Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Ofis Makineleri

için 5.430 sonuç bulundu.

Ofis Makineleri

Bir ofiste ihtiyaç duyulan çeşitli makinalar vardır. Bunlardan en çok kullanılanı hesap makinası olarak karşımıza çıkmaktadır. Hesap makinası çeşitleri arasından dilediğiniz gibi bir ürün mutlaka bulacaksınızdır. Masaüstü ve 16 haneli ürünleri tercih edebilirsiniz. Geri silme ayarı olan bu ürün pille çalışmaktadır. Popüler markaların 12 haneli ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Güneş enerjisiyle de çalışabilen bu makinalarda tuşlarla gerçekleştirilen işlemler ara bellekte saklanır. Dolayısıyla yüksek hızda rakam girişi sırasında bile hiçbir bilgi kaybolmaz. Mini masa türü bu cihaz düzenli oran hesaplamaları yapar. Ekstra geniş ekranı ile verileri okumak kolaylaşmaktadır. Metal kaplama olan bu ürünler, kolay kullanım için tasarlanıp üretilmiştir. Günümüzde yüksek teknoloji ile üretilmiş birçok ürünü bulmak mümkündür. Hesap makinası fiyatları ürünün özelliklerine ve markasına göre değişiklik göstermektedir.

Para Sayma Makinası ve Özellikleri

Para Sayma Makinası ve Özellikleri

Günümüzde ofislerde hesap makinası ile birlikte birçok çeşitli malzeme de kullanılmaktadır. Ofis ve işyeri makinaları çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. İhtiyacınız olan ürünleri sayfamızdan rahatlıkla temin edebilirsiniz. İşletmelerde en sık kullanılan makinalardan biri para sayma makinası olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı markaların farklı tasarımlarla ürettikleri ürünler sayfamızda mevcuttur. Para sayma makinası fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişmektedir. Para sayma makinası tavsiye edecek olursak, karışık para sayma makinalarını önerebiliriz. Bazı makinalar yalnızca kağıt bazısı ise yalnızca madeni para saymaktadır. Ancak karışık makinalarda hem kağıt hem de madeni parayı bir arada sayma şansınız olacaktır. Türk lirası sayan ve renkli ekranda sayımın toplam tutarını gösteren ürünlerde, sayım rapor detaylarını da görmeniz mümkündür. Sayım anında %100 sahte para yakalama özelliği vardır. Bu model , sahte para için kullanıcıyı sesli ve yazılı olarak uyarmaktadır. Makine ile beraber gelen harici müşteri ekranı ile sayımı müşteriler de rahatlıkla takip edebilmektedir. Yüksek hassasiyette sahte para detektörleri ile donatılmış bu model, Türk lirasını karışık halde sayar ve değerlerini okur. USD, EURO ve diğer ülke paralarını da adet olarak saymaktadır. Sayım toplam değerini ve sonuç detaylarını aynı ekranda gösterme özelliği bulunan bu ürün geniş, renkli, TFT ekrana sahiptir. Sahte paralar için yazılı ve sesli uyarı özelliğine sahip bu model, yeni çıkacak ve değişen paraların ömür boyu güncellenme garantisine sahiptir. 3D renkli ekranı sayesinde sayım sonucu her açıdan rahatlıkla görülmektedir. Ergonomik yapısı sayesinde istenilen yerde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Kusursuz ve hatasız şekilde para sayan bu model Türkçe menü ve uyarı sistemlerine sahiptir. Manuel olarak sistem ayarlarını bu ürünler üzerinden yapabilirsiniz. Tarih ve saat fonksiyonu özelliği de bulunmaktadır. Bir anda 250 adet para alma kapasitesine sahiptir. Farklı ürünlerin özellikleri ve fiyatları için sayfamıza göz atabilirsiniz. Casio hesap makinesi ürünlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Sık Kullanılan Ofis Makineleri

Sık Kullanılan Ofis Makineleri

Etiketleme makinası perakende sektöründe ki işyerleri için olmazsa olmaz bir üründür. Bu ürünün çeşitli özellikte modelleri vardır. Bu ürünler modelleri çeşitli tasarımlarda olabilmektedir. Her ürünün kendine has özellikleri bulunmaktadır. Mekanik etiketleme makinası son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Yaygın olarak kullanılan manuel etiketleme makinası ürünleridir. Kolay ve işlevsel kullanımı olan manuel ürünler, tek dokunuşla çalışır sisteme sahiptirler. Sağlam tasarıma sahip bu model ürünlerin yanında 600’lü rulo etiketleri ile birlikte gelmektedir. Etiket renkleri ürüne göre değişiklik göstermektedir. Bazı ürünlerde etiket rengi beyaz iken, bazısında sarı veya başka renklerde olabilmektedir. Bir etiketleme makinasısatın alırken, uygun etiket rulolarını da almanız gerekmektedir. Etiketleme makinası fiyatları ürünün cinsine, özelliklerine ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Bunların dışında işyerlerinde ve ofislerde kullanılan ürün ise laminasyon makinası olarak karşımıza çıkmaktadır. Kağıt, poster, afiş, ilan gibi malzemelerin kaplanmasını sağlayan bu cihaza ciltleme makinası da denebilmektedir. Lamine edilmiş malzemelerin ömrü uzar. Laminasyon makinası tavsiye etmek gerekirse, hem profesyonel hem de kişisel kullanıma yönelik olarak tasarlanmış ev tipi ürünleri önerebiliriz. Laminasyon makinası ile yapılan işlemde, iki laminasyon filmi ısı veya basınç uygulaması ile birbirine yapıştırılır. Bu ürünlerden birini satın alacağınız zaman, laminasyon filmi de temin etmeniz gerekecektir. Laminasyon makinası fiyatları incelendiğinde, kullanımına bağlı olarak çeşitli modellerde geniş bir skalaya sahip olduğunu görmekteyiz. Bu ürünlerin çeşitleri, sıcak ve soğuk laminasyon olmak üzere iki kategoriye sahiptir. Isısal ciltleme makinası olarak da geçen sıcak laminasyon, temelde soğuk laminasyonla aynı işleve sahiptir. Sıcak laminasyon makinalarında, filmleri birleştirmek için ısı ile çalışan plakalar ve silindiler kullanılır. Filmin içine kağıt yerleştirildikten sonra ısı ve basınçla sabitlenmesi için makinadan geçirilmesi gerekmektedir. Sıcak laminasyon ürünleri ısıdan etkilenmeyecek yüzeylerin kaplanması için kullanılmaktadır. Soğuk laminasyon makinası ise malzemenin yapışması için plakalar ve silindirler tarafından çıkan basınçtan üretilen enerji kullanılmaktadır. Ciltleme makinası fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Alternatif Ofis Makinesi Seçenekleri

Alternatif Ofis Makinesi Seçenekleri

Ofis makinaları içerisinde en sık kullanılanlardan birinin evrak imha makinası olduğunu görülmektedir. Bu ürünler farklı amaçlara hitap eden çeşitli tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Evrakların kalıcı olarak geri dönüşüme dönüşmesi içi kullanılan ürün modelleri, atık kapasitesine ve kesim gücüne göre farklılık göstermektedir. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürünler uzun süreler kullanım kolaylığı sunmaktadır. Uzun kablosu ile erişim sorunu yaratmayan ürünler, kağıt dışında malzemeleri de yok etme özelliğine sahip olabilmektedir. Evrak imha makinası tavsiye etmek gerekirse, kredi kartı, kartvizit, CD, DVD gibi malzemeleri de yok etme kapasitesine sahip bir ürün tercih edebilirsiniz. Enerjiden tasarruf eden ürün modellerini de sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve kullanımınıza uygun modeli geniş ürün yelpazesi içerisinden seçebilirsiniz. Evrak imha makinası fiyatları ürünün, modeline, işlevselliğine ve markasına göre değişmektedir. Diğer bir sık tercih edilen kırtasiye ve ofis malzemesi ise kart baskı makinası olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazı ürün modelleri çift yüz basabilirken bazı ürünlerde tek yüz baskılama mümkündür. Plastik kart baskı makinası ürünleri en çok tercih edilenler arasında görülmektedir. Özellikle işletmelerde kullanılan pos yazar kasa ürünleri de en çok aranan ürünlerden biridir. Pos yazar kasa fiyatları ürün özelliklerine göre değişmektedir. Mobil amaçlarda kullanım için uygun, hafif ürünler mevcuttur. Ergonomik tasarımları ve küçük boyutları ile çantada taşınması oldukça kolaydır. Saniyede 30 satır yazma hızına sahip modeller, 3 milyondan fazla satır kapasitesinde elektronik hafızaya sahiptir. Pos yazar kasa ürün çeşitlerinde, eldiven ile de dokunmatik özelliği sağlamaktadır. Manyetik ödeme, akıllı ödeme, kredi kartı ile temassız ödeme, NFC, QR kod ile ödeme imkanı sunan modeller bulabilirsiniz. Gelir idaresi başkanlığı ve TUBITAK tarafından onaylı ürünler, sahip olduğu güvenlik protokolleri sayesinde bankalar arası haberleşmeye sahip olup, maksimum güvenlik imkanı sunar. Geniş iletişim seçeneği yelpazesine sahip ürünlerde 4G, 3G,2G ve diğer bir yöntem olarak Ethernet bağlantısı ile iletişim sağlanabilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Casio (634)
Lamiess (630)
Dymo (259)
Sarff (193)
Kraf (140)
Office Force (137)
Mühlen (133)
Bigpoint (97)
Rubenis (97)
Gıpta (88)
Noki (77)
Mas (69)
Saypos (67)
Olympia (62)
Adel (49)
Leitz (44)
Motex (44)
Ofica (41)
Cady (38)
Rexel (36)
Kadio (35)
KW-Trio (32)
Mapi (32)
Tiga (32)
Fellowes (31)
Dahle (30)
Daxi (30)
Catiga (29)
Mapilam (27)
MAS (26)
Caslo (25)
Citizen (24)
Mapiwire (24)
Mapibind (21)
Verifone (21)
Htm (20)
Vera (20)
3M (19)
Hugin (19)
Mapicoil (18)
Puzzle (18)
Tangy (18)
Swat (16)
Xon (16)
Bataryam (14)
Cassa (14)
Cbtx (13)
Everest (13)
Karce-X (13)
Profilo (13)
Avery (12)
Ticon (12)
Kw-Trio (11)
Play-Doh (11)
Ingenico (10)
Canon (9)
ECOTAG (9)
Hunter (9)
Ideal (9)
Kenko (9)
Maped (9)
Sarf (9)
3K (8)
Assis (8)
Colop (8)
Duracell (8)
Exxo (8)
GBC (8)
Olivetti (8)
Safecut (8)
2K (7)
Aurora (7)
Eba (7)
Jetcom (7)
Linea (7)
Bafix (6)
Delta (6)
Diamond (6)
Genie (6)
Inox (6)
Karce (6)
Lion (6)
Taksa (6)
Tanex (6)
Alpino (5)
Cata (5)
Dosy (5)
FOOGY (5)
Gbc (5)
Hongsheng (5)
Hsm (5)
Inpos (5)
Kobra (5)
Kodak (5)
Mapicut (5)
Meenjet (5)
Rot (5)
Tata (5)
Temat (5)
Trodat (5)
Abka (4)
Diamine (4)
G&G (4)
Greyder (4)
No Name (4)
Oem (4)
Pritt (4)
Royal (4)
SDI (4)
Sırdaş (4)
Tiko (4)
İnter (4)
(1044)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kesim Şekli

(96)
(81)
(23)
(23)
(11)
(8)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ağız Genişliği

(80)
(35)
(9)
(7)
(4)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çözünürlük

(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(519)
ve üzeri (696)
ve üzeri (724)
ve üzeri (732)
ve üzeri (752)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL