TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Şok Tasması

için 27 sonuç bulundu.

Şok Tasması

Şehir yaşantısı içerisinde bir köpek sahibi olmak istediğinizde, bu evcil hayvanların yetiştirilmesi ve iyi bir eğitim verilmesi için birçok farklı malzeme ihtiyacı bulunur. Örneğin, şok tasması gibi Evcil Hayvan Ürünleri sayesinde köpeklerde eğitim gerçekleştirirken, psikolojik eğitimden ziyade aslında fiziksel eğitim amaçlanmaktadır. Çünkü şok tasmaları köpeğin fiziksel olarak baskı altında bulunmasına neden olur ve köpekler rahatsızlık oluşturmakla birlikte kuvvet kullanımı ile eğitim gerçekleştirir. Günümüzde özellikle saldırgan yapıya sahip olan ve sert bir eğitime ihtiyacı olan Köpek türlerinde şok tasma halen kullanılan bir üründür.

Şok Tasması İle Fiziksel Eğitim

Şok Tasması İle Fiziksel Eğitim

Köpeklerinizde bu ürünlerin kullanılması ile birlikte özellikle saldırgan yapısına karşı baskı uygulayarak, fiziksel bir eğitim gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle bu konuda şok tasması ile köpek eğitimi gerçekleştirmeniz açısından her ürün ile birlikte sunulan veya internet üzerinde yer alan eğitim videoları ya da içerikleri takip edilebilir. Bu ürünler temel olarak farklı çeşitleri ile birlikte köpeklerde boyun kısmında kullanılarak titreşim, elektrik, ses veya koku gibi yöntemler ile köpeğin rahatsız olmasını ve yanlış hareketlerden kaçınmasını sağlar. Ayrıca şok tasması kullanımı sayesinde köpekte baskı veya kuvvet uygulanması ile birlikte onun rahatsız olması ve yaptığı yanlış hareketlerde yanlışını daha iyi bir şekilde hissetmesi sağlanır. Örneğin, şehir yaşantısı içerisinde açık alanda dolaşan bir köpek, saldırgan tavırlarından kaçınmak için bu tasma kullanımı sayesinde karşılaştığı baskıyla vazgeçme yönünde bir tepki gösterir. Bu konuda günümüzde kullanıcılar tarafından sağlanmış internet üzerindeki şok tasması yorumları incelenebilir. Bu ürünler sayesinde sizde köpeklerinizin eğitimi için şok tasmaları kullanımı konusunda daha net bir karar verebilirsiniz.

Şok Tasması Seviyeli Bir Şekilde Kullanılmalı

Şok Tasması Seviyeli Bir Şekilde Kullanılmalı

Bu ürünlerde modeller açısından bir inceleme gerçekleştirildiğinde, genellikle ilk öne çıkan ürün modellerden birini kumandalı şok tasması oluşturmaktadır. Kumandalı modeller üzerinde yer alan kumanda aksamı sayesinde çok daha rahat bir şekilde kullanım gerçekleştirme imkanı bulunmaktadır. Köpeğin boyun kısmına bağlanan bu tasma üzerinde engelleyici etki oluşturması açısından iğneler, elektrik verici uyarıcılar gibi birçok farklı eklenti bulunur. Bu küçük eklentiler uzaktan kumanda ile komut gönderildiğinde, köpeğin boyun kısmında bir uyarıcı etki sağlar ve bu sayede köpek refleks eğitiminde hem psikolojik hem de fiziksel olarak bir sonuç elde eder. Düzenli ve seviyeli bir şekilde bu ürünlerin kullanılması ile birlikte köpek eğitiminde köpeğe fiziksel hasar vermeden, belirli bir süre kullanım ile eğitim sağlanabilir. Aslında köpek ile sahibi arasındaki ceza ödül mantığına bağlı bir şekilde çalışma gösteren bu ürünler tam bir adaptasyon yeteneği elde etmesi istenen köpek türlerinde kullanılır. Bu kapsamda farklı köpek şok tasması fiyatları ile temin edebileceğiniz kumandalı, iğneli, basınçlı veya zincirli şekilde farklı modeller ile sunulan bu ürünler sayesinde tuvalet eğitimi, saldırganlık eğitimi veya yürüyüş eğitimi gibi noktalarda sonuç elde edebilirsiniz. Ayrıca şok tasma fiyatları yeni ürünlerin hangi marka tarafından sunulmuş olduğuna, hangi model ile temin edilmiş olduğuna veya ölçülerine göre değişiklik oluşturabilir. Bugün birçok marka tarafından değişen özellikler ile birlikte her bütçeye uygun olarak değişen rakamlarda şok tasması fiyatları üzerinden değişen ürünler sunulmaktadır.

Şok Tasması Kullanım Kolaylığı

Şok Tasması Kullanım Kolaylığı

Fiziksel eğitim gerçekleştirmek için kullanılacak şok tasma ürünlerinde marka ve modeller tarafından sağlanan birçok farklı kolaylık yer almaktadır. Örneğin GPS, bluetooth veya Wi-Fi bağlantısı gibi farklı imkanlar ile birlikte kumanda edilebilen tasma ürünleri yer almaktadır. Her ürün farklı bir uzaklıktan kontrol etme kapasitesine sahip olmakla birlikte doğru uzaklık kapasitesi ile tek bir tuş sayesinde pratik bir kullanım elde etme imkanı yer almaktadır. Üstelik bu ürünlerde her köpek için doğru boyutları oluşturacak şekilde şok tasması seçimi yapma imkanı bulunduğu için siz de rahatlıkla seçim gerçekleştirerek pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Zira şok tasması kullanımı sırasında farklı markaların sunmuş olduğu sistemler kimi zaman şarjlı kimi zaman pilli kimi zaman ise GPS üzerinden uzaktan kumanda edilebilecek şekilde kullanımlar oluşturulmaktadır. Bu kullanımların her birinde çok daha kolay noktalar gerçekleştirmek açısından farklı modelleri inceleyerek ürün kararları verebilirsiniz. Özellikle köpeğinizin cinsine uygun bir şekilde doğru ürünleri seçmek açısından değişen şok tasma fiyatları ile ürünleri görebilmek açısından sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL