TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çit & Egzersiz Kalemi

için 109 sonuç bulundu.

Çit & Egzersiz Kalemi

Köpek eğitimi çerçevesinde önemli bir yere sahip olan köpek çitleri ve köpek egzersiz kalemleri, köpeğinizin eğitimine, gelişimine ve fiziksel bütünlüğüne katkıda bulunan ürünler olarak karşımıza çıkar. Eğer köpek eğitimi konusunda başarıya ulaşmak istiyorsanız bu iki ürünü belirli dönemlerde kullanmanız gerekecektir.

Köpek Çiti Nedir?

Köpek Çiti Nedir?

Köpek çiti çoğunlukla metal bariyerlerden meydana gelen ve köpeğinizin girmesini istemediğiniz alanları korumayı amaçlayan bir çit sistemidir. Köpek bariyeri olarak da bilinen bu çitler çoğunlukla standart kapı ölçülerinde üretilirken özel ölçülere göre de sipariş edilebilir. Mutfak kapısı, yatak odası kapısı ya da merdiven başı gibi alanlarda sıklıkla kullanılan köpek çitleri bir yandan evinizde korunmasını istediğiniz alanları muhafaza ederken diğer yandan köpeğinizde otokontrolün ve iradenin gelişmesini sağlar. Köpek çiti çeşitleri arasında standart, metal çitlerin yanı sıra elektrikli köpek çiti modelleri de bulunmakta. Görünmez olan ve köpeğe şok vererek onu uzaklaştıran bu radyoaktif çitler çoğunlukla dış mekan kullanımı içindir.

Köpek Egzersiz Kalemi Nedir?

Köpek Egzersiz Kalemi Nedir?

Egzersiz kalemi, köpeğiniz için ayrı bir alan yaratan bir çit bütünüdür. İster iç mekanda, ister dış mekanda olsunlar; köpeğiniz oyun oynarken onu güvende tutmanın en etkili yolu olan egzersiz kalemleri, odada korunmasını istediğiniz eşyaları da güvence altına alır. Egzersiz kalemlerinin bir diğer kullanım şekli, köpeğinizi başka bir köpekle tanıştırırken ondan yararlanmaktır. Her iki köpek için de stres düzeyini minimuma indirmeye yardımcı olan egzersiz kalemleri hayvanların birbirlerine temas etmeden tanışmalarına olanak sağlar. Egzersiz kalemleri tipik olarak plastikten ya da metalden üretilir ve çoğunlukla sekizgen şeklinde bir yapıya sahiptir. Bu egzersiz çitleri kimi zaman köpeğin korunaklı bir alanda spor yapması, kimi zaman oyun oynaması, kimi zaman da yeni doğurmuş olduğu yavruları ile baş başa kalabilmesi amacına hizmet eder.

Köpek Çiti & Egzersiz Kalemi Fiyatları Nelerdir?

Köpek Çiti & Egzersiz Kalemi Fiyatları Nelerdir?

Köpek çiti ve egzersiz kalemi satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar vardır. Örneğin köpek egzersiz kalemi alırken, kenarlarının köpeğinizin boyundan daha uzun olmasına dikkat etmelisiniz. Bununla birlikte köpek çiti satın almadan önce köpeğinizin cinsi hakkında detaylı araştırma yapmalı ve cins itibariyle ne kadar yükseğe zıplayabildiğini öğrenmelisiniz. Alacağınız köpek çiti uzunluğu da buna göre ayarlanmış olmalı. Söz konusu köpek çiti ve egzersiz kalemi fiyatları olduğu zaman kategorimizde bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla karşılaşacağınızı belirtelim. Marka, materyal ve boyut itibariyle değişiklik gösteren köpek çiti fiyatları uzun vadede yaptığınız yatırımın karşılığını verecektir. Trixie, Dalis ve Ferplast gibi güvenilir köpek ürünleri markalarının tüm model ve çeşitleri burada beğeninize sunuluyor. Köpeğinizin eğitimi için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ürünlere Eğitim & İtaat kategorimiz üzerinden ulaşmanız mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Angora (2)
Bestpet (1)
Dainichi (1)
Dayang (1)
(77)
Dr Sacchi (1)
Dr.Sacchi (2)
Gorapet (2)
Karlie (1)
Lion (2)
Mio (5)
Pawise (2)
Petberry (1)
Trixie (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL