve sunum gibi birçok konuda verimli bir kullanım sunan ajandalar arasından zevkinize uygun modelleri bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra ajanda önerileri hakkında detaylı bilgi almak için ürün sayfasını inceleyebilirsiniz. Eğlenceli ve renkli tasarımlardan şık ve klasik tasarımlara kadar birçok tasarım ve boyutta ajanda seçeneği bulunur. Deri ajanda, cep ajandası, kilitli ajanda gibi ajanda çeşitleri arasından sizi yansıtan modelleri bulabilirsiniz. Ajandanızı kişiselleştirmek istiyorsanız isme özel ajanda modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra masaüstü ajanda modellerini çalışma masalarınızda konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. İş ve okul hayatınızda ideal bir planlayıcı olarak kullanabileceğiniz ajanda not defteri çeşitleri arasından beğendiğiniz tasarıma sahip modeli bulabilirsiniz. Ürün sayfasını inceleyerek ajanda modelleri ve ajanda fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Deftere Neler Yazabilirim?

Günlük notlarınızı, projelerinizi, toplantı notlarınızı, ders notlarınızı yazabileceğiniz defterlere aynı zamanda bir yemek tarifini ya da kısa notlarınızı pratik bir şekilde yazabilirsiniz. Okulda, iş yerinde ve günlük hayatta kullanabileceğiniz defterlere ihtiyacınız olan her şeyi yazabilirsiniz. Ders notlarınızı yazmak için üretilen birçok farklı türde defter çeşidi vardır. İş yerinde notlarınızı ve projelerinizi yazmak için kullanabileceğiniz defterlere matematiksel hesaplamalarınızı da yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra günlük hayatta sıklıkla kullanılan defterlere alışveriş listenizi, yemek tariflerinizi ya da günlük hatırlatma notlarınızı yazabilirsiniz.

Ajandaya Neler Yazılır?

Ajanda, profesyonel iş hayatınızda programlarınızı düzenlemek için ve not almak için ideal bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra günlük yaşamdaki programınızı düzenlemenize yardımcı olan ajandalar ile not alabilirsiniz. Planlayıcı olarak kullanabileceğiniz ajandaları aynı zamanda not defteri olarak da kullanabilirsiniz. Haftalık ve aylık programlar yapmanızı sağlayan ajandaları kullanarak yapacağınız ya da yaptığınız işleri not edebilirsiniz. Ajandalar planladığınız şeyleri kategorize etmenize yardımcı olur. Ajandalara iş ve eğitim hayatınızdaki ders programı, projeler, özel günler ve hedefler gibi birçok konuda planlamalarınızı yazabilirsiniz. Bununla birlikte ajandalar günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak hedeflerinizi yazabileceğiniz özel tasarıma sahiptir. Eğitim hayatında oldukça verimli bir kullanım sunan ajandalara ders programınızı, notlarınızı, projelerinizi ve hedeflerinizi yazabilirsiniz.

Nasıl Ajanda Tutulur?

Sizin için en kullanışlı olan ajanda düzenini oluşturarak ajanda tutmaya başlayabilirsiniz. Renk kodlamaları yaparak haftalık ve aylık planlamalarınızı not edebilirsiniz. Planlayıcı görevi gören ajandanızı gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu sayede notlarınızı hemen alabilirsiniz. Tamamladığınız işlere ve yapılacak işlere dair notları kontrol ederek ajanda kullanımınızı sürekli bir hale getirebilirsiniz. Aylık veya haftalık olarak ayrılan ajandaları kullanarak zaman yönetimi yapabilirsiniz. Ajanda tutarak plan ve programlarınızı kontrollü bir şekilde yapabilirsiniz. Yapılacak işlerinizi hazırlayarak işlerinizi vaktinde halledebilirsiniz. Hem okul hem iş hayatında verimli bir kullanım sunan ajandaları küçük not kâğıtları ve renkli kalemler kullanarak düzenli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede ajandayı düzenli kullanmanızın yanı sıra ajanda kullanma alışkanlığı da kazanabilirsiniz. Ayrıca not tutmak için vaktiniz olmadığında kısa notlarla ajanda tutmayı pratik bir hale getirebilirsiniz.

Defterler Kaç Yapraklıdır?

Defterler birçok farklı yaprak sayısı seçeneklerine sahiptir ve kullanım amacına bağlı olarak kareli ve çizgili çeşitleri bulunur. İhtiyacınıza bağlı olarak tercih edebileceğiniz farklı yaprak sayısına sahip olan defter seçenekleri vardır. Küçük boy, büyük boy ve orta boy türleri bulunan defterler 24, 40, 60, 75, 100 ve 120 gibi farklı sayfa sayılarına sahiptir. Kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza uygun olarak bulabileceğiniz farklı sayfa sayılarına sahip defter seçenekleri bulunur. 2 ortalı, 5 ortalı gibi birçok farklı defter çeşidi vardır. 2 ortalı defterler 48 ve 60 yaprak arasında değişiklik gösterir. 1 orta defterler genellikle 24 ya da 30 sayfadır. Defterlerdeki orta kullanımı bir defterin tam olarak yarısı anlamında kullanılır. Bu sebeple ihtiyacınız olan sayfa sayısı bulunan defterleri tercih ederek işlevsel bir kullanıma sahip olabilirsiniz.