TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kalem ve Yazı Gereçleri

için 128.385 sonuç bulundu.

Kalem ve Yazı Gereçleri

Kalemler yazma, çizme, boyama, karalama gibi pek çok işlemi yapabilmeleri açısından oldukça kullanışlılar. Fikirleri aktarma amacıyla ortaya çıkmış olan kalemler bu fonksiyonunu devam ettirmesinin yanında rengarenk seçenekleriyle hayallerinizi, düşüncelerinizi yazma konusunda sınır tanımıyorlar. Kategori bazında değişkenlik gösteren kalem çeşitleri tükenmez, pilot, uçlu gibi pek çok seçeneğiyle geniş bir yelpaze sunuyorlar. Her daim ihtiyacınız olacak bir ürün grubunda yer alan kalemler farklı fonksiyonlara sahipler. Yaş, meslek gibi etkenler bazında değişen kalem çeşitlerinde zengin bir yelpaze sunan modeller arasından aradığınız stilde ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi alabilir ve kalem ihtiyaçlarınızı sadece birkaç tık ile online sistem üzerinden güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kalem Çeşitleri ile Sınır Tanımayan Hayal Gücü

Kalem Çeşitleri ile Sınır Tanımayan Hayal Gücü

Kalemler fonksiyonel işlevlerinin ötesine geçebiliyor. Özellikle profesyonel veya hayatın diğer alanlarında da karşınıza çıkan bu ufak detaylar tarzınızın bir göstergesi olarak da görülüyor. Kullandığınız kalem türü nasıl olursa olsun yanınızda taşıdığınız kalemler odak noktası olacaktır. Bu açıdan kalitesine güvenebileceğiniz kalemleri tercih etmeniz uzun vadede memnuniyetinizi sağlayacaktır. Kalemler farklı türleri ile geniş kitlelere hitap ediyorlar. Bir kalem türü olarak hayatınıza girerek başta öğrencilerin favorisi olan uçlu kalem modelleri farklı kalınlıklardaki uçlar ile kullanılabiliyor. Yazınızın kalınlığını uçlar ile ayarlayabilme açısından kolaylık sağlayan kalemler pek çok insan tarafından tercih ediliyorlar. Tercihinize uygun olarak seçim yapabileceğiniz 0.3- 0.9 m gibi uçlar arasında seçenek hakkı sunuyorlar. Yazma kolaylığı açısından pratik yönleriyle tercih edilen uçlu kalemler sahip olduğu mekanizma ile tükenmeden uzun süre kullanılabiliyorlar. Uç kalitesi ile yazma esnasında rahatlık sağlayan uçlu kalemler uç açısından sunduğu çeşitliliğin yanı sıra uç rengi ile de farklılık yaratıyorlar. Fosforlu kalem ile hatırınızda kalmasını istediğiniz detayları çizebilirsiniz. Pembe, sarı, turuncu ve daha pek çok can alıcı renkleriyle ders çalışmanıza kolaylık sağlayan fosforlu kalemler altını çizdiğiniz yerin dikkat çekerek akılda kalma konusunda fonksiyonel işlev sunuyor. Kalem ailesinin vazgeçilmeyen üyesi tükenmez kalem temelde kırmızı, lacivert, siyah gibi renklere sahip olmakla birlikte pek çok renk seçeneğini sizlerle buluşturuyor. Her an yanınızda bulunan kalem türlerinden olan tükenmez kalemler günlük kullanım rahatlığı sunuyorlar. Çantanızda, cebinizde taşıyabileceğiniz tükenmez kalemler acil not almak için ve daha pek çok işlerinizde yanınızda olarak kolaylık sağlıyorlar. Dış yüzey kaplaması ile farklılık yaratan tükenmez kalemler kalemde klasik stilini yansıtıyor. Rengarenk seçenekleri ile keçeli kalem modelleri sınırsızca resim yapma konusunda kullanışlı bir ürün olarak sizlere hizmet sunuyorlar. Özellikle de çocukların hayal dünyalarını besleyen keçeli kalemler sınırsızca hayallerini kağıda dökmenin mutluluğunu yaşatırken aynı zamanda zengin renk seçenekleri ile bir cazibe merkezi oluyorlar. Hem kendinizi hem de çocuğunuz için tercih edebileceğiniz keçeli kalemler ile sınırsızca resim yapmanın hazzına varabilirsiniz.

Kalem Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kalem Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kalemler basit görünümlerini ardında pek çok fonksiyonel fayda sunuyorlar. Zengin renkleriyle hayal gücünüzü genişleten kalemler ile sınırlarınızı zorlayın. Özellikle gelişim çağındaki çocuklar için tercih edebileceğiniz renkli keçeli kalemler onların hem bireysel hem de zihinsel gelişimlerine destek olacaktır. Çocuklar resimleri ile duygularını anlatırken renklerle birlikte kendi hayal dünyasını inşa edebilirler. Çeşitli renklere sahip bu kalem türleri resimlerine canlılık getirirken boyamanın mutluluğunu da yaşatıyor. Çocukların yanı sıra yetişkinler için de çeşitli fayda sunan keçeli kalemler, resim yapmanın keyfine varabilirsiniz. Hem hobi hem de öğrenmek için siz de keçeli kalem siparişinizi verebilirsiniz. Kalemlerinizi koyma açısından kolaylık sağlayan kalem kutusu çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Fermuarlı veya cırt cırtlı olarak bulabileceğiniz kalem kutuları kalemlerinizin bir arada durmasını sağlayarak düzenli bir görünüm sunuyorlar. Alabileceğiniz bir kalem kutusu ile kalemlerinizi rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Modeline göre değişen farklı bölmelere sahip ürünler bölümlendirme açısından da pratik çözüm sunuyorlar. Kalemlerinizin karışmaması için tercih edebileceğiniz kalem kutuları ile aradığınız kalemi kolaylıkla bulabilirsiniz. Hem boyama hem de diğer kalem türleri için de alabilir, kalem düzeninin verdiği rahatlığı hissedebilirsiniz. Hem iç hem de dış dizayn açısından kalem kutuları oldukça kullanışlılar. Pek çok model seçeneği ile hizmetinize sunulan ürünler her iki kategoride de çeşitlilik sunuyorlar. Yaşa göre de değişkenlik gösteren kalem kutuları minik bay ve bayanlar için hareketli, çizgi film karakterli gibi onların tarzını yansıtacak ürünlerini sunarken, yetişkinler için ise daha sade ve klasik modelleriyle ön plana çıkıyorlar. İç tasarım olarak çeşitlilik sunan kalem kutuları, kalem, silgi gibi özel olarak ayrılan alanlarda sabit tutabilen modelleri de mevcuttur. Özellikle kurşun kalem ve diğer boya kalemlerinin kalem kutunuzu boyama ihtimaline karşı sabit tasarım koruma sağlayacaktır. Kalem fiyatları ise seçim yaptığınız kalem türü ve özellikleri bazında değişkenlik gösterebilir. Tek tek ürünleri alabileceğiniz gibi dilerseniz kalem seti şeklinde de temin edebilirsiniz. Aradığınız çeşit bazında ürünleri bir arada tutama kolaylığı sunan bu dizayn ile ihtiyacınız olan kalemleri Ev & Yaşam kategorisi üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kalemde Aranılan Tasarım

Kalemde Aranılan Tasarım

Kalemler günlük hayatın içerisinde her an ihtiyaç duyulan bir konumdalar. Yaş ve diğer etkenlerden bağımsız olmakla birlikte farklı çeşitlere sahip kalemler pek çok insanın ihtiyaç duyduğu bir ürün olarak hayatınızda yer ediyorlar. Farklı çeşitlere sahip kalemlerde kalite önemli bir etkendir. Çünkü yazdığınız yazının kağıt üzerinde akıcılığı ve kalem ömrü bu gibi detaylarla bağlantılıdır. Kalitesine güvenebileceğiniz bir dolma kalem yazma esnasında elinizi yormayarak sizi rahat hissettirecektir. Kalitesini yansıtan dış yüzey kullanım açısından da konforunuzu sağlayacaktır. Uzun süre kalem kullanmanız gereken durumlarda kalitesi beklediniz değerden aşağıda bir ürün daha fazla efor sarf ederek bir süre sonra kolunuzu ağrıtacaktır. Uzun süre yorulmadan yazma olanağı sağlayan pilot kalemler ile konforunuzdan ödün vermeyin. Yazı açısından da şık bir görünüm sunan pilot kalemler ciddiyetin simgesi olmakla birlikte estetik görünümleriyle de dikkat çekiyorlar. Dolma kalemler gibi hediye olarak ağırlığını koruyan kalem kategorisinde bulunan tüylü kalem modelleri geçmişten gelen değerlerini günümüzde de hissettiriyor. Farklı tüy renklerine sahip bu ürünler tüy ile birlikte kaleme otantik bir hava katıyor. Geçmişi anımsatan kalemler yazma fonksiyonuna yeni bir tarz getiriyor. Divit ile birlikte yazılan tüylü kalem çeşitleri ağır tasarımlarını modellerinde hissettiriyor. Nazik bir tutuş ile kolayca yazılabilen bu kalemler nostalji sevenlerin gözdesi oluyorlar. Hediyelik kalem olarak da tercih edebileceğiniz bu modeller kalemde ağırlığını gösteriyor. Bir hatıra defteri ile birlikte kombin yapabileceğiniz tüylü kalem modelleri geçmeyen modası ile özgün değerini yansıtıyorlar. Sevdiklerinize özel bir hediye almak istiyorsanız tüylü kalem modellerini inceleyebilirsiniz. Dış yüzey tasarımı itibarıyla da göz alan tüylü kalemler estetik tasarımlarıyla işlevselliğini bütünleştiriyorlar. Bir diğer seçenek olarak isim yazılı kalem modelleri kişiye özel tasarımlarıyla değerini yansıtıyorlar. Bireysel bir tasarım sunan bu ürünler farklı kalem türleri için tercih edilebiliyorlar. Hem hediye hem de bireysel kullanım için tercih edebileceğiniz bu çeşitler ile isminizi kaleminize kazıyabilirsiniz. Kalemler hakkında merak ettiklerinize dair ürün çeşitlerine göz atabilir ve beğendiğiniz model çeşidini şu anda Kırtasiye & Ofis sayfamız üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

