TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ev Eğitimi

için 300 sonuç bulundu.

Ev Eğitimi

Köpeğinizin ev eğitimindeki temel konulardan biri çiş eğitimidir. Köpek sahiplerinin birçoğu çiş eğitiminde bazı sorunlar yaşamaktadır. Köpeklerde çiş eğitimi sanıldığı kadar zor değildir. Ayrıca köpek eğitimi ürünleri köpek sahiplerinin işlerini daha da kolaylaştırmaktadır. Bu ürünlerden olan ev eğitimi ürünleri de özellikle köpeklerde tuvalet eğitimi konusunda sizlere kolaylık sağlayacak ürünlerdir.

Ev Eğitiminde Kullanılan Ürünler Nelerdir?

Ev Eğitiminde Kullanılan Ürünler Nelerdir?

Köpekler için ev eğitiminde kullanılan ürünlerin başında köpek alıştırma pedi olarak da bilinen çiş pedleri, köpek tuvalet alıştırma spreyi ve set olarak satılan tuvalet eğitim setleri gibi ürünler yer almaktadır. Bu ürünler, köpeğinizin tuvalet eğitimi konusunda sizlere ve ona kolaylık sağlayacak olan, tuvalet eğitimini daha kısa sürede tamamlamasına yarayan ürünlerdir. Köpek tuvalet eğitimi ürünlerinden olan sentetik çimler, su geçirmeyen ve kolay temizlenebilen ürünlerdir. Bunları, balkonunuzda ya da varendada konumlandırabilirsiniz. Bu ürünleri ılık su ve sabun yardımıyla kolayca temizleyerek uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Köpek tuvalet eğitimi ürünleri sayesinde ayrıca halınız ya da mobilyanızı da korumuş olursunuz. Bunun yanı sıra yavru ve genç köpeklerin tuvalet eğitimine yardımcı olan tuvalet eğitim spreylerinden de faydalanabilirsiniz. İç ve dış mekanda kullanılabilen bu spreyler köpeğinizin tuvaletini sizin belirlediğiniz alana yapmasını sağlar. Çiş eğitim pedleri ise serilerek ya da köpek tuvaletinde kullanılabilen ürünlerdir.

Tuvalet Eğitimi Ürünlerini Kullanmak Neden Önemlidir?

Tuvalet Eğitimi Ürünlerini Kullanmak Neden Önemlidir?

Bilindiği gibi köpekler kediler gibi değildir. Günde minimum 2 kez dışarı çıkararak tuvalet gereksinimini karşılamanız gerekir. Ancak iyi bir köpek eğitimi ile köpeğinizin evde de tuvalet ihtiyacını gidermesini sağlayabilirsiniz. Böylece eve geç geldiğiniz zamanlarda ya da kötü hava şartlarında köpeğinizin evde de ihtiyacını karşılayabilmesi mümkün olur. Köpek tuvalet eğitim ürünleri köpeğinizin eğitimi için oldukça yardımcı ürünlerdir. Bunun yanı sıra bu ürünler, tuvalet eğitimini karşılamak için dışarı çıkamayacak kadar yaşlı, idrarını tutamayan ya da hasta olan köpekler için de ideal ürünlerdir. Aynı zamanda veteriner kliniklerindeki kısa konaklamalar için de gerekli olan tuvalet eğitim ürünleri hem hijyenik hem de işlevseldirler. Sizin ve köpeğinizin hayatını kolaylaştıracak olan bu ürünlerden ihtiyacınıza uygun olanını kategorimizden inceleyerek güvenle temin edebilirsiniz. Bunun yanında köpeğinizin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünler için buraya tıklayabilirsiniz.

Tuvalet Eğitiminde Nasıl Davranılmalıdır?

Tuvalet Eğitiminde Nasıl Davranılmalıdır?

Diğer tüm eğitimlerde olduğu gibi tuvalet eğitimi de sabır gerektiren bir süreçtir. Bol sevgi, pratik ve sabırla minik dostunuza tuvalet eğitimi vermeniz gerekir. Tuvalet eğitimine yeni başlayacak iseniz öncelikle köpeğiniz için güvenli bir bölge oluşturarak işe başlayın. Güvenli bölge büyük bir kafes, etrafı çevrili bir alan ya da bir oda olabilir. Köpeğiniz için oluşturduğunuz güvenli bölgeye daha sonra tuvalet pedlerini yerleştirin. Tuvalet pedlerinin buradaki amacı, tuvalet kazalarını önleme ve köpeğinizin evin diğer bölümlerini kirletmesinin önüne geçmektir. Bundan sonra pedlerin sayısını yavaş yavaş azaltın. Pedlere tuvaletini yapmaya alışan köpeğiniz artık sizi pedi nereye koyarsanız tuvaletini oraya yapmaya başlayacaktır. Tabi bunun için ona tuvalet yapması gereken yeri öğretmeniz gerekir. Bunun yanında köpeğinize tuvalet için bir anahtar kelime öğretin. “Tuvalet zamanı” gibi bir söz olabilir. Ve tabii ki ödül. Köpeğiniz, belirlediğiniz tuvalet yerine tuvaletini yaptığında onu sevmeyi ve ödüllendirmeyi kesinlikle ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Apex (11)
Atlantik (1)
Beaphar (4)
Bobo (2)
Brokaton (1)
Cado Pet (2)
(163)
Doggie (1)
DogMozz (2)
Eastland (1)
Ferplast (1)
Flexi (9)
Flip (4)
Gimdog (4)
Imac (1)
Karlie (1)
Kudi (1)
Lion (1)
Majo (3)
Markapet (7)
Mydog (5)
Pawise (4)
Pet Safe (2)
Pet Style (2)
Pet Zoom (5)
Petberry (1)
Pure Med (1)
Smart Dog (1)
Trexie (1)
Trixie (19)
Ugodog (2)
Vitalveto (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (45)
ve üzeri (55)
ve üzeri (57)
ve üzeri (60)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL