Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Adet

Başka bir kelime deneyin

Marka

HP
3M
Mas
Oem
Std
2K
3K
Ant
Aro
Hp
Bic
Ark
DNP
Dns
Bk
Gmg
HML
Zig
A5
BK
Gbc
Liz
MAS
Oki
oem
1
As
Cem
Cm
Dtf
Dye
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Kağıt Ürünleri

için 22,979 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • ÜCRETSİZ KARGO

    56MM X 16M Pos Rulosu 100 Adet

    (146)
    450,00 TL SEPETTE 420,00 TL
    +

Ofis Kâğıt Ürünleri

Ofiste çalışanlar ve öğrenciler için günlük hayat bazen fazla yoğun biri hale gelebilir. Sunumlar, ödevler, belgeler üst üste geldiğinde oldukça zor zamanlar yaşanması normaldir. Böyle kullanıcıların hayatının daha kolay hale gelebilmesi için kullandıkları ürünler büyük öneme sahiptir. Kullanışlı materyallere sahip olmak yaptığınız her işin daha kolay hale gelmesini sağlar. Böylece günlük hayatta zamandan ve enerjiden tasarruf etmiş olursunuz. Bu tür kullanıcılar için en önemli materyaller arasında ofis kâğıt ürünleri bulunur. Bu ürünler çok farklı seçenekleri bulunan ve farklı amaçlar için kullanılan farklı araçlar içerirler. Bu ürünler sadece ofis çalışanları ve öğrenciler tarafından değil her türlü kullanıcı tarafından hayatların daha kolay bir hale getirmek için kullanılabilir. Bu ürünler günlük hayatta kullanılanların yanı sıra, özel günler için gerekli olan modelleri de içerir. Kâğıtlar, zarflar barkodlar gibi birbirinden farklı amaçlar sahip olan kâğıt ürünlerinin tümü günlük hayatta kullanılabilir özelliktedirler. Bu ürünlere ihtiyacınız olması için çalışan veya öğrenci olmanıza gerek olmaz. Yakınlarınıza yazmak istediğinizde, resim çizmek istediğinizde veya hatırlatıcı notlar almak istediğinizde bu tür ürünler oldukça kullanışlı olurlar. Kırtasiye ve ofis sayfamızda bulunan ofislerde kullanılabilecek olan kâğıt ürünlerinin tümü üstün kalitenin farklı tasarımlar ile bir araya gelmesi ile oluşturulur. Siz de tüm bu ürüneli inceleyerek kendinize için uygun kullanışlı seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Farklı Tasarımsal Özellikleri ile Ofis Kâğıt Ürünleri

Farklı Tasarımsal Özellikleri ile Ofis Kâğıt Ürünleri

Günlük hayatta kullandığınız çok sayıda işlevsel ürün bulunur. Bu ürünlerin işlevsel açıdan önemli olması estetik tasarımlarının hiç önem sahip olmadığı anlamına gelmez. Bu sebeple bu tür ürünler arasından seçim yaparken ürünlerin tasarımını incelemeniz önemlidir. Tasarımını beğendiğiniz ürünleri kullanmaktan keyif duymazsınız. Tasarımsal açıdan gözünüze hitap eden ve zevkinize uygun modelleri kullanmak daha pozitif zaman geçirmenize yardımcısı olur. Bu tür ürünler gün içerisinde modunuzun yükselmesi için oldukça faydalıdır. Kâğıt ürünleri modelleri de oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Farklı kâğıt ürünleri kendi içerisinde çeşitli tasarımlar bulundurur. Not kâğıtları tasarımsal açıdan çok geniş seçeneklere sahip olan ürünlerdir. Bu kâğıtlar sahip oldukları farklı renk seçeneklere sayesinde geniş kullanıcı kitlelerine hitap ederler. Bu renkler arasında pastel ve sade tonlar bulunduğu gibi dikkat çekici fosforlu tonlar bulmak da mümkündür. Bu tür modeller özellikle dikkat çekici bir görünüm oluşturmak için idealdir. Parlak renklere sahip olan not kâğıtları, odanıza ve dolabınıza yapıştırmak için oldukça kullanışlı olur. Bu tür ürünleri kullanarak odanızda notlarınızı estetik bir şekilde tutabilirsiniz. Zarf çeşitleri de estetik açıdan çok sayıda seçeneğe sahip olan ürünlerdir. Zarflar çok farklı amaçlar için kullanılabilir ürünlerdir. Resmi işlemler için kullanılan zarf türlerini bulmak mümkündür. Bu tür modeller genellikle daha sade ve profesyonel görünümlü olurlar. Özel mektuplarınızı postalamak için kullanabileceğiniz zarf tasarımları oldukça eğlenceli ve renkli çeşitler içerir. Bu tür zarflar arasında üzerinde farklı resimler olan seçenekler de bulunur. Bu tür modeller arasında çiçekli ve hayvan figürlü tasarımlar oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Bu tür modeller sahip oldukları zarif fakat canlı tasarımlarıyla dikkat çekerler. Bu tür tasarımlar yanı sıra modern bir tarza sahip olanlar için çeşitli geometrik desenli modeller de mevcuttur. Desenli modellerin yanı sıra sade fakat renkli seçenekler de mevcuttur. Bu tür modellerin renk seçenekleri en parlak renklerden en sade ve klasik renklere kadar uzanır. Siz de tüm bu tasarımları inceleyerek kendiniz için uygun olanı belirleyebilirsiniz. İhtiyacınıza göre yazar kasa ve termal rulolar da sayfamızda yerini almaktadır.

Kaliteli Yapılarıyla Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Ofis Kâğıt Ürünleri

Kaliteli Yapılarıyla Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Ofis Kâğıt Ürünleri

Kullandığınız kâğıt materyallerle ilgili önemli özelliklerden biri de kalite olur. Ürünlerin kalitesiz materyallerden üretilmiş olması özellikle profesyonel amaçlı kullanımlar için oldukça olumsuz durumların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Kalitesiz ürünlerin tercih edilmesi zorlu kullanımlara sebep olur. Kaliteli materyaller çok daha rahat bir şekilde kullanılabilirler. Yüksek kaliteye sahip ürünler dış etkenlere karşı çok daha dayanıklı olurlar. Bu tür ürünler genellikle diğerlerine göre çok daha uzun süre kullanılabilirler. Bu sebeple ürün seçimi yaparken kalitesine dikkat etmek çok önemlidir. Kırtasiye kâğıt ürünleri ile ilgili önemli bir kalite özelliği kâğıdın içerisindeki maddelerin oranı olur. Kâğıtların kalitesini ve dayanıklılığını belirleyen önemli bir özellik olan materyal türü kâğıtların kullanabilecekleri şekilleri belirler. Hamur kâğıtlar genellikle bildiğiniz fotokopi kâğıdı yapımında kullanılırlar. Hamur kâğıtlar çok rahat bir şekilde yazı yazabilme özelliği sayesinde oldukça kullanışlı olurlar. Kaliteli kâğıt hamurlar yazılarınızın çok daha rahat bir şekilde yazılmasına yardımcı oldukları gibi yazıların arka tarafa geçmesini engellerler. Fakat kalitesi materyallerden üretilen kâğıtlara yazı yazarken delinme gibi durumlarla karşılaşabilir. Bu tür durumlar yazı yazarken oldukça zorlanmanızı ve tek bir hareketle tüm yazdıklarınızın bozulmasına sebep olabilir. Bu sebeple kaliteli ve dayanıklı kalın kâğıtların tercih edilmesi önemlidir. Kuşe adı verilen kâğıtlar daha parlak ve genellikle günlük kullanımda pek yeri olmayan modelleri. Bu tür modelleri ofislerde kullanmak mümkün olmayabilir fakat bu tür modeller parlak yapıları ile oldukça dikkat çekici bir görünüm oluştururlar. Özellikle resim basmak için kâğıt arıyorsanız bu tür kâğıtlar oldukça kullanışlı olurlar. Yırtılma ihtimalleri çok düşük oldukları için oldukça kullanılırlar. Beyaz kâğıt ürünler arasından seçim yaparken yazılarınızın kâğıdın arkasına geçip geçmediğine ve kâğıdın yazı yazarken yırtılıp yırtılmadığına dikkat etmeniz gerekir. Fakat renkli kâğıtları incelerken bu kartların rengini aldığı boyaları kalitesine de dikkat etmeniz gerekir. Kalitesiz maddeler ile renklendirilmiş ürünlerin üzerine yazdığınız yazıyı sildiğinizde ürünün rengi de solar. Bu tür modellerin aksine uzun süre rengini koruyan kaliteli seçenekleri tercih etmek önemlidir. Siz de sayfamızda bulunan üstün kaliteli ürünleri tercih ederek rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Ofis Kâğıt Ürünleri

Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Ofis Kâğıt Ürünleri

Kâğıt türevi ürünler arasından seçim yaparken dikkat çeken önemli bir detay da ürünlerin sahip olduğu özellikleri olur. Bu özellikler ürünlerin kullanım şeklinin daha kolay bir hale gelebilmesi açısından önemlidir. Çeşitli özelliklere sahip ürünlere günlük hayatınızı daha kolay hale getirirler. Yazıcı kâğıtları son derece kullanışlı ürünlerdendir. Bu kâğıtlar farklı yazıcılar ile uyum sağlayacak modellere sahiptir. Bu tür modeller ile ilgili önemli bir özellik yazdırılabilir yüzleri olur. Çift yazdırma yüzeyine sahip olan ürünler kâğıttan tasarruf edebilmek için harikadır. Bu kâğıtlar ile ilgili özelliklerin önemli olmasını bir sebebi de yazıcı makinesinin içerisine yerleştiriliyor olması olur. Ürün eğer işlevsel açıdan kalitesiz özelliklere sahip ise yazıcıya sıkışabilir ve bu da boşa gitmesine sebep olabilir. Ayrıca kâğıdın yazıcıya sıkışması durumu oldukça zaman harcamanıza sebep olan durumlardan biridir. Fotokopi kâğıt da farklı ölçülere sahip olan ürünlerden biridir. Ürünlerin sahip olduğu farklı ölçülü seçenekler sayesinde farklı amaçlar tarafından kullanılabilecek modeller rahatlıkla bulunabilir. A4 fotokopi kâğıdı boyut açısından daha ortalama olan maddelerdendir. Bu tür modeller genellikle çeşitli belgeler için kullanılırlar. Resmi evraklarda sıklıkla kullanılan bu kâğıt ölçüsü yazıcılar içinde genellikle daha uygun olurlar. Fotokopi makinelerinde kullanırken oldukça kullanışlı olan bu tür modellerin kullanımı çok kolaydır. A6 kâğıdı daha ufak boyutlardaki seçeneklerledir. Özellikle ders notu alırken, mektup yazarken rahatlıkla kullanabileceğiniz bu tür kâğıtları çok kolay bir şekilde saklayabilirsiniz. Not kâğıtlarında işlevsel özellikler açısından oldukça önemli materyallerdir. Yapışkanlı kısma sahip olan not alma için kullanabileceğiniz kâğıtlar özellikle hatırlatıcı olarak çok kullanışlıdır. Bu tür ürünleri görebileceğiniz yerlere yapıştırarak unutmamak istediğiniz şeyler için hatırlatıcı oluşturabilirsiniz. Ayrıca ezberlemeye çalıştığınız şeyleri yine bu yöntemle duvarlarınıza yapıştırabilirsiniz ve her gördüğünüzde okuyabilirsiniz. Siz de sahip oldukları birbirinden arklı özellikleri sayesinde son derece kullanışlı olan ürünleri inceleyerek aralarındaki sizin amacınıza uygun özelliklere sahip olanı tercih edebilirsiniz.

Farklı Amaçlar İçin Kullanılabilecek Ofis Kâğıt Ürünleri

Farklı Amaçlar İçin Kullanılabilecek Ofis Kâğıt Ürünleri

Kâğıt ürünler oldum farklı türlere sahiptir. Kâğıt ürünleri sadece ofislerde veya okullarda kullanılmazlar. Hayatınızın her alanında kâğıttan yapılma ürünler karşınıza çıkar ve hayatınızın her alanında belirli bir kullanım yerine sahip olurlar. Zarf herkes tarafından kullanılan çok çeşitli türlere sahip olan ürünlerden biridir. Zarflar genellikle profesyonel işler için kullanılıyor gibi görünse de aslında özel hayatınızda da rahat bir şekilde kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı ürünlerdendir. Zarf türleri kullanıma amacına uygun olarak tasarlanırlar. En çok kullanılan zarflardan biri torba zarflar olmaktadır. Torba zarflar genellikle büyük kâğıtların içerisine konulabilmesi için özel olarak tasarlanmış zarflardır. Bu tür ürünler çeşitli resmi belgelerin postalanması için kullanılırlar. Çok geniş oldukları için istediğiniz kadar kâğıdı yerleştirebileceğiniz bu tür zarflar resmi işlemlerde çok kullanışlı olurlar. Bir diğer sık kullanılan zarf türü ise mektup zarfları olur. Mektup zarfları özel amaçlar için tasarlanmış ürünlerdendir. Bu tür zarflar genellikle çok daha eğlenceli tasarım çeşitlerine sahiptir. Resmi işlemlerde kullanıldığı için bu tür zarfların rengi seçeneklerini bulmak mümkündür. Mektup zarfları arasında düz beyaz modeller bulmak da mümkündür. Fakat düz beyaz modellerin yanı sıra üzerinde çeşitli desenler ve notlar olan seçenekler de mevcuttur. Bu tür ürünler arasında küçük çocukların dahi severek kullanabileceği çizgi film karakterlerini bulunduran modellerde mevcuttur. Davetiye zarfları da yine oldukça eğlenceli tasarımlar sahip olan ürünlerdendir. Davetiyeler için özel olarak tasarlanan zarflar genellikle davet edildiğiniz etkinliğin türüne göre değişiklik gösterir. Düğün davetiyelerinde genellikle çiftler için uygun olanı aş temalı tasarımlar bulunurken gala türevi etkinliklerinde davetiyeleri daha sade olabilirler. Barkod kâğıdı ise özellikle hastane sistemlerinde oldukça kullanışlı olan ürünlerdir. Bu tür kâğıtlar genellikle yapışkanlı olurlar. Üzerlerinde olan yapışkanlı olan kısım çıkarılarak gerekli materyaller üzerine yapıştırılabilir. Hastanelerde hasta bilgilerinin test kaplarına yapıştırılması için kullanılan bu ürünler sistemlerin çok daha rahat hale gelmesini sağlar. Tüm farklı amaçlarla kullanılabilen çeşitli kâğıtlar arasından sizin amacınız için uygun olacağını düşündüğünüz seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Ofis Kâğıt Ürünleri

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Ofis Kâğıt Ürünleri

Kâğıt ürünler arasından seçim yaparken dikkat edilen önemli özelliklerden biri de ürünlerin fiyatları olur. Kullanıcılar seçecekleri ürünün özelliklerinin amaçlarına uygun olması kadar fiyatlarının bütçelerine uygun olmasına da dikkate derler. Fotokopi kâğıt fiyatları çok faklı seçeneklere sahiptirler. Bu ürünleri fiyat seçenekleri arasında farklılığı oluşturan önemli özellik ürünün yapısında kullanılan maddelerin oranları olur. Bu maddeler ürünlerin özellikler üzerinde farklılık oluşturacağı için fiyatsal açıda değişiklikler olması da gayet normaldir. Renkli fotokopiler için uygun olan kâğıtlar diğerlerinden farklı fiyatlara sahip olabilirler. Ürünlerin ölçüleri de fiyatlar üzerinde etkili olurlar. Boyutları farklı olan ürünlerin fiyatları da farklı olur. A4 fotokopi kâğıt fiyatları diğer boyutlardaki kâğıtların fiyatlarından farklı olur. Tüm farklı boylardaki ürünler farklı amaçlarla kullanmak için uygundur. Ürün fiyatlarını etkileyen önemli bir özellik de ürünlerin tasarımları ve renkleri olur. Özellikle zarflarda ve not kâğıtlarında değişiklik oluşturan bu özellikler fiyatların değişmesini sağlarlar. Ürünlerin Farklı renk seçenekleri farklı fiyatlara sahip olabilirler. Ayrıca renklerin yapısı da fiyat farklılık oluşmasına sebep olurlar. Ürünlerin Tasarımda kullanılan bir diğer nokta da üzerlerindeki desenler olur. Renklerin yanı sıra çeşitli desenler de tasarımsal açıdan farklılıklar oluşturur. Ürünlerin fiyatları bu özellik sayesinde değişiklik oluşturabilir. Ürünlerin sahip olduğu özellikler de fiyatları üzerinde etkilidir. Bu özellikler ürünün daha kolay bir şekilde kullanılabilmesi açısından çok önemlidir. Not kâğıtları yapışkanlı modeller de bulunmaktadır. Yapışkanlı kâğıtlar istediğiniz yere yerleştirilmeniz açısından çok kullanışlıdır. Hatırlatıcı notlar oluşturmak için çok kullanışlı olan bu ürünler özellikle ders çalışanlar ve öğrenciler için kullanışlıdır. Ezber yapmaya çalışan öğrenciler için kolay bir öğrenme yolu olan bu ürünler rahat bir şekil kullanılabilirler. Ürünlerin kalitesi de fiyatı üzerinde etkilidir. Yüksek kaliteye sahip olan ürünler daha uzun süre kullanılabilir ve saklanabilirler. Ürünlerin uzun vadeli oluşu bütçeniz üzerinde olumlu bir etki oluşturması sağlarlar. Siz de tüm bu ürünler arasından bütçenize uygun seçeneklere göz giydirebilirsiniz.

Ofis Kâğıt Ürünleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilecekler

Ofis Kâğıt Ürünleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilecekler

Kâğıt ürünleri günlük hayatta çok fazla yeri olan materyallerdir. Bu ürünler çok geniş seçenek kalçalarına sahip oldukları için sayısız farklı model bulundururlar. Tüm bu modeller arasında seçim yapmak bazen karmaşık ve zor bir hal alabilir. Kullanıcıların kendisine uygun ürünü bulabilmesi için bazı kriterler belirlemeleri oldukça kullanışlı olur. Kriter belirtmeden alınan kararların doğru olmama olasılığı yüksektir. Kriter belirlerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bunlar arasında ürünün tasarımı, ürünü kullanmak istediğiniz alan, ürünün kalitesi, sahip olduğu özellikler sayılabilir. Ürünü kullanmak istediğiniz amaç dikkat edeceğiniz ilk noktadır. Her kâğıt türü farklı amaçlar için üretilir. Fotoğrafçılıkla ilgilenen ve fotoğrafların çıktısını almak isteyenler için oldukça kullanışlı olan ürünlerden biri yazıcı fotoğraf kâğıdı olur. Fotoğrafların kaliteli bir şekil çıktısını almak istiyorsanız bu fotoğraf kâğıtlarının yazıcınızla uyumlu olmasına da dikkat etmeniz önemlidir. Kâğıdın sahip olduğu çeşitli özellikle de yine fotoğrafların kalitesi açısından belirleyici olur. Ofislerde çalışan ve sürekli olarak yapması gereken işler olan ve bu işleri hatırlamakta zorlananlar için not kâğıdı seti gibi ürünler çok kullanışlı olmaktadır. Not kâğıtları günlük işlerinizi yazabilmeniz, hatırlatıcı notlar yazabilmeniz açısından önemlidirler. Yapışkanlı not kâğıdı seti notlarını belirli alanlara yerleştirmek isteyenler için oldukça önemlidir. Özellikle notlarını dolaplarına asmak isteyenler için bu tür ürünler çok kullanışlı olurlar. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da kâğıtların boyutları olur. Yazıcı kâğıt boyutları oldukça farklı seçenekler sahiptir. Bu kâğıtların boyutları arasında seçim yaparken yazdıracağız belgelerin ve dosyaların boyutlarını ve türlerini göz önüne almakta fayda vardır. Belgeleri yazdırırken yazıların sayfa için çok küçük olmaması önemlidir. Bu sebeple küçük yazılar in daha küçük kâğıtların tercih edilmesi kullanışlı olur. Siz de tüm bu detaylara dikkat ederek belirlediğiniz kriterlere uygun ürünlerin tümünü sayfamızda rahatlıkla bulabilir ve edinebilirsiniz.