10 Parmak (6)
222 Concept (540)
2K (24)
3K (1199)
3M (77)
404 (8)
A-4 Tech (8)
A.D.B (9)
A5 (6)
Abig (1)
Abka (2)
Addison (1)
Adel (1005)
Adeland (38)
Aeraware (1)
Ahşap (39)
Aihao (354)
Akkraft (4)
Akmısır (18)
Aktif (11)
Akyazı (4)
Alemdar (6)
Alex (1)
Alex Toys (2)
Alfa (5)
Alpino (294)
Amos (70)
Anatolia (1)
Ant (3)
Apli (2)
Apre (5)
Arches (1)
Ark (64)
Arrow (12)
Art (17)
Art Design (24)
Art Hoby (1)
Art Pro (1)
Artdeco (72)
Artline (1483)
As (18)
Astra (1)
Atlas (34)
Balmain (6)
BARBIE (13)
baylar (3)
Ben 10 (1)
Benetton (1)
Benka (1)
BEYJET (2)
Bic (2312)
BIC (2)
Big (14)
Bigpoint (1966)
Bold (4)
Brause (23)
Brons (563)
Brother (15)
Brunnen (1)
Bruno (1)
BU-BU (23)
Buffer (1)
Busch (2)
Cadence (1)
Caillou (4)
Canon (17)
Canson (10)
Caran D'ache (343)
Caretta (234)
Carioca (220)
Cars (4)
Cassa (160)
Cem (214)
Centrixx (1)
Ceo (20)
Ceo Art (6)
Cille (1)
Colop (2)
Comix (1)
Copic (155)
Corvus (8)
Creall (2)
Cross (1154)
CYKLOS (1)
d'Arc (2)
D'S Damat (2)
Dahle (1)
Dalvey (3)
Damat (2)
Davidoff (2)
Delta (4)
Derwent (392)
Diamine (14)
Digno (7)
Diplomat (120)
Disney (31)
(40480)
(33)
DKC (1)
Dns (1)
Dolphin (163)
Dolphın (5)
Dong-A (453)
Double A (3)
Doğuş (1)
e-deep (2)
Eagle (5)
Eba (1)
Ebri Zen (1)
Ecobra (1)
Edding (5495)
edoka (1)
Ekoline (32)
Elba (1)
Eltos (1)
Energizer (1)
Epson (41)
Espiga (1)
Esselte (1)
Etona (9)
Evka (1)
Exxo (6)
Faber (110)
Faber Castel (142)
Faber Castell (9027)
Faber-Castell (3425)
Fanart (17)
Fantasia (21)
Fatih (1109)
Fimo (3)
Flaska (1)
FlexBook (14)
Foks (4)
Folia (1)
Foxy (2)
Frozen (46)
Fujika (17)
Fulsan (1)
Galeria (1)
Gen-Of (12)
Gestetner (3)
Giant (2)
Giotto (261)
GIPTA (194)
Gıpta (183)
Globox (161)
Glory (7)
Gold (12)
Goodwin (1)
Grasp (25)
Gxin (21)
Gülpaş (1)
Habico (2)
HALİO (1)
Halsa (13)
Handy Art (1)
Has Kutu (15)
Hatas (14)
Hello Kitty (256)
HEREVİN (75)
Hi-Text (376)
Hiper (1)
HobbyStyle (21)
hobi24 (1)
Holl (1)
HP (21)
Hugin (2)
I Cool (1)
İdeal (96)
İdora (12)
İf (2)
inkjet (1)
İnox (42)
J.Herbin (35)
Joker (1)
Jordania (5)
Jovi (23)
Kahraman (29)
Kalemlig (1)
Kangora (1)
karin (4)
Kaukko (4)
Kaweco (763)
Keyroad (10)
Kikkerland (12)
KM (1)
Koh-i-noor (153)
KORALL (2)
Koza (14)
Kraf (896)
Kum (1)
Kw-Trio (3)
L'arte (1)
Lamiess (12)
Lamy (3187)
Laçin (23)
Le Color (2)
Le Ville (1)
Lecce Pen (5)
Legamaster (78)
Legami (20)
Leitz (7)
Lets (130)
Lexi (1)
Libra (3)
Linea (48)
Lino (3)
Lion (2)
Liquitex (35)
Liz (4)
Logon (6)
Lukas (1)
Lustre (41)
Lutart (5)
Luxor (36)
Lyra (307)
Mag Paint (2)
Magnani (4)
Magner (3)
Manu (1)
Manuscript (77)
Maped (295)
Mapi (2)
Marabu (91)
Maries (8)
Marketix (2)
Marla (18)
Marvy (463)
MAS (263)
Masaüstü (200)
Masis (109)
Masstil (3)
Max (10)
Maxi (1)
MCD (2)
Mega (2)
Metalia (1)
Micron (22)
Mijello (1)
Mikro (1481)
Milan (67)
Mimaks (13)
MİNERA (2)
Miniso (2)
Minyonlar (3)
Mirado (12)
Mission (4)
Modamot (2)
Moleskine (9)
Molotow (197)
Monalisa (6)
Monami (147)
Mondo (22)
Mono (1)
Monopol (72)
MONTBLANC (397)
Mopak (8)
Motex (2)
Multicopy (1)
Mungyo (3)
Mydido (3)
Myra (1)
MYS (1)
Namiki (5)
Nataraj (32)
Natürist (2)
Nava (15)
No Name (14)
Noki (663)
Notopelle (1)
Nova Color (47)
Novacolor (24)
NR (1)
NRG (1)
Oem (6)
Ofica (40)
OFİSKA (1)
Ohto (178)
Oki (1)
Okutmatik (1)
Olivetti (1)
ONAS (16)
Onas (12)
Oyal (1)
Pak'r (2)
Panda (24)
Panther (1)
Paperline (1)
Parker (1150)
Pattex (6)
Pebeo (44)
Pelikan (1181)
Penac (61)
PENGUEN (6)
PENSAN (2611)
Pensan (2)
Pentel (1000)
Pepee (2)
Perfect (54)
Piano (175)
Picador (218)
Picafix (1)
Picco (3)
Pilot (2069)
Pinkfoot (7)
Pippa (2)
Planes (4)
Platinum (151)
Play-Doh (233)
Plus (2)
Ponart (37)
Post-It (4)
Power (1)
Prelusive (1)
PRESIDENT (1)
Primo (7)
Prince (3)
Princeton (2)
PRINCO (1)
Pritt (185)
Proteks (29)
Prozenis (5)
PSC (1)
Puti (8)
Q Too (4)
Rafburada (6)
Rapid (1)
Red Apple (154)
Redakai (2)
REFSAN (2)
Rem (4)
Rembrandt (1)
Replay (1)
Retro 51 (2)
Rexel (2)
Rich (7)
Rio (20)
Robercolor (38)
Rot (3)
Rotring (3360)
Rubenis (238)
Rulonet (1)
Safescan (4)
Sahin (3)
Sailor (3)
Salvo (1)
Samsonite (1)
Samsung (2)
Samur (3)
Sarf (1)
Sarff (2)
Schmincke (59)
Schneider (743)
Scotch (6)
Scrikss (4681)
Sentor (1)
Serve (1171)
Serve Deep (93)
Sharpie (704)
Sheaffer (345)
Sigg (2)
Sino (8)
Sırdaş (21)
Sirdaş (4)
Skales (7)
Slazenger (1)
SLM (75)
SMC (1)
Snowman (355)
Spiderman (17)
Stabilo (3674)
Staedtler (346)
Stainless (1)
Stark (4)
Std (5)
STD (1)
Steelpen (460)
Stone (1)
Sunline (1)
Swarovski (27)
Syloon (16)
Südor (2375)
Ta Ta (2)
Tabac (3)
Talens (384)
Taraftar (1)
Tarifold (1)
Tartan (1)
Tarçın (1)
TASARIM (22)
Tdk (1)
TECHNOMAX (1)
Temat (104)
The Mia (1)
Thepack (1)
Thinkme (1)
TICON (117)
Tigra (5)
Timon (14)
Tinge (26)
Tmn (6)
Tombow (1339)
Top Model (60)
Touch Marker (113)
Tratto (29)
Tray (1)
Trek (3)
Trix (25)
Trodat (60)
Troika (42)
Trunki (2)
Tufetto (1)
Turskey (2)
Tuvall (4)
Tweety (1)
Twsbi (278)
UHU (9)
Umix (157)
Umur (119)
Umurofis (1)
Uni (781)
Uni-Ball (1386)
Uniball (1118)
Uniform (2)
Unipak (3)
UNİSON (1)
Van Gogh (1)
Vege (1)
Vera (2)
Victorinox (17)
Vincent (15)
Visconti (144)
Vodaseal (1)
Vokal (1)
Vox Art (273)
VPW (1)
Waldmann (4)
Waterman (241)
Windmill (1)
Winx (6)
Winx Club (7)
Woke (4)
Woodesk (1)
Woodsaka (1)
Woohoobox (1)
World (2)
Wörther (1)
Xerox (5)
Xiaomi (4)
Xon (1)
Yamaha (2)
Yaygan (124)
Yener (3)
Yongfa (1)
zb design (89)
Zebra (537)
ZepHome (1)
Zig (1680)
Zippo (9)
Zweck (8)
Özkan (1)
Şahin (86)
Şekil (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(10.183)
ve üzeri (12.057)
ve üzeri (12.595)
ve üzeri (12.753)
ve üzeri (13.097)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL