Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kalem ve Yazı Gereçleri

için 129.864 sonuç bulundu.

Kalem ve Yazı Gereçleri

Kalem ve yazı gereçleri günlük hayatta kişinin birçok alanda kullananım sağlayabildiği gereçler olmaktadır. Bu gereçler, kimi zaman profesyonel bir alanda çalışan kişiler tarafından, kimi zaman öğrenciler tarafından kimi zaman da yaratıcılığın önemli bir aracı olduğu için çizimle ve grafik tasarım gibi alanlarla uğraşan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bu kadar çeşitli alanda kullanılan kalem ve yazı gereçlerinin de birbirinden farklı birçok modeli barındırması olasıdır. Hangi amaca hizmet edeceğine bağlı olarak oldukça geniş bir havuzda toplanan bu modeller arasından, kişi ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda istediğini seçebilmektedir. Bu seçeneklerin arasında en çok tercih edilen ürünün, tükenmez kalem olduğunu söylemek doğru olacaktır. Yukarıda bahsedilen birçok kesim tarafından kullanılabildiği gibi genel olarak günlük kullanım için de uygun olmaktadır. Her evde tükenmez kalemin bulunduğu düşünüldüğünde, kullanım açısından en çok potansiyeli bulunan kalem çeşitlerinden biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Tükenmez kalemler renklerine ve tasarımlarına göre ayrılabilmektedir. Genellikle; kırmızı, lacivert, mavi ya da siyah şekilde tercih edilen tükenmez kalemlerin bu renkler dışında da birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Silinmesinden endişe duyulan önemli bir yazıyı yazma esnasında kullanılabilecek en uygun seçenek olarak da tercih edilirliği yüksek olmaktadır. Tükenmez kalemler tek başına alınabileceği gibi, kullanımının bu denli yoğun olduğu düşünüldüğünde 50’li ya da 20’li gibi paketler halinde alımı da mümkün olmaktadır. Bu paketler tek renkten oluştuğu gibi farklı renkleri barındıran tükenmez kalem seçeneklerinin olduğu paketler de bulunmaktadır. Tükenmez kalemlerin seçeneğine ek olarak, kullanılırlığı oldukça yüksek olan bir diğer kalem çeşidi de karakalem olmaktadır. Bu kalem çeşidi de kullanım alanı olarak tükenmez kalemden farklılık göstermekte olsa da kullanım yaygınlığı açısından benzer bir skalaya sahiptir. Bir resim tekniği olan karakalem çalışma için uygun olan bu kalem türlerinin pek çok farklı seçenekleri bulunmaktadır. Yapılacak olan resimde vurguların ve çizgilerin kalınlığının değiştiği bu farklı karakalem türleri, ana olarak B, H ve F olarak ayrılmaktadır. Bu kalem harflerine ek olarak bir de numaralandırma eklenebilmektedir. Bu sayede kalemin daha yumuşak mı yoksa sert bir sonuç mu ortaya çıkaracağı anlaşılmış olacaktır. Tüm seçenekler için kırtasiye ve ofis sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Tasarımı ve Şıklığı ile Fark Yaratan Yazı Gereçleri

Tasarımı ve Şıklığı ile Fark Yaratan Yazı Gereçleri

Kalem ve yazı gereçleri birçok kullanıma hizmet etmesinin yanında şık ve rahat kullanım şekilleri olmasıyla da ön plana çıkmaktadırlar. Kalemlerin iki şekilde kullanımından bahsetmek mümkündür. Aslına bakıldığında, bu iki kategori, içerisindeki tüm çeşitlerin ana bir ayrımı olarak düşünülebilmektedir. Ayrıca bu iki kategori arasında kesin sınırlar olmadığı gibi birbirleri yerine kullanılabildikleri de gözlenmektedir. İlk kategori, resim ve grafik tasarım gibi alanlarda kullanılan kalem ve yazı araçları olmaktadır. Bu alan, kendi içerisinde teknik bir gereklilik barındırdığı için günlük hayatta kullanılan kalem ve yazı gereci çeşitleri ile tamamlanamayacak gereksinimleri barındırmaktadır. Bu seçeneğin içerisine, karakalem çalışmaları için kullanılan karakalemler, 3D kalem seçenekleri girebilmektedir. 3d kalemler de kendi içerisinde, tıpkı karakalem gibi özel bir alana hizmet etmektedir. Resmin birden fazla boyutlu olmasına ve gerçekçiliğinin artmasına yardımcı olan bu kalem çeşitlerinde de geniş bir renk skalası bulunmaktadır. Bu sayede, yapılacak olan resimler için hem yaratıcılığı hem de gerçekçiliği geliştirici bir etken olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Bahsedilen bu ilk kategorinin dışındaki kategoriye bakıldığında, daha çok profesyonel iş hayatında ve öğrenciler tarafından kullanılan ya da günlük hayattaki gereksinimleri karşılamak için kullanılan kalem seçenekleri görülmektedir. Bahsedildiği gibi, bu iki kategori arasında geçişler bulunmaktadır ve kesin iki ayrı sınırdan bahsetmek mümkün olmamaktadır. Örneğin, mimarlık ve mühendislik gibi yazı ve çizim araçlarının sık kullanıldığı meslekler için bu iki kategoriden de faydalanılmaktadır. İkinci kategori içerisinde değerlendirilebilecek en belirgin örnek uçlu kalem olmaktadır. Tıpkı tükenmez kalem seçeneği gibi uçlu kalem de oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır. Kurşun kalemin de öğrenciler arasında yaygın olarak kullanımına ek olarak uçlu kalemin, kurşun kalem gibi sürekli yeniden temin edilmesi gereken bir araç olmaması onu bu anlamda daha avantajlı hale getirmektedir. Kişinin, kendi kullanım şekline bağlı olarak en rahat ettiği modeli alabilmesi de mümkündür. Ayrıca, yazının ne kadar keskinlikte ve kalınlıkta olacağına da uçlu kalem ile karar verilebilmektedir. 0.7, 0.5, 0.9 gibi uç seçenekleri bulunan bu kalem türlerinden istenilen seçenek temin edilebilmektedir. Uç ve uçlu kalemin içinde bulunduğu.kalem seti şeklinde bu yazı aracını temin edebilmek mümkündür.

 Yaşam Alanının Farklı Bölgelerinde Kalem ve Yazı Gereçlerinin Kullanımı

Yaşam Alanının Farklı Bölgelerinde Kalem ve Yazı Gereçlerinin Kullanımı

Kalem, yazı gibi çok önemli bir iletişim aracına hizmet eden en önemli gereçlerden biri olduğu için kullanım yaygınlığı en fazla olan araçlardan biri olmaktadır. Özellikle, eğitim süreci ile başlayan kalem kullanım süreci kişinin hayatı boyunca devam etmektedir. Öncelikle, kişinin eğitim hayatının bir parçasında başlayan kalem kullanımı sadece bu alanla kısıtlı kalmamaktadır. Kimi zaman kişinin edindiği hobilerin, kimi zaman ise seçtiği bir mesleğin gereci olarak daha sık şekilde kullanılmaya devam etmektedir. Bu alanlardan herhangi birine yönelme söz konusu değilse dahi kalem kullanımı kişinin hayatında daima sürerlilik göstermektedir. Bu kullanım alanları değişiklilik gösterdiği için, kullanılan kalem seçenekleri de değişiklik göstermektedir. Örneğin, bir öğretmen ile bir tasarımcının kullandığı yazı araçları aynı olmamaktadır. Öğretmenler ve öğretmenlik mesleği açısından kullanılacak olan yazı gerecinde olması beklenilen en temel özellik, kalıcılık ve silinme ihtimalinin bulunmaması olmaktadır. Önemli imzalar ve ders takibi gibi konularda kullanılan kalemin tasarım ve kullanış açısından da konforlu ve estetik görünmesi önemlidir. Bu nedenle, öğretmenler arasında genellikle dolma kalem tercih edildiği gözlenmektedir. Kullanım sıklığı ve yaygınlığının bu denli fazla olması, hediye alım süreçlerinde de dolma kalemin öğretmenler için bir seçenek olarak düşünülmesine neden olmaktadır. Bu nedenle birçok farklı tasarımda ve şık dolma kalemin bulunabilmesi mümkündür. Böylece hem şık hem de kullanışlı bir hediye almak mümkün olacaktır. Öğretmenler arasında kullanım sıklığı çok olan kalem türü, bu kalem çeşidi olmakla birlikte; öğrenciler arasında da fosforlu kalem kullanımının yoğun olduğu söylenebilmektedir. Sadece öğrenciler arasında kullanılmayan bu kalem çeşidinin, birçok farklı alanda da kullanıldığı gözlenmektedir. Bir metin içerisindeki, diğer konulara göre daha önemli olanları belirtmek amacıyla ya da estetik olarak bir fark yaratmak istendiğinde sıklıkla kullanılabilmektedir. Bu sayede hem istenen bilgi kolaylıkla bulunabilmekte hem de sıkıcı bir görünümden uzaklaşmış olunmaktadır. Bu işleve benzer bir işlevi gören diğer kalem çeşidi ise keçeli kalem olmaktadır. İstenen bölgenin altını çizip daha belirgin hale getirmeye yarayan bu kalem türleri ayrıca, bir resim yapma seçeneği olarak da kullanılmaktadır. Canlı renk seçenekleri ve solma ya da silinme gibi bir dezavantaj barındırmayan bu kalemler de oldukça yoğun şekilde tercih edilmektedir. Kullanım açısından da sadece kapağını açmak yeterlidir. Herhangi bir ön hazırlık ihtiyacı bulunmayan bir kalem çeşidi olmaktadır. Rengarenk fosforlu kalem çeşitlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Dekoratif ve Şık Kalem &veYazı Gereci Modelleri

Dekoratif ve Şık Kalem ve Yazı Gereci Modelleri

Kalem kullanımı, günlük hayattaki birçok gerecin yerine getirilmesinde kullanımına ek olarak bir hediye aracı olarak da oldukça sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tarz hediye alımlarında genellikle tercih edilen kalemlerin, şık ve kullanım açısından kişiyi rahat ettirecek olmasına dikkat edilmelidir. Özellikle kalem çeşitleri içerisinde dolma kalemlerin bu açıdan en çok tercih edilenlerden olduğunu söylemek doğru olmaktadır. Buna ek olarak, kişinin yaptığı mesleğe uygun olacak şekilde, özellikli kalemler de tercih edilebilmektedir. Hediye olarak kalem alımının dışında, günlük hayat içerisinde kullanımı gerçekleştirilecek kalemler içerisinde kurşun kalem büyük oranda talep edilmektedir. Bu kalem çeşidi daha çok kağıt üzerine yazı yazmak amacıyla kullanılmaktadır. Buna ek olarak, başka zeminler üzerine yazı yazabilmek amacıyla kalem çeşitleri de geliştirilmiştir. Bunların ilkine örnek olarak asetatlı kalem verilebilmektedir. Halk arasında CD kalemi olarak da bilinen bu kalem çeşidi daha çok, silinmesi istenmeyen ve kalıcılığı yoğun olması gereken alanlarda kullanıma uygundur. Özellikle tahta ya da CD gibi sert zeminlerde kurşun kalem ya da keçeli kalem gibi seçeneklerin kullanımı uygun olmamaktadır. Hem kalıcılık açısından hem de kullanılan kalemin boyutu açısından asetatlı kalemler bu zeminlerde kullanım açısından oldukça uygun olmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile de kullanılan alanda, farklı ve yaratıcı bir yazım süreci geçirmek mümkün olmaktadır. Buna ek olarak, henüz akıllı tahta gibi asetatlı kalem kullanımının gerekli olduğu bir tahta şekline geçiş yapılmadıysa ve yeşil tahta kullanımı yapılıyorsa, tebeşir de bu alan da en uygun olan seçenek olacaktır. Tebeşir de tıpkı, asetatlı kalem gibi renk açısından birçok seçeneğe sahip olmaktadır. Tebeşiri, silgi ve renkli birçok tebeşirin bulunduğu setler halinde temin edebilmek mümkün olduğu gibi sadece beyaz ya da sadece renkli olacak şekilde temin edebilmek de mümkündür. Böylelikle, hangi zemin üzerinde yazı ya da çizim işlemi gerçekleştirilecek olursa olsun birçok farklı renk ve doku seçeneğinden birine ulaşmak mümkün olacaktır. Özellikle, ilk öğrenim süreçlerinde çocukların dikkatini çekebilmek açısından farklı renk seçeneklerinde asetatlı kalemlerin ve tebeşirlerin kullanılabilmesi pozitif bir etki yaratmaya yardımcı olacaktır.

 Kullanım Amaçlarına Göre Kalem ve Yazı Gereci Seçenekleri

Kullanım Amaçlarına Göre Kalem ve Yazı Gereci Seçenekleri

Kalemlerin kullanım alanlarının birden fazla ve bu alanlardaki ihtiyaçların da çeşitli olduğu gözlenmiştir. Bunların kullanım alanlarını ve kullanım nedenlerini açıklamak gerekirse, hobi ya da profesyonel iş hayatının gereklerini karşılamak amacıyla kullanım olarak ayırabilmek mümkündür. Kimi kalem türleri her alanda kullanıma uygun olmakla birlikte kimi kalem ve yazı gereçleri spesifik olarak bir ya da birkaç amaca hizmet etmektedir. Kalem türü her ne olursa olsun, renk açısından bütün türlerde birçok seçenek bulabilmek mümkündür. Renkli kalem sadece keçeli kaleme ya da pilot kalem gibi kalem türlerine özgü bir durum olmamakla birlikte neredeyse tüm kalem çeşitlerinde bulunmaktadır. Kalem seçenekleri kimi zaman, renk gibi seçeneklerin yanında başka özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Bu özelliklerin bazıları da kalemlere ek araçlar eklenmesini gerekli kılabilmektedir. Bu anlamda, bu tarz kalemleri ekleri olan yazı gereçleri olmadan düşünebilmek mümkün olmamaktadır. Buna verilebilecek ilk örneklerden biri de divit kalem seçeneğidir. Bu kalem türü, bakıldığında uçlu kalem gibi bir yöntemi benimsemiştir. Bu yöntem benzerliği, kullanılan ek yazı araçları bakımından değil de kalemin kullanıma hazır olabilmesi için ek bir materyale ihtiyaç duyulması açısından değerlendirmek gerekmektedir. Bu anlamda nasıl uçlu kalemler, yazı yazma işlemine başlamak için uca ihtiyaç duyuyorsa, divit kalemler de yazma işlemini gerçekleştirebilmek için mürekkebe ihtiyaç duymaktadır. Kalem kullanımının ilk zamanlarında daha yaygın olarak kullanılan bir türü olan divit kalem, kullanım açısından günümüzde kullanılan diğer yazı araçlarına göre biraz daha dezavantajlı olabilmekle beraber şık bir hediye seçeneği olarak kullanımı mümkündür. Özellikle, antika değeri olan bazı divit kalemler çok zarif bir hediye olabilmektedir. Kimi seçeneklerin arasında tüy seçeneği bulunmakla birlikte cam tutma yeri olan divit kalem seçenekleri de mevcuttur. Bu kalem seçeneğinde de ek olarak mürekkebe ihtiyaç duyulduğu gözden kaçırılmamalıdır. Mürekkep açısından bakıldığında, normal bir kalem alınmak istendiğinde sahip olunan renk seçenekleri kadar geniş bir skalası bulunduğu gözlenmektedir. Organik seçenekleri de bulunan mürekkepler ile yazma işlemi daha keyifli hale gelecektir. Birkaç rengin bir arada olduğu paketler halinde temin edilebilen mürekkep, istenilen tek bir renkte de temin edilebilmektedir.

 Tasarımı ve İşlevi Açısından Versatil Kalem ve Uçlu Kalem

Tasarımı ve İşlevi Açısından Versatil Kalem ve Uçlu Kalem

Kullanım kolaylığı sağlamasına ek olarak, bir hediye türü olarak da günümüzde yaygın şekilde kullanılan kalemlerin tasarımı da önemli olmaktadır. Tasarım açısından oldukça başarılı olmasının yanında kullanımı da oldukça rahat olan bir kalem türü olarak versatil kalem burada göze çarpmaktadır. Bakıldığında sıradan bir uçlu kaleme benzerliği bulunan bu kalem türleri arasında birçok fark bulunmaktadır. Öncelikle tıpkı kurşun kalemlerde ve uçlu kalemlerde olduğu gibi, öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilerek kullanılan kalem türlerinden biridir. Buna ek olarak, kurşun kalemde ve uçlu kalemde bulunmayan bazı ekstra konfor sağlayan özellikleri de mevcuttur. Bu nedenle, özellikle sınav, ödev teslimi ve benzeri birçok uğraşı bulunan öğrenciler açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Versatil, kelime anlamı olarak da mekanik bir oluşumu anlatmaktadır. Tıpkı bunun gibi versatil kalemler de içerisinde bir mekanizmayı barındırmaktadır. Bu mekanizma uçlu kalemlerdeki mekanizmaya benzemesine rağmen farklılıkları barındırır. Uçlu kalemlerde uç seçenekleri farklı adlandırılır iken, versatil kalemlerin uç seçenekleri farklı bir isimle adlandırılmaktadır. Bu ilk farka ek olarak, kullanım alanlarının yaygınlık derecesi de farklılık gösteren bir diğer faktördür. Uçlu kalemler için kullanım alanları daha çok yazı yazmayı gerektiren alanlardan ibaret olmaktadır. Buna rağmen, versatil kalemler için kullanım alanı daha geniş olmaktadır. Özellikle, resim yapmak veya eskiz çizmek gibi kalemin önemli olduğu alanlarda da versatil kalem rahatlıkla kullanılır. Uçlu kalemde ise bu alanda kullanım daha kısıtlı olmaktadır. Buna zıt olarak, iki kalem türünün kullanım şekli benzerlik göstermektedir. İkisinde de içerisine uç yerleştirilen bir mekanizma bulunmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

10 Parmak (19)
222 Concept (258)
2K (68)
3K (584)
3M (92)
404 (1)
A-4 Tech (3)
A.D.B (4)
A5 (4)
Abig (4)
Abka (7)
Addison (1)
Adel (994)
Adeland (18)
Aeraware (1)
Agatha (1)
Ahşap (11)
Aihao (325)
AIRFIX (1)
Akkraft (11)
Akmısır (21)
Aktif (3)
Akyazı (12)
Alemdar (1)
Alex (3)
Alex Toys (2)
Alfa (5)
Alpino (385)
Amos (80)
Anatolia (2)
Ant (5)
Apli (1)
Apre (5)
AR MODE (1)
Ark (42)
Arrow (11)
Art (4)
Art Hoby (1)
Art Nation (13)
Artdeco (28)
Artebella (2)
Artline (1752)
Artscholar (49)
As (9)
Astra (1)
Atlas (21)
Balmain (6)
BARBIE (10)
Barbie (2)
Bayındır (12)
baylar (5)
Ben 10 (1)
Benetton (1)
bi promosyon (567)
Bianyo (5)
Bic (2124)
Big (31)
Bigpoint (973)
Bio (1)
Blue Pac (1)
Bold (3)
Boomug (1)
Brause (18)
Brons (652)
Brother (13)
Brunnen (2)
Bruno (2)
BU-BU (14)
Buffer (1)
Busch (1)
Bushman (1)
Cadence (2)
Caillou (6)
Canon (47)
Canson (11)
Caran D'ache (334)
Caretta (224)
Carioca (401)
Cars (4)
Cassa (183)
Celestron (1)
Cem (211)
Centrixx (1)
Ceo (18)
Ceo Art (4)
Chenglu (1)
Cille (1)
Colop (2)
Colorland (1)
Comix (2)
Copic (286)
Corvus (21)
Creative (1)
Cross (1228)
CYKLOS (5)
D'S Damat (1)
Dalvey (3)
Davidoff (3)
Deka (1)
Delta (2)
Derwent (550)
Diamine (13)
Diamond (5)
Digno (11)
Diplomat (93)
Disney (23)
(40836)
diğer (1)
DNS Color (1)
Dolphin (222)
Dolphın (15)
Dong-A (473)
Doremon (1)
Double A (4)
Eagle (2)
Eastpak (1)
Ebri Zen (1)
Edding (5544)
Ekoline (32)
End (1)
Energizer (31)
Epson (78)
Eser (1)
Etika (1)
Etona (7)
Evka (1)
Evvota (5)
Exxo (5)
Faber (231)
Faber Castel (247)
Faber Castell (7491)
Faber-Castell (4033)
Fanart (22)
Fantasia (20)
Fatih (926)
FİGÜR (1)
Fimo (3)
Flaska (1)
FlexBook (11)
Foks (3)
Folia (2)
Foxy (1)
Frozen (29)
Fujika (14)
Fulsan (1)
Furkan (1)
Galeria (1)
Gen-Of (20)
Gestetner (3)
Giant (1)
Giotto (218)
Gıpta (407)
GIPTA (91)
Globox (160)
Glory (3)
Gmp (1)
Gold (6)
Grasp (17)
Greyder (4)
Gxin (12)
Habico (4)
Halsa (16)
Has Kutu (13)
Hatas (18)
Herevin (134)
Hi-Text (391)
Hiper (1)
Hkn (3)
HobbyStyle (43)
Holl (1)
HP (24)
I Cool (27)
Ibis (4)
İdeal (87)
Ideal (5)
İdora (14)
İf (1)
İnox (48)
Inox (7)
İnter (1)
J-Me (11)
J.Herbin (1)
Jet Print (1)
Joker (1)
Jovi (31)
Kahraman (34)
Kangora (1)
karin (14)
Kaukko (3)
Kaweco (1071)
Keyroad (11)
Kks (6)
KM (1)
Koh-i-noor (360)
KORALL (2)
Koza (5)
Kraf (819)
Kum (1)
Kw-Trio (1)
L'arte (1)
Lamy (3545)
Laçin (16)
Lecce Pen (1)
Legamaster (88)
Legami (81)
Leitz (2)
Lets (111)
Lexi (1)
Libra (2)
Linea (44)
Lino (3)
Lion (2)
Liquitex (3)
Liz (1)
Logon (13)
Lukas (1)
Lustre (40)
Lutart (12)
Luxor (11)
LWPShop (2)
Lyra (548)
Magnani (2)
Magner (4)
Manu (1)
Manuscript (43)
Maped (372)
Mapi (2)
Marabu (93)
Maries (4)
Marketix (2)
Marla (29)
Marvy (793)
Mas (104)
MAS (102)
Masaüstü (70)
Masis (131)
Masstil (2)
Max (43)
Max Steel (10)
Maxi (1)
MCD (2)
Mega (2)
Metalia (1)
Micron (3)
Mijello (2)
Mikro (1478)
Milan (69)
Mimaks (11)
Mingitav (6)
Miniso (4)
Minyonlar (2)
Mirado (6)
Mission (9)
Modamot (2)
Moleskine (7)
Molotow (300)
Monalisa (4)
Monami (125)
Mondo (17)
Monopol (72)
Montblanc (471)
MONTBLANC (9)
Mopak (4)
Motex (1)
Mungyo (4)
Mydido (7)
Myra (2)
MYS (1)
Namiki (8)
Nataraj (24)
Natürist (1)
Nava (5)
No Name (30)
Noki (549)
Notopelle (1)
Notte (2)
Nova Color (60)
Novacolor (19)
NR (1)
NRG (1)
Oem (10)
Ofica (27)
Ofix (2)
Ohto (150)
Oki (3)
Okutmatik (1)
Olivetti (1)
Onas (11)
ONAS (4)
Optoma (1)
Ores (1)
owl (1)
Oyal (1)
Pak'r (2)
Panda (24)
Panther (1)
Parker (1165)
Pattex (1)
Pebeo (54)
Pelikan (1177)
Penac (129)
PENGUEN (1)
PENSAN (2564)
Pensan (2)
Pentel (1344)
Pepee (2)
Perfect (39)
Pf Concept (30)
Piano (154)
Picador (232)
Picco (3)
Pilot (1780)
Pinkfoot (6)
Pippa (6)
Planes (2)
Platinum (165)
Play-Doh (209)
Plus (2)
Ponart (27)
Post-It (3)
Power (2)
Premium (1)
Primo (4)
Prince (4)
Pritt (217)
Proteks (13)
Prozenis (1)
Puti (8)
Q Too (4)
Rafburada (3)
Rapid (2)
Red Apple (83)
Redakai (1)
Replay (1)
Retro 51 (2)
Rexel (1)
Rhodia (3)
Rich (5)
Rio (18)
Robercolor (26)
Rot (6)
Rotring (3267)
Rubenis (193)
Sahin (1)
Sailor (9)
Salvo (1)
Samsung (2)
Samur (17)
Sarf (1)
Sarff (1)
Schmincke (43)
Schneider (1045)
Scotch (1)
Scrikss (4923)
SDI (1)
Sennelier (3)
Serve (1505)
Serve Deep (91)
Sharpie (818)
Sheaffer (244)
Silka (1)
Sino (17)
Sırdaş (19)
Sirdaş (5)
Skales (7)
SLM (5)
SMC (1)
Snowman (413)
Spiderman (15)
Stabilo (3730)
Staedtler (424)
Stainless (1)
Std (6)
STD (1)
Steelpen (503)
Stone (1)
Stylefile (166)
Sunline (1)
Swarovski (46)
Syloon (11)
Südor (418)
Ta Ta (3)
Tabac (3)
Tablosan (1)
Taksa (1)
Talens (311)
Taraftar (1)
Tartan (1)
TASARIM (62)
Tdk (1)
Temat (89)
Thepack (1)
Thinkme (1)
TICON (75)
Ticon (1)
Tigra (7)
Timon (39)
Tinge (28)
Tmn (2)
Tombow (1729)
Top Model (72)
Touch Marker (261)
Touche (1)
Tratto (23)
Tray (1)
Trek (2)
Trix (26)
Trodat (54)
Troika (37)
Tuvall (3)
Twsbi (265)
Umix (131)
Umur (39)
Uni (797)
Uni-Ball (1142)
Uniball (1183)
Uniform (2)
Unipak (3)
Van Gogh (1)
Vege (1)
Vera (2)
Vestel (3)
Vincent (9)
Visconti (177)
Vodaseal (4)
Vox Art (117)
Voxart (2)
Vtk (10)
Vuki (112)
Waterman (276)
WELLMOP (1)
Windmill (1)
Winx (6)
Winx Club (7)
Woke (4)
Woodesk (1)
Woodsaka (1)
Woohoobox (1)
World (4)
Xerox (5)
Xiaomi (3)
Yamaha (1)
YAMİKA (1)
Yaygan (105)
Yongfa (1)
Youth (1)
zb design (71)
Zebra (682)
ZepHome (1)
Zig (2435)
Zweck (4)
Özkan (1)
Şahin (89)
Şekil (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(10.113)
ve üzeri (11.897)
ve üzeri (12.407)
ve üzeri (12.557)
ve üzeri (12.867)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL