TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ağızlık

için 726 sonuç bulundu.

Ağızlık

Köpek ağızlık çeşitleri, kalabalık ortamlarda ve topluluk içerisinde köpeklerinizi güvenle gezdirmenizi sağlayan kullanışlı ürünler olarak görülüyor. Birçok köpeğin, insanları korkutmaması ve diğer köpeklere saldırmaması için sizlerin kullanımına sunulan köpek ağızlığı , birçok ülkede yasal zorunluluk olarak da kullanılabiliyor. Köpeklerinizin ağız yapısına uygun olarak üretimi yapılan köpek ağızlıkları, birçok farklı alternatif yapısı ile sizlerin satın alma tercihinizde bulunabilmesi için üretiliyor. Farklı tasarım yapısında olduğu gibi, farklı boyut yapısında da olabilen köpek ağızlıkları, çeşitli malzemelerden üretilerek, sizlerin köpeği ile beraber parklarda, sokaklarda ve çeşitli yerlerde kullanılmasını sağlıyor. Köpeklerinizin eğitimi için de son derece öneme sahip olabilen ağızlık çeşitleri, birçok köpeğe takılmadan önce çeşitli şekillerde alıştırma yapılmasını zorunlu kılıyor.

Köpek Ağızlığı Köpeklerin Eğitimini Kolaylaştırıyor

Köpek Ağızlığı Köpeklerin Eğitimini Kolaylaştırıyor

Köpekler için ağızlık , farklı hayvanlara ve kişilere olası saldırıları engellemek için birçok köpek sahibi tarafından alınarak gerektiğinde rahatlık ile kullanılıyor. Saldırganlık eğilimlerini azaltan yararlara sahip olabilen köpe ağızlıkları, toplum içerisinde çeşitli yürüyüş ve seyahatleri, gerilim yaratmadan tamamlamaya yardımcı oluyor. Birçok köpek türü için üretilmiş modeli bulunan köpek ağızlıkları, veterinere götürülürken ya da aşı yapılırken birçok köpeğin korkup ısırmasının önüne geçmesiyle de önemli kullanım avantajları sağlıyor. Birçok farklı renk çeşidine sahip olan köpek çeşitleri, genellikle siyah ve gri renk alternatifleri ile sıklıkla tercih edilse de, kahverengi, mavi ve sarı renk çeşidiyle de köpek kullanıcılarına alternatif vadediyor. Köpekler doğası gereği bölgelerini korumak için atak bir tutum benimseyebilirler. Eve gelen konuklarınızın korkmaması ve köpeğinizin bu tarz davranışlar içerisine girmemesi için de önemli yararlar sağlayan köpek ağızlıkları, istenildiğinde kolaylık ile kullanıalbilir yapıya sahip olmaları ile dikkatleri çekiyor. Ağızlık çeşitlerinin köpekte kullanılabilmesi için, önceden alıştırma yapılmalı ve çeşitli antrenman ve ödül mamaları ile ağızlığın alıştırılması sağlanmalıdır. Köpek ağızlık çeşitleri arasında küçük ya da büyük olmak üzere birçok farklı çeşit bulunuyor. Köpeğinizin ağız ve çene anatomisine tam olarak uyum gösterebilmesi için sunulan köpek ağızlıkları, farklı stillerde ve özelliklerde olmaları ile ilgi görüyor. Satın alma tercihi göstereceğiniz köpek ağızlığının, köpeğinizin rahat nefes alışına ve koklama yeteneğine ne ölçüde uygun olduğuna karar verilip, iyice incelendikten sonra satın alımı sağlanmalıdır. Köpek sahiplenen ya da evde köpek besleyen birçok kullanıcı, köpeklerini dışarı çıkardıklarında, köpeğinin çeşitli beslenme davranışı refleksi gösterdiğini söylediğinden, köpek ağızlığı çeşitlerinin köpeğinizin olası gıdaları yemeye çalışmasının engellenmesini sağlaması da farklı şekillerdeki köpek ağızlığı kullanımına avantaj olarak gösteriliyor. Demir köpek ağızlığı , ağız ve çene yapısı uygun köpekler için üretilen model tarzları ile birçok kullanıcıyı memnun ediyor. Birçok köpekte de kullanılan demir köpek ağızlıkları ile köpeklerin koklama yeteneği kısıtlanmamış olduğu için, köpeğe fazla rahatsızlık verilmiyor. Her insan gibi, köpeklerin de bir psikolojiye sahip olabildiği unutulmamalı ve olası risklerin engellenmesi adına bazı durumlarda köpek ağızlığı çeşitleri kullanılmalıdır.

Köpek Ağızlık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Köpek Ağızlık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Köpek ağızlığı modelleri farklı orijinal tasarım yapısına sahip olabildiği gibi çeşitli malzeme yapısından oluşturulabilmeleri ile dikkatleri çekiyor. Bez, deri, silikon, demir, plastik olmak üzere çeşitli malzemelerden oluşturularak sizlere sunulan köpek ağızlıkları, sizin ve köpeğinizin toplumsal hayatta işini kolaylaştıran modeller olarak görülüyor. Büyük yapılı köpeklerin ağız, çene ve burun anatomisine uygun yapılarda üretildiği gibi küçük ırk köpek ağızlığı modelleri de bulunuyor. Kısa burunlu köpekler için sizlere sunulan siyah ve pembe renk karışımlı bezli file köpek ağızlıkları, küçük burun ve küçük kafa yapısındaki köpeklere uygun ürün modeli özellikleri gösteriyor. Fileli tarzı ile rahatlıkla nefes alması sağlanabilen küçük ırk köpek ağızlıkları, çeşitli renk yapısı ile sizlerin memnunşyetini sağlıyor. Telli, fileli, kumaş ve demir olmak üzere çeşitli şekillerde karşınıza çıkabilen köpek ağızlığı modelleri, baskerville ve halti olmak üzere farklı şekillerde sizlere alternatif yaratabiliyor. Genellikle kafes yapısında üretilerek kullanıcılarına sunulan metal köpek ağızlığı modelleri, birçok köpek ırklarına olan ortak uyumlu stili ile kullanıcılarda memnunşyet yaratıyor. Ferah yapısı ile köpeklerin huzursuz olmamasını sağlayan kafes tipi ağızlıklar, kayış yardımı ile rahatlıkla köpeğinizin ağız ve çene bölgesine takılabiliyor. Paslanmaz tel yapısı ile uzun süre kullanımı sağlayan kafes tipi metal ağızlıklar, köpeğinizi veteriner ziyareti, yürüyüş, sosyalleşme, köpek eğitimi ve tasma eğitimi verirken de kullanabileceğiniz ürün modeli yapılarında sizlere sunuluyor. Farklı havalandırma sistemleri ile birçok köpek sahibinin almayı istediği %100 deri köpek ağızlığı modelleri, deri malzemesinin sağlam yapısı ve derinin güzel görüntüsü sebebi ile birçok kullanıcı tarafından köpek yürüyüşleri ve eğitimleri için kullanılıyor. Sepetli yapısı ile büyük aralıklı fileli modelleri de bulunan deri köpek ağızlıkları, jandarma ve polis gibi kolluk güçleri tarafından köpek eğitimlerinde fazlası ile kullanılıyor. El yapımı modelleri de bulunan deri köpek ağızlıkları, kullanıcılarına görsellik sunmaları bakımından önemli modeller olara görülüyor. Zaman zaman telli ya da silikon modelli köpek ağızlıklarında sadece kayış bölgesinde kullanılmamaları ile de güzel görüntü sağlayan deri malzemeler, şıklığı köpek ağızlığında sağlayabiliyor. Birçok alternatif yaısında bulunan köpek ağızlığı fiyatları , satın almak istediğiniz köpek ağızlığının malzeme yapısı, tasarım stili ve model tipine göre değişiklik gösteriyor.

Köpek Ağızlığı Farklı Irklara Uygun Çeşitleriyle Memnuniyet Yaratıyor

Köpek Ağızlığı Farklı Irklara Uygun Çeşitleriyle Memnuniyet Yaratıyor

Köpek ağızlık modelleri, birçok farklı köpek sahibi için, son derece faydalı modeller olarak görülüyor. Gerginlik ve problem yaşamadan köpeği ile spor ya da yürüyüş yapmak isteyen birçok köpek sahibi, satın aldığı köpek ağızlığı ile toplum içerisinde korku oluşturmayıp, köpeğinin de sosyalleşmesini ve diğer insanlara alışmasını sağlıyor. Rahat nefes alışı yaratan yapıları ile birçok köpeğin koku alma alışkanlığını engellemeyen köpek ağızlıkları, farklı malzeme yapısı ile farklı özelliklere ve görüntüye neden olurken, köpeklere en uygun ürün yapısı ile kullanıcılarda memnuniyet yaratıyor. Birçok köpek, ağızlık kullanmadan önce huzursuzluk çıkarabiliyor. Köpeğinize ağızlığın bir ceza olmadığını ve gereklilik olduğunu kolaylıkla öğretmeniz ile ağızlık kullanabilme alışkanlığı rahatlıkla sağlanabiliyor. Büyük ya da yavru köpek ağızlık çeşitleri olmak üzere, birçok farklı çeşitte köpek ağızlığı modeli bulunuyor. Ayarlanabilir tarzları ile yavru ve küçük ırk köpeklere rahatlıkla takılabilmesini sağlayan ağızlık modelleri, cırt cırtlı ya da kayışlı yapıları ile birçok köpeğe uyum sağlayabiliyor. Sahiplendirilmiş birçok köpeğin psikolojik olarak zor süreçlerden geçtikleri için, kendilerini korumak adına çeşitli davranışlar göstermesi kolaylıkla anlaşılabiliyor. Sahiplenen kişilerin belirli zaman dilimine kadar ağzılık ile dolaşması, hem köpeğe hem de çevreye göre daha emniyetli olabiliyor. Dişi ya da erkek olmak üzere her köpekte rahatlık ile kullanılabilecek olan köpek ağızlık çeşitleri, köpeklerinizin birçok eğitimine zemin hazırlayan güvenlik ürünleri olarak görülüyor. Minik köpekler dışında büyük boya ve ağırlığa sahip olan köpeklerin çene ve ağız yapısına uygun ağızlık modelleri bulunuyor. Kangal köpek ağızlığı , büyük kafatasına sahip olan önemli köpek ırklarından olan kangal cinsleri için sunulmuş olan ağızlık çeşitleridir. Genellikle demir ve telli modeller şeklinde bulunan büyük köpek ağızlıkları, güçlü çene yapısına sahip olan kangalların çene ve ağzına göre üretiliyor. Kayışlı yapılarda bulunan büyük yapıdaki köpek ağızlıkları, güçlü deri malzemesinden üretildiği için, köpeğinizin güçlü ağız yapısının açılmasını engelliyor. Birbirinden farklı alternatif yapısında bulunan dayanıklı, kullanışlı, güvenli ve güzel görünümlü köpek ağızlık modelleri arasından köpeğinize en uygun modeli satın almanız için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ada (1)
Angora (12)
Beaphar (7)
Bende (4)
Dermo Vet (1)
(380)
Doggie (36)
Doglife (11)
Eastland (19)
Ferplast (5)
Flip (7)
Gimdog (1)
Karlie (13)
Leon Pet (2)
Lepus (1)
Markapet (3)
Maxcare (2)
Pawise (68)
Percell (10)
Pet Style (4)
Royalist (11)
Trexie (22)
Trixie (95)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(21)
ve üzeri (23)
ve üzeri (25)
ve üzeri (27)
ve üzeri (27)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